خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

(سعدی)

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم تقریبا میشه گفت مشکل شما رو داشتم ولی الان 2 روزه که به لطف دوستان که توی این تاپیک نظر دادن حل شده و دارم درس میخونم.
      برنامه 10 هفته ای ریختم تا آخر اسفند 96
      کل نیم سال اول با حجم کم و سبک ، اگر فارق التحصیل هستی که چه خوب..اگرم که نیستی سعی کن مدرسه رو بپیچونی و مثل یک مرد درس بخونی.

اگر جای اینکه روی حرف خودت اصرار کنی دنبال راه حل مشکلت باشی ، میتونی به سطح بالاتری دست پیدا کنی.

تاپیک منم بخون دوستان به خوبی نظر دادن..حداقل مشکل من حل شد !

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به حضرت عباس دیگه خسته شدم . مدرسه ما یه مدرسه خیلی عادی هستش و من با شب امتحان خوندن شاگرد اول مدرسه بودم . وقتی در جریان کنکور قرار گرفتم به قدری اراده ام رو از دست دادم که ... یادمه پارسال اسفند ماه میگفتم وقت کمه برای امتحان نهایی خوندن !
      هی الکی بهانه بهانه و... . 4 تیر کتابارو گرفتم برای کنکور ولی روی جلدشو نخوندم حتی ! . چون شاگرد اول فقط شب امتحان بودم . بخدا موندم چیکار کنم . واقعا اصن هیچی نخوندم دوستان . تو رو خدا یه راه حل بدید . قلم چی میرم و ترازم 4200 ! هستش که دوستام میگن تراز الکی میگی در حالی که عین واقعیت هستش . بخدا موندم چیکار کنم
      همه هم میدونن استعداد دارم و بخدا روم نمیشه به خانواده نگاه کنم چون میدونن نمیخونم . بخدا اینقدر فکر کردم به حاشیه که اصل یادم رفته . فقط میتونم بگم کمک !
      بالاخره که چی داداش باید شروع کنی یکی از دوستان ما پارسال از دانشگاه انصراف داد از بهمن شروع کرد خودتو به تنبلی نزن اون خیلی اعصابش خراب بود خانوادش نگرانش بودن انصافا خوند رتبش شد 1300الانم داره دندان پزشکی میخونه اراده دیگه چیه الان اخه هنوز شرو نکرده میگی اراده و انگیزشو نداری سعی کن شرو کنی اگخ پشت کنکور بمونی وضعیت خراب میشه دغدغه ات چیه اخه؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره تقصیر خودته انقد فاز منفی نده داداش شروع کن همین

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به خیلی چیزا ربط داره ولی اصلی تریناش اینه که هدف قوی و علاقه نداری که مساوی میشه با بی انگیزگی و این فقط هم مخصوص درس نیست تو هر کاری انگیزه نباشه هیچ وقت خودتو مجبور نمیکنی بری سراغش! سعی کن دوستی چیزی پیدا کنی هم پایه خودت و درس خون تا رقابتی برات ایجاد بشه یا به هر طریقی خودتو علاقه مند کن به یک رشته یا درس خاص که دیگه اونو الان نمیشه کاری کرد! اما در کل اسون ترین راه اینه که اگه پول زیادی داری خرج مشاور و کلاسای کنکور و کتابای مختلف کن که اونوقت دیگه مجبور بشی بخونی و .... با پول همه چیز ممکنه! میتونی هر چیزی رو اسون یاد بگیری و لول اپ کنی!
      هیچوقتم بلند پروازانه فکر نکن و وقتتو تلف چیزی نکن که در مورد موفقیت در اون اطمینان نداری (یا به نوعی هر چیزی که در اون پایه یا تجربه یا کارنامه ی قوی نداری)! بهترین کار اینه بری دنبال چیزی که علاقته و البته تجربه داری و تو اون بهترین بشی.

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باید از برنامه مدون استفاده کنید...
      مثلا من خودم به دانش اموزام علاوه بر برنامه فایل های انگیزشی هم میدم

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​به خدا توکل کن و شروع کن !

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)