خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 67
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      برنامه که نوشتین خیلی هوشمندانه و عالیه فقط مرور نداره
      نمیدونم چرا من زیاد حوصله مرور ندارم
      برا همینم برنامه ای که نوشتم بالا درسای اختصاصی روزی دوبارن که مجبور به مرور شدم

الان با برنامه شما مرور نکنم تو همون روز اشکالی نداره؟
      اتفاقن نقطه قوت این برنامه مروراشه...اگه 4 ساعت زیست میخونی 1 ساعتش مرور قبله
      فیزیک و شیمی و ریاضی هم با جای اینکه یه روز درمیون سه ساعت باشن هرروزه ولی 2 ساعت ...ینی شما حتمن یقینن و اکیدن باید حدود 30 تا 45 دقیقه رو به حل تست و مرور روز گذشته میذاری
      ببین شاید به طور خاص ساعتی فقط برای مرور یه درس توی برنامه نداشته باشم ولی حتمن به صورت تست پوششی و مرور سریع هرروز درسای قبل مرور میشه ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      نه یکساعتو که مثل زدم
      اما تنوع خیلی بالا میشه
      الان این برنامه که آقا سینا نوشتن هم عالیه فقط مروررررررررررررر
      به قول فرید شهریاری راه های زیادی واسه کنکور وجود داره که همش هم به موفقیت ختم میشه، موفق باشید

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

همین ک هدف داشته باشی و بخونی خودش ینی اینکه از خیلیا جلویی

فقط کیفیت و فدای کمیت نکنی !
      زیاد خوندن خوب ولی خوب ک با کیفیت هم باش
      چیزی ک شاید خیلیا بهش توجه نمیکنن
      تغدیه و تحرک

ب حرف بد من گوش بده ضرر نمیکنی

غذاهای چرب و سنگین خیلی نخور
      هر یک ساعت ک میخونی ۱ لیوان اب بخور
      هر ۴۵ تا ۶۰ دقیقه حداقل ۵ دقیقه استراحت کن !
      البته ن با گوشی و بالشت !

ورزش در حد خیلی کم هم داشته باشی بد نیس
      همون سر صب کلی نشاط میده ب ادم

سعی کن لاکچری درس بخونی !
      با قائده و خوشگل و شیک

تست زیاد بزن !

مرور

ی تایمی بزار فقط مختص مرور درسای قبلی !
      جمعه ها مثلا خوب واس مرور
      ممنون ازتون
      برا آب باید برنامه ریزی کنم خیلی کم میخورم بجاش پنج لیوان اینا چایی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      نظر من :
      زیست هرروز روزی 3 الی 4 ساعت
      فیزیک و شیمی و ریاضی هرروز هرکدوم 2 ساعت..این از اختصاصی
      ادبیات : لغت و قرابت تویه روز/ارایه و تاریخ ادبیات هم یه روز (یه روز درمیون) هر مبحث روزی نیم ساعت ...یعنی میشه روزی 1 ساعت ادبیات
      دینی با زبان فارسی یک در میون روزی یه ساعت..مثلن روزای زوج دینی روزای فرد زبان فارسی.
      عربی هم مثل ادبیات :لغت و ترجمه یه روز (هرکدوم نیم ساعت) /قوایو و درک متن هم یه روز (هرکدوم نیم ساعت) یعنی روزی یک ساعت عربی
      زبان لغت و ریدینگ یه روز /کلوز وگرامر هم یه روز دیگه ..(روزی یه ساعت زبان)...
      جمعه ها هم فقط حل تست و مرو و تست های زمان دارو رفع اشکال و...
      فک نکنم برنامه بهتر ازین گیر بیاری همه درس ها به طور متوازن در تمام هفته پخش شدن...حالا زمانشون رو خودت میتونی تغیر بدی
      واسه÷یش دانشگاهی هم شما برنامه دارین ؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.s نمایش پست ها
      واسه�یش دانشگاهی هم شما برنامه دارین ؟
      من چون فارغ التحصیل هستم اینو برای خودم ریختم ولی برا پیش دانشگاهی هم فرقی نداره فقط بستگی به ساعت مطالعه شما داره و اینکه چقد زمان میذارید...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چون فارغ التحصیل هستم اینو برای خودم ریختم ولی برا پیش دانشگاهی هم فرقی نداره فقط بستگی به ساعت مطالعه شما داره و اینکه چقد زمان میذارید...
      این برنامه ی شما زمانش خیلی بالاتر از 6 ساعت میشه در روز درصورتی که من فقط میتونم در روز های مدرسه 6 ساعت وخیلی بیشتر 7 ساعت در روز های مدرسه بخونم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این برنامه ی شما زمانش خیلی بالاتر از 6 ساعت میشه در روز درصورتی که من فقط میتونم در روز های مدرسه 6 ساعت وخیلی بیشتر 7 ساعت در روز های مدرسه بخونم
      منم همینو گفتم...این برنامه چون سنگینه فقط به درد فارغ التحصیل میخوره...
      6 ساعت کمه به نظرم
      شما زیست و شیمی و رو روزی 2 ساعت و فیزیک و ریاضی رو هم که یک روز درمیون روزی 2 ساعت بخونی میشه 6 ساعت...و وقتی برای عمومی باقی نمیمونه
      ...حداقل زمان لازم 8 ساعته فک کنم چون درسای عمومی هم هست !!

و در ضمن روزی 2 ساعت زیست کمه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همینو گفتم...این برنامه چون سنگینه فقط به درد فارغ التحصیل میخوره...
      6 ساعت کمه به نظرم
      شما زیست و شیمی و رو روزی 2 ساعت و فیزیک و ریاضی رو هم که یک روز درمیون روزی 2 ساعت بخونی میشه 6 ساعت...و وقتی برای عمومی باقی نمیمونه
      ...حداقل زمان لازم 8 ساعته فک کنم چون درسای عمومی هم هست !!

و در ضمن روزی 2 ساعت زیست کمه
      واقعا 6 ساعت واسه یش دانشگاهی در روزای مدرسه کمه؟ اینطوری که باید از خوابی شبم گذشت تا صبح خوند

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا 6 ساعت واسه �یش دانشگاهی در روزای مدرسه کمه؟ اینطوری که باید از خوابی شبم گذشت تا صبح خوند
      نه ببین...6 ساعت خیلی خوبه ولی لان به نظر تو مگه میشه زیست و شیمی رو هرروز نخوند؟یا دیگه سبک تر از ریاضی و فیزیک یه روز در میون داریم مگه؟
      خب همینا میشه 6 ساعت...تازه ما گفتیم همه رو روزی 2 ساعت در صورتی که یه درسی مثل زیست ممکنه به زمان بیشتری نیاز داشته باشه ...
      درثانی درسای عمومی مثل ادبیات یا زبان که باید مبحثی خونده بشن رو چجوری میتونی تو یه ساعت بخونی؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کارنامه میزاشتید ترازتون بالا بود فکر کنم. بعد دیدم که گفتید درس نخوندید 2 هفته ای. ولی اصلا نا امید نشید. شاید این ازمون افت تراز داشته باشید ولی مطمئن باشید تا کنکرو هنوز 5 ماه و نیم مونده. با قدرت ادامه بدید. حیفه با این تراز.
      اصلا اصلا نا امید نشید. من حتی 1 نفرم ندیدم بیاد بگه اره این 20 روزو همشو عالی خوندم. اکثر بچه ها یا به علت امتحانا یا به علت فورجه زیاد کم کاری کرن.
      ویرایش توسط Freedom Fighter : 18 دی 1396 در ساعت 23:12

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه ببین...6 ساعت خیلی خوبه ولی لان به نظر تو مگه میشه زیست و شیمی رو هرروز نخوند؟یا دیگه سبک تر از ریاضی و فیزیک یه روز در میون داریم مگه؟
      خب همینا میشه 6 ساعت...تازه ما گفتیم همه رو روزی 2 ساعت در صورتی که یه درسی مثل زیست ممکنه به زمان بیشتری نیاز داشته باشه ...
      درثانی درسای عمومی مثل ادبیات یا زبان که باید مبحثی خونده بشن رو چجوری میتونی تو یه ساعت بخونی؟
      اما زیست رو هر روز میخونم اما شیمی رو نه اخه درسای غمومی هم چون مدرسه میرم باید خونده بشه یکم سخته شیمی رو هر روز بخونم
      خوب واسه عمومی یکم مظلوم واقع شدن کم کاری میکنم مخصوصا زبان انگلیسی وعربی که جزئ نقاط ضعفمم هست خیلی وقتا یش اومده که اصلا براشون تو یه هفته نتونسته باشم بزارم وقتی درمورد ادبیات چون مبحثی کار میکنم وهر روز واسه قرابت وارایه ها در حد یک ربع تا نیم ساعت وقت میزارم وتایخ ادبیات ولغتشم که اکثر روزای قبل ازمون میخونم در حد نیم ساعت

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اما زیست رو هر روز میخونم اما شیمی رو نه اخه درسای غمومی هم چون مدرسه میرم باید خونده بشه یکم سخته شیمی رو هر روز بخونم
      خوب واسه عمومی یکم مظلوم واقع شدن کم کاری میکنم مخصوصا زبان انگلیسی وعربی که جزئ نقاط ضعفمم هست خیلی وقتا �یش اومده که اصلا براشون تو یه هفته نتونسته باشم بزارم وقتی درمورد ادبیات چون مبحثی کار میکنم وهر روز واسه قرابت وارایه ها در حد یک ربع تا نیم ساعت وقت میزارم وتایخ ادبیات ولغتشم که اکثر روزای قبل ازمون میخونم در حد نیم ساعت
      خب اول بگو ببینم چهارشنبه ها میری مدرسه یا تعطیلی ؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اول بگو ببینم چهارشنبه ها میری مدرسه یا تعطیلی ؟
      چهار شنبه ها تعطلیم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چهار شنبه ها تعطلیم
      خب اگه بتونی ساعت مطالعه رو به 8 برسونی عالیه...24 ساعت شبان هروز شما 6 ساعتش مدرسه ای ...میمونه 18 ساعت دیگه ازین 18 ساعت 7 ساعتش رو هم که بخوابی میمونه 11 ساعت دیگه ..از 11 ساعت 3 ساعت برای هرکاری که میخوای انجام بدی (شام و ناهار و استراحت و...) و 8 ساعت بقیش رو هم صرف مطالعه کن...تو فکر امتحانای مدرسه هم نرو چون اکثرن با برنامه ازمونا هماهنگن و تو همونا رو میری ازمون میدی...
      من یه برنامه پیشنهادی برا 8 ساعت دارم میذارم دیگه میل خودت دوس داشتی تغیرش بده

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اگه بتونی ساعت مطالعه رو به 8 برسونی عالیه...24 ساعت شبان هروز شما 6 ساعتش مدرسه ای ...میمونه 18 ساعت دیگه ازین 18 ساعت 7 ساعتش رو هم که بخوابی میمونه 11 ساعت دیگه ..از 11 ساعت 3 ساعت برای هرکاری که میخوای انجام بدی (شام و ناهار و استراحت و...) و 8 ساعت بقیش رو هم صرف مطالعه کن...تو فکر امتحانای مدرسه هم نرو چون اکثرن با برنامه ازمونا هماهنگن و تو همونا رو میری ازمون میدی...
      من یه برنامه پیشنهادی برا 8 ساعت دارم میذارم دیگه میل خودت دوس داشتی تغیرش بده
      باشه ممنون

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن