خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فعل های ناجور دو حرفی یا سه حرفی که فک کنم مظاعف میگن به این فعلا دقیق نمیدونم

سلام دوستان فعل هایی مانند حل یا شد یشد و ...( با گوشی نمیتونم تشدیداشو بزارم) که تو درس اول سال دوم دبیرستان اومده البته امرش اومده که میشه احلل ایا اینا تو کنکور میاد؟ چون یه دبیر عربی گفت اینا نمیاد دیگه حذف شده از کتابا در صورتی که امرش تو درس یک هست ولی ماضی و مضارع شو ندیدم تو کنکور میاد؟ اگه میاد از لحاظ معنی مهمه یا چی؟ میخوام بدونم اون معلم از چه نظر این حرف رو زده حرفش درس بوده یا غلط؟ یه سوالم دارم اعراب عین الفعل فعل های ماضی بعضن مضارعشون ٱ میگیره مثل احلل که مضارع یحل هس و اگه کسی ندونه این اعراب رو چه طوری باید تشخیص بده چون تو امر کردن تاثیر داره ممنون میشم اینم جواب بدین؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه سایت باحالی امسال سوال مینویسی سال دیگه کنکور ۹۸ جواب بدن اونم شاید جواب دادن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      سلام دوستان فعل هایی مانند حل یا شد یشد و ...( با گوشی نمیتونم تشدیداشو بزارم) که تو درس اول سال دوم دبیرستان اومده البته امرش اومده که میشه احلل ایا اینا تو کنکور میاد؟ چون یه دبیر عربی گفت اینا نمیاد دیگه حذف شده از کتابا در صورتی که امرش تو درس یک هست ولی ماضی و مضارع شو ندیدم تو کنکور میاد؟ اگه میاد از لحاظ معنی مهمه یا چی؟ میخوام بدونم اون معلم از چه نظر این حرف رو زده حرفش درس بوده یا غلط؟ یه سوالم دارم اعراب عین الفعل فعل های ماضی بعضن مضارعشون ٱ میگیره مثل احلل که مضارع یحل هس و اگه کسی ندونه این اعراب رو چه طوری باید تشخیص بده چون تو امر کردن تاثیر داره ممنون میشم اینم جواب بدین؟
      طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، مبحث افعال مضاعف در کنکور نمیاد ....... از حذفیات کنکوره

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m نمایش پست ها
      طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، مبحث افعال مضاعف در کنکور نمیاد ....... از حذفیات کنکوره
      احتمال داره تو درک مطلب بیاد?

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      احتمال داره تو درک مطلب بیاد?
      شاید به احتمال یک هزارم درصد تو تحلیل صرفی بیاد. تازه قواعدشو در حد فول لازم نیست بلد باشی فقط بدونی تو ریشش حرف تکراری داره کافیه فک کنم.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن