خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 77
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      کسی الان شروع کنه فقط میتونه رتبه ابرو مند بیاره خودشو از بچه های ضعیف عادی جدا کنه تا 98 موفق بشه....مثلا میتونه تخصصی 3040بزنه عمومی 50 60 3 یا4هزار منطقه سه بشه...اینو حتما میشه زد.....
      ینی از الان میشه با یه سطح متوسط خوب خوند و تا 3500 منطقه 2 بالا امد که فیزیوتراپی همدان اورد؟؟ بینایی سنجی همدان یا پرستاری کرمانشاه یا پروتز دندان تبریز چطور؟؟؟؟ (اگه همین الان برم سر جلسه عمومیا میانگین 40 میزنم- البته انگلیسی بالای 80- و میانگین 10 ریاضی فیزیک. 30 زیست و 20 شیمی میزنم) در ضمن سال اول کنکورم هست
      خواهشا بگید کدومارو میارم و کدومارو نمیارم
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 06 فروردین 1397 در ساعت 21:30

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      لطفا اگه نمی تونین امید بدین لااقل ناامیدمون نکنین با حرفاتون...
      برات مهم نباشه بقیه چی میگن ... کسی که میگه نمیشه با شرایط خودش می گه و کسی هم که میگه میشه با شرایط خودش میگه
      نذار حرف بقیه دلسردت کنه مگرنه خیلی صدمه می خوری تو مراحل مختلف زندگی...
      هیچ کس جای تو نیست و شرایط تو را نداره و اگه باور داری که میشه پس 100% میشه ...
      خیلی ها بودن تونستن من هم مطمئنم کسی حتی از الان هم بخونه می تونه بهترین رتبه ها رو بیاره نمونش هم خیلی دیده شده ...
      در کل شما هر چی بهتر بخونی انتخاب های بیشتری خواهی داشت پس بخون که انتخابت به پزشکی دانشگاه تهران هم برسه
      موفق باشید

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      ینی از الان میشه با یه سطح متوسط خوب خوند و تا 3500 منطقه 2 بالا امد که فیزیوتراپی همدان اورد؟؟ بینایی سنجی همدان یا پرستاری کرمانشاه یا پروتز دندان تبریز چطور؟؟؟؟ (اگه همین الان برم سر جلسه عمومیا میانگین 40 میزنم- البته انگلیسی بالای 80- و میانگین 10 ریاضی فیزیک. 30 زیست و 20 شیمی میزنم) در ضمن سال اول کنکورم هست
      خواهشا بگید کدومارو میارم و کدومارو نمیارم
      پاش بیفته هزاربار داخل همین انجمن تکرار میکنم

اون که فکر برد بود برد ؟ یا اون که بازی می کرد ؟‌

در بیایید از این خواب غفلت

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این حرف شما فقط دو دلیل می تونه داشته باشه یا هیچ اطلاعی از تاثیر این سه ماه برای کنکور ندارین یا اینکه قصدتون تخریب روحیه ی بقیه است...
      ممکنه کسی چند ماه پیش همه ی درسا رو در حد عالی خونده باشه اما این چند ماه مونده به کنکور که احتمال فراموشی مطالبی که قبلا خونده زیاده. خوب نخونه و مرور نکنه در نتیجه تلاشیم که کرده به هدر بره
      اما یه نفر دیگه الان شروع کنه و این چند ماه مونده به کنکور تمام تلاشش رو بکنه و خوب بخونه و چون که احتمال فراموشی مطالبی که جدیدا خونده شده کمه. کمتر با فراموشی مطالب روبه رو بشه نیازی به مرور زیاد نداشته باشه و نتیجه ی تلاششم بگیره
      احسنت ... حرف منم این که اغا اصن یکی برگه رو سفید تحویل بده دیگه رتبش والا بهتر هم میشه . نمیدونم چرا بعضیا ....

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه تو ادبیات زبان فارسی حذف نشده بود؟ پس چطور درصد ادبیات شده ۸۲ با ۲۰ درصد مبحث حذف شده!!

6. Top | #51
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاغا من کار به درست بودن یا نبودن مطلب دوستمون ندارم ولی از اشخاص زیادی که پزشکی آوردن یا قبول نشدن شنیدم که میگن دو سه ماه اخر ماه های سبقت و خیلی رتبه ها جاب جا میشه چون خیلیا کم میارن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر وقت اومدم انجمن این تایپیک آپ بود بابا چی میخوایید از جون این تایپیک آخه ؟؟!
      یکی روشنفکریش گل کرده میاد هی فاز منفی میده
      اون یکی هم تا یه هفته مونده به کنکور میگه از الان شروع کنی میشه
      اینا چه صحبتاییه میکنید ؟
      کنکور ینی همین سه ماه آخر دیگه این همه وسواس برا چیه
      مث یه دختر خانوم گل یا آقا پسر خوب بشینید با برنامه و توکل به خدا بخونید والا بخدا هیچکس نمیتونه براتون تعیین کنه که قبول میشید یا نه
      بدون استرس تلاش کنید و امید بخدا
      یجوری میاید میپرسید اگه از الان بخونم فلان رتبه رو میارم انگار کنکور یه الگوریتم مشخص داره که مثلا از فلان روز بخونی فلان رتبه رو میاری از بهمان روز بخونی بهمان رتبه رو میاری
      همه چی بسته به تلاش ، استقامت و هوش شما داره
      دنبال نمونه هم نگردید ...خودتون نمونه باشید
      یه ضرب المثل هست که میگه : اگه کسی بتونه کاریو انجام بده پس تو هم میتونی ولی اگه کسی نتونه انجامش بده تو باید اولین کسی باشی که انجامش میدی
      باقیش هم توکل بر خدا و دست تقدیر ...
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا
      ویرایش توسط samar_98 : 07 فروردین 1397 در ساعت 15:51

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این حرف شما فقط دو دلیل می تونه داشته باشه یا هیچ اطلاعی از تاثیر این سه ماه برای کنکور ندارین یا اینکه قصدتون تخریب روحیه ی بقیه است...
      ممکنه کسی چند ماه پیش همه ی درسا رو در حد عالی خونده باشه اما این چند ماه مونده به کنکور که احتمال فراموشی مطالبی که قبلا خونده زیاده. خوب نخونه و مرور نکنه در نتیجه تلاشیم که کرده به هدر بره
      اما یه نفر دیگه الان شروع کنه و این چند ماه مونده به کنکور تمام تلاشش رو بکنه و خوب بخونه و چون که احتمال فراموشی مطالبی که جدیدا خونده شده کمه. کمتر با فراموشی مطالب روبه رو بشه نیازی به مرور زیاد نداشته باشه و نتیجه ی تلاششم بگیره
      خیر*-*

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها واقعا کسی رو شما خودتون دیدید که از پایه ی ضعیف شروع کرده باشه از الان و تونسته باشه پزشکی بیاره؟

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Atal matal نمایش پست ها
      سلام بچه ها واقعا کسی رو شما خودتون دیدید که از پایه ی ضعیف شروع کرده باشه از الان و تونسته باشه پزشکی بیاره؟
      اگر نیست شما خود اون شخص باش

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک خوبیه.......بهترین انگیزه همینه........الان که تازه 7 ماه مونده تا کنکور باید بترکونین

13. Top | #58
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . بیایین قول بدیم هرکی مثل من ( نظام قدیم ریاضی ) هست و میخواهد بترکونه قول بده همین ۷ ماه رو خوب خوب و توکل به خدا بخونه تو ۵ ماه جمع میشه کلا ۲ ماه تست و مرور . والا به خدا میشه رتبه زیر ۵۰۰ ( ریاضی ) آورد اگر قول بدیم به هم روزی ساعت مطالعه با کیفیت و انگیزه و هدف داشته باشیم

14. Top | #59
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم به خودم قول میدم رتبه زیر ۱۰۰ منطقه سه ریاضی بشم قول شرف میدم

بیایین مثل من قول بدین نه الکی بلکه جدی

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .....
      ویرایش توسط 138h.z : 09 فروردین 1400 در ساعت 02:14

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن