خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 124
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      به جای یک رقیب با چندین نفر رقابت کنید
      و با چندین نفر تبادل نظر کنید ...چجوری؟؟ تاپیک هرکی تازه شروع کرده به خوندن بیاد تو
      هر شب بیاید اونجا گزارش بدید....با یک نفر هم بخونید خوبه ها ولی باید خودتون رو کنترل کنید که به تلگرام و....()نکشه این رقابت....در کل احساس میکنم فضای اون تاپیک خیلی بهتر باشه ....خیلی ها اعلام وجود کردن و از امشب یا فردا حضورشون رو خواهیم دید....

ولی خب زمان خیلی چیز خوبیه....درون افراد رو زمان مشخص میکنه ......

خیلی خوشحال میشم اگر تو این رقابت بزرگ شرکت کنید.

ویرایش توسط Abolfazl_Az78 : 15 دی 1396 در ساعت 17:29

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خخخخخخ ورود دخترا ممنوع😀😀😀😀

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر منم دو جنس مخالف با هم درس نخونن بهتره.
      چون یک قسمت مغز در حال درس خوندنه ، یه قسمت دیگه داره برای خودش تخمه می شکنه.
      ضمن اینکه مشکل اینجاست که اکثرا خانم ها علاقه دارن جمعی درس بخونن و آقایون کمتر علاقه به اینکار دارن.
      اگه تنها نمی تونی درس بخونی ، شاید بهتر باشه ببینی کی همشهریت هست و کتابخونه درس می خونه تا با هم درس بخونین. اینطوری مجبور میشی منظم باشی و درس بخونی و حوصله ات سر نمیره.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-kaqaz-1997 نمایش پست ها
      فکر نمی کنم چیزی قبول شده باشه جز اینکه پسره رو بدبخت کرده
      حالا خوبه بیاد بگه پزشکی قبول شده
      جفتمون ضایع نشیم صلوات
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      حالا خوبه بیاد بگه پزشکی قبول شده
      جفتمون ضایع نشیم صلوات
      بازم میگم محاله . اگر قصد دختره یه چیزه دیگه بوده باشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازم میگم محاله . اگر قصد دختره یه چیزه دیگه بوده باشه
      دوم دبیرستان که بودم یکی از امتحانا رو گفتن قراره تو تمامی رشته ها هماهنگ کشوری شه
      ادبیات شد
      منم که کل فرجه ی دو روز و نصفه ی ادبیات رو دو نفره درس خوندم
      نتایج که اومد من 20 شدم اون 11
      بیچول میگفت چون معنی مینا رو تو واژگان سوال اومده بود امتحان رو خراب کرده

کلید اسرار: نندازیم گردن یکی دیگه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوم دبیرستان که بودم یکی از امتحانا رو گفتن قراره تو تمامی رشته ها هماهنگ کشوری شه
      ادبیات شد
      منم که کل فرجه ی دو روز و نصفه ی ادبیات رو دو نفره درس خوندم
      نتایج که اومد من 20 شدم اون 11
      بیچول میگفت چون معنی مینا رو تو واژگان سوال اومده بود امتحان رو خراب کرده

کلید اسرار: نندازیم گردن یکی دیگه
      اون امتحان ادبیات هیچوقت فراموش نمی کنم . شما دو روز نصفی وقت داشتید ولی من یک روز ونصفی . چون برنامه ی مدرسه مون اینجوری بود . منم که فقط شب امتحانی . اون نصف روزم بقول خودم کلا استراحت بعد ازمون . وفقط یه روز کل ادبیات دوم که نصفشم تا حالا نخوندی . هیچی دیدم نمی تونم تموم کنم . چون من داخل حفظیات کلا یکم دیر یاد میگیرم و حفظ میشم . به قول خودم نشستم نیمه ی دومش رو فقط خوندم که حداقل پاس بشم . یادم نمیره از صبح زود شروع کردم اون روز . ظهر نخوابیدم و تا سه شب بیدار بودم . ساعت 5 صبح بیدار شدم تا تونستم بشم 13 و قبول بشم . اینم وضعیت ما سال دوم که اصلا داخل فاز درس نبودم . نمی دونم چرا سال دوم خودمو شل کردم و به خاطر یه ذهنیت الکی تا الانم دارم چوبشو می خورم . فکر من این بود که امتحان های سال دوم که داخل کنکور تاثیر نداره پس چرا الکی بخونم . می گفتم قشنگ امسال استراحنت می کنتم و سال بعد محکم می خونم برای نهایی و کنکور . با وجود اینکه سال اول جزئ نفرات مدرسه بودم ولی کلا سال دومم چون ادمه لجبازیم . یه سری معلما الکی امتحان سخت می دادن که دانش اموز ضایع بشه منم اون درسارو می خوندم برای رو کم کنی معلم که داخل اون درسا موفق بودم. ولی هیف الکی سال دومم رو از دست دادم و سال سومم هم به خاطر بلند پروازیام یکم از دست دادم و معدل نوبت اوم شد 19 خورده ای ولی نوبت دوم نمی دونم چرا شل کردم و معدل نهاییم اومد 18.34 ولی هیف الکی اونروزا از دست دادم و الان به این روز دچار شدم . از خدا می خوام هیچکس مثل من نشه . واقعا سخته ببینی چند سال از عمرت به خاطر یه ذهنیت الکی از دست رفت . منم چون ادم سر خودیم وقتی یه تصمیمی بگیرم تا یه دلیل خوب براش نگی که قانع بشم سر حرفم می مونم .الانم همینجوریم و با اینکه دوستان و خانواده می گفتن اشتباه می کنی . کو گوش شنوا . ولی دیگه تموم شد وشد همش خاطره بد از زندگی ما ... تازه به نسبت خاطرات دیگه اینت یکی خوبشه

اون ذهنیت الکیم که از شهریور سال اول کنکورم درس خوندن ول کردم و گفتم دیگه دیره واسه کنکور و از شهریور بزاری واسه کنکور و هیچی نخونی و ول بگردی . دارم می سوزم این زمانارو از دست دادم . بعد ها فهمیدم رتبه ی برتری بوده از هر خونده یا از بهمن شروع کرده

خخخخخخ خدا کنه کسی مثل من نشه هیچ وقت که الکی زندگی رو از دست بده . الانم کل خانئانم روی من زوم کردن که من چه غلطی می کنم امسال . هر کی میبینتم میگه اقای دکتر اومد . دیگه روم نمیشه برم بیرون

ولی امسال قول رسیدن به اهدافم دادم . امیدوارم از این به بعد تصمیم اشتباه نگیرم .

امید وارم کسی که این متنو می بینه یکم یاد بگیره که هر موقع ماهی رو از اب بگیری تازه هست

امروزم اگر می بینید اینقدر داخل انجمن ول می گردم . صبحی خوندم و خوب نبود . امروزم ول شد . برنامم از شنبه هست که ببینم این ازمون قلم چی سقف می زنم یا نه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون دختره چی قبول شد؟
      نمی دونم
      اخه چندماه مونده به کنکور گفتم سعید داری چه غلطی میکنی
      ساعت مطالعش اومده بود پایین.میرفتیم بعضی موقع ها کتابخونه 2ساعت میخوند میرفت نیم ساعت میحرفید باهاش.
      بعد از اینکه باهاش منو یکی دیگه از دوستام صحبت کردیم دیگه سمتش نرفت و نشست خوب خوند.خبر دختره رو ندارم
      اخه ایقدر دختر جدید تو کلاسشونه فرصت نشده درمورد دخترای قبلی صحبت کنیمهمش بحث درمورد جدیداس
      ولی بعید میدونم کاری کرده باشه

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      نمی دونم
      اخه چندماه مونده به کنکور گفتم سعید داری چه غلطی میکنی
      ساعت مطالعش اومده بود پایین.میرفتیم بعضی موقع ها کتابخونه 2ساعت میخوند میرفت نیم ساعت میحرفید باهاش.
      بعد از اینکه باهاش منو یکی دیگه از دوستام صحبت کردیم دیگه سمتش نرفت و نشست خوب خوند.خبر دختره رو ندارم
      اخه ایقدر دختر جدید تو کلاسشونه فرصت نشده درمورد دخترای قبلی صحبت کنیمهمش بحث درمورد جدیداس
      ولی بعید میدونم کاری کرده باشه
      ههههههه . منم یه رفیق داشتم سال کنکورش یه عشقی داشت و فقط برای اون درس می خوند خودشم الان میگه اگر اون نبود من 100000 میشدم . فکرشو بکنید یه ادم ولویی با معدل دیپلم 12 که اصلا درس می خوند برای پاس کردن . کنکور خراب کرد سنجش اخری شد 3000 ولی کنکور به خاطر استرسش شد 9000 و الان مهندسی عمران بندره . ولی یه موقع که دیدمش انگاری این عشقش راه کج رفته و با یکی دیگه دوس میشه اینم مچشو می گیره میره به مامان باباش میگه و همش دعوا و اخرشم دختره میگه من تورو نمیخوام . الانم تا اونجایی که من خبر دارم دختره شوهر داره وگاهی وقتیم به این پیام میده همش عذر خواهی میکنه . اخه من از رابطشون خبر داشتم .اینا حدود 4 سال حتی بیشتر با هم بودن . دختره از اینا بوده که اصلا نگاه پسرم نمی کرده این دوست مار موز ما هم به من گفت چطوری مخشو زده . من فقط تا یه هفته ازش می خندیدم . ولی کلی میگم . این روابط ها شاید از 100 تاش یکیش به جای درستی ختم بشه که اونم من شک دارم و خودمو قاطی این کارا نمی کنم .

به نظرم همه چی به موقعش و با قائده ی خودش

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ههههههه . منم یه رفیق داشتم سال کنکورش یه عشقی داشت و فقط برای اون درس می خوند خودشم الان میگه اگر اون نبود من 100000 میشدم . فکرشو بکنید یه ادم ولویی با معدل دیپلم 12 که اصلا درس می خوند برای پاس کردن . کنکور خراب کرد سنجش اخری شد 3000 ولی کنکور به خاطر استرسش شد 9000 و الان مهندسی عمران بندره . ولی یه موقع که دیدمش انگاری این عشقش راه کج رفته و با یکی دیگه دوس میشه اینم مچشو می گیره میره به مامان باباش میگه و همش دعوا و اخرشم دختره میگه من تورو نمیخوام . الانم تا اونجایی که من خبر دارم دختره شوهر داره وگاهی وقتیم به این پیام میده همش عذر خواهی میکنه . اخه من از رابطشون خبر داشتم .اینا حدود 4 سال حتی بیشتر با هم بودن . دختره از اینا بوده که اصلا نگاه پسرم نمی کرده این دوست مار موز ما هم به من گفت چطوری مخشو زده . من فقط تا یه هفته ازش می خندیدم . ولی کلی میگم . این روابط ها شاید از 100 تاش یکیش به جای درستی ختم بشه که اونم من شک دارم و خودمو قاطی این کارا نمی کنم .

به نظرم همه چی به موقعش و با قائده ی خودش

دوستتون چطور مخشو زده بود ؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      دوستتون چطور مخشو زده بود ؟
      اونموقع بیتاک بودو این حرفا . این دوستم رفته بود یه ایدی دختر درست کرده بود و حدود دو سالی با این به اسم و عکسای یه دختر با این دوست بود که بعدش قضیه رو بهش می گه ولی اون قبول نمی کنه . بعد بهش پیام میده من دوست دارم و اگر نیای خودمو می کشمو از این حرفا که اون راضی میشه . البته خود این دوستم بچه خوشگل هستشا ولیاون دختره خیلی سر تر بود . این بود داستان اینت ها . داستان جدایی شون هم خواستی بهت بگم . کلا از همه ی زندگیش خبر دارم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر جا نوشته شه ورود دخترا ممنوع،من وارد میشم:/ رفع اسپم،

13. Top | #43
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      به شدت توصیه میکنم بیخیال این یک مورد شو. چه رقیبتون دختر باشه و چه پسر
      من خودم بیش از ۴ سال با یک نفر رقابت درسی میکردم و آخرش ضربه ی بسیار بدی خوردم. باز هم خداروشکر این اتفاق توی سال کنکور نیفتاد و خودم رو تونستم تقریبا جمع و جور کنم
      من نمیگم رقابت نکنی ولی رقابت را محدود به یک نفر نکن. گروهی رقابت کن
      اصلا فرض کن همه ی کسانی که قلمچی میدن یا چه میدونم سنجش میدن یا اصلا تمام کسانی که کنکور میدن رقیبت اند. فرض که هیجی. واقعیته

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      هر جا نوشته شه ورود دخترا ممنوع،من وارد میشم:/ رفع اسپم،
      کلا همگی همینجوریم . ما ایرانی جماعت دوست داریم ببینیم این ممنوعی که می گن چی هست که ممنوعه . کلا هر جا نوشته ورود پسرا ممنون . داخل اونجا بیشتر پسرا میر ن تا دخترا و برعکس . البته این نظر منه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا همگی همینجوریم . ما ایرانی جماعت دوست داریم ببینیم این ممنوعی که می گن چی هست که ممنوعه . کلا هر جا نوشته ورود پسرا ممنون . داخل اونجا بیشتر پسرا میر ن تا دخترا و برعکس . البته این نظر منه
      باید می نوشتی دخترا بیان تو

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن