خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 77
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      درصدهاشون:
      ادبیات۸۲،،،عربی۹۰،،،دینی74 ،،،زبان۶۵،،،ریاضی۳۸
      زیست۶۴،،،فیزیک۴۰،،،شیمی۳۰
      چقدر شبیه امسال بوده عجب
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا خوبه اگر بشه. ایشالا زودتر کرونا هم بره و اعصابمون یه مقدار بهتر بشه.

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کنکور الگریتم مشخصی نداره و دنبال دستور العمل نباشید واسش.شما خودتونید و مثل هیچکس نیستید.اینکه فلانی تونسته منم میتونم اشتباهه.و اینکه فلان نتونسته منم نمیتونم هم اشتباهه.
      مورد دوم اینکه اونایی که میگن اگه الان برم سر جلسه فلان درصد میزنم هم باور کنید از این خبرا نیست.رکبی که با کنکور ۹۹ خوردیم نزارید واسه شما هم تکرار بشه.به همه درساتون اهمیت بدید.وگرنه کسی که مثلا امسال وقت ریاضی هم گذاشت روی شیمی ضربه بزرگی خورد

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بدمش بالا از نظرات حضرات انجمن استفاده کنید . هر چند دوستان اصلی کم پیدا هستن و سخت درگیر مطالعه ولی وقتش بود فک کنم یه همچین تاپیکی بره بالا (نظر خودم: نمیشه دنبالش نگردید اگر صفرید )
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #65
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      احسنت
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بدمش بالا از نظرات حضرات انجمن استفاده کنید . هر چند دوستان اصلی کم پیدا هستن و سخت درگیر مطالعه ولی وقتش بود فک کنم یه همچین تاپیکی بره بالا (نظر خودم: نمیشه دنبالش نگردید اگر صفرید )
      ...

6. Top | #66
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ادامه حرف ژوزف بگم امسالم بخونید.اگه گفتید تا 1400 نمیخونم بعد میام از تابستون طوفانی شروع میکنم قول میدم سال بعدم همین موقع این تاپیک اپ میکنید
      ...

7. Top | #67
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      چرا نشه اقای سرلک از ۱۰۰ هزار سال قبلش رسیدن به ۳۰۰۰ تو ۳ ماه
      یا خانم victory_army(ایدی پیجشون تو اینستا) تو ۳ ماه به پزشکی رسیدن
      شدنیه اما سخته مطالعه ۱۱ ساعت به بالا میخواد
      بدترین حالتش هم زیر ۵ هزاره
      꿈있다먄 잘대 포기하지마라
      if you have a dream never give up

8. Top | #68
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی خودمونیم
      صفر یعنی چی؟ یعنی تو یک بار زیست دهمتو نخوندی؟ یعنی یه چیزایی از گوارش و تنفس بلد نیستی
      یعنی زبان ۲ تا گرامر بلد نیستی یا یکی از قواعد عربی رو؟
      دوست من که سال ۹۹ پزشکی اورد درصد عربیشو تو یک ماه از ۲۰ به ۶۵ کنکور رسوند
      عمومی راحت میاد بالا الان تا ۲۰ فروردین بشینید مباحث مهم پایه رو بخونید جمع بشه بعدشم مباحث مهم دوازدهم
      شدنیه خواهر من برادر من
      فکر کردین مثلا منی که از ابان دارم میخونم بیشتر از ۲ بار تونستم مباحثی که اون اول خوندمو دوره کنم؟ نه
      ممن درگیر تراز شدم و کلیییی از انرژی و وقتم سر استرس تراز رفت و اخرش رسیدم به این که تو این دوره کرونا ترازا همه پوچن
      کسی که از اول خونده الان فقط یه خیال راحت تر داره و باید دوره کنه که مباحث یادش بیوفتن
      بخونید من باور دارم اگه نهایت تلاشتونو بکنید بدترین حالت زیر ۵ یا ۶ هزار منطقست
      꿈있다먄 잘대 포기하지마라
      if you have a dream never give up

9. Top | #69
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط haniko نمایش پست ها
      من میگم نمیشه کسی که میگه میشه خوب انجامش بده و بشه
      تامام
      در ضمن منظور از شدن پزشکی دانشگاه تاپ هست

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دقت کنید از الان تا کنکور فقط به اندازه یک تابستان وقت باقی مونده (یعنی ۲۵ درصد از یکسال کنکور) نمیگم نمیشه اما باید مطالعه روزانه رو به دوبرابر دانش آموزانی که زودتر شروع کردن رسوند(یعنی بین ۱۴ تا ۱۶ ساعت در روز) تا بشه حداقل به کسی که از دی ماه شروع کرده رسید .
      بعد یک سوال از شما دارم ، اگه از الان شروع کردن بدترین حالتش ۵۰۰۰ هستش پس تکلیف اونایی که از یازدهم شروع کردن و روزی حداقل ۸ ساعت خواندن و ۱۰ هزار شدن چی میشه؟

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      دقت کنید از الان تا کنکور فقط به اندازه یک تابستان وقت باقی مونده (یعنی ۲۵ درصد از یکسال کنکور) نمیگم نمیشه اما باید مطالعه روزانه رو به دوبرابر دانش آموزانی که زودتر شروع کردن رسوند(یعنی بین ۱۴ تا ۱۶ ساعت در روز) تا بشه حداقل به کسی که از دی ماه شروع کرده رسید .
      بعد یک سوال از شما دارم ، اگه از الان شروع کردن بدترین حالتش ۵۰۰۰ هستش پس تکلیف اونایی که از یازدهم شروع کردن و روزی حداقل ۸ ساعت خواندن و ۱۰ هزار شدن چی میشه؟
      از این حرفت که گفتید به اندازه تابستان کنکوری وقت باقی مونده واقعا خوشم اومد
      خوندن 16 ساعت به طور مستمر روزانه کار بس وحشتناک و سنگین و خسته کننده ای هست و اراده ای بس پولادین میخواد (خودم 16 ساعت مطالعه روزانه داشتم ولی فرداش افت کردم )
      دو تا پایه رو میشه به یه جاهای رسوندش ولی هر سه پایه به طور کامل خیر باید حذفیاتی رو اعمال کرد
      شاید برا کنکورای 95 و 96 میشد ولی قطعا با وضعیت کنکور 99 نمیشه از الان خوند و رسید و شد یک واقعیته میخوای باور کنید میخوای نکنید ولی مهم همون شروع کردنه شما برای 401 هم بخوای بخونی از الان باید بخونی

12. Top | #72
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایشون گفت کسی که صفره.
      آخرین جمله شما تایید میکنم منتها اگه یک کلمه تغییر کنه.بهترین حالتش زیر پنج هزاره
      ...

13. Top | #73
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      امسالم بخونید.اگه گفتید تا 1400 نمیخونم بعد میام از تابستون طوفانی شروع میکنم قول میدم سال بعدم همین موقع این تاپیک اپ میکنید
      این حرف خیلی درست بود.خیلییییییی
      با این کاری ندارم که میشه یا نمیشه.چون اصلا خودشم نمیاد اونی باشم که امید الکی میده یا این که کسی رو ناامید می کنه.چون می دونم توانایی افراد چه قدر باهم متفاوته.منتهی نه از نظر هوشی.چون اعتقادم اینه موفقیت توی کنکور یعنی تلاش تلاش تلاش منتهی از راه درستش.
      هر جایی هستی امروز اگه صفر صفری
      اگه منفی 273 درجه ای
      اگه هرچی.فقط شروع کن.نذار امروزت بشه هفتهی دیگه.بشه ماه دیگه.بشه بعد از کنکور 1400.چون دیدم کسی که حقش یه رشته و دانشگاه خیلی خوب بوده با این افکار سه سال متوالی حتی نتونسته مجاز به انتخاب رشته بشه

14. Top | #74
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی از بچه های ورودیمون که دوست خودمم هست کنکور 99 بدون مطالعه رفت سر جلسه و میانگینش شد حدود 25 با شیمی 50
      حالا همین شخص به من گفته از اول فرودین شروع کرده برای رتبه 2 تا 3 هزار .
      بنظرم این شخص میتونه این رتبه رو بیاره چون تو کار کنکور هم هست زیاد از درس و کنکور دور نبوده و با تست راحت نکته ها میاد تو ذهنش ولی واقعا برای رتبه زیر 2000 کار سختی داره
      اینو گفتم فقط برای اینکه بگم کسی که الان تو میانگین 20 تا 30 درصد هستش شاید بتونه تا میانگین 50 و نهایتا 55 بالا بیاد ولی واقعا سخته و کار هر کسی نیست

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فارغ از اینکه عدالت چی حکم میکنه یا سطح هوش فرد توی روند یه کار چقدر و چجوری موثره، این نظر شخصیه منه که هیچکس نمیتونه به شما شدن یا نشدن رو دیکته کنه، خودتونین که انتخاب میکنین چجوری بشه یا نشه.
      پس جای اینکه دنبال مِتُدهای معجزه آسای خانم xx و آقای xy برای قبولی در 3 ماه و تقلید از اونا باشید، راه خودتونو دنبال کنید و به اهداف و برنامه های خودتون پایبند باشید. کسی که یه روز میخونه یه روز نمیخونه و به خودش و تواناییاش شک داره نباید انتظار معجزه داشته باشه.

چند کلمه اضافه تر:

ببین دوست من، جدا از حرفای بالا، برای تو سه تا حالت وجود داره؛
      حالت اول اینه که سه ماه رو میخونی و
      قبول میشی
      حالت دوم اینه که سه ماه رو میخونی و
      قبول نمیشی
      حالت سوم اینه که یا کلا نمیخونی و یا خیلی بد و نامنظم میخونی و
      قبول نمیشی.
      اگه حالت اول بشه برات که نوش جونت و دمت گرم،
      اگه حالت دوم اتفاق بیوفته، اینو میفهمی که نمیتونی توی سه ماه خیلی خوب نتیجه بگیری و سال بعدش وقت بیشتری میذاری و کیفیت مطالعه و تست زنیت رو میبری بالا و به خوبی متوجه میشی کجاها ایراد داری
      اگه جزو افراد حالت سوم بشی تو این سه ماه، نمیتونی کلا خودتو بسنجی و ببینی ایرادای کارت دقیقا کجاست. باید کاملا از اول شروع کنی و زمان بیشتری رو بذاری نسبت به حالت دوم.

حالا دیگه تصمیم با خودته که کلا نخونی یا حسابی بخونی.

ویرایش توسط _pariya.sh_ : 04 فروردین 1400 در ساعت 19:02

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن