خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      روش شماره ۲ بدرد مهد کودک میخوره .... یعنی چی جایزه ... امروز جایزه گرفتیم فردا چیکار کنیم
      منظورم این بود که انعطاف پذیر باشید یعنی صرفا فقط درس نباشه که زده شید بین مطالعه کمی استراحت داشته باشید اخر هفته هم یه نصف روز برای تجدید قوا وقت بزارید در کل بالانس داشته باشید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      همونطور که اشاره کردن یه چک اپ برید و ببینید مشکلی دارین یا نه. مشکلاتی مثل کمبود ویتامین ، گواتر ، کم خونی و ... تاثیر گذارن که با چک اپ معلوم میشه. دوم اگه احساس میکنید بیناییتون مشکلی داره یا ضعیفه و ... حتما به چشم پزشک مراجعه کنید شاید عینک لازم باشید. اخرین دلیلم که خودم درگیرش بودم و بهتون توصیه نمیکنم افسردگی و رفتن پیش روانپزشکه. من بعد این مراحل به توصیه دکتر عمومی رفتم پیش روانپزشک و ایشون برام دارو نوشتن. اوایل خیلی خوب بود و راحت درس میخوندم ولی بعدش همه چی بدتر شد و چند بار دارو عوض کردم اما فایده نداشت و ۳-۴ ماه مونده به کنکور اصن نتونستم یه صفحه درس بخونم. موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا بیای به این چیزا فکر کنی وقتت تمومه
      بیحالی بنداز کنار بخون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اومدم داخل تاپیک بگم منم مثل شمام
      مثه ی پیشی خسته و خابالو و گیج و صد البته ناز
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      بی حال و کسل نباش لطفا
      به منم بگوووووو
      پلییژ
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffghasemi نمایش پست ها
      موقع درس خوندن بي حال و كسلم چيكار كنم
      هر حرکتی و هر موضوعی یک حس طبیعی داره ، مثلا

درس خوندن حس طبیعیش : تیرگی و خسته کننده و تاریکی و زُمخت
      آهنگ شاد : هیجان و شاد کردن
      ورزش کردن : سرحال و خوب بودن
      .................................................. ...

حالا ما برای بعضی حسهای طبیعی که ی خرده نا به هنجاره و اذیت کنندس باس حس طبیعی نقطه مقابلشو انجام بدیم ، یعنی موقع درس خوندن وقتی به استانه خستگی رسیدی
      یعنی خودت درای میفهمی که داری خسته میشی و از اون لحظه به بعد ادامه ندی اون استانه خستگی هست ، و باس پاشی بری 10 دقیقه ورزش کنی نه شدید همین که بری توی حیاط چند دور بزنی دستاتو واز کنی چندتا نفس عمیق بکشی همین سرحالت میکنه ، یا هم میتونی اهنگ شاد گوش بدی، من توصیه نمیکنم چون اهنگ شاد تورو میبره توی رویا و از حقیقت دور و بهت رویا واهی و کاذب میده ،توصیه من همون ورزش کردنه..
      --------------------------------
      کنکور ، توی یک سری مسایل باید آگاهانه عمل کنی و مدیر و ناظم شخصیت رفتاریت باشی، توی یک سری مسایل باس نااگاهانه باشی (مسایل حاشیه ای) ..
      -----------------------------------------------------------------------------------------------
      مورد بعدی که احساس کردم گوشزد کنم ، اینه که شما احتمالا به برنامه راهبردی و پیشبردی خودت ایمان نداری، و این مورد باعث کلافگی و سردرگمی و تحلیل رفتن انرژی تون میشه، سعی کنید یک برنامه جامع داشته باشید و اول اخر ، برنامت مشخص باشه .. این بهت قوت قلب میده...
      ----------------------------------------------------------------------------
      مورد بعدی در قالب پیوست میخوام بگم :
      سعی کنید زیاد توی فاز نوستالژی نرید و حسو حال آدمای روشن فکر (که توی ایران کسی سیگار بکشه -قهوه بخوره ،دوتا نیچه خونده باشه ) نرید ، اینا ناخوداگاه هم از لحاظ معنوی و هم از لحاظ فیزیکالی بدنتون رو اذیت و خسته میکنه ، سعی کنید همیشه به خودتون تلقین و باور خوب بدین ، چون انسان نون باور و افکارشو میخوره!!
      ----------------------------------------------------------------------------------- امیدوارم، تجارب دانه یاقوتی بنده برای حضرت عالی ،در عرصه کنکور ،گردنبدی قشنگ مشنگ برا نمایان سازی جلوه شخصیتی شما در سالهای آتی بعد کنکور و دانشگاه باشه ...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چاره: آهنگ Eye Of Tiger - Survivor که روی فیلم Rocky III بود...

باید چشم ببر داشته باشی تا رقیبت رو شکست بدی - آپولو کرید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      به منم بگوووووو
      پلییژ
      تو هم بی حال و کِسِل نباش لدفن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هروقت خسته شدی سروتو بزار تو کتابات 10 ، یا 15 مین بخواب بعدش بلند شو بخون ،من انواع ویتامینو اهنگو چکاپ اینارو امتحان کردم همون خواب بهترین روشه ،کلا خواب راه حل همه چیه ،،البته خواب کوتاه ها نه خواب خرسی ،بعدشم تلقین خستگی نده به خودت،مغذت یه کامپیوتره که هرچی دستور بدی اجرا میکنه،موفق باشی: )

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن