خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 77
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چ معلمای خوبی داشتی ما معلممون میریم پیش انگار حکم پول رو واسش داریم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مهسا مومن زاده
      گلناز مرادی فر
      صفحه نویسنده این رمان کنکوری ، عجب داستانی ساختن !
      با این میانگین تراز توو کانون، 13 فروردین داشتم زار زار گریه می کردم ! ! ! جالبه که تابستون هم ترازمون بالای 6000 بوده
      هر چیزی رو که دیدین یا شنیدین باور نکنین لطفا، کسب این رتبه کار سه ماه نیست . اما نا امید نباشید برای کسی که صفر مطلق هست ( مثلا یه آزمون بده همه درصداش صفر یا منفی بشه) با کار کردن روی مباحث زود بازده و تست خیز ریاضی و فیزیک و هم چنین اختصاص ساعت مطالعه ی بالا برای شیمی و زیست و غافل نبودن از اهمیت دروس عمومی کسب رتبه ی 10 تا 20 هزار کشوری کاملا شدنیه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      مهسا مومن زاده
      گلناز مرادی فر
      با این میانگین تراز توو کانون، 13 فروردین داشتم زار زار گریه می کردم ! ! ! جالبه که تابستون هم ترازمون بالای 6000 بوده
      هر چیزی رو که دیدین یا شنیدین باور نکنین لطفا، کسب این رتبه کار سه ماه نیست . اما نا امید نباشید برای کسی که صفر مطلق هست ( مثلا یه آزمون بده همه درصداش صفر یا منفی بشه) با کار کردن روی مباحث زود بازده و تست خیز ریاضی و فیزیک و هم چنین اختصاص ساعت مطالعه ی بالا برای شیمی و زیست و غافل نبودن از اهمیت دروس عمومی کسب رتبه ی 10 تا 20 هزار کشوری کاملا شدنیه
      به واقعی یا دروغ بودن متن کاری ندارم اما تو کمتر از3 ماه هم میشه رتبه های عالی اورد
      تنها چیزی که خیلی مهمه انگیزه خیلی زیاده....چیزی که تقریبا99درصد بچه های کنکور ندارن...نمونش خود من

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      https://www.instagram.com/p/Be8EN8gl...-by=konkurshow
      این شخص رو که آقای مصلایی میگه میشناسین عایا؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولین بدل افشین مقتدا بعد از هاشمی

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نبود؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      به واقعی یا دروغ بودن متن کاری ندارم اما تو کمتر از3 ماه هم میشه رتبه های عالی اورد
      تنها چیزی که خیلی مهمه انگیزه خیلی زیاده....چیزی که تقریبا99درصد بچه های کنکور ندارن...نمونش خود من
      متن صحیحه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مهسا مومن زاده
      گلناز مرادی فر
      ببخشید دوست عزیز احترام شما خیلی واجبه .ولی چقدر خوب میشد در حد دانسته هامون نطر میدادیم نه نداسته هامون.اولا که باور کنید چ نکنید ما توی کنکور بطور مثال تجربی منطقه دو یک نفر2126نداریم ممکنه دو نفر سه نفر یا حتی بیش از ده نفر باشن.که شانس قبولیشون توی کنکور با هم دیگه برابره چون رتبه ی برابری دارند.به احتمال زیاد قلمچی هم نرفتن چون تازه شروع کردن ایشون.یه جمله رو بار ها تکرار کردم و میکنم.اگر در حد سوادمون صحبت کنیم خیلی هارو به اشتباه نمی اندازیم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      ببخشید دوست عزیز احترام شما خیلی واجبه .ولی چقدر خوب میشد در حد دانسته هامون نطر میدادیم نه نداسته هامون.اولا که باور کنید چ نکنید ما توی کنکور بطور مثال تجربی منطقه دو یک نفر2126نداریم ممکنه دو نفر سه نفر یا حتی بیش از ده نفر باشن.که شانس قبولیشون توی کنکور با هم دیگه برابره چون رتبه ی برابری دارند.به احتمال زیاد قلمچی هم نرفتن چون تازه شروع کردن ایشون.یه جمله رو بار ها تکرار کردم و میکنم.اگر در حد سوادمون صحبت کنیم خیلی هارو به اشتباه نمی اندازیم
      بر اساس رتبه قضاوتی صورت نگرفته اون رشته و شهر های قبولی که توو رمان ذکر شدن هم همونایی هستن که توو اون دوتا پیچ قلمچی ثبت شدن تازه هر دو هم همشهری ان و دوست هستن .

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بر اساس رتبه قضاوتی صورت نگرفته اون رشته و شهر های قبولی که توو رمان ذکر شدن هم همونایی هستن که توو اون دوتا پیچ قلمچی ثبت شدن تازه هر دو هم همشهری ان و دوست هستن .
      خب یه همچین اتفاقی کاملا طبیعیه چون تا یه همچین رتبه ای باید حتما بومی و دختر باشن تا پذیرش شده باشن.عرض کردم ممکنه چند نفر یه رتبه ی یکسان اوورده باشن .اینکه دوست هم دیگن رو از کجا فهمیدید؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      خب یه همچین اتفاقی کاملا طبیعیه چون تا یه همچین رتبه ای باید حتما بومی و دختر باشن تا پذیرش شده باشن.عرض کردم ممکنه چند نفر یه رتبه ی یکسان اوورده باشن .اینکه دوست هم دیگن رو از کجا فهمیدید؟
      توو داستان ذکر کردن که دوست همدیگه ان، توو صفحه قلمچیشون هم نوشته که از ملایر و دبیرستان فرزانگان هستن . چیزی که مشخصه اینه که این داستان ساختگیه حالا شدن یا نشدن رو شما بهتر از من میدونید

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      من نه پارسال و نه امسال یک درصد هم انگیزه نداشتم
      هم پارسال و هم امسال رتبه های متوسط میارم(امید دارم زیر1000 بیارم اگه خدا کمک کنه امسال، پارسالم که2000 بودم)
      دیدتون رو به انگیزه عوض کنین
      انگیزه فقط یه کاتالیزگره که سرعت میبخشه:/ یعنی یه چیز کمکیه و نه یه چیز لازم
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 05 فروردین 1397 در ساعت 13:06

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مطالعه تو این سه ماه نهایت کاری ک میتونه کنه اینه
      که بالفرض رتبه 56000رو به 42000 میکنه*-*
      فایده انچنانی نداره دلخوش نکنه کسی ک تا الان نخونده*-*

15. Top | #30
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niـhan نمایش پست ها

مطالعه تو این سه ماه نهایت کاری ک میتونه کنه اینه
      که بالفرض رتبه 56000رو به 42000 میکنه*-*
      فایده انچنانی نداره دلخوش نکنه کسی ک تا الان نخونده*-*
      هانیه عشقم*_*
      من پارسال یک هفته بیشتر نخوندم قشنگ رتبم9هزارتا بهتر شد
      دیگ سه ماه که-_- خیلی خوبه
      I'm coming

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن