خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question بچه ها کسی این کتاب زیست رو میشناسه؟

سلام، عرض ادب
      بچه ها ۴تا تصویر از صفحات یه کتاب ضمیمه کردم
      ظاهرا (شاید) یه کتاب جمعبندی زیست هست
      کسی میشناسه این کتاب رو؟
      ممنون از پاسختون
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_20180102_180721_024.jpg   img_20180102_180807_246.jpg   img_20180102_180843_499.jpg   img_20180102_180847_714.jpg  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب جمع بندی نیست خیلی هم مفصله اتفاقا فقط هم ماله ساله سومه بقیعش دیگه چاپ نشد زیست سوم به زبان کنکور ماله انتشارات مهروماه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid007 نمایش پست ها
      کتاب جمع بندی نیست خیلی هم مفصله اتفاقا فقط هم ماله ساله سومه بقیعش دیگه چاپ نشد زیست سوم به زبان کنکور ماله انتشارات مهروماه
      ممنون امید جان، آره الان چک کردم حدود ۷۰۰ صفحه هست این کتاب که مناسب این زمان نیست،
      کتابی رو میشناسی که همچین جمع بندیهایی رو داشته باشه ولی حجمش کمتر باشه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadaskari نمایش پست ها
      ممنون امید جان، آره الان چک کردم حدود ۷۰۰ صفحه هست این کتاب که مناسب این زمان نیست،
      کتابی رو میشناسی که همچین �جمع بندی�هایی رو داشته باشه ولی حجمش کمتر باشه؟
      کتاب موج آزمون نشر الگو یه همچین خلاصه هایی داره ولی خیلی کامل نیست. شما برو کتاب فروشی و کتابای جمع بندی رو یه نیگا‌ بکن. مثل جمع بندی مهر و ماه یا چند تا انتشارات دیگه شاید تونستی اون چیزیو که میخوای پیدا کنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      براي مهر و ماه هست ،خودشم فقط براي سوم اين كتاب رو داده و خيلي هم پرحجمه
      رو صندلي داغ هستم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من و همه ی رتبه برترا . چیزی برای جمع بندی زیست وجود نداره بجز خود کتاب . کتاب باید در دوران جمع بندی دقیق خوانده و همچنین باید بتونی دوران جمع بندی کتاب رو که می خونی فصل ها رو به هم ربط بدی . به نظرم فقط کتاب . ولی دوست خودم از روی جزوه ی پسرخالش که رتبه ی 90 کنکور بود خوند زیست رو 60 خورده ای زد ولی ایشون استثنا بودن . به نظرم یکم عادی نمیاد . مثلا 9 تا تست قرابت رو بدون تمرین درست میزنه یا دینی رو فقط روی کتاب رو خوانی می کنه 90 می زنه یا مثلا شیمی فیل شیمی خوند و 70 خورده ای زد کنکور رو . پس خیلی نمیشه روی روش اینجور ادما که چنین وضعیتی دارن حساب کرد . اگر واقعا دنبال اینجور کتابا هستی من خط ویژه رو دیدم بد نبود . یه نکته ی مفیذش این بود که کل متن کتاب رو نموداری کرده و نکات ترکیبیش هم کنارش اورده ولی بنده شخصا کتاب رو ترجیح میدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن