خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موافق به اعتراض دست جمعی هستید یا نه؟

رأی دهندگان
    32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

23 71.88%
    • خیر

9 28.13%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

Question ***مقایسه تعرفه کنکور سراسری 96 و 97***

هزینه ثبتنام کنکور سراسری 96

3810121_940.png

هزینه ثبتنام کنکور سراسری 97
      photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B2-%DB%B2%DB%B6_%DB%B0%DB%B9-%DB%B5%DB%B9-%DB%B3%DB%B1.jpg
      توجه کردین که تعرفه ثبتنام کنکور از سال 18000 تومان سال 96 رسوندن به 33000تومان سال 97 یعنی تقریبا دو برابر

اگه ساکت بشینیم همین آقایون سال دیگه شهریه های دانشگاه رو برامون چند برابر می کنن وقتی هیچ اعتراضی نکنیم.
      یادتون باشه همین یکی دو سال پیش دختری با شکایت کردن از سازمان سنجش به خاطر تأثیر قرار دادن مستقیم معدل کتبی در کنکور جلوشونو گرفت.
      حالا نوبت ماست چون ثبتنام کنکور هم نزدیکه
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B2-%DB%B2%DB%B9_%DB%B0%DB%B9-%DB%B4%DB%B2-%DB%B4%DB%B9.jpg   photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B2-%DB%B2%DB%B9_%DB%B0%DB%B9-%DB%B4%DB%B2-%DB%B4%DB%B3.jpg  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببخشید جدول تعرفه های کنکور 97 نامشخصه ، اینم واضحترش

معادل آن از طریق درج در ردیف بودجه هزینه در لوایح بودجه سنواتی در اختیار سازمان و وزارتخانه اعلام شده قرار می گیرد.
      ردیف نوع هزینه خدمات مبلغ تعرفه (ریال) ملاحظات
      ۱ آزمون سراسری ۳۳۰.۰۰۰ به ازای هر داوطلب
      ۲ علاقمندی به گزینش در دانشگاه پیام نور، تربیت معلم (فرهنگیان) و مراکز غیرانتفاعی ۵۵.۰۰۰
      ۳ آزمون کاردانی پیوسته ۲۲۰.۰۰۰
      ۴ آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۲۷۰.۰۰۰
      ۵ آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۳۶۰.۰۰۰
      ۶ آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ۳۶۰.۰۰۰
      ۷ آزمون دکتری داخل و اعزام به خارج ۶۰۰.۰۰۰
      ۸ آزمون زبان انگلیسی پیشرفته ۶۰۰.۰۰۰
      ۹ آزمون عملی رشته تربیت بدنی ۲۵۰.۰۰۰
      ۱۰ آزمون های عملی رشته های هنر ۴۰۰.۰۰۰
      ۱۱ هزینه مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ۲۷۰.۰۰۰
      ۱۲ آزمون دستیاری تخصصی پزشکی و دستیاری تخصصی دندانپزشکی ۶۰۰.۰۰۰
      ۱۳ آزمون ملی دندانپزشکی و داروسازی و دستیاری فوق تخصصی پزشکی ۱.۲۰۰.۰۰۰
      ۱۴ آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی (در مرحله دوم دو برابر مرحله اول و در مرحله سوم و بیشتر دو برابر مرحله دوم افزایش می یابد) ۶۰۰.۰۰۰
      ۱۵ هزینه ثبت نام آزمون سراسری برای داوطلبانی که حوزه امتحانی آنها خارج از کشور است. ۱.۰۰۰.۰۰۰
      ۱۶ خدمات سامانه انتخاب رشته پیشنهادی (اختیاری) ۶۰.۰۰۰
      ۱۷ بررسی پرونده های صلاحیت عمومی داوطلبان آزمون ها ۳۵۰.۰۰۰ به ازای هر پرونده
      ۱۸ خدمات پیام کوتاه آزمون (اختیاری) ۵.۰۰۰ برای تمام پیام های ارسالی
      این تصویب نامه از سوی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ابلاغ شده است.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چیزی نیست که یهو‌پونزده میلیارد درامد بیشتر
      ادم نمیشن اینا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      انصافا اینا چشونه؟!
      تو هیچ جای دنیا قیمت هیچ چیزی یهویی اینقدر تغییر نمیکنه حتی اگه جنگ بشه .تازه غم تخم مرغ ،تخم کفتر،تخم بلدرچین و سایر تخم ها رو داشتیم باهاش کنار میومدیم
      بخدا این کارا دیگه واقعا کارا امریکای جهان خوار و رژیم غاصب صیهونیسته !
      میدونـــی چرا؟ چون که ما خود کفا شدیم
      مگه میشه یکی طوری کار کنه که کاملا بر علیه خودش باشه؟!
      بلنـــــــــــد بگو مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس مرگ بر منافقی کفار مرگ بر کشور های عضو ناتو مرگ بر 5+1 بجز روسیه شون (فعلا کافیه،یسری ها دوبار فش خوردن که حقشونه )
      البته عیبی نداره !
      هفته دیگه مدیری تو دورهمی درموردش حرف میزنه ما میخندیم مدیری میشه قهرمان ملی و بعدش کلا همه چیز حل میشه
      اگه 7 ماه پیش وقتی داشتیم رأی میدادیم فکر اینجاهاشو میکردیم الان وضعموه این نبود
      افزایش عوارض خروج از کشور
      حذف بیمه دارو های otc
      قطع یارانه ها
      افزایش قیمت بنزین
      دوبرار شدن هزینه ثبتنام کنکور
      و ...
      لطفا ساکت نشینین و حقتونو ازین مملکت بگیرین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi r نمایش پست ها
      اگه 7 ماه پیش وقتی داشتیم رأی میدادیم فکر اینجاهاشو میکردیم الان وضعموه این نبود
      افزایش عوارض خروج از کشور
      حذف بیمه دارو های otc
      قطع یارانه ها

فک کردی اگه کسه دیگه ای ریسس جمهور میشد این چیزا پیش نمیومد ؟؟؟ خیلی بدتر میشد
      افزایش قیمت بنزین
      دوبرار شدن هزینه ثبتنام کنکور
      و ...
      لطفا ساکت نشینین و حقتونو ازین مملکت بگیرین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

من فکر می کنم بهتره که:
      ا- بدونیم سر منشا و پرچمدار و آمران این اعتراض ها چه کسانی هستند؟
      2- هدف این افراد چی هستش؟
      3- راه و روش رسیدن به هدف، استفاده ابزاری از مردم هست؟
      4- وظیفه ی ما چی هست؟
      5- روش انجام وظیفه ی ما چی هست؟ ( مثلا اون خانم به دیوان شکایت کردند اگه یادتون باشه اعتراض و تحصن نکردند که)
      6- و موارد زیادی که باید در نظر گرفته بشه و دونه به دونش رو بر اثر مطالعه وقایع مشابه به راحتی می شه فهمید.
      خلاصه این که ما درس خوانده هستیم و باید عاقلانه و آگاهانه رفتار کنیم تا بعضی ها هوس نکنند با کمک ما موج بوجود بیارن و خودشون لذت موج سواری رو ببرن
      و به اهدافشون برسن که معلوم هم نیست چقدر با اهداف ما مشترک باشه تازه مارو هم از درس و کار بندازن.
      یادتون نره قراره تو این مملکت زندگی و کار کنین.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shishi نمایش پست ها
      نه خواهر بدتر از این نمیشد. من نمیدونم مردم با چه فکر و ذهنی دوباره به ایشون رای دادن نه چهار سال اولش درست بود نه تا الانش !!
      خخخ کامنتاش که بسته حداقل نمیزاره مردم حرف دلشونو بزنن تا دیروز میگفت باید رییس جمهور انتقاد پذیر باشه

8. Top | #8
      AMP
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهلت ثبت نام کی هستش؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میتونید در اعتراض به این حرکت توی کنکور ثبت نام نکنید
      ولی خارج از شوخی کل اقتصاد دان هایی که خریداری نشده بودن توسط دولت یه همچین اوضاعی رو پیش بینی میکردن ، تازه انفجار تورمی توی سال ۹۷ هنوز مونده
      بیخیال اینا شما رای بدید تا بین پیاده رو ها خیابان نکشند راستی مواظب باش انتقاد هم نکنید چون حسین دهباشی کارگردان فیلم انتخاباتی روحانی به خاطر انتقاد به وزیر بهداشت به حبس محکوم شده ، می‌دونم حس و حال حبس ندارید هیچ کدوم
      @8mit8

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      نه خواهر بدتر از این نمیشد. من نمیدونم مردم با چه فکر و ذهنی دوباره به ایشون رای دادن نه چهار سال اولش درست بود نه تا الانش !!
      خخخ کامنتاش که بسته حداقل نمیزاره مردم حرف دلشونو بزنن تا دیروز میگفت باید رییس جمهور انتقاد پذیر باشه

حتما رییسی میومد عالی میشد من نمیگم ایشون عالین و بی نقص و انتخاب بین بد و بدتره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونی احتمالا پول ماشین های سوپر اسپرت اقازاده ها کم اومده دارن جبران مافات میکنن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shishi نمایش پست ها
      حتما رییسی میومد عالی میشد من نمیگم ایشون عالین و بی نقص و انتخاب بین بد و بدتره
      من حرفی از رییسی نزدم - ولی بدون رییسی بهتر از اون بود فقط میدونم خودتونو به خواب زدید فکر میکردید اگه رییسی میومد دیوار کشی میکرد خخخ - به هر حال آقامون گفتم رای ها ابطال نخواهد شد

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

خطاب به بعضی عزیزان باید گفت بی سواد سیاسی و سیاسی بی سواد متأسفانه آفت و افیون جوامع هستند که ماشاءالله جامعه ما هم از این دست آدما کم نداره و ... (!)

پ.ن : التماس تفکر و تعقل

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      [COLOR="Green"][SIZE="3"]

شما فعلا با خیابان کشی در پیاده رو ها خوش باشید
      واقعا چه خطر بزرگی از بیخ گوشمون گذشت ها
      تازه استاد مشایخی هم تو ایران موند
      فکر کن اگه استاد می‌رفت چه بلایی سر مملکت میومد
      راستی هر کی گفت این جمله از کیست ؟!
      آنچنااااان رونق اقتصادی ایجاد کنم که مردم نیازی به یارانه نداشته باشند ؟!

خوبی ما اینه که با ۴ تا دروغ گول نخوردیم رای بدیم تا بعد ۶ ماه اگه پشیمون شدیم خاتمی پیام ویدئویی بده بهمون بگه دسیسه گر ، نوبخت هم بگه شما کی رأی دادید که الان پشیمونید
      بمانید توی بازی های سیاسی تا چهار سال دیگه

شماها دست و دلتون به کمپین آزادی ما نمیره خیالت تخت
      انتخاب بین بد و بدتر بود. 150%. ولی مطمئن باش من خودم 10 بارم رای بدم باز به روحانی میدم. چون یه تار موشم با رییسی عوض نمیکنم
      با وجود نادیده گرفتن حاداقل نصف وعده هایه انتخاباتیش. بازم انتخاب من روحانیه. البته به قول اقایه تاجزاده. کاندید اصلی ما تو حصره. روحانی مجبوری بود.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      انتخاب بین بد و بدتر بود. 150%. ولی مطمئن باش من خودم 10 بارم رای بدم باز به روحانی میدم. چون یه تار موشم با رییسی عوض نمیکنم
      با وجود نادیده گرفتن حدقال نصف وعده هایه انتخاباتیش. بازم انتخاب من روحانیه. البته به قول اقایه تاجزاده. کاندید اصلی ما تو حصره. روحانی مجبوری بود.
      میدونی مشکل مردم ما اینه که فکر میکنن واقعا خبریه (!) ، نمیدونن که کل گله سرشون تو یه آخوره و از یه آخور تغذیه میکنن

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن