خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 52
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همیشه ما منتظریم بهمون انگیزه بدن تا شروع کنیم...ولی درستش اینه پا توی مسیر بذاریم...انگیزه خودش میاد

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یک بار درخواست کن،
      باور کن آن را دریافت کرده ای!
      و سپس تنها کاری که لازم است برای رسیدن به خواسته ات انجام دهی، همان داشتن حس خوب است. وقتی احساس خوبی داشته باشی، روی فرکانس دریافت قرار داری، روی فرکانسی که همه ی چیزهای خوب را به سویت می آورد و هر آنچه بخواهی دریافت می کنی. تو چیزی درخواست نمی کنی، مگر این که هنگام دریافت کردن آن حال و هوای خوبی به تو دست دهد. نه؟
      پس خودت را روی فرکانس احساس خوب قرار بده. مسلما خواسته ات را دریافت می کنی.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      كلا اين جور صحبتا و انگيزه ها خوبن واسه چند روز بعدش يه جاهايي تحت يه فشاراي سختي قرار ميگيري كه فقط اينا كارساز نيست چيزي كه واقعا نياز داري هدفِ
      اين كه عاشق يه چيزي باشي جون بكني تا بهش برسي
      كسي كه عاشق هدفش نياز نداره كسي بهش بگه بجنگ اون خودش ميجنگه
      اولش سخته خيلي هم سخته كه بخواي شروع كني ادم وقتي ميبينه تو وضعيت بديه ارادش درست نميشه
      تو بخون دو تا ازمون نميگم عالي بده بلكه نسبت به خودت خوب بده
      ترازتو ببين كه رو به پيشرفتي باعث ميشه انگيزت بيشتر و بيشتر شه
      اگه بتوني رقابت هم ايجاد كني بين خودتو بقيه و دوستات خيلي خيلي كمك ميكنه جوري كه جون ميكني ترازت از اونا بيشتر شه
      خلاصه ميخوام بگم ازهر روزت یک شاهکاربساز سعی وتلاش امروزِ تو ، آیندتو ميسازه .آیندتو قشنگ بساز

#بجنگ واسه هدفت 👊

4. Top | #19
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به حضرت عباس دیگه خسته شدم . مدرسه ما یه مدرسه خیلی عادی هستش و من با شب امتحان خوندن شاگرد اول مدرسه بودم . وقتی در جریان کنکور قرار گرفتم به قدری اراده ام رو از دست دادم که ... یادمه پارسال اسفند ماه میگفتم وقت کمه برای امتحان نهایی خوندن !
      هی الکی بهانه بهانه و... . 4 تیر کتابارو گرفتم برای کنکور ولی روی جلدشو نخوندم حتی ! . چون شاگرد اول فقط شب امتحان بودم . بخدا موندم چیکار کنم . واقعا اصن هیچی نخوندم دوستان . تو رو خدا یه راه حل بدید . قلم چی میرم و ترازم 4200 ! هستش که دوستام میگن تراز الکی میگی در حالی که عین واقعیت هستش . بخدا موندم چیکار کنم
      همه هم میدونن استعداد دارم و بخدا روم نمیشه به خانواده نگاه کنم چون میدونن نمیخونم . بخدا اینقدر فکر کردم به حاشیه که اصل یادم رفته . فقط میتونم بگم کمک !
      هر چند با دی وی دی به خاطر وقت گیر بودنش مخالفم ولی پکیج "123 رتبه برتر شو " شهاب اناری رو بگیر همه مشکلاتت حل میشه و نه کنکور بلکه دیدگاهت به زندگی عوض میشه
      ضمنا اگر توانایی خریدش رو نداری به ایشان پیام بده شاید با یه تخفیف خوب برات بفرستند
      حتما هم حین تماشا تماما نت برداری کن و مرورشون کن بعدا
      ویرایش توسط mmn : 19 دی 1396 در ساعت 00:29

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      میخوای روش های خودمو واست بگم پیام بده خصوصی هر کی خواست پیام بده خصوصی
      خواستید اینجا هم میگم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      روزی 12 ساعت درس میخونی با روشام

7. Top | #22
      N-S
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اگه در این حد بی اراده ای کلیپ انگیزشی ببین و ویس هم گوش بده.شاید کمکت کرد

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      میخوای روش های خودمو واست بگم پیام بده خصوصی هر کی خواست پیام بده خصوصی
      خواستید اینجا هم میگم
      همینجا بگو لطفا

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahya14 نمایش پست ها
      راستش منم دقیقا همین مشکلو الان دارم
      راهی نداره جز اینکه کتابو بگیری دستت بخونی. ولی اون اراده لعنتی نمیاد...
      فکر کنم باید یه جور دل به دریا زدن حسابش کنیم
      جالبه شما این مشکل رو داشتید پزشکی قبول شدید اگه اراده فولادین نداشتید که پزشکی قبول نمیشدید و میرفتید پیام نور که متاسفانه رتبه های برتر کنکور هی میگند ما کم خوندیم و یا نخوندیم و یا بی اراده بودیم حاضر نیستند به اصل مطلب اشاره کنند
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 19 دی 1396 در ساعت 01:12

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      جالبه شما این مشکل رو داشتید پزشکی قبول شدید اگه اراده فولادین نداشتید که پزشکی قبول نمیشدید و میرفتید پیام نور که متاسفانه رتبه های برتر کنکور هی میگند ما کم خوندیم و یا نخوندیم و یا بی اراده بودیم حاضر نیستند به اصل مطلب اشاره کنند
      نه این مشکل استارت نزدن برای درس خوندن قبل کنکور هم بود ولی من الانو میگم. یعنی درسای دانشگام مونده روهم. چندروز دیگه هم امتحاناست . شما اومدین دانشگاه درس بخونین نذارین تلنبار شه که بدبخت میشین
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به حضرت عباس دیگه خسته شدم . مدرسه ما یه مدرسه خیلی عادی هستش و من با شب امتحان خوندن شاگرد اول مدرسه بودم . وقتی در جریان کنکور قرار گرفتم به قدری اراده ام رو از دست دادم که ... یادمه پارسال اسفند ماه میگفتم وقت کمه برای امتحان نهایی خوندن !
      هی الکی بهانه بهانه و... . 4 تیر کتابارو گرفتم برای کنکور ولی روی جلدشو نخوندم حتی ! . چون شاگرد اول فقط شب امتحان بودم . بخدا موندم چیکار کنم . واقعا اصن هیچی نخوندم دوستان . تو رو خدا یه راه حل بدید . قلم چی میرم و ترازم 4200 ! هستش که دوستام میگن تراز الکی میگی در حالی که عین واقعیت هستش . بخدا موندم چیکار کنم
      همه هم میدونن استعداد دارم و بخدا روم نمیشه به خانواده نگاه کنم چون میدونن نمیخونم . بخدا اینقدر فکر کردم به حاشیه که اصل یادم رفته . فقط میتونم بگم کمک !
      راه های مختلفی هست که میتونه باعث بشه شما کارتون رو درست انجام بدید!
      ی چندتا راه رو خلاصه میگم و برای توضیح بیشتر و اینا میتونی به لینکی که آخر سر میگم بری
      1- برای هر روزت تعیین کن که کی متونی بیدار شی! نگو کی دوست داری بیدار شی! بنویس کی میتونی بیدار شی!! بعد برای بعد تایم بیداریت حداقل 5-6 ساعت تایم مطالعه بنویس! بعد واسه شروع کردن درس خوندن اول ی تایمر بذار واسه 25-30 دیقه ی درسی که باهاش حال میکنی رو بذار تو برنامه و شروع کن به خوندن بعد ی استراحت کتاه بده به خودت در حد 5-10 دیقه!! وقتی گرم شدی برو سراغ درسای دیگه یا همون درسو ادامه بده! یا همینطوری 30دیقه 30 دیقه!! یا 1 ساعت ونیم !! من خودم با ادبیات واسه شروع حال میکنم!
      2- اگه برنامه ای که چیدی انجام ندادی یه تنبیه و اگر انجام دادی تشویق داشته باش!!
      3- سعی کن ی نفر که میدونی داره خوب میخونه باهاش همراه شی و با هم تو تایم مطالعه و تراز و این صحبتا رقابت داشته باشید!
      برای رقابت بنظرم خوبه که وسط تایم 2 هفته ای آزمون هم ی آزمون از مباحثی که خوندی بگیری از خودت اگر اوضاعت خراب باشه خودش میشه ی دلیل واسه خوندن و اگر اوضاعت خوب باشه بنظرم میتونه باعث بشه که بخونی و نتیجه تلاش بیشترتو ببینی!!
      4- ی دلیل برای درس خوندن پیدا کن حالا میتونه خوشحال کردن والدین باشه یا هرچیزه دگ!
      5- برنامه هاتو فضایی نچین!!! روزی 15 ساعت 12 ساعت درس معقول شروع کن روزی نیم ساعت اضافه کن یا کمتر که باز بستگی به خودت داره!!
      اینارو گفتم چون بنظرم اکثر افرادی که میگن ما نمیتونیم بخونیم ما اراده نداریم در اصل برنامه معقول ندارن!!
      امیدوارم کمک کرده باشم!!
      لینکی ام که گفتم :https://www.youtube.com/user/electrickeye91
      ی چنل تو یوتیوبه! اگر زبانت خوب باشه که استفاده کن از ویدیوهاش اگرم که نه ،خب نکن!!
      ویرایش توسط BenN : 19 دی 1396 در ساعت 02:14

12. Top | #27
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما تقریبا شبیه منید ، منم چون میدونم زرنگم و با ساعت کوتاه درس خوندن بازدهی بالایی دارم ؛ حتی اگر 1 ماه فرجه بدن ساعتای آخرش درس میخونم ولی یه برهه زمانی به این نتیجه رسیدم که خب ؛ چرا از این استعدادم درست استفاده نمیکنم؟!
      میخوام بگم باید سعی کنید بهترین باشید ، مثلا بگید من الان خوبم ، میخوام بهتر بشم پس باید درس بخونم و این بهترین بودن رو به همه ثابت کنم ، در ضمن اصلا به تراز توجه نکنید! چون به مرور متوجه میشید به جای درس خوندن به دام مسابقه افزایش تراز افتادین ... اینکه تراز بالایی داشته باشید خوبه اما نه به اندازه ای که همه درسا رو قبل آزمون بخونید و بعد اونقدر تند خونده باشید که یادتون بره ...
      انگیزه ... درس ... کیفیت ... کمیت و در آخر تراز باید اولدیت شما باشه

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      همون خصوصی راحت ترم فقط امشب یک نگاه مینداز دیگه فکر کنم این هقته نیا انجمن اگه خواستی پیام بده فقط بدون که چیز عجیب عربی نیست ولی من اینطوری ارادم رو قوی میکنم حالا هر کی یک روشی داره
      من روشم اینطوریه یکی دیگه میره تاپیک افشین مقتدا یکی دیگه هم اصلا بی خیال میشه فقط دوستان خوشتون نیومد ناسزا نگید
      هیچ روشی نیست که شق القمر کنه ولی مال من برای خودم این کار رو کرده

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راست و حسینی اگه میخوای بعدا حسرت نخوری شروع کن به خوندن حسرت خیلی درد بدیه
      من الان دارم تجربش میکنم! شب و روز برام نمونده همش دارم گریه میکنم! با اینکه رشتم بد نیست ولی اصلا دوستش ندارم! افسرده شدم! اگه میخوای به سرنوشت من دچار نشی بخون فقط بخون

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیکار کنم!!!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)