خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

کدوم مشاور کنکور

سلام من یازدهمم یک مدتی هم هست که دارم سخت تلاش میکنم و نتیجه ای هم نمیگیرم راستش قبل امتحانات میگفتم یه برنامه درست میکنم دورانه امتحانات ترازو میبرم بالا الان که به اخراش رسیدم دارم میبینم من واقعا پیشروی نکردم به طور کلی تو برنامه ریزی مشکل دارم چه کوتاه مدت چه بلند مدت برنامه ای هم که میریزم اصلا بهش اطمینان ندارم به چند دلیل مثلا وقتی زود تموم میکنم نمیدونم چیکار کنم و خیلی چیزایه دیگه که واقعا نمیتونم اینجا بیان کنم که یه توماری میشه باسه خودش اینارو گفتم که بگم من تصمیمم رو قاطع گرفتم باسه گرفتن مشاور و این حرفایی هم که شما میگید مثلا از قبیل مطالب همین سایتو ویس افشار متکی شدن به خودت رو هم امتحان کردم من از دهم پیشرفتی رو خودم ندیدم راسش اول از همه معیارم باسه انتخاب مشاور کاربلدیشه یعنی واقعا اینکاره باشه جوری که دیگه بشه بهش اطمینان کرد چه برنامه کوتاه مدتش چه بلند مدتش من فقط مشکلم تو برنامه و سبک خوندن یکسری دروسه پس مهم ترین معیارم تجربه کاربلدیشه هزینش زیاد باسم مهم نیست تا الانش انقدر کم هزینه جلو رفتم که قطعا خانواده ایرادی نمیگیره بهم تو این زمینه بحث انگیزه و اینجور چیزا هم من خودمو خوب میشناسم کم نمیارم خسته هم نمیشم پس لطفا خواهشا کمک کنید لطف کنید منم مثله داداش کوچیکترتون فرض کنید هر اطلاعاتی یا تجربه ای در این خصوص دارید بگید اگه مشاوره خوبی میشناسید بگید تو اینترنت سرچ میکنم فقط اسم چند نفر مثل تهرانیو پوردستمالچی دیبازر افشار میاد که انقدر حرفایه متنوع هستش ادم نمیتونه بفهمه اینا خوبن یا بد هستن بلاخره

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بی صبرانه منتظر راهنماییتون هستم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      بی صبرانه منتظر راهنماییتون هستم
      کسی هست دور و برت کنکور داده باشه؟من تابستون سال بعد میخوام مشاور بگیرم به کمک آشنایان کنکوریم انتخاب کردم .البته تهرانی نیستم ولی در کل منظورم اینه مشورت حضوری بگیر .مدرستونم قطعا سال چهارم داره دیگه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من یازدهمم یک مدتی هم هست که دارم سخت تلاش میکنم و نتیجه ای هم نمیگیرم راستش قبل امتحانات میگفتم یه برنامه درست میکنم دورانه امتحانات ترازو میبرم بالا الان که به اخراش رسیدم دارم میبینم من واقعا پیشروی نکردم به طور کلی تو برنامه ریزی مشکل دارم چه کوتاه مدت چه بلند مدت برنامه ای هم که میریزم اصلا بهش اطمینان ندارم به چند دلیل مثلا وقتی زود تموم میکنم نمیدونم چیکار کنم و خیلی چیزایه دیگه که واقعا نمیتونم اینجا بیان کنم که یه توماری میشه باسه خودش اینارو گفتم که بگم من تصمیمم رو قاطع گرفتم باسه گرفتن مشاور و این حرفایی هم که شما میگید مثلا از قبیل مطالب همین سایتو ویس افشار متکی شدن به خودت رو هم امتحان کردم من از دهم پیشرفتی رو خودم ندیدم راسش اول از همه معیارم باسه انتخاب مشاور کاربلدیشه یعنی واقعا اینکاره باشه جوری که دیگه بشه بهش اطمینان کرد چه برنامه کوتاه مدتش چه بلند مدتش من فقط مشکلم تو برنامه و سبک خوندن یکسری دروسه پس مهم ترین معیارم تجربه کاربلدیشه هزینش زیاد باسم مهم نیست تا الانش انقدر کم هزینه جلو رفتم که قطعا خانواده ایرادی نمیگیره بهم تو این زمینه بحث انگیزه و اینجور چیزا هم من خودمو خوب میشناسم کم نمیارم خسته هم نمیشم پس لطفا خواهشا کمک کنید لطف کنید منم مثله داداش کوچیکترتون فرض کنید هر اطلاعاتی یا تجربه ای در این خصوص دارید بگید اگه مشاوره خوبی میشناسید بگید تو اینترنت سرچ میکنم فقط اسم چند نفر مثل تهرانیو پوردستمالچی دیبازر افشار میاد که انقدر حرفایه متنوع هستش ادم نمیتونه بفهمه اینا خوبن یا بد هستن بلاخره

من امسال سال دوممه کنکور دارم. پارسال مشاور گرفتم به هیچ دردی نخورد تازه از درسم فاصله گرفتم.
      مشاور این نیست که بیاد چیزی بهت تزریق کنه بعد نابغه بشی ، نه. یکی که راه و روش درس خوندنو یادن بده خوبه.
      در کل توی همین سایت مطالب بسیار مفیدی درباره ی برنامه ریزی و ... گفته شده میتونی از اونا استفاده کنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      کسی هست دور و برت کنکور داده باشه؟من تابستون سال بعد میخوام مشاور بگیرم به کمک آشنایان کنکوریم انتخاب کردم .البته تهرانی نیستم ولی در کل منظورم اینه مشورت حضوری بگیر .مدرستونم قطعا سال چهارم داره دیگه
      اره بابا کلی کنکوری داشتیم ولی هیچکدومشون تو این زمینه حالو حوصله کمک نداره خواهرم با یه مشاور که خودش میشناخت زیادم مشهور نبود کار کرد ولی خوب میگفت برنامه قوی نمیده زیاد یه مدت هم رفته بود دستیار پوردستمالچی شده بود میگفت اونم خوبه ولی خوب میخوام یکم تحقیق کنم اونی که واقعا کار بلد باشه رو انتخاب کنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر من با اين همه مطالب مشاوره اي در اينترنت گرفتن مشاور زياد ضروري نيست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=azarney261;1262493]
      سلام من یازدهمم یک مدتی هم هست که دارم سخت تلاش میکنم و نتیجه ای هم نمیگیرم راستش قبل امتحانات میگفتم یه برنامه درست میکنم دورانه امتحانات ترازو میبرم بالا الان که به اخراش رسیدم دارم میبینم من واقعا پیشروی نکردم به طور کلی تو برنامه ریزی مشکل دارم چه کوتاه مدت چه بلند مدت برنامه ای هم که میریزم اصلا بهش اطمینان ندارم به چند دلیل مثلا وقتی زود تموم میکنم نمیدونم چیکار کنم و خیلی چیزایه دیگه که واقعا نمیتونم اینجا بیان کنم که یه توماری میشه باسه خودش اینارو گفتم که بگم من تصمیمم رو قاطع گرفتم باسه گرفتن مشاور و این حرفایی هم که شما میگید مثلا از قبیل مطالب همین سایتو ویس افشار متکی شدن به خودت رو هم امتحان کردم من از دهم پیشرفتی رو خودم ندیدم راسش اول از همه معیارم باسه انتخاب مشاور کاربلدیشه یعنی واقعا اینکاره باشه جوری که دیگه بشه بهش اطمینان کرد چه برنامه کوتاه مدتش چه بلند مدتش من فقط مشکلم تو برنامه و سبک خوندن یکسری دروسه پس مهم ترین معیارم تجربه کاربلدیشه هزینش زیاد باسم مهم نیست تا الانش انقدر کم هزینه جلو رفتم که قطعا خانواده ایرادی نمیگیره بهم تو این زمینه بحث انگیزه و اینجور چیزا هم من خودمو خوب میشناسم کم نمیارم خسته هم نمیشم پس لطفا خواهشا کمک کنید لطف کنید منم مثله داداش کوچیکترتون فرض کنید هر اطلاعاتی یا تجربه ای در این خصوص دارید بگید اگه مشاوره خوبی میشناسید بگید تو اینترنت سرچ میکنم فقط اسم چند نفر مثل تهرانیو پوردستمالچی دیبازر افشار میاد که انقدر حرفایه متنوع هستش ادم نمیتونه بفهمه اینا خوبن یا بد هستن بلاخره[/QUOTE
      سلام منم یه مشاودی بهت معرفی میکنم آخه به من کمک کردواقعن ولی هزینش واقعنم زیاده ماهی۳۵۰تومن البته تلفنی ولی هرروزباهاش حرف میزنی وگزارش میدی ولی توروخداباافشارنگیربخدا۳۰۰ تومنم ازمن گرفت پس ندادبرنامه۳روزه میده وحتی برنامه حجمی زمانی هم نمیده وبیشترین زمان ک باهاش میحرفی هم ۶یا۷دقیقس خودشم گفته چطوری مشاوره میده ولی الانم خودم ازیه دانشجوی پزشکی کمک میگیرم ازفامیلای دورماهی هم۱۲۰تومن ازم میگیره...خواستی بامشاوری خودم ازشهریورتاآبان باهاش کارکردم بگیرسرچ کن مشاوره مهندس علیرضاپناه علیپور..اونجاکامل توضیح داده اونم رشتش ریاضی بوده..
      راضی بودی دیگه؟بعد کیفیت برنامش چجوری بود؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام..
      متاسفانه مشاورانی که اسم در میکنن..انگیزشون رو از دست میدن...
      من خودم مشاوره میدم...
      پارسال زبان رو 84 زدم..پیرارسال هم زبان رو 89...
      خداروشکر دانش اموزام ترازاشون بالای 6500 و 7000 عه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Pa__r__sa;1262541]
      نقل قول نوشته اصلی توسط azarney261 نمایش پست ها
      راضی بودی دیگه؟بعد کیفیت برنامش چجوری بود؟
      آره خداییش خیلی راضی بودم ولی هزینش برام زیادی شددیگه ادامه ندادم

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واقعا به مشاور نیازی نیست ...
      حتی اگر بحث مالی در میون نباشه ...
      شما تاپیک های مصاحبه ی رتبه های برتر و تاپیک های برنامه ریزی ( بخصوص تاپیک برنامه ریزی آقای علیرضا آروین رتبه ی تک رقمی تجربی ۹۵ ) رو مطالعه بفرمایید خودتون می‌تونید برنامه بریزید و مسیرتون رو پیدا کنید .

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرم مشاوره آکا 100 خوب باشه به چنتا دلیل برنامه ریزی خاص بهت میده طبق نقاط قوت و ضعفت بعد اینکه دوتا مشاوره داری یکی برنامه ریز برا مشخص کردن ساعت و برنامه دروس و یه مشاوری هم رتبه برتر هست که روش خوندن درسا و بقیه نکات رو بهت میگه و سوم اینکه هر زمان بخای میتونی با مشاورت تلفنی صحبت کنی من خودمم تازه شروع کردم تبلیغاتش رو میتونی توی همین سایت ببینی....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sir_arad نمایش پست ها
      سلام به نظرم مشاوره آکا 100 خوب باشه به چنتا دلیل برنامه ریزی خاص بهت میده طبق نقاط قوت و ضعفت بعد اینکه دوتا مشاوره داری یکی برنامه ریز برا مشخص کردن ساعت و برنامه دروس و یه مشاوری هم رتبه برتر هست که روش خوندن درسا و بقیه نکات رو بهت میگه و سوم اینکه هر زمان بخای میتونی با مشاورت تلفنی صحبت کنی من خودمم تازه شروع کردم تبلیغاتش رو میتونی توی همین سایت ببینی....
      اره خیلیم خوبه . داداش ی نیگا به تاریخ عضویتت بنداز

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      اره خیلیم خوبه . داداش ی نیگا به تاریخ عضویتت بنداز
      منم كه چندماه پيش تازه عضو شده بودم از الفا مثبت تعريف كردم و همين حرف رو به من گفتيد،اينطور با صراحت حرف زدن اطمينان از يك موضوع ميخواد اگه مطمين هستيد تبليغه اينو بگيد
      رو صندلي داغ هستم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط str1998 نمایش پست ها
      بهرین مشاور ها رو به نظر بنده موسسه ی مکتبستان داره.
      اینطور نیست مشاوره اونا مفتشم گرونه
      اگه کسی دنبال مشاوره یکیش دکتر افشار
      و دیگریش گروه اموزشی تیک این دوتا خوبن
      ولی بیشتر ما به کسی احتیاج داریم که نظارت کنه
      رو برنامه درسی ما که اعضای خانواده میتونن در این مورد
      کمک کنن ولی بعضی از دوستان میرن سمت مشاور
      که کمم پول نمیگیرن اخرش هم ممکنه به نتیجه خاصی نرسن
      بهترین مشاور هر کس خودشه بعضی از مشاوران عزیز هم
      که کلا رزومه شون من دراوردی هس
      باید رو انتخاب مشاور دقت کافی رو به خرج بدین دوستان وگرنه ..
      NEVER...GIVE...UP

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن