خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه سری توضیح میخوام راجب رشته های تجربی و حد اقل رتبه مورد نیاز اونا

سلام
      من رشته ریاضی خوندم میخوام کنکور تجربی بدم و تقریبا هیچ اطلاعاتی راجب تجربی ندارم میخواستم بدونم رشته های تجربی چجوری هستن و چه رتبه ای میخوان مثلا برای قبولی در رشته های پزشکی دندون دارو هر جا که شد حداقل چه رتبه ای نیازه؟ پرستاری چی اون چه رتبه ای لازم داره حد اقل؟ چجور رشته ایه کارش چی خوبه؟و این که چه رشته های دیگه ای خوبن و چه رتبه ای میخوان میشه توضیح بدین ضمنا دانشگاه ازاد چجوریه اون چه رتبه ای میخواد؟ ایا دانشگاه دیگه ای هم هست؟ ممنون
      ویرایش توسط behnam_2 : 12 دی 1396 در ساعت 21:14

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شانس بیار فقط تجربیا نریزن سرت !!!!! که چرا اومدی به این رشته فلان و فلان !!!
      97

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات

برا رتبه و درصد سایت کانون اطلاعات کافی داره میتونی ببینی
      برا بازار کار هم بستگی به خودت داره
      اول ویژگیاتو بشناس و هدفتو مشخص کن (پول.علم یا ...) ببین به کدوم میخوری
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما کلا بخون برای زیر 1500 هر کدوم بخوای تضمینی قبولی . دیگه از 1500 هر چقدر بیای پایین دانشگاهش بهتر میشه . البته من خودم دیدم امسال با 2200 هم پزشکی بندر اورده ولی به احتمال زیاد دختر بوده . چون این کنکور های اخیر دخترا شانس بهتری نسبت به پسرا دارن . امسال شهر خودمون یه دختر با رتبه ی 780 منطقه 2 پزشکی شیراز اورد که اگر پسر باشی و پزشکی شیراز بخوای باید بخونی برای زیر 400 . ولی کلا همیونطوری که گفتم بدون در نظر گرفتن دانشگاه شما زیر 1500 بیاری دیگه هر چقدرم سهمیه ها بخواین کم کنن شما پزشکی یا دندون یا دارو رو قبولی . موفق و سربلند باشد دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نظری نداره؟ مخصوصا راجب پرستاری و اینکه چه رتبه ای می خواد و رشته های دیگه تجربی که کدومش خوبه و همچنین دانشگاه ازاد که چجوری هستش
      ویرایش توسط behnam_2 : 13 دی 1396 در ساعت 11:08

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-kaqaz-1997 نمایش پست ها
      شما کلا بخون برای زیر 1500 هر کدوم بخوای تضمینی قبولی . دیگه از 1500 هر چقدر بیای پایین دانشگاهش بهتر میشه . البته من خودم دیدم امسال با 2200 هم پزشکی بندر اورده ولی به احتمال زیاد دختر بوده . چون این کنکور های اخیر دخترا شانس بهتری نسبت به پسرا دارن . امسال شهر خودمون یه دختر با رتبه ی 780 منطقه 2 پزشکی شیراز اورد که اگر پسر باشی و پزشکی شیراز بخوای باید بخونی برای زیر 400 . ولی کلا همیونطوری که گفتم بدون در نظر گرفتن دانشگاه شما زیر 1500 بیاری دیگه هر چقدرم سهمیه ها بخواین کم کنن شما پزشکی یا دندون یا دارو رو قبولی . موفق و سربلند باشد دوست عزیز
      ممنون دوست عزیز راستی دانشگاه ازاد قبویش چجوریاس؟؟ شهریشم شنیدم خیلی گرونه درسته؟
      در مورد رتبه مورد نیاز پرستاری هم اگه اطلاعی دارین بگین لطفا ممنون

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_2 نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز راستی دانشگاه ازاد قبویش چجوریاس؟؟ شهریشم شنیدم خیلی گرونه درسته؟
      در مورد رتبه مورد نیاز پرستاری هم اگه اطلاعی دارین بگین لطفا ممنون
      پرستاری حداکثر با 20 هزار قبول میشی البته سراسری
      فیزیو تراپی هم حداکثر با 3000 ، 3500
      آزاد من شنیدم از اول تا پزشک عمومی شدن 150 میلیون در میاد البته شنیدم و نمیدونم درسته یا نه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن