خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation میخوام کنکور هنر بدم ولی یه سری چیزا حالیم نیس

سلام همگی خوب هستید ؟
      قبلا تو یه تایپکی ک زده بودم توضیح دادم که میخوام از دانشگاه مهندسی انصراف بدم پاشم برم کنکور هنر بدم
      در واقع میخوام نقاشیو به صورت کاملا تخصصی ادامه بدم برم بالا ولی یه مشکلی هست . داشتم منابع کنکور هنر رو نیگا میکردم کلی کتاب متاب داشت سر در نیاوردم که چطوریاس
      من الان بخوابم کنکور هنر بدم و نقاشی قبول شم مخصوصا دانشگاه تهران باید دقیقا کدوم کتابای تخصصیش رو بخونم ؟ رتبه ای ک میخوام بیارم تک رقمیه پس کامل توضیح بدید . بعد اینکه قضیه این امتحان عملیش چیه ؟ یعنی میگن پاشو بیا نقاشی بکش یا چی ؟ من تازه میخوام یاد بگیرم اخه .. بعد اگه نقاشی آدم بد باشه رتبه خوب باشه امکانش هست که آدمو قبول نکنن برا دانشگاه ؟
      بعد اینکه رشته هنر نقاشی شبانه اینا داره دیه ؟ چون من روزانه رو محرومم .
      قربون دستتون یکم کمکم کنید و پیرامون این رشته یکم توضیح بدید برام واقعا سردرنمیارم چطوریاس خنگ نیستمااا فقط یکم گنگه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب بلد نیستی چجوری میخوای تخصصی بری نقاشی؟!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      @Zahra.a.p
      زهرا ترم اوله نقاشيه، اروميه ميخونه و ميتونه خيلي راهنماييتون كنه راجب رشته نقاشي @susba
      سوسن هم اطلاعات زيادي راجب كنكور هنر داره ميتونه خيلي راهنماييتون كنه

خيلي ممنون ميشم از هر دو دوست عزيزم كمكشون كنيد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ببین برو یه اموزشگاه کلاس طراحی ثبت نام کن ک اصول اولیه شو یاد بگیری بعدش برو سایت کانون ببین برا نقاشی چ درسایی رو بالاتر زدن بقیه ک قبول شدن کتابای همونو بخون اساسی بعدش یه تایمی هم بزار بقیه درسا به ترتیب ضریبشون ک صفر نباشی...دوستمم امسال میخاد بره نقاشی همین کارو کرد ...خودمم داوطلب هنرم ولی واسه موسیقی ...راجب امتحان عملی نقاشی نمیدونم ولی واسه موسیقی ک من پرسیدم گفتن اول میپرسن چقد کار کردی بعد در سطحی ک هستی ازت کار میخان...نقاشی هم همینجوریه حتمن..
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin.. نمایش پست ها
      @Zahra.a.p
      زهرا ترم اوله نقاشيه، اروميه ميخونه و ميتونه خيلي راهنماييتون كنه راجب رشته نقاشي @susba
      سوسن هم اطلاعات زيادي راجب كنكور هنر داره ميتونه خيلي راهنماييتون كنه

خيلي ممنون ميشم از هر دو دوست عزيزم كمكشون كنيد
      اینا ایدی تلگرامشونه ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      خب بلد نیستی چجوری میخوای تخصصی بری نقاشی؟!
      خب یاد میگیرم بعدشم دارم میرم که اونجا یاد بگیرم برم بالاتر خب بالاخره از یه جایی باس شروع کرد دیگه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      ببین برو یه اموزشگاه کلاس طراحی ثبت نام کن ک اصول اولیه شو یاد بگیری بعدش برو سایت کانون ببین برا نقاشی چ درسایی رو بالاتر زدن بقیه ک قبول شدن کتابای همونو بخون اساسی بعدش یه تایمی هم بزار بقیه درسا به ترتیب ضریبشون ک صفر نباشی...دوستمم امسال میخاد بره نقاشی همین کارو کرد ...خودمم داوطلب هنرم ولی واسه موسیقی ...راجب امتحان عملی نقاشی نمیدونم ولی واسه موسیقی ک من پرسیدم گفتن اول میپرسن چقد کار کردی بعد در سطحی ک هستی ازت کار میخان...نقاشی هم همینجوریه حتمن..
      خیلی ممنون .. فقط یه چیزی چطور میتونم نمونه سوال های عملی رو پیدا کنم ؟
      تو گوگل گشتم ولی چیزی پیدا نشد ... ینی تا این حد سخته ک باس حتما برم کلاس؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      خیلی ممنون .. فقط یه چیزی چطور میتونم نمونه سوال های عملی رو پیدا کنم ؟
      تو گوگل گشتم ولی چیزی پیدا نشد ... ینی تا این حد سخته ک باس حتما برم کلاس؟
      نمیدونم اصن سوالای مصاحبش هست یا ن... از بچهایی ک این مرحله رو گذروندن بپرس...یا برو اینستا بچهای نقاشی رو پیدا کن مستقیم صحبت کن باهاشون..
      ببین بحث سختی نیس ولی یه چیزایی رو باید بدونی...مثلن همین دوستم مادرزاد نقاشیش خوب بود بعد ک رفت کلاس جلسه اول فقط یاد داده بودن مدادو چجوری بگیره ینی یه چیزایی باید حالیت باشه دیگه...کلاس اگه نمیتونی بری توو نت سرچ کن فک کنم ویدیو اموزشی باشه ازونا ببین یاد بگیری اصولشو
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      اول این ک خیلی خوشحالم ک به نقاشی علاقه دارین*_* رشته فوق العادئیه حتما ادامش بدین

راجع به منابع اینکه، بله هنر منابع زیاد و متنوعی داره و از کتاب های غیر درسی هم توش سوال میاد،،، اما خب همشو نباید خوند،، چون نه فرصت میشه و نه اصلن نیازه....میگم نیاز نیست، چون اولن پذیرش کنکور بر اساس زیر گروهه و در واقع شما باید درس هایی ک ضریب بالایی تو زیر گروهتون دارن رو بخونین
      نقاشی تو زیر گروه 1قرار داره
      تو این زیر گروه بالاترین ضریب مربوط خلاقیت تصویری و درک عمومی هنر ک ضریبشون 4هست....پس در واقع شما باید تمرکز اصلی تون رو این دو تا درس باشه.... و بقیه درس ها ک ضریب شون 1 هست رو حتی آگه نخونید و یا حالا یه نگاه گذرا بهشون داشته باشین کافیه

دوم اینکه برای رتبه خوب آوردن تو هنر اصلن نیاز نیست ک درصد های بالایی داشته باشین،
      و با یه میانگین درصد 50 درصد تو اختصاصی رتبه دو رقمی میتونین بیارین..... یه نگا ب کارنامه قبولی ها تو سایت کانون بندازین،
      ویرایش توسط Zahraa.a.p : 20 دی 1396 در ساعت 16:47

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      راجع به امتحان عملی تو این تاپیک کاملا توضیح دادم
      http://forum.konkur.in/thread54618.html

و سوال آخر هم اینکه بله نقاشی دوره شبانه هم پذیرش داره

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تاریخ هنر جهان، رشته گرافیک
      تاریخ هنر ایران، رشته گرافیک
      سیر هنر در تاریخ 1و 2، پیش دانشگاهی هنر
      آشنایی با مکاتب نقاشی ،رشته نقاشی
      آشنایی با رشته های مختلف هنری، پیش دانشگاهی هنر
      آشنایی با میراث فرهنگی هنری ایران، پیش دانشگاهی هنر
      مبانی هنر های تجسمی ، رشته گرافیک
      انسان فضا طراحی، پیش دانشگاهی هنر
      طراحی 1 و 2 ، رشته گرافیک
      کارگاه هنر 1 و 2، پیش دانشگاهی هنر

این منابع رو فعلن تو اولویت قرار بدین و بخونین،، بعد اگه فرصت شد برین سراغ بقیه منابع

تست های سال های گذشته ی کنکور رو حتما بزنید

و چون رشتتون تجربی بوده سوالای ریاضی و فیزیک رو تا یه حدود قابل قبولی حتی بدون خوندن هم میتونین بزنین

عمومی هام ک برای همه رشته هاس دیگه....حتما اونارم خوب بخونین تاثیر زیادی دارن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      سلام همگی خوب هستید ؟
      قبلا تو یه تایپکی ک زده بودم توضیح دادم که میخوام از دانشگاه مهندسی انصراف بدم پاشم برم کنکور هنر بدم
      در واقع میخوام نقاشیو به صورت کاملا تخصصی ادامه بدم برم بالا ولی یه مشکلی هست . داشتم منابع کنکور هنر رو نیگا میکردم کلی کتاب متاب داشت سر در نیاوردم که چطوریاس
      من الان بخوابم کنکور هنر بدم و نقاشی قبول شم مخصوصا دانشگاه تهران باید دقیقا کدوم کتابای تخصصیش رو بخونم ؟ رتبه ای ک میخوام بیارم تک رقمیه پس کامل توضیح بدید . بعد اینکه قضیه این امتحان عملیش چیه ؟ یعنی میگن پاشو بیا نقاشی بکش یا چی ؟ من تازه میخوام یاد بگیرم اخه .. بعد اگه نقاشی آدم بد باشه رتبه خوب باشه امکانش هست که آدمو قبول نکنن برا دانشگاه ؟
      بعد اینکه رشته هنر نقاشی شبانه اینا داره دیه ؟ چون من روزانه رو محرومم .
      قربون دستتون یکم کمکم کنید و پیرامون این رشته یکم توضیح بدید برام واقعا سردرنمیارم چطوریاس خنگ نیستمااا فقط یکم گنگه
      پــس چــرا میــخواین کنــکور هــنر بدیــن؟؟:/ مــن در ایــن مورد اطــلاعاتی ندارم
      GUMS:/

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      تاریخ هنر جهان، رشته گرافیک
      تاریخ هنر ایران، رشته گرافیک
      .
      .
      .
      واقعا خیلی ممنون بابت توضیح های جامعتون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      راجع به امتحان عملی تو این تاپیک کاملا توضیح دادم
      http://forum.konkur.in/thread54618.html

و سوال آخر هم اینکه بله نقاشی دوره شبانه هم پذیرش داره
      سلام خوب هستی ؟
      من الان نیگا کردم به دفترچه انتخاب رشته سال پیش ... دانشگاه تهران انگار نوبت شبانه برا نقاشی نداره میشه یه بار چک کنید شمام ؟

البته دانشگاه هنر تهران انگار ظرفیت پذیرش 5 نفر رو برا رشته نقاشی تو دوره شبانه داره ولی فرق دانشگاه هنر تهران با خود دانشگاه تهران چیه ؟ کدومش بهتره ؟
      ویرایش توسط Misto : 23 دی 1396 در ساعت 01:01

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببینید دانشگاه تهران یه دانشگاه بزرگه ک دانشکده های زیادی داره مثه دانشکده فنی و اقتصاد و زبان و هنر و .... که زیر مجموعه ی دانشگاه تهران هستن

اما دانشگاه هنر تهران یه دانشگاه کاملا جدا و مستقله و ارتباطی به دانشگاه تهران نداره

هر دو دانشگاه از لحاظ علمی در سطح بالایی قرار دارد.... ولی خب فک کنم دانشگاه هنر کمی بهتر باشه

دفترچه رو نگاه کردم ،سال 96ظریفت دانشگاه هنر 8نفر بوده برای دوره ی شبانه... دانشگاه تهران هم پذیرش برای دوره ی شبانه نداشته

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن