خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

یه سری مشکلات من ... لطفا کمک

سلام
      من زیاد نمیام انجمن و اکثرا هم بیام بصورف آفلاینه برا همین اگه جواب پست ها و محبت هاتونو با تاخیر دارم از الان عذرخواهی می کنم
      تاپیک قبلی که ایجاد کردم متاسفانه برام حاشیه ساز شد و الان دیگه تقریبا عقل خودم قد نمیده و ازتون راهنمایی میخوام
      ممنون

مشکلات کنکوری من
      ۱. خانواده ... من پشت کنکورم و خانواده انتظار اینو نداشتن الان هم هر اتفاقی میفته حتی یه ربع برا استراحت از اتاقم خارج میشم کلی سرکوفت میخورم
      بیشتر روزا کتابخونه ام اما به هر حال عصر به بعد خونه ام و تو همون مدت کم اگه بخوام بیام بیرون از اتاقم و با بقیه هم کلام شم کلی نصیحت و غر که پارسالم اینجوری وقت تلف کردی و ...
      تو اتاقم موقع استراحت حوصله ام سر میره
      یا بعضی وقتا واقعا از درس خسته میشم میرم بیرن میگن برو تو اتاقت تا دو ساعت دیگه نیا بیرون
      من الکی میگم روزانه متدسط ۱۰ ساعت میخونم !!! حالا درستش ۸ ساعته اما باز سرکوفت میخورم که کمه و بقیه ۱۲_۱۴ ساعت میخونن و با ۱۰ ساعت هیچی نمیشی
      روحیه حساسی دارم زود ناراحت میشم و اعصابم خورد میشه و خودخوری می کنم برا همین تو درسم خیلی تاثیر میذاره
      چیکار کنم من
      با خانواده هر چقدرم حرف میزنم و قانعشون می کنم باز عمل که میاد وسط همونطورین

۲. من یه درسو میخونم انگار با چسب میچسبم بهش و سخته برام تعویص درس تو اختصاصیا
      برا عمومی وقت نمیمونه زیاد یا درس که عمومی که شروع می کنم انگار خواب اور خوردم بخصوص دینی

۳.عربی ناصح زاده
      من تصمیم گرفتم از رو اون کار کنم و جزوه بنویسم اما چون اصولا جنبه نت ندارم خیلی وقتم تلف میشه
      یه جزوه خوبم دارم اما همش فکر می کنم اون حتما عالیه و نخونم بدبخ میشم
      واقعا اینطوریه؟ خیلی سبز به تنهایی کافی نیست؟

۴. زیست نشرالگو خوبه؟
      من به تازگی تهیه کردم
      آیکیو داشتم و قراره استفاده کنم اما چون طول میکشه میخواستم یه دور از نشرالگو بزنم که برا آزمونا آماده شم بعد آیکیو رو خودم جدا کار کنم
      سوم و پیش۲ رو فعلا دارم

ممنون ازتون
      ببخشید طولانی شد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      1.خودم با خانواده م مشکل دارم، هیچ جوره هم درست بشو نیستن، پس بهتره من خودم و سازگار کنم با شرایط، خیلی سخته ولی باید تلاشمون و بکنیم
      2.تمام تلاشت و بکن که به موقع از درسات جدا شی (خسته نباشم واقعا البته بعضی وقتا اشکال نداره
      3.منم جنبه نت ندارم به نظرم همون خیلی سبز عالیه، از کافی هم اونور تره، با خیلی سبز به جز این دفعه که صورت سوالا رو خوب نخوندم و 67 زدم، هیچ وقت زیر 80 نداشتم (معمولا 90و100)
      4.خیلی هم خوبه الگو، اما سعی کن iq رم بزنی در کنارش، تابستون که iq می زدم بهتر از پاییز نتیجه گرفتم که نمی زدم (البته عوامل ديگه ای هم نقش داشت ولی خب) ، دوباره دارم شروع می کنم به iq زدن، پس شما رو هم علاوه بر تقوا به iq و الگو توصیه می کنم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه لبخند ملیح بزن بهشون فقط رد شو : )
      پسر نیستی وگرنه یه چیز‌‌دیگه میگفتم ( پسرا در جریانن )
      خانواده رو کار ندارم، ولی تا وقتی بخوای به حرف هرکسی گوش کنی و براش ارزش قائل بشی (خواسته یا ناخواسته) بازنده‌ی واقعی تویی، حتی اگه حرفاشون باعث بشه موفق بشی
      بقول شایع:
      نه میخوام بیفتم با یه چکِ تو!
      نه راست واستادنم با کمک تو!
      .
      .
      .
      خوب فک کن به حرفام
      پ.ن: اونایی که به حرفم رسیدن یا برسن، خوب میفهمن چی میگم.
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه مجبوري ٦ماه صبر كني و خودت رو با خانوادت سازگار كني
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خانواده همه همینن
      بنظرم اول با الگو کار کردنو نکات دراوردن بهتره.بعد IQ

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      عربی ناصح زاده کتابشون رو تهیه کنید خیلی سریعتر پیش میره درضمن نوت نوشتن برای ناصخ‌زاده فایده ایی نداره ( لاقل برای من فایده نداشت وقتی کتابشو خریدم همه نکات رو دیدم و الان درصدم کانونم از ۱۰ رسیده به ۶۰ )
      پروسه یادگیری زیست سه‌مرحله هست : کتاب درسی _ تست اموزشی _ تست زماندار
      تست اموزشی باید یه منبع مثل سال به سال الگو یا خیلی سبز باشه ( بنظرم الگو بهتره )
      تست زماندار از جامع ها مثل ایکیو یا ازمون خیلی سبز چاپ جدیدش و...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      سلام
      من زیاد نمیام انجمن و اکثرا هم بیام بصورف آفلاینه برا همین اگه جواب پست ها و محبت هاتونو با تاخیر دارم از الان عذرخواهی می کنم
      تاپیک قبلی که ایجاد کردم متاسفانه برام حاشیه ساز شد و الان دیگه تقریبا عقل خودم قد نمیده و ازتون راهنمایی میخوام
      ممنون

مشکلات کنکوری من
      ۱. خانواده ... من پشت کنکورم و خانواده انتظار اینو نداشتن الان هم هر اتفاقی میفته حتی یه ربع برا استراحت از اتاقم خارج میشم کلی سرکوفت میخورم
      بیشتر روزا کتابخونه ام اما به هر حال عصر به بعد خونه ام و تو همون مدت کم اگه بخوام بیام بیرون از اتاقم و با بقیه هم کلام شم کلی نصیحت و غر که پارسالم اینجوری وقت تلف کردی و ...
      تو اتاقم موقع استراحت حوصله ام سر میره
      یا بعضی وقتا واقعا از درس خسته میشم میرم بیرن میگن برو تو اتاقت تا دو ساعت دیگه نیا بیرون
      من الکی میگم روزانه متدسط ۱۰ ساعت میخونم !!! حالا درستش ۸ ساعته اما باز سرکوفت میخورم که کمه و بقیه ۱۲_۱۴ ساعت میخونن و با ۱۰ ساعت هیچی نمیشی
      روحیه حساسی دارم زود ناراحت میشم و اعصابم خورد میشه و خودخوری می کنم برا همین تو درسم خیلی تاثیر میذاره
      چیکار کنم من
      با خانواده هر چقدرم حرف میزنم و قانعشون می کنم باز عمل که میاد وسط همونطورین

۲. من یه درسو میخونم انگار با چسب میچسبم بهش و سخته برام تعویص درس تو اختصاصیا
      برا عمومی وقت نمیمونه زیاد یا درس که عمومی که شروع می کنم انگار خواب اور خوردم بخصوص دینی

۳.عربی ناصح زاده
      من تصمیم گرفتم از رو اون کار کنم و جزوه بنویسم اما چون اصولا جنبه نت ندارم خیلی وقتم تلف میشه
      یه جزوه خوبم دارم اما همش فکر می کنم اون حتما عالیه و نخونم بدبخ میشم
      واقعا اینطوریه؟ خیلی سبز به تنهایی کافی نیست؟

۴. زیست نشرالگو خوبه؟
      من به تازگی تهیه کردم
      آیکیو داشتم و قراره استفاده کنم اما چون طول میکشه میخواستم یه دور از نشرالگو بزنم که برا آزمونا آماده شم بعد آیکیو رو خودم جدا کار کنم
      سوم و پیش۲ رو فعلا دارم

ممنون ازتون
      ببخشید طولانی شد
      نمردیم و یه هم درد پیدا کردیم خدا رو شکرت پس هنوز مثل منم هستن.
      اما با این تفاوت که خانواده من میگن 10 ساعت زیاده اما به شما میگن 10 ساعت کمه

کاش یکیتون درک میکردین که چقدر دارم از همه سرکوفت میخورم از خانواده بگیر و فامیلا بگیر تا دوستان همش و همش نفوذ بد میزنن و میگن هیچی نمیشی
      من دارم با این حرفاشون مبارزه میکنم و میخونم واسه کنکور 97 تا خودمو آماده کنم من حتی اگه یه درصد هم به خودم ببینم که نمیتونم به اون چیزی که میخوام برسم از درس خوندن دست میکشم اما باور کنید هر سال رتبم بهتر میشه و منم اینو تو خودم میبینم که میتونم مگه من چیم از رتبه برترا کمه؟ فقط اونا کسایی رو دارن که دارن حمایتشون میکنم اما من هیچ کسو ندارم و تنها حامیم صحبتای دکتر افشار و بعضی از بچه های انجمنه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا چرا همه دران میگن خانواده اشتباه میکنن ؟ چرا فکر نمیکنی خودت داری اشتباه میکنی و خانواده درست میگن ؟؟ روزی 8 ساعت ؟؟؟ 8 ساعت میخونی ، حالا 7 ساعتم بخوابی ، 1 ساعتم غذا بخوری ، مثلا 8 ساعت دیگه داری چکار میکنی که 4 ساعتش رو نمیخونی ؟ چرا همه شما فکر میکنی میکنید فقط شما درست میگید و خانواده هیچی حالیش نیست ، من خودم 100 بار حرف خانوادم رو گوش ندادم و گفتم فقط من میدونم چی به چیه و حد اقل 90 بار چوبش رو خوردم
      2. شما روزی 3 ساعت زیست بخون 2 ساعت شیمی یک روز در میون 2 ساعت ریاضی و فیزیک شد 7 ساعت . شما هم میگی روزی 8 ساعت میخونی . خب معلوم تو یک ساعت که از 8 ساعتت میمونه نمیرسی عمومی بخونی .اگر پارسال ریاضی و فیزیک و شیمی رو عالی خوندی و کتابا برات تکراری هستن خب برو شیمی ای کیو بزن . فار بزن . موج آزمون بزن . ریاضی برو موج آزمون بزن با ای کیو . فیزیک برو موج آزمون الگو رو بزن . روز قبل آزمون همه میرن آزمون سال قبل رو میزن شما از دو روز قبل برو تا روز آزمون مال 3 سال قبل رو بزن . تو همین انجمن هستن کسایی که تا 2 ظهر سر کارن بعد کار خسته میان تا وقت خواب 8 ساعت میخونن . خانوادت پولت هی میگن بخون بخون پولت رو که نمیخوان . فقط نمیتونن تحمل کنن وقتی نتایج اومد بگی وای کاش شهر فلان جا قبول میشدم ، یا کاش این کتابو یکم بهتر میزدم فلان رشته قبول میشدم . چرا نمیفهمید شما قبول نشید پدر مادرتون 100 برابر شما ناراحت میشن
      3. خو عربی ناصح زاده رو یه روز بیا همه رو دانلود کن . مگه مجبوری بری قسمت به قسمت دانلود کنی . یه طرح ایرانسل یا همراه اول بزن دو سه هزار تومن ، یک روزه . همه رو دانلود کن بعدش اینترنتو قطع کن
      4.نشر الگو کتاب خوبیه ، ولی مهم روش خونده زیسته

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درباره ی مشکل اولتون باید عرض کنم که مشکل خیلیا هستش و یه مدتی هم مشکل من بود مخصوصا پارسال . چون من برای سال سومم هست که کنکور میدم . البته من بیشتر مواقع با والدیم در جنگ و ستیز بودم و گاهی اوقات که خیلی کلافه میشدم بهشون می گفتم : اقا زندگی خودمه دلم میخواد هر غلطی دوست دارم باهاش بکنم به شما هم ربطی نداره اصلا . ولی دقیقا بعد از هر دعوا دیگه انگیزه ای برام نمی موند که بخونم و کلا اثر منفی روی من داشت ولی کلا بحث می کردم ولی امسال خیلی کمتر بهم گیر میدن خداروشکر . ولی پیشنهادی که برای مشکل اولتون دارم اینه که با خانوادتون و بیشتر با اون عضو از خانوادتون که خیلی بهتون گیر میدن بشینید با یه لحن خیلی خوب صحبت کنید و پیشنهاد می کنم قبلش یه سری از مصاحبه با خانواده ی رتبه های برتر رو بخونید و اگر نیاز شد بهشون با سند و مدرک نشون بدید اگر واقعا می خواید برای من کاری بکنید بیاید از این کارایی بکنید که این خانواده ها کردن نه اینکه بیشتر اذیتم کنید . اگر دیدید راه نداره پیشنهاد می کنم یکم از تهدیدم استفاده کنید البته مکن با شرایط خانوادگی شما اشنایی ندارم ولی بهترین کار همون صحبت کردنه و باید بهشون ثابت کنید که واقعا رتبه ی خوب به ساعت مطالعه ی بالا نیست بلکه به کیفیت مطالعه هستش . و یه پیشنهادی دیگه که دارم این هست که برنامه ی یک هفته ای بریزید و بعد به خانوادتون نشون بدید و یه نسخه از برنامتون رو بدید به اونها و بگید این برنامه ی من هستش اگر دیدید من داخل این برنامه کم کاری کردم حق دارید هر چیزی که بخواید به من بگید و منم وظیفهم هست که بشنوم ولی اگر برنامم رو اجرا کردم و خوبم اجرا کردم شم هم باید در عوض دیگه گیر به من ندید و همینطور این رویه رو پیش ببرید . به نظرم جواب بده چون هیچ خانواده ای بدی برای فرزندش نمی خواد مگر اینکه مشکل روانی و .... وجود داشته باشه که متاسفانه در بعضی خانواده ها هست . یه روز یه متنی رو درباره ی یه رتبه ی برتر کنکور می خوندم که گفته بود من کل درس خوندنم رو داخل راه پله ی خونمون انجام می دادم چون پدر و مادرم با هم مشکل داشتن و مدام با هم دعوا می کردن و وجود این شرایط رتبه برترم شده بود البته این مال خیلی سال های قبل هستش یا اینکه من داخل مجله ی پارسال کانون خوندم یه دختری بود گفته بود پدرم برای من داخل سال کنکورم یه اتاق داخل حیاط برام درست کرده بود و من اونجا درس می خوندم و.....

برای مشکل دومتون حتما شما که این حالت رو دارید برای خودتون اجبار کنید که یه اختصاصی خوندم حتما بعدش یه عمومی می خونم و اینکه کلا این مشکل شما یه مشکل برنامه ای هست که شما باید از قبل برنامه ی کل هفته اتون رو مشخص کنید که کار داخل هر بازه مشخص باشه شما باید چه حجمی از درس رو داخل چه تایمی مطالعه کنید وچقدر باید تست زده بشه داخل اون تایم . البته برنامه ریزی نکات ریز زیادی داره که اگر داخل انجمن بگردید اونها رو متوجه می شید ولی بهترین روش اینه که خودتون برنامه بریزید و اصلاح کنید برنامتون رو تا به برنامه ی متدن ون برسید .
      عربی ناصح زاده رو من کار کردم باهاشون خیلی عالیه و به نظرم همون به تنهای با یه کتاب تست که بتونید تست بزنید کافیه البته من خودم چون خیلی وقتم رو می گرفت فعلا گذاشتم کنار و از خط ویژه استفاده می کنم که واقعا فوق العاده هستش و اینجوری عربی رو مطالعه می کنم که از روی خط ویژه می خونم و تست می زنم اگر مشکلی برام پیش اومد با ناصح زاده رفع می کنم . در غیر اینصورت لازم نمی بینتم که بیشینم با فیلم دیدم وقت تلف کنم و نکته ی بسیار مهم داخل عربی که همه ی ما کنکوریا می دونیم ولی زیر ابی میریم برای عربی این هست که عربی فقط حل تست لازم داره تا بهت درصد بده ولا غیر . من شده بود برای یه ازمون سه جزوه ی عربی با فیلم های ناصح زاده ببینم و بخونم ولی داخل ازمون بیست درصد عربی بزنم ولی بجای اون کار برای یه ازمون اومدم فیلم های ناصح زاده رو دیدم و بدون اینکه نوت بردارم و وقت تلف کنم بلافاصله بعدش تست از گاج نقره ای زدم و دوباره روز بعد تست و همینطور چند مرتبه تست زدم و چند روز قبل از ازمون فقط تست های علامت دارم رو مرور کردم عربیم رو 60 زدم با وجود اینکه فقط قواعد بلد بودم وخیلی کم ترجمه که از کل تست های قواعد فقط یک دونه نزده داشتم .... حالا با این اوصاف خودتون می دونید چی کار کنید به نظرم وقت عربی رو 40 درصد به مطالعه و 60 درصد به تست زدم تقسیم کنید

زیست نشر الگو به نظرم فقط قسمت تست های کنکورش و کنکور های ازمایشیش خوبه بقیه ی تست هاش سلیقه ای و کاملا بدرد نخور برای کنکور ولی تست های ایکیو رو می پسندم چون خیلی دقیق متن کتاب رو بهت یاد میده . کلا روش خودم اینجوریه که متن کتاب رو دقیق می خونم بعد تست اموزشی از ای کیو می زنم بعد دوباره متن کتاب و دوباره تست از ایکیو و با وجود اینکه وقتم رو زیاد می گیره ولی بازم از ایکیو فقط استفاده می کنم .

موفق وپیروز باشید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-kaqaz-1997 نمایش پست ها
      درباره ی مشکل اولتون باید عرض کنم که مشکل خیلیا هستش و یه مدتی هم مشکل من بود مخصوصا پارسال . چون من برای سال سومم هست که کنکور میدم . البته من بیشتر مواقع با والدیم در جنگ و ستیز بودم و گاهی اوقات که خیلی کلافه میشدم بهشون می گفتم : اقا زندگی خودمه دلم میخواد هر غلطی دوست دارم باهاش بکنم به شما هم ربطی نداره اصلا . ولی دقیقا بعد از هر دعوا دیگه انگیزه ای برام نمی موند که بخونم و کلا اثر منفی روی من داشت ولی کلا بحث می کردم ولی امسال خیلی کمتر بهم گیر میدن خداروشکر . ولی پیشنهادی که برای مشکل اولتون دارم اینه که با خانوادتون و بیشتر با اون عضو از خانوادتون که خیلی بهتون گیر میدن بشینید با یه لحن خیلی خوب صحبت کنید و پیشنهاد می کنم قبلش یه سری از مصاحبه با خانواده ی رتبه های برتر رو بخونید و اگر نیاز شد بهشون با سند و مدرک نشون بدید اگر واقعا می خواید برای من کاری بکنید بیاید از این کارایی بکنید که این خانواده ها کردن نه اینکه بیشتر اذیتم کنید . اگر دیدید راه نداره پیشنهاد می کنم یکم از تهدیدم استفاده کنید البته مکن با شرایط خانوادگی شما اشنایی ندارم ولی بهترین کار همون صحبت کردنه و باید بهشون ثابت کنید که واقعا رتبه ی خوب به ساعت مطالعه ی بالا نیست بلکه به کیفیت مطالعه هستش . و یه پیشنهادی دیگه که دارم این هست که برنامه ی یک هفته ای بریزید و بعد به خانوادتون نشون بدید و یه نسخه از برنامتون رو بدید به اونها و بگید این برنامه ی من هستش اگر دیدید من داخل این برنامه کم کاری کردم حق دارید هر چیزی که بخواید به من بگید و منم وظیفهم هست که بشنوم ولی اگر برنامم رو اجرا کردم و خوبم اجرا کردم شم هم باید در عوض دیگه گیر به من ندید و همینطور این رویه رو پیش ببرید . به نظرم جواب بده چون هیچ خانواده ای بدی برای فرزندش نمی خواد مگر اینکه مشکل روانی و .... وجود داشته باشه که متاسفانه در بعضی خانواده ها هست . یه روز یه متنی رو درباره ی یه رتبه ی برتر کنکور می خوندم که گفته بود من کل درس خوندنم رو داخل راه پله ی خونمون انجام می دادم چون پدر و مادرم با هم مشکل داشتن و مدام با هم دعوا می کردن و وجود این شرایط رتبه برترم شده بود البته این مال خیلی سال های قبل هستش یا اینکه من داخل مجله ی پارسال کانون خوندم یه دختری بود گفته بود پدرم برای من داخل سال کنکورم یه اتاق داخل حیاط برام درست کرده بود و من اونجا درس می خوندم و.....

برای مشکل دومتون حتما شما که این حالت رو دارید برای خودتون اجبار کنید که یه اختصاصی خوندم حتما بعدش یه عمومی می خونم و اینکه کلا این مشکل شما یه مشکل برنامه ای هست که شما باید از قبل برنامه ی کل هفته اتون رو مشخص کنید که کار داخل هر بازه مشخص باشه شما باید چه حجمی از درس رو داخل چه تایمی مطالعه کنید وچقدر باید تست زده بشه داخل اون تایم . البته برنامه ریزی نکات ریز زیادی داره که اگر داخل انجمن بگردید اونها رو متوجه می شید ولی بهترین روش اینه که خودتون برنامه بریزید و اصلاح کنید برنامتون رو تا به برنامه ی متدن ون برسید .
      عربی ناصح زاده رو من کار کردم باهاشون خیلی عالیه و به نظرم همون به تنهای با یه کتاب تست که بتونید تست بزنید کافیه البته من خودم چون خیلی وقتم رو می گرفت فعلا گذاشتم کنار و از خط ویژه استفاده می کنم که واقعا فوق العاده هستش و اینجوری عربی رو مطالعه می کنم که از روی خط ویژه می خونم و تست می زنم اگر مشکلی برام پیش اومد با ناصح زاده رفع می کنم . در غیر اینصورت لازم نمی بینتم که بیشینم با فیلم دیدم وقت تلف کنم و نکته ی بسیار مهم داخل عربی که همه ی ما کنکوریا می دونیم ولی زیر ابی میریم برای عربی این هست که عربی فقط حل تست لازم داره تا بهت درصد بده ولا غیر . من شده بود برای یه ازمون سه جزوه ی عربی با فیلم های ناصح زاده ببینم و بخونم ولی داخل ازمون بیست درصد عربی بزنم ولی بجای اون کار برای یه ازمون اومدم فیلم های ناصح زاده رو دیدم و بدون اینکه نوت بردارم و وقت تلف کنم بلافاصله بعدش تست از گاج نقره ای زدم و دوباره روز بعد تست و همینطور چند مرتبه تست زدم و چند روز قبل از ازمون فقط تست های علامت دارم رو مرور کردم عربیم رو 60 زدم با وجود اینکه فقط قواعد بلد بودم وخیلی کم ترجمه که از کل تست های قواعد فقط یک دونه نزده داشتم .... حالا با این اوصاف خودتون می دونید چی کار کنید به نظرم وقت عربی رو 40 درصد به مطالعه و 60 درصد به تست زدم تقسیم کنید

زیست نشر الگو به نظرم فقط قسمت تست های کنکورش و کنکور های ازمایشیش خوبه بقیه ی تست هاش سلیقه ای و کاملا بدرد نخور برای کنکور ولی تست های ایکیو رو می پسندم چون خیلی دقیق متن کتاب رو بهت یاد میده . کلا روش خودم اینجوریه که متن کتاب رو دقیق می خونم بعد تست اموزشی از ای کیو می زنم بعد دوباره متن کتاب و دوباره تست از ایکیو و با وجود اینکه وقتم رو زیاد می گیره ولی بازم از ایکیو فقط استفاده می کنم .

موفق وپیروز باشید
      امیدوارم این همه نشستم نوشتم بتونه کمکتون کنه . اگر غلط املایی دید به خوبی خودتون ببخشید چون هنوز با تاییپ کردن با کامپیوتر حرفه ای نشدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن