خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aseydreza نمایش پست ها
      انسانی و ریاضی چی به نظرت؟؟
      انسانی رو نمیدونم اما ریاضی رو به راحتی میشه رتبه خوب آورد تو همین مدت باقی مونده تا کنکور
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.s نمایش پست ها
      بعد کنکور 97 جوابتونو میدم که میشه یا نمیشه سه رشته ی اصلی رو از الان خوندن اورد یا نیاورد

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      پارسالم یه نفر بود عین شما فقط میزد برجک بقیه...الانم نمیدونم دقیقن کجاست فقط یه کم شک دارم به اینکه شاید خودتون باشین...شما انقدر قدرت فکر و درکتون از زندگی ساده و کوتاست که فقط جلوی پای خودتو میبینی...شما ازون دست ادمایی هستی که حاظر نیستی یه نفر سرطانی رو ببینی و اینو نگی: داداش شما که مرگت حتمیه!!!
      و حاضرم به شرفم قسم بخورم تا وقتی این روحیه رو دارین هیچ....تو زندگی نمیشین...لحنم یکم تنده چون حالم ازین تیریپ روشنفکریا به هم میخوره....
      داداش من شما واقع بین نیستی ...شما کوته فکری...اون کسی که میگه من قبول میشم هم خوش خیال نیست...اون واقع بینه...
      شما چون نمیتونی و قدرت اینو نداری که تو مدت کم قبول شی خیال میکنی همه مث خودتن...قبول شاید یک شدن کار بسیار سختی باشه (غیر ممکن نیست)
      ولی زیر هزار شدن قطعه شدنیه...کسی نمیگه بخورو بخواب پزشکی قبول شو...همون کسایی هم که الان میخوان شروع کنن میدونن کار سختی روبروشونه...ولی این قدرت رو دارن که با ای نچالش مبارزه کنن ...با این روحیت خیلی عذاب میکشی در اینده از ما گفتن...
      من همون 001/ درصدم که باهات مخالفم و شاهد پست موفقیت من در سال اینده خواهی بود...من با تمام قدرت سعی خودمو میکنم اگه شد که شما به نظرم کلن مجازی رو ببوس بذار کنار چون حال شمارو بد میگیرم...اگرم قبول نشدم هرچی خواستی به من بگو....
      این خط - اینم نشون #
      میعاد گاه ما موقع اعلام نتایج اخوی
      شب بخیر واقع گرا ...شب بخیر روشن فکر...شب بخیر نوستراداموس...شب بخیر هیتلر...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

داداش شما 5 روزه عضو انجمن شدی اونوقت میدونی پارسال یکی بوده که فلان حرف رو زده ؟!!

اگه بخوام جواب شما رو بدم دقیقا میشه آب تو هاون کوبیدن , اون چیزی که واست آرزوی 6 ماه دیگه ات هست برای من خاطره هستش عزیزم جهت اطلاعت پس برعکس شما روی باد هوا و رویا و خواب حرف نمیزنم ...

خیلی مختصر جوابت رو میدم :

6 ماه دیگه که نتایج رو اعلام کردن نه قایم شو و نه اکانت جدید بساز , مرد باش بیا همن جا نتیجه ات رو با کارنامه و مدرک بگو

"لطفا دیگه نقل نگیر"
      ۶ ماه گذشت و پس فردا باید کنکور بدید ، بی صبرانه منتظرم ببینم من اشتباه بود نظرات و پیش بینی هام یا شما دو نفر
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

۶ ماه گذشت و پس فردا باید کنکور بدید ، بی صبرانه منتظرم ببینم من اشتباه بود نظرات و پیش بینی هام یا شما دو نفر
      خواستن توانستن هست اگه کسی باجنب باشه مطمئنا میتونست اما یکی مثل من نبودمتاسفان همن رتبه 3 رقمی رو توخواب میبینم نمیارم
      امسال نه در رفتم نه اکانت عوض کردم اما بازم سر حرفم هستم اگه کسی بخواد میتونه به جز اقای رحمانی چندنفر دیگه بودن منتها یه تفاوتی که باهاشون من داشتم اونا تو عمل بودمن تو حرف موفق باشین

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

۶ماهه میشه ۳ رشته ی اصلی رو اوردا
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      ۶ماهه میشه ۳ رشته ی اصلی رو اوردا
      واسه استثناها بله, اما نه واسه کسایی که سال کنکورشون 24 ساعت آنلاین هستن در انجمن
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

واسه استثناها بله, اما نه واسه کسایی که سال کنکورشون 24 ساعت آنلاین هستن در انجمن
      ن خیلی هم استثنا نیستن
      ولی اره قبول دارم کسی ک میخواد تو ۶ ماه موفق بشه باید همه چیزو کنار بزاره
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      ن خیلی هم استثنا نیستن
      ولی اره قبول دارم کسی ک میخواد تو ۶ ماه موفق بشه باید همه چیزو کنار بزاره
      خب اینجا 99.99% هیچ چیزی رو کنار نمیذارن و فقط حرفش رو میزنن
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن