خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      ببینید دانشگاه تهران یه دانشگاه بزرگه ک دانشکده های زیادی داره مثه دانشکده فنی و اقتصاد و زبان و هنر و .... که زیر مجموعه ی دانشگاه تهران هستن

اما دانشگاه هنر تهران یه دانشگاه کاملا جدا و مستقله و ارتباطی به دانشگاه تهران نداره

هر دو دانشگاه از لحاظ علمی در سطح بالایی قرار دارد.... ولی خب فک کنم دانشگاه هنر کمی بهتر باشه

دفترچه رو نگاه کردم ،سال 96ظریفت دانشگاه هنر 8نفر بوده برای دوره ی شبانه... دانشگاه تهران هم پذیرش برای دوره ی شبانه نداشته
      اممم پس من مجبورم همون دانشگاه هنر تهران رو برم دیگه ؟ ممنون

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      اممم پس من مجبورم همون دانشگاه هنر تهران رو برم دیگه ؟ ممنون
      بله

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام همگی خوب هستید ؟
      قبلا تو یه تایپکی ک زده بودم توضیح دادم که میخوام از دانشگاه مهندسی انصراف بدم پاشم برم کنکور هنر بدم
      در واقع میخوام نقاشیو به صورت کاملا تخصصی ادامه بدم برم بالا ولی یه مشکلی هست . داشتم منابع کنکور هنر رو نیگا میکردم کلی کتاب متاب داشت سر در نیاوردم که چطوریاس
      من الان بخوابم کنکور هنر بدم و نقاشی قبول شم مخصوصا دانشگاه تهران باید دقیقا کدوم کتابای تخصصیش رو بخونم ؟ رتبه ای ک میخوام بیارم تک رقمیه پس کامل توضیح بدید . بعد اینکه قضیه این امتحان عملیش چیه ؟ یعنی میگن پاشو بیا نقاشی بکش یا چی ؟ من تازه میخوام یاد بگیرم اخه .. بعد اگه نقاشی آدم بد باشه رتبه خوب باشه امکانش هست که آدمو قبول نکنن برا دانشگاه ؟
      بعد اینکه رشته هنر نقاشی شبانه اینا داره دیه ؟ چون من روزانه رو محرومم .
      قربون دستتون یکم کمکم کنید و پیرامون این رشته یکم توضیح بدید برام واقعا سردرنمیارم چطوریاس خنگ نیستمااا فقط یکم گنگه
      سلام.
      یکم پراکنده پرسیدین ولی خب من درحدی که بتونم کمکتون می کنم.
      هنر چون هم منابعش هم سوالاش پراکنده س هم درباره نحوه پذیرش دانشگاها اطلاعات خیلی کمتری واسش وجود داره طبیعیه این موضوع.
      اول اینکه دانشگاه تهران شبانه نداره و شما اگه رتبه تک رقمی هم بیارین تهران نمی تونید بخونید.ولی دانشگاه هنر تهران می شه که اتفاقا از هنرهای زیبا بهترم هست.
      آزمون عملی خیلی خیلی مهمه،برای دانشگاهای خوب باید نمره عملیتون که از صد حساب می شه حتما باید هفتاد هشتاد باشه که احتیاج به رعایت چیزایی داره که داورا روش حساسن.مثل ترکیب بندی و آناتومی و نور و پخش رنگ و اینطور چیزا.نمونه سوالارو تو تلگرام من دیدم یه کانالی می ذاره موضوعاتش معمولا اینجوریه که یه مکان رو باید به تصویر بکشین. مثلا بازار،شهربازی یا یه تعزیه و به زاویه دید و قوت طراحی و خط و رنگ پردازی و...نمره داده می شه.آزمون عملی هم اواسط مرداد برگزار می شه هرچند احتمال تغییرش هست.ثبت نامشم چندروز بعد از کنکوره.
      درباره منابع حدود ده تا دوازده تا کتاب درسی هست که خیلی مهمن و غیراز اون از غیردرسیا باید استفاده کنین چون عملا کتاب درسی براشون وجود نداره یا اینقدر تعداد کتاب درسیا زیاده که خوندنشون فایده ای نداره.
      خلاصه برا نقاشی دانشگاهای تهران یه رتبه کنکور احتمالا زیر صدوپنجاه-البته بستگی به منطقه هم داره-و نمره عملی هفتاد به بالا دارین. که البته رسیدن بهشون سخت نیست.
      توضیح دقیقتر خواستین پیام بدین.
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا منابع اینایی که زهرا گفت خوبن ولی اینا فقط درسای درک عمومی هنر و درک تصویر رو پوشش می دن.
      کتاب آشنایی با رشته های مختلف هنری هم هیچ ارزش علمی نداره اونو نخونین.
      طراحی یک و دو هم خوندنی نیست کلا،درواقع برنامه ریزی فعالیتای عملیه که دانش آموزا تو هنرستان انجام می دن.مبانی هنرهای تجسمی هم تقریبا همینطوره.اینارو لازم نیست بخونین.
      و کتاب آشنایی با بناهای تاریخی هم از کتابای خیلی مهمه که حتما بخونیدش.
      پس انسانیت چی می شود؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      برا منابع اینایی که زهرا گفت خوبن ولی اینا فقط درسای درک عمومی هنر و درک تصویر رو پوشش می دن.
      کتاب آشنایی با رشته های مختلف هنری هم هیچ ارزش علمی نداره اونو نخونین.
      طراحی یک و دو هم خوندنی نیست کلا،درواقع برنامه ریزی فعالیتای عملیه که دانش آموزا تو هنرستان انجام می دن.مبانی هنرهای تجسمی هم تقریبا همینطوره.اینارو لازم نیست بخونین.

و کتاب آشنایی با بناهای تاریخی هم از کتابای خیلی مهمه که حتما بخونیدش.
      اینکه سخت تر از تجربی ریاضی شد من مقاشیم خیلی خوبه ولی فقط درهمین که هرچی باشه بکشم پرسپکتیو هم تا حدودی بلدم ولی درحد تجربی و خودم یاد گرفت حرفه ای نیست باهاش سی و سه پل کشیدم مقبره کوروش کشیدم مقبره حافظو قطارو اینجور چیزا که نسبتا راحتن کشیدم فقط مطمعنا تو کنکورشن قبلو شم تو عملیپرتم میکنن بیرون تازه کی وقت داره دوازده تا کتاب بخونه فک کنم کار درستی نباشه بخوام سال دیگه همراه با تجربی بخونم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      اینکه سخت تر از تجربی ریاضی شد من مقاشیم خیلی خوبه ولی فقط درهمین که هرچی باشه بکشم پرسپکتیو هم تا حدودی بلدم ولی درحد تجربی و خودم یاد گرفت حرفه ای نیست باهاش سی و سه پل کشیدم مقبره کوروش کشیدم مقبره حافظو قطارو اینجور چیزا که نسبتا راحتن کشیدم فقط مطمعنا تو کنکورشن قبلو شم تو عملیپرتم میکنن بیرون تازه کی وقت داره دوازده تا کتاب بخونه فک کنم کار درستی نباشه بخوام سال دیگه همراه با تجربی بخونم
      همزمان با تجربی خوندنش رو منم توصیه نمی کنم.گستردگی زیادی داره و تمرکز می خواد.برا عملی می تونین بعد از کنکور کلاس برین-کلاس هایی که مخصوص آزمون عملی هستن-البته هزینشون زیاده ولی تاحد زیادی نمره خوب رو تضمین می کنن. می تونین هم از نمونه های سالای پیش کمک بگیرین،اونارو نگاه کنین و سعی کنین مشابهشو بکشین که دستتون راه بیفته.
      پس انسانیت چی می شود؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام همگی خوب هستید ؟
      قبلا تو یه تایپکی ک زده بودم توضیح دادم که میخوام از دانشگاه مهندسی انصراف بدم پاشم برم کنکور هنر بدم
      در واقع میخوام نقاشیو به صورت کاملا تخصصی ادامه بدم برم بالا ولی یه مشکلی هست . داشتم منابع کنکور هنر رو نیگا میکردم کلی کتاب متاب داشت سر در نیاوردم که چطوریاس
      من الان بخوابم کنکور هنر بدم و نقاشی قبول شم مخصوصا دانشگاه تهران باید دقیقا کدوم کتابای تخصصیش رو بخونم ؟ رتبه ای ک میخوام بیارم تک رقمیه پس کامل توضیح بدید . بعد اینکه قضیه این امتحان عملیش چیه ؟ یعنی میگن پاشو بیا نقاشی بکش یا چی ؟ من تازه میخوام یاد بگیرم اخه .. بعد اگه نقاشی آدم بد باشه رتبه خوب باشه امکانش هست که آدمو قبول نکنن برا دانشگاه ؟
      قربون دستتون یکم کمکم کنید و پیرامون این رشته یکم توضیح بدید برام واقعا سردرنمیارم چطوریاس خنگ نیستمااا فقط یکم گنگه
      واسه امتحان عملی وقتی میری سر جلسه امتحان بهمتون یه طرح میدن که ندیدین تا حالا بعد باید اونو بکشین مثلا پارسال طرح یه پیرمرد دست فروش بودبعد اینکه مهم ترین بخشش طراحی یاد گرفتنه خوده استادی که طراحی یادت میده اگه استاد خوبی باشه بهت یه سری توضیحاتم میده که با اون چیزایی که تو کتاب میخونی یکیه من خودم مهندسی دارم میخونم ولی طراحی نقاشی تو همه بخشا حرفه ای کار میکنم و اینا و واقعا فک میکنم نقاشی چیزی نیس که یه ساله بتونی انقد خوب کار کنی که رتبه تک رقمی بشی چون کسایی هستن که از بچگی کار کردن و نقاشی چیزیه که تو تمرین و پیوسته کار کردن توش به پختگی میرسی و میتونی به اون حد بالایی برسی که جزو تک رقمیا بشی یاد گرفتن نقاشی با پختگی تو نقاشی کشیدن با هم فرقشون زیاده به نظرم که اگه هدفت تک رقمیه یه سال خیلی خیلی سخت میشه قبول شد مگه اینکه یه استعداد باور نکردنی داشته باشی نقاشی یه ریزه کاریایی داره که تو تمرین زیاد تو مدت زمان حداقل یه سال و خورده ای میتونی بهشون برسی که فک میکنم همین ریزه کاریاس که رتبت و از هزار به تک رقمی میرسونه
      now i just want
      to live the way i want
      and nothing can change my mind

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام همگی خوب هستید ؟
      ولی خب اگه سوالی داشتین یا خواستین کسی ایرادای نقاشیتون و بگه یا هر مشکلی داشتین در این رابطه میتونین رو کمک من حسابب وا کنین
      now i just want
      to live the way i want
      and nothing can change my mind

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن