خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

Post انگيزشى؛جناب فارغ التحصيل، بس كن..

هندزفرى در گوش، محمد عليزاده هم دارد كولاكى ميكند در گوشم... روى تخت دراز كشيده ام و در اتاق بسته است...ساعت 3:34 دقيقه بامداد دوشنبه ١٨ دى ماه 1396 است...انگار آنهايى كه ميگفتند پشت كنكور ماندن و فارغ التحصيلى عواقب دارد راست ميگفتند...
      راستش را بخواهيد دچار سندرم پشت كنكورى شده ام..انگيزه هست ولى اراده،خير...افكار مثبت و رويا پردازى هست اما دغدغه نيست...
      (محمد عليزاده دارد ميخواند: تو برى بارون نمياد ديگه...) انگار از زبان من دارد براى كنكور و اين روياها ميخواند...
      آرى، من كه يكبار طعم تلخ شكست را چشيده ام ديگر چرا...چرا اين قدر سهل انگار شده ام؟ باور كنيد عاشق هدفم هستم اما..يك چيزى انگار مانع ميل به اين هدف ميشود...سندرم "از شنبه" يا "شروع طوفانى از ٤ صبح"...
      اما ديگر وقت تنگ آمده..زمان زيادى را از دست داده ام و دوباره رويايم در خطر است...
      نه، اين بار نميگذارم بروى...امشب را تا صبح نميخوابم و تمام برنامه هايم تا كنكور را مرور ميكنم...ديگر منتظر رند شدن ساعت يا چايي بعد از غذا نخواهم ماند..جناب رويا، جناب پزشكى دانشگاه تهران،كمى كمتر از ٦ ماه تا كنكورى كه قرار است مرا به تو برساند مانده...
      والله كه من تو را به دست خواهم آورد... با قلب و روحى مثبت، براى همديگر دعا كنيم؛ باور كنيد اثر شگرفى بر عملكردمان دارد...تا كنكور، من و خدا، بقيه همه... اگه حالتون خوب شد، وقت رو تلف نكنيد و پا شيد و تلاش كنيد...
      خدا با ماست...
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب بود،البته نميخوام ضد حال بزنم يكي از الان بخونه رشته خوب قبوله اما پزشكي تهران فكر نكنم،دوستان كمي منطقي باشيد
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      خوب بود،البته نميخوام ضد حال بزنم يكي از الان بخونه رشته خوب قبوله اما پزشكي تهران فكر نكنم،دوستان كمي منطقي باشيد
      چرا نشه؟
      اراده +اراده+تلاش +تلاش +تلاش +تلاش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شاید قبول بشه
      شما از کجا میدونید؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      دوست داشتم مرسیییی...اصن هم دانشگاهی کی بودی تو

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها

شاید قبول بشه
      شما از کجا میدونید؟؟؟؟

امکان نداره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این مغز ماست که محدوده وگرنه تو کائنات هیچ محدودیتی برای رسیدن به ارزو و هدف وجود نداره...این جهان و نعمت ها و تمام خوشبختی های جهان مثل یه دریاست و هر کس به اندازه ظرفش ازون برمیداره...اگه دیدی 1000 نفر با استکان اومدن خیال نکنیم کل دنیا همینه شاید یکی با بشکه 200 لیتری بیاد و به اندازه تمام چند صد استکان ما ازش برداره...فقط کافیه از خدا بخوای ...از خدا بخوای و پاتو توی مسیر درست بگذاری
      چون ما تا حالا ندیدیم یا نشندیدم کسی 6 ماه بره دانشگاه تهران خیال میکنیم غیر ممکنه...ولی محدود بودن فکر ما دلیل بر غیر ممکن بودن حوادث نیست...مثل بسیاری از اتفاقاتی که در تاریخ بشریت رخ داده ولی کسی قبل اون حتی بهش فکر هم نکرده بود(کشف جاذبه-برق_پرواز کردن_رفتن به ماه_و هزار مثال دیگه...)...
      اهل حرف انگیزشی و امید و اینا نیستم ولی میدونم کسی که فعل خواستن رو مردونه صرف کنه هیچ مانعی توی زندگی هیچ مانعی توی دنیا نمیتونه جلوشو بگیره به شرطی که عاشق هدفت باشی...دوست خوبم امیدوارم مردونه برا هدفت بجنگی و به اون چیزی که لایقش هستی برسی...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا ميشه من نميگم نميشه اما اون اراده رو هركسي نداره اگه اون طور بود همه دندان قبول ميشدن
      رو صندلي داغ هستم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا میشه
      از سطح صفر احتمالش کمه ولی نشد نداره
      کسیم که ی سطح معقول داشته باشه دستوپاشکسته خونده باشه میشه
      فوقه فوقش دیگ خیلی بدشانس بشه و نشه پزشکی بهشتی رو میاره
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اهل بلاد کفر!!! یه مثل دارن که میگه:
      There is always a first time for everything

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه اقای رحمانی تونستن س بقیم میتونن ایشونم از بهمن شروع کردن دیگه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مـــتن خــعلی خــوبی بـــود
      امیـــدوارم کـه همـــه به نتیـــجه تلاشــشون برســن
      GUMS:/

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.s نمایش پست ها
      اگه اقای رحمانی تونستن �س بقیم میتونن ایشونم از بهمن شروع کردن دیگه
      دوست عزيز هر كس اقاي رحماني نميشه،اگه اونطور بود همه از بهمن شروع ميكردن و رتبه ميشدن
      رو صندلي داغ هستم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزيز هر كس اقاي رحماني نميشه،اگه اونطور بود همه از بهمن شروع ميكردن و رتبه ميشدن
      اراده قوی میخواد و تلاش دو چندان که هر کسی هم فک نکنم داشته باشه . با حرف شما موافقم واقعا همین طوره.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقای رحمانی ÷شتکارو اراده داشتن کسی که ÷شتکارو اراده داشته باشه وتا اخرش نا امید نشه مطمئنن می رسه منظورمن از این نظر بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن