خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منابع خوب یازدهم تجربی

سلام دوستان ، من خودم یازدهم تجربی هستم خواستم یه کمکی کرده باشم به دوستان دیگر یازدهم که مثل خود من سردرگم هستن بین این همه کتاب های تست تازه تالیف . من واقعا تحقیق های زیادی کردم . از دبیران برجسته شهرمون پرسیدم . از رتبه های موفق پرسیدم . تو همین سایت کلی تاپیک انتخاب منبع نگاه کردم و کلی مصاحبه رتبه های برتر رو خوندم . اینی که میگم دیگه گلچینه
      ادبیات فارسی :
      1-سیرتاپیاز گاج (صرفا واسه درسنامه خوب و مفیدش)
      2-تست نشرالگو و تست خیلی سبز (واسه تست هاش )
      عربی :
      1-سیرتا پیاز گاج 2-میکرو گاج
      دین و زندگی :
      خیلیا میگن الان واسه دین و زندگی زوده ولی اگه علاقه دارید : تست خیلی سبز
      زبان انگلیسی :
      کتاب شهاب اناری مبتکران - آی کیو گاج
      زمین شناسی :
      بچه های نظام قدیم همه عاشق مهر و ماه هستن ولی خب الان هنوز منتشر نشده بهتره صبر کنید ولی اگه الان میخواید : تست خیلی سبز
      ریاضیات :
      تست خیلی سبز (واسه کسانی که تسلط نسبی دارن) - تست مهروماه (کسانی که تسلط کمتر از نسبی دارن )
      زیست شناسی :
      1-تست خیلی سبز ( صرفا به خاطر درسنامه توووپ و مفصلش)
      2-تست نشر الگو ( صرفا واسه تستای ایده دار و خوبش )
      شیمی :
      بازم بچه های نظام قدیم اعتقاد شدیدی به تالیفات دکتر بازرگان دارن از انتشارات مبتکران ولی خب هنوز منتشر نشده و میگن که قراره تابستون هم منتشر بشه واسه همین :
      من خودم میگم تست خیلی سبز
      فیزیک :
      بهترین این درس دو کتاب هست هرکدومش بگیرید ضرر نکردید : تست خیلی سبز - میکرو گاج (همون گاج نقره ای )
      ***درضمن زیست میکرو گاج هم تازگیا اومده (همون گاج شیر) که بعضی بچه های نظام قدیم میگن خوبه بعضیا میگن نه !!!

نظراتون رو راجب انتخاب هام بگین
      ویرایش توسط Farshad0732 : 10 دی 1396 در ساعت 19:11

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      منم یازدهمیم و مثل بقیه ی یازدهمیا سرگردان!!
      می خوام یه چیزیو بهت بگم که توصیه های بزرگتر ها (منظورم رتبه برترها ، فامیل ها و... هستش) نمی تونه زیاد واسه ما یازدهمیا کمک کننده باشه چون بیشتر منابع درسی مولفاش عوض شده و اونا هم طبق مولفای قدیمی می تونن نظر بدن !!
      تنها راهش اینه که خودت به همراه چند تا از همکلاسی هات بری تو کتاب فروشی ها تحقیق کنی و اون کتابی که به مذاقت می خوره رو انتخاب کنی!
      اگه خودت بری و تلاش بکنی مطمئن باش نتیجش رو می بینی !!!
      نمی تونیم زیادی رو حرف های دیگران تکیه کنیم!!
      من خودم اواخر تابستون بود که اون موقع بعضی از انتشارات مثل خیلی سبز چند کتابی رو منتشر کرده بودن .... تو اینترنت سرچ می کردم و pdf کتابا رو می دیدم و اون جوری می فهمیدم که به مذاقم میخوره یا نه !
      انتخاب منبع یه امر کاملا شخصیه شاید کسی با خیلی سبز راحت باشه شاید یکی دیگه بگه من با گاج یا مبتکران و .... راحت ترم !
      کلا به خودت بستگی داره !!
      اون کتاب هایی رو هم که گفتی خوبن ولی باز هم میگم به خودت بستگی داره اگه باعث پیشرفتت تو اون درسا شدن که یعنی خوبن ولی اگه دیدی تاثیری روت ندارن یا باهاش راحت نیستی برو خودت یه گشتی تو کتاب فروشا بزن و کتابی که باب میلته رو انتخاب کن!!
      منم این منابع زیر رو دارم که به مذاقم می خوره و باهاشون راحتم:
      ادبیات: سیرتاپیاز گاج (صرفا جهت درسنامه و معنی بیت ها) + خیلی سبز (واسه معنی لغات و مفهوم بیتا و البته تستاش)
      عربی: میکرو یا همون گاج نقره ای
      دین و زندگی: کتاب آبی قلمچی (صرفا واسه تست های کنکورش _ زیاد نمی خواستم یه کتاب جامع واسه این درس بخرم)
      زبان انگلیسی: مبتکران اناری و شهلایی + خیلی سبز
      زمین شناسی: هنوز کتابی انتخاب نکردم و میلی به خریدن کتاب واسه این درس ندارم
      ریاضی: آبی قلمچی + میکرو گاج
      زیست شناسی: میکرو گاج + آبی قلمچی
      شیمی: سه سطحی کانون(فقط تسته) + میکرو گاج
      فیزیک: سیرتاپیاز گاج + میکرو گاج
      اگه دقت کنین می بینین که من زیادی با خیلی سبز راحت نیستم و قبلا واسه زیست خیلی سبز داشت دیدم که روم تاثیری نداره رفتم میکرو گرفتم!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صدالبته که حرف بچه های نظام قدیم به درد ما نمیخوره مثلن اونا شدیدا مخالف خیلی سبز زیست هستن چون نتونسته خودشو از سال 91 ، که شیوه سوالات زیست کنکور تغییر کرد وفق بده و همون سوالات سبک قدیم داره البته تغییر کرده ولی خب دیگ باهاش بد شدن
      ولی خب الان همین خیلی سبز جدید کاملا مطابق شیوه جدید کنکوره و خیلی خوب هم هست
      واینکه بازم باهات موافقم وقتی با یه کتاب حال میکنی اگه خوبم نباشه بهتره همونو بخونی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من خودم یازدهم تجربی هستم خواستم یه کمکی کرده باشم به دوستان دیگر یازدهم که مثل خود من سردرگم هستن بین این همه کتاب های تست تازه تالیف . من واقعا تحقیق های زیادی کردم . از دبیران برجسته شهرمون پرسیدم . از رتبه های موفق پرسیدم . تو همین سایت کلی تاپیک انتخاب منبع نگاه کردم و کلی مصاحبه رتبه های برتر رو خوندم . اینی که میگم دیگه گلچینه
      ادبیات فارسی :
      1-سیرتاپیاز گاج (صرفا واسه درسنامه خوب و مفیدش)
      2-تست نشرالگو و تست خیلی سبز (واسه تست هاش )
      عربی :
      1-سیرتا پیاز گاج 2-میکرو گاج
      دین و زندگی :
      خیلیا میگن الان واسه دین و زندگی زوده ولی اگه علاقه دارید : تست خیلی سبز
      زبان انگلیسی :
      کتاب شهاب اناری مبتکران - آی کیو گاج
      زمین شناسی :
      بچه های نظام قدیم همه عاشق مهر و ماه هستن ولی خب الان هنوز منتشر نشده بهتره صبر کنید ولی اگه الان میخواید : تست خیلی سبز
      ریاضیات :
      تست خیلی سبز (واسه کسانی که تسلط نسبی دارن) - تست مهروماه (کسانی که تسلط کمتر از نسبی دارن )
      زیست شناسی :
      1-تست خیلی سبز ( صرفا به خاطر درسنامه توووپ و مفصلش)
      2-تست نشر الگو ( صرفا واسه تستای ایده دار و خوبش )
      شیمی :
      بازم بچه های نظام قدیم اعتقاد شدیدی به تالیفات دکتر بازرگان دارن از انتشارات مبتکران ولی خب هنوز منتشر نشده و میگن که قراره تابستون هم منتشر بشه واسه همین :
      من خودم میگم تست خیلی سبز
      فیزیک :
      بهترین این درس دو کتاب هست هرکدومش بگیرید ضرر نکردید : تست خیلی سبز - میکرو گاج (همون گاج نقره ای )
      ***درضمن زیست میکرو گاج هم تازگیا اومده (همون گاج شیر) که بعضی بچه های نظام قدیم میگن خوبه بعضیا میگن نه !!!

نظراتون رو راجب انتخاب هام بگین
      میکرو زیست گاج نظام قدیم با میکرو زیست نظام جدید کاملا متفاوته، اگه از کنکوری‌ها بپرسین، نزدیک‌ترین سطح تست‌های زیست به کنکور در کتاب آی‌کیو جامع هست و من به عنوان مولف آی‌کیو جامع، بهترین تست‌های اون کتاب رد ذر میکرو دهم و یازدهم قرار دادم و سایر تست‌ها هم کاملا به‌روز هست.
      متاسفانه دانش‌آموزان دهمی و یازدهمی آشنایی با سبک سوالات زیست کنکور ندارن و فقط به سختی و نکته‌های سوالات دقت می‌کنن؛ دبیرا و مشاپرا هم که اصلا کتابا رو بررسی نمی‌کنن. در حال حاضر، تنها کتابی که تست‌هاش واقعا مشابه سبک کنکور هست، میکرو زیست هست.
      این ربطی به ارتباط من با کتاب نداره و برادر خودم هم فقط از میکرو زیست استفاده می‌کنه. ایشالا اگه فرصت کنم، به‌زودی توضیح می‌دم که سبک تست‌های کنکور چطوری هست و چه‌ ویژگی‌هایی داره که فقط در میکرو رعایت شده.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش قبلا واسه درس های زیست و شیمی می خواستم خیلی سبز بگیرم
      وقتی که شیمی خیلی سبز و میکروی شیمی اومد رفتم مقایسه شون کردم که ببینم کدومشون بدردم می خوره
      سوالای خیلی سبز یکم سطحش پایین تر بود نسبت به سوالای میکرو
      تازه سوالات شیمی کنکور هم که جدیدا سطحشون سخت و مفهومی شده و به همین دلیل رفتم میکرو گرفتم و خدا رو شکر ازش راضیم!!
      میکروی زیست نسبت به خیلی سبز زیست دیر تر اومد دلیلش این بود که خیلی سبز از رو پیش نویس کتاب رو نوشته بود
      وقتی خیلی سبزو سفارش دادم دیدم حجمش خیلی زیاده که به دلیل درسنامه ی زیادش بود.
      اولا خیلی سبز مباحث لازم رو گفته بعد نکات ترکیبی و درسی رو چند بار هی تکرار کرده و زیادی مباحث رو باز کرده ولی خب تستاش معقول بود ولی به نظر من بعضی تستاش بدرد مرور نمی خوره مواقعی که سال دوازدهم میشیم اگه بیایم از طریق تست ، زیست یازدهم رو از روی خیلی سبز مرور کنیم یکم سخت میشه !!!
      به هر حال من به دنبال کتابی بودم که مطالب خود کتاب رو یکم بهش پر و بال داده باشه و نکات لازم رو گفته باشه و تستاش هم استاندار زمانی رو رعایت کرده باشه !
      پس از یه مدتی که میکرو اومد رفتم که میکرو و نشر الگو رو مقایسه کنم با درسنامه های میکرو راحت تر بودم !
      خیلی سبزمو فروختم میکرو رو گرفتم تو درسنامه هاش مطالب اضافی رو نگفته و تست هاش هم استانداردن.
      قبل از میکرو آبی کانون رو هم فقط واسه تست خریدم که اونم خوبه تستاش ولی پاسخ نامه ی تستاش زیادی جالب نیس!!
      البته به کسایی که منابع دیگه ای رو دارن بر نخوره گفتم که بعضی از منابع به مذاق بعضی ها نمی خوره و یه چیز شخصیه!!!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته قبلا مولف کتاب گاج نقره ای آقای مالک اشتر اسفندیاری بودن ولی حالا شدن مولف سیرتاپیاز زیست یازدهم!!!
      آقای زارع هم قبلا مولف آی کیو بودن الان مولف گاج نقره ای زیست دهم یازدهم هستن!!
      منهندس پویا الفتی قبلا مولف آی کیو شیمی بودن الآن شدن مولف گاج نقره ای شیمی دهم و یازدهم !!
      قبلا مولف گاج نقره ای عربی دکتر علی فیلی بودن الان مولف گاج نقره ای عربی دهم و یازدهم شدن آقای عاشوری!!!
      قبلا مولفای خیلی سبز زیست آقایان ابوذر نصری و کمیل نصری بودن ولی واسه دهم ، آقای نشتایی هم به جمع مولفا اضافه شد... واسه یازدهم علاوه بر این سه نفر دو سه نفر دیگه هم اضافه شدن که الآن اسمشون رو نمی دونم!!!
      خواستم اینو بگم که براساس کتابای نظام قدیم ، نرید کتاب بخرید به هر حال ما اولین کسایی هستیم که داریم این نظام جدید رو تجربه می کنیم ... هیچ کس به اندازه ی خودمون نمی تونه کمکمون نمیکنه (البته منظورم در انتخاب منابع درسیه) !!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1030 نمایش پست ها
      درسته قبلا مولف کتاب گاج نقره ای آقای مالک اشتر اسفندیاری بودن ولی حالا شدن مولف سیرتاپیاز زیست یازدهم!!!
      آقای زارع هم قبلا مولف آی کیو بودن الان مولف گاج نقره ای زیست دهم یازدهم هستن!!
      منهندس پویا الفتی قبلا مولف آی کیو شیمی بودن الآن شدن مولف گاج نقره ای شیمی دهم و یازدهم !!
      قبلا مولف گاج نقره ای عربی دکتر علی فیلی بودن الان مولف گاج نقره ای عربی دهم و یازدهم شدن آقای عاشوری!!!
      قبلا مولفای خیلی سبز زیست آقایان ابوذر نصری و کمیل نصری بودن ولی واسه دهم ، آقای نشتایی هم به جمع مولفا اضافه شد... واسه یازدهم علاوه بر این سه نفر دو سه نفر دیگه هم اضافه شدن که الآن اسمشون رو نمی دونم!!!
      خواستم اینو بگم که براساس کتابای نظام قدیم ، نرید کتاب بخرید به هر حال ما اولین کسایی هستیم که داریم این نظام جدید رو تجربه می کنیم ... هیچ کس به اندازه ی خودمون نمی تونه کمکمون نمیکنه (البته منظورم در انتخاب منابع درسیه) !!!
      بنظرم کتابا نویسنده هاشون بهترن شدن
      باسه زیست من نشرالگو گرفتم و راضیم مثل بقیه دوستام هممون هم نتیجه گرفتیم باهاش تو قلم چی ولی خیلی سبز هم دارم که به شخصه اگه الان گرفته بودمش بجاش میکرو میگرفتم میکرو رو نگاه کردم تستاش بنظر کم میرسه چندتا از دوستامن دارن میگن تستاش خوبن و ایده دارن ولی نمیدونم چرا میگن از کنکور دوره به هرحال بنظرم میکرو هم کتاب خیلی خوبیه تو زیست
      شیمی خیلی سبز گرفتم فقط هم خیلی سبز خیلی هم باهاش حال کردمو نتیجه گرفتم منبع دوم هنوز نگرفتم ولی بگیرم قطع میکرو میگیرم چون میدونم نشرالگو خوب نیست(پارسال نشرالگو خیلی سبز داشتم) و همچنین از تو پی دی اف تو سایت گاج یکم از میکرو رو کار کردم بدنبود چندتا ایده توپ داشت ولی فک نکنم باسه ازمونا زیاد کاربردی باشن اونجو ایده ها ولی خوب کسی کنکور مارو نداده بنظرم بهتره همجوره کار کرده باشیم
      باسه ریاضی خیلی سبز دارم اصلا هم باهاش نتیجه نگرفتم ولی راضیم ازش درکل ریاضی امسالمون هندسه هم داشت که قدیما جدا بوده نمیدونم شنیدین یا نه ولی معمولا هندسه درس جالبی نیست باسه افراد اینم شاید یه دلیل باشه که نتیجه نگرفتم ولی یکی از دوستام ای کیو داره ریاضی ازمون قبلشو 100زد البته بماند که باباش معلم ریاضی خوبیه اونیکی دوستمن مهروماه داره اونم بالا میزنه تعریف نشرالگو هم از یکی از دوستام که درصدایه اونم بالاس شنیدم
      تو فیزیک من گاج و نشرالگو دارم خوب بنظرم ایندوتا همدیگه رو تکمیل میکنن یچیزایی داره که اون کلا نداره یچیزایی هم این نداره ولی من یکی جفتشو میزنم درصد فیزیکم 40-50گیر کرده رفیقم خیلی سبز داره فیزیکشن قویه نتیجه هم گرفته که همین امروز نشرالگو رو یه هفته باهاش جابهجا کردم تست جدید بزنیم
      عربی من خیلی سبزو سیرتاپیاز دارم ازمون قبل هم تو قلم چی 100 زدم قبلیشم 90 درکل جفتشون خوبن چون حجمه عربیمون کمه فرصت سه تا کتاب تست زدن هم داریم
      دینی خیلی سبز دارم به شدت ازش راضیم شک نکن کتاب خوبیه برو بگیرش کتاب درسی مدرسه رو براحتی میتونی پرت کنی اونور انقدر خوب گفته هیچی هم جانزاشته
      ادبیات هم که نگو اگه دهم بودیم میگفتم برو نشرالگو مبحثی دهم رو بگیر که هم خوبه هم باهاش پارسال همه ازمونا درصد خوبی میزدم ولی یازدهم واقعا نمیدونم چی توصیه کنم من خیلی سبزو نشرالگو رو میزنم ولی نتیجه نمیگیرم ولی تو قرابت مشکلمو حل کرده اگه تو قرابت مشکل دارید یا نشر الگو نگیرید یا یه کتاب هم مکمل بگیرید سیرتاپیاز یا خیلی سبز چون مفهومه بیتارو نگفته نشرالگو با اینکه احساس میکنم تستاش بهترو استاندارد تره ولی نگفته دیگه چی کار کنم
      فک کنم خییییلی نوشتم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته مهم ترین چیز وقتیه که باسه اون درس میزاریده من یک درصد از اون ساعت مطالعه زیستمو شیمی رو داده بودم به ریاضی فیزیکم الان درصدایه بهتری میگرفتم تو این دوتا درس هم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      بنظرم کتابا نویسنده هاشون بهترن شدن
      باسه زیست من نشرالگو گرفتم و راضیم مثل بقیه دوستام هممون هم نتیجه گرفتیم باهاش تو قلم چی ولی خیلی سبز هم دارم که به شخصه اگه الان گرفته بودمش بجاش میکرو میگرفتم میکرو رو نگاه کردم تستاش بنظر کم میرسه چندتا از دوستامن دارن میگن تستاش خوبن و ایده دارن ولی نمیدونم چرا میگن از کنکور دوره به هرحال بنظرم میکرو هم کتاب خیلی خوبیه تو زیست
      مهم‌ترین مشکل بچه‌ها در زیست کنکور، بلد نبودن نکات نیست بلکه آشنا نبودن با سبک سوالات کنکور هست. واسهذهمین فقط نکته‌دار و سخت بودن سوال کافی نیست
      اگه به دفترچه کنکو نگاه کنین، سوالات عبارت‌محور هستن، هر کدوم صورت منحصر‌به‌فرد خودشون رو دارن، جملات سوالات همون جملات کتاب درسی هستن (نه برداشت و بازنویسی) و سختی سوالات هم به‌خاطر مفاهیم سوالات هست نه مثلا تعداد بالای سوالات شمارشی و فعل منفی و چیزای اینجوری و انواع مختلفی از سوالات مثل مقایسه‌ای ، قید، شکل، عبارت محور و ... وجود داره

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا پارسا اگه شما همین جوری ادامه بدی و یکم وقت روی ریاضی فیزیک بگذاری ، قطعا تو کنکور نتیجه ی خوبی رو می گیری ...
      تو چون کتابا باب میلته می تونی باهاشون پیشرفت کنی!!!
      راستش من خودم پارسال کلا خیلی سبز داشتم و زیادی روی ریاضی فیزیک کار نمی کردم ولی امسال خدا رو شکر پیشرفت زیادی داشتم ..
      الآن بیشتر منابعم گاجه (بخصوص گاج میکرو!!!)
      ریاضی و فیزیک هم مثل زیست و شیمی البته نسبت به زیست و شیمی یکم کمتر می خونم و تستاشم کار می کنم و خدا رو شکر درصدای ریاضی و فیزیکم تو کانون به 80 و 90 رسیده!!
      بسته تلاش و کیفیت کارته!!
      ایشالله همه ی اونایی که با علاقه واسه هدفشون تلاش می کنن به هدفشون برسن ❤

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره منم موافقم و ضمن احترام کامل به دکتر زارع باید بگم که یکم اشتباه کردم چون فک میکردم مولف نقره ای هنوز هون دکتر اسفندیاری هستن ولی خب با جرئت کامل میتونم بگم تالیفات دکتر زارع که قبلا iq بود واقعن خوب بوده و منبع اصلی بچه های نظام قدیم بوده
      ولی خب الان میشه گفت که تمام انتشارات مطرح مثل گاج ، خیلی سبز و نشر الگو دیگه چون رویه جدید سوالات کنکور توی دستشون اومده بهترین تست ها رو نوشتن و ایده های نو رو میشه تو همشون دید
      اینجای کار هست که دیگه سلیقه خودمون میاد وسط
      مثلا توی کلاس معلممون و دانش آموزا اعتقاد شدیدی به خیلی سبز دارن و کلاس اون یکی ک معلمشون یکی دیگس اعتقاد شدیدی به میکرو دارن
      ویرایش توسط Farshad0732 : 11 دی 1396 در ساعت 19:23

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      لطفا یکی بیاد بگه بین نشر الگو (تست) و گاج نقره ای فیزیک کدومشون تستای سنگین تری داشتن؟؟ کدومشون تست چرتو پرت و تکراری کمتر داشت؟؟کدومشون درسنامه بهتری داشت؟؟
      پ.ن: مولفای گاج نقره ای عوض شدن( آقای نادری نژاد نیستن دیگه متاسفانه)
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      لطفا یکی بیاد بگه بین نشر الگو (تست) و گاج نقره ای فیزیک کدومشون تستای سنگین تری داشتن؟؟ کدومشون تست چرتو پرت و تکراری کمتر داشت؟؟کدومشون درسنامه بهتری داشت؟؟
      من جفتشو دارم با نشرالگو بیشتر حال میکنم تستاش هم کاربردی تره بنظرم نشرالگو رو بگیر بعدش تستایه فیزیک نردبام خیلی سبزو به عنوان منبع دوم بزن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      من اولش فقط گاج نقره ای داشتم ، اما کفایت نمی کرد نه بخاطر درسنامش ! بلکه بخاطر تستاش !!
      تستاش زیاد نبودن و فقط از روی گاج نقره ای نظام قدیمیشون کپی کرده بودند !!
      زیادی علاقه ی چندانی به تستای جدید نداشتن مثلا واسه رئوستا فقط دو تست آوردن یا بعضی از مباحث حفظی رو کلا ولش کردن !!
      در کل خوبه ولی حتما نیاز به یه منبع تکمیلی داره که اونو باید خودت بری بازار ببینی کدومو می پسندی !!
      من خودم منبع تکمیلی سیرتاپیاز خریدم که بشدت ازش راضیم ولی بهت توصیه نمی کنم چون نمی دونم که تو می پسندیش یا نه خودت باید بررسی کنی کتابارو!!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1030 نمایش پست ها
      من اولش فقط گاج نقره ای داشتم ، اما کفایت نمی کرد نه بخاطر درسنامش ! بلکه بخاطر تستاش !!
      تستاش زیاد نبودن و فقط از روی گاج نقره ای نظام قدیمیشون کپی کرده بودند !!
      زیادی علاقه ی چندانی به تستای جدید نداشتن مثلا واسه رئوستا فقط دو تست آوردن یا بعضی از مباحث حفظی رو کلا ولش کردن !!
      در کل خوبه ولی حتما نیاز به یه منبع تکمیلی داره که اونو باید خودت بری بازار ببینی کدومو می پسندی !!
      من خودم منبع تکمیلی سیرتاپیاز خریدم که بشدت ازش راضیم ولی بهت توصیه نمی کنم چون نمی دونم که تو می پسندیش یا نه خودت باید بررسی کنی کتابارو!!!
      نظر خودم بیشتر رو الگو تسته ( نه سه بعدی) مخصوصا اینکه نادری نژاد هم از گاج جدا شده ... جالبه ک قسمت یه قدم تا صد هم حذف شده :/
      یه چیزی میخام تستاش نیمه سنگین باشن مث مبتکران ... تست یا مفت هم نداشته باشه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن