خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 77
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها

هانیه عشقم*_*
      من پارسال یک هفته بیشتر نخوندم قشنگ رتبم9هزارتا بهتر شد
      دیگ سه ماه که-_- خیلی خوبه
      نه خب ببین تو پایه اینات قوی بوده لابد تو یه هفته مرورکردی
      خیر ناموافقم*-*

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها

هانیه عشقم*_*
      من پارسال یک هفته بیشتر نخوندم قشنگ رتبم9هزارتا بهتر شد
      دیگ سه ماه که-_- خیلی خوبه
      اصن بیا رتبه 1 واسه تو ... اون 42000 واسه کسی هست که بره منفی بزنه خب یکی هم این 3 ماهو نخونه همین جوری ورقه رو سفید بده که رتبش کمتر میشه
      الکی بچه هارو نگران نکن

3. Top | #33
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      اصن بیا رتبه 1 واسه تو ... اون 42000 واسه کسی هست که بره منفی بزنه خب یکی هم این 3 ماهو نخونه همین جوری ورقه رو سفید بده که رتبش کمتر میشه
      الکی بچه هارو نگران نکن
      Wtf!:/
      I'm coming

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      من نه پارسال و نه امسال یک درصد هم انگیزه نداشتم
      هم پارسال و هم امسال رتبه های متوسط میارم(امید دارم زیر1000 بیارم اگه خدا کمک کنه امسال، پارسالم که2000 بودم)
      دیدتون رو به انگیزه عوض کنین
      انگیزه فقط یه کاتالیزگره که سرعت میبخشه:/ یعنی یه چیز کمکیه و نه یه چیز لازم
      نه دوست عزیز
      اشتباه میکنین
      حتما با یه سرچ ساده نظریات روانشناس های معروف و معتبر درباره مسئله ((انگیزه ))مطالعه بفرمایین و بعد با انقدر با اطمینان حرف بزنین دوست عزیز؛ انگیزه یک حالت ارگانیسم درونی هست که موجب هدایت به سمت هدف خاص هست که این هدف میتونه بزرگ و رویایی و کوچیک و روزمره باشه
      انسان برای نیازهای فیزیولوژیکیش هم نیاز به انگیزه لازم رو داره و در واقع انگیزه مثل یک موتور اتومبیل هست که بدون اون انسان کاملا فلجه و هیچ کاری نمیتونه انجام بده
      وقتی به یه آینده انگیزه نداری ابدا دلیلی نمی بینی که بخای به خودت سختی بدی و از لذت های گوناگون بگذری!
      اینم یه مقاله با زبان ساده درباره انگیزه ک امیدوارم مطالعه کنین
      http://*******/GxsQX

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      من نه پارسال و نه امسال یک درصد هم انگیزه نداشتم
      هم پارسال و هم امسال رتبه های متوسط میارم(امید دارم زیر1000 بیارم اگه خدا کمک کنه امسال، پارسالم که2000 بودم)
      دیدتون رو به انگیزه عوض کنین
      انگیزه فقط یه کاتالیزگره که سرعت میبخشه:/ یعنی یه چیز کمکیه و نه یه چیز لازم
      و البته انگیزه از لازم هم لازم تره

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niـhan نمایش پست ها

مطالعه تو این سه ماه نهایت کاری ک میتونه کنه اینه
      که بالفرض رتبه 56000رو به 42000 میکنه*-*
      فایده انچنانی نداره دلخوش نکنه کسی ک تا الان نخونده*-*
      خدایی مسخره میکنی؟

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      2 ماه خوندن یک ماه هم جمع بندی .خوبه یا بیشترش کنم؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niـhan نمایش پست ها

مطالعه تو این سه ماه نهایت کاری ک میتونه کنه اینه
      که بالفرض رتبه 56000رو به 42000 میکنه*-*
      فایده انچنانی نداره دلخوش نکنه کسی ک تا الان نخونده*-*
      خیلی دوست دارم ببینم رتبه خودت چند میشه،مطمن باش حتی اگه خیلی خوب خونده باشی، اگه با این حرف دروغ و دلسرد کننده ات حتی یک نفر رو نا امید کنی سر جلسه گند می زنی، مطمن باش این اتفاق واست می افته، میگی نه وایستا تا 8 تیر خودت می فهمی (دیدم که میگم)

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ^
      کلید اسرار
      E 3 P 7
      این قسمت: ×××× نباشیم
      Acting:...
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      کار را که کرد آن که تمام کرد........ بخونید آخرشه دیگه با انگیزه بخونید تو سه ماه خیلی کارا میشه کرد . به ناامید کردن بقیه کارنداشته باشید دارن رقیب کم میکنن نمیدونن خودشون اصلا جزو رقبا به حساب نمیان !!!!!!! بذارید براتون درآینده احترام قائل بشن . برای ماهم دعا کنین .....

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک نکته جالب که تو این جور تاپیکا من دیدم یک سری ازدوستان که چند ساله خودشون پشت کنکورن درحال روحیه دادن هستن که اره تو سه ماه می شه تو یک ماه می شه و... خب عمو شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره وخیلی کم ازافرادی که قبول شدن یا رتبه های خوب اوردن دراین تاپیک ها می بینیم
      بله نشد نداره ولی شرایط خاصی داره پایه قوی بدون شک لازمه مطمئنا قدرت حافظه وتمرکز وعوامل زیاد دیگه بعدم کسی که اینا رو می دونه داره وتصمیم داره تو نت دنبال مشورت نمی گرده می شینه می خونه بی سروصدا
      واگرنه کار مشکلی هست گذشتن ازسد کنکور تجربی فعلی ایران اینکه که با پایه ضعیف یکهو هوس کنی پزشک شی در دوماه یا چه می دونمبا شعار قشنگ نوشتن زیر پروفایل نمی شه
      اگه بود این همه ادم چند سال بخاطرش پشت کنکور نمی موندن چون واقعا شرایط افراد بسیار متفاوته ونمی شه یک نسخه برای همه افراد پیچید

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی الان شروع کنه فقط میتونه رتبه ابرو مند بیاره خودشو از بچه های ضعیف عادی جدا کنه تا 98 موفق بشه....مثلا میتونه تخصصی 3040بزنه عمومی 50 60 3 یا4هزار منطقه سه بشه...اینو حتما میشه زد.....
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکوری های 98 پشت کنکوری ندارن نظام جدید...سطحشون پایین تر از نظام قدیم خواهد بود و توکسب نمره تراز بالا کارشون سخت تره نه سوالی دارن نه تجربه ایی.پس بدونید شاید 98 موفقیت واسه قدییما راحت تر بشه....
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی ک پشت کنکور میمونه بخاطر سختی کنکور نیست/..خود من تواین دوسال تاحالا نشده بود ی کتاب کامل بخونم ی کتاب براش تست بزنم...حتی نشده بود ی دور زیست دوم کامل بخونم...چرا؟چون هدفی نداشتم انگیزه اراده نداشتم....وگرنه 8ماهه میشه رتبه خوب اورد..عین محمد فاضلی عین امید محمدی...6ماهه عین سمامان تارم بامعدل 13....اینا خیالی نیستن توهمین انجمنن...کنکور ب هوش نیست فقط درست خوندنه...فقط...سختی کنکور روزای قبلشه ن خودش.....
      نقل قول نوشته اصلی توسط babak2006 نمایش پست ها
      یک نکته جالب که تو این جور تاپیکا من دیدم یک سری ازدوستان که چند ساله خودشون پشت کنکورن درحال روحیه دادن هستن که اره تو سه ماه می شه تو یک ماه می شه و... خب عمو شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره وخیلی کم ازافرادی که قبول شدن یا رتبه های خوب اوردن دراین تاپیک ها می بینیم
      بله نشد نداره ولی شرایط خاصی داره پایه قوی بدون شک لازمه مطمئنا قدرت حافظه وتمرکز وعوامل زیاد دیگه بعدم کسی که اینا رو می دونه داره وتصمیم داره تو نت دنبال مشورت نمی گرده می شینه می خونه بی سروصدا
      واگرنه کار مشکلی هست گذشتن ازسد کنکور تجربی فعلی ایران اینکه که با پایه ضعیف یکهو هوس کنی پزشک شی در دوماه یا چه می دونمبا شعار قشنگ نوشتن زیر پروفایل نمی شه
      اگه بود این همه ادم چند سال بخاطرش پشت کنکور نمی موندن چون واقعا شرایط افراد بسیار متفاوته ونمی شه یک نسخه برای همه افراد پیچید
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      80درصد داوطلبای تجربی...درس ریاضی امسال زیر10 درصد زدن..دیگه اونی ک نتونسته سوالات احتمال امسال بزنه 10درصد بگیره...بخدا خنگ نیست نمیخونه.....یا هدفی نداره ازحلش چون قبلش گند زده ب زیست عمومی ها......ی فصلی برای فرد باهوش 3ساعت وقت میبره برای فرد کم هوش 5ساعت دراخر روز کنکور خروجی یکسانه هردو میتونن تست اون فصلو بزن....جز ی سری تستای دشوار...
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن