خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کمک کنید ریاضیم در حد یخبندانه اصن داغونه خواهش کمک کنید

سلام به همگی دوستان کمک کنید من محاسبات پایه ریاضی رو بلد نیستم باعث شده نتونم شیمی درس بخونم همه درسا رو اوکیم حتی زیست بالا 70 میزنم ولی فیزیک ریاضی شیمیم داغونه نمیخوام ریاضی فیزیک بزنم فقط میخوام محاسبات داغونم که یه بچه راهنمایی بلده رو بلد باشم تا شیمی رو بتونم بزنم چون همتون میبینین شیمی هر سال سوالات محاسباتش بیشتر میشه کتابی میشناسین به دردم بخوره خواهش میکنم کمکم کنین هر چیزی میتونه کمکم کنه بگین ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. اگر منظورت مثلا محاسبات اعشاری و کسری و اینجور چیزاست... یه سایت هست به اسم لپ کلام که محسابات سریع یاد میده... فیلماش کوتاهه ولی خوبه...اونارو ببین .برو تو سایتش دانلود کن حتما به دردت میخوره...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی و فیزیک صفر نزن.چه‌ کاریه.برای ریاضی از کتاب سیر تا پیاز ریاضیات تجربی استفاده کن.کتاب حل مسایل شیمی خط ویژه گاج هم روش های سریع محاسبات رو داره اگه مشاوره ی دیگه ای برای دروس ریاضی و فیزیک خواستی در خدمتم.من ریاضی و فیزیک به امید بالای۹۰میرم.ولی زیستکاش درصد زیست تو رو من داشتم
      Farzad_minaeiبرای مشاوره بیشتر در خصوص مطالعه ریاضی و فیزیک

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      وقت ندارم بیام اینترنت اصن دوس ندارم مجازی باشم الانم مجبورم که اومدم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      محاسبات ریاضی خیلی راحته
      فقط خودت بایستی یه راه خوب که خودت باهاش راحت تری رو بدست بیاری تا راحت حلش کنی
      مثلا یکی میگه 35*35 تو میگی 5*5=25 ووو 3*4=12 پس جواب میشه 1225
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad94 نمایش پست ها
      ریاضی و فیزیک صفر نزن.چه‌ کاریه.برای ریاضی از کتاب سیر تا پیاز ریاضیات تجربی استفاده کن.کتاب حل مسایل شیمی خط ویژه گاج هم روش های سریع محاسبات رو داره اگه مشاوره ی دیگه ای برای دروس ریاضی و فیزیک خواستی در خدمتم.من ریاضی و فیزیک به امید بالای۹۰میرم.ولی زیستکاش درصد زیست تو رو من داشتم
      Farzad_minaeiبرای مشاوره بیشتر در خصوص مطالعه ریاضی و فیزیک
      سیر تا پیاز اخه اومده ریاضی رو کلا گفته من اصن ریاضی نمیفهمم انگار یه زبونه چینیه فقط میخوام محاسباتشو بلد باشم یه معلمم گرفتم بیچاره دیگه درس گذاشت کنار بعد این که با من موااجه شد گونه ی نادریم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabay نمایش پست ها
      محاسبات ریاضی خیلی راحته
      فقط خودت بایستی یه راه خوب که خودت باهاش راحت تری رو بدست بیاری تا راحت حلش کنی
      مثلا یکی میگه 35*35 تو میگی 5*5=25 ووو 3*4=12 پس جواب میشه 1225
      من مشکلم با اعداد اعشار مثلا تو شیمی 2 فراوانی ایزوتوپ میده اعشاری عین خیار هاج و واج مسله رو نگا میکنم در صورتی که واسه خیلی ها اب خوردنه و یه مشکل با سینوس کسینوس که تو فصل اول فیزیک پیش 1 تو درسنامه گاج دیدم دیگه کلا فیزیک رو گذاشتم کنار یا مثلا تو شیمی نماد علمی مینویسه 10 به توان منفیه 6 اخه مگه توانم منفی میشه این ریاضی همه جا رو ****** داده
      ویرایش توسط Meysam_b : 20 دی 1396 در ساعت 01:28

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      من مشکلم با اعداد اعشار مثلا تو شیمی 2 فراوانی ایزوتوپ میده اعشاری عین خیار هاج و واج مسله رو نگا میکنم در صورتی که واسه خیلی ها اب خوردنه
      پیشنهاد میکنم اگه اعداد اعشاری دیدی اول به جاشون x و y و اینا بزار اصل سوال رو که انجام دادی آخر کار عدداشو جایگذاری کن.

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته ریاضی رو باید از پایه یاد بگیری .مثلا تو هنوز توان رو بلد نیستی بعد میخوای نماد علمی بنویسی.کتابای ۳ ساله راهنمایی رو دانلود کن خود خوان‌نیتونی یادشون بگیری .
      --------
      انگلیسیت در حدی که کتاب خارجی بخونی خوب هست؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داش ممنون که جواب میدی ولی اصن وضعیت من داغون تر از این حرفاس من نظریه داروین رو قبول دارم فک کنم ژن ریاضیه من خالص مغلوبه اصن ایکس ایگرگ هم بزارم نمیدونم چیکار کنم 3 تا بالا اعشاری 3 تا پایین با این چیزا حل نمیشه همونطورم که گفتم سینوس کسینوس 10 به توان منفیه شیش اینا رو هم نمیدونم ینی چی دوس دارم یه کتابی باشه عین زبون ساده درس بده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      داش ممنون که جواب میدی ولی اصن وضعیت من داغون تر از این حرفاس من نظریه داروین رو قبول دارم فک کنم ژن ریاضیه من خالص مغلوبه اصن ایکس ایگرگ هم بزارم نمیدونم چیکار کنم 3 تا بالا اعشاری 3 تا پایین با این چیزا حل نمیشه همونطورم که گفتم سینوس کسینوس 10 به توان منفیه شیش اینا رو هم نمیدونم ینی چی دوس دارم یه کتابی باشه عین زبون ساده درس بده
      داداش شما اول از پایه شروع کن توان و این چیزا رو یاد بگیر و بیا بالاتر
      توان منفی میشه؟؟؟؟!!!!!
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabay نمایش پست ها
      داداش شما اول از پایه شروع کن توان و این چیزا رو یاد بگیر و بیا بالاتر
      توان منفی میشه؟؟؟؟!!!!!
      وقت ندارم که توان رو بلدم فقط تو نماد علمی نمیدونم ینی چی اخه قطر اتم طلا 10 به توان منفی من چون با نکته میخونم اگه سر در نیارم از موضوعی همونجا متوقف میشم انگلیسیم خوبه یه کتابی هم هس دوستام میگن لقمه ریاضی اون خوبه به نظرت؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصول جبر ۱ - کتاب‌های دامیز
      اصول جبر ۲ - کتاب‌های دامیز
      کتابارو ندیدم ولی فک کنم به دردت بخورن .

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      اصول جبر ۱ - کتاب‌های دامیز
      اصول جبر ۲ - کتاب‌های دامیز
      کتابارو ندیدم ولی فک کنم به دردت بخورن .
      این که ترجمه شدس توش چیا هس من که سر در نمیارم از کجاها میگه اصن جبر چیه؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این مجموعه هم فیزیک رو با کمترین ریاضیات (همون مثلثات در حد سینوس کسینوس گرفتن و عملیات جبری) گفته .چند تا فصلشو با مشورت دوستان جدا کن بخون .
      -------
      یه عبارتی که x,y,z یا کلا مجهول داره داره بش میگن عبارت جبری
      -------
      اینم هست
      دیگه تصمیم با خودت
      ویرایش توسط Mamad_6xlarge : 20 دی 1396 در ساعت 01:51

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن