خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      اینطوری نیست مگه ماچه گناهی کردیم که متولدسال2000میلادی یا1379شمسی هستیم که بهمون اجازه ندن توکشورخودمون به اهدافمون برسیم البته من میخواهم ایران قبول بشوم تاخانواده ام اجازه بدن برم آلمان رایگان پزشکی بخونم
      اگه اينجا هم قبول بشيد نميتونيد پزشكي رو اونجا بخونيد
      چون انگار واسه رشته هاي علوم پزشكي شرايط متفاوته
      و قطعا براي تحصيل رايگان بايد زبان الماني تحصيل كنيد و قبل ورود به دانشگاه بايد كالج زبا بريد دوره هاشو بگذرونيد بعدم ازمون ازتون ميگيرن براي رشته دانشگاهي ك اگه رتبه لازم واسه ي دزشكي بياريد ميذارن بريد داخل ( يه چيز شبيه كنكور خودمون) كلا واسه رشته ها علوم پزشكي به خارجي ها خيلي خيلي سخت پذيرش ميدن مگ از كشور خودشون بورسيه بشن

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این حرفا صحت نداره ولی خب اگه قبلا صد درصد ظرفیت به نظام قدیم میرسید الان احتمالا پنجاه پنجاه بشه واسه هر دو طرف در نتیجه شرایط سخت تر میشه .کلا کنکور 98 کنکور مسخره ای از هر لحاظ کل نظام قدیم یه طرف میخاد بیاد نظام جدید یطرف سخت ترین کنکور قرنه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      واااااا چه چیزا یکم آروم باشید ...مشکل کم دارید که دارید زیرش له میشید بعد خودآزاری هم میکنید وایسید حالا 97 تموم شه

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی که میخوادازایران فرارکنه پرستاری بخونه خیلی راحت تره تاپزشکی چون پذیرش خیلی اسون تره بااین اوضاع خشکسالی شدیدوترامپ وتحریم واحتمال جنگ وهوای سمی و....پزشک هم بشی بازم ارامش روانی نداری درضمن کنکور98هم طوری برگزارمیشه که نظام قدیم به هیچ صورت ضررنبینه این نماینده های کمیسیون اموزش گفتن

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      کسی که میخوادازایران فرارکنه پرستاری بخونه خیلی راحت تره تاپزشکی چون پذیرش خیلی اسون تره بااین اوضاع خشکسالی شدیدوترامپ وتحریم واحتمال جنگ وهوای سمی و....پزشک هم بشی بازم ارامش روانی نداری درضمن کنکور98هم طوری برگزارمیشه که نظام قدیم به هیچ صورت ضررنبینه این نماینده های کمیسیون اموزش گفتن
      واقعا اينجوري گفتن ؟ ميشه بيشتر توضيح بدين ؟ من دارم از استرس ميميرم اگه واقعا بشه ٢٠ درصد نميدونم چه گلي به سرم بزنم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      واقعا اينجوري گفتن ؟ ميشه بيشتر توضيح بدين ؟ من دارم از استرس ميميرم اگه واقعا بشه ٢٠ درصد نميدونم چه گلي به سرم بزنم
      ااااا جیگرم آروم باش...20 نمیشه نترس یعنی احتمال گزینه های دیگه خیلی بیشتره مثل 50 50 یا اینکه کلا ظرفیتی نباشه ولی این نمیشه غصه نخور درستو بخون 98 روالهفقط این نظام جدیدا بیش از حد خرخونن من بیشتر نگران اونام...والا ما دوم بودیم نمیدونستیم کنکور چی هست
      97تمومشه تا بعدش خدا بزرگ(دونت ووری)

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آقا ببندید در این تاپیکای چرت و پرت رو

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mvp نمایش پست ها
      سلام
      اقا من از یکی از رتبه های برتر شنیدم که سال دیگه اگه پشت کنکور بمونین فقط ۲۰٪ظرفیت کلاسا برای شماس
      این قضیه واقعیت داره؟ یا میخواست جو بده؟
      کسی از اون خیلی قدیمیا میشناسین ازش بپرسین؟(که اون سالها هم که کنکور دوتا بوده همچین چیزی بوده یا نه؟)
      خیییییلی بعیده همچین چیزی!!
      اصن هنوز چیزیو اعلام نکردن!
      اون رتبه ی برتر هم توی هوا یه چیزی گفته!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه تروخدا توقع دارید 80درصد بشه پشت کنکور 20درصد نودوهشتیا 😐دیگه چیزه دیگه نمیخواید میخواید اصلا ما شرکت نکنیم فقط بخاطر شما؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعااین خبروکجاخوندید؟معتبره؟این که واقعانامردیه.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      نه تروخدا توقع دارید 80درصد بشه پشت کنکور 20درصد نودوهشتیا دیگه چیزه دیگه نمیخواید میخواید اصلا ما شرکت نکنیم فقط بخاطر شما؟
      خوشتیپ، معلومه یازدهمی هستی، خیلی جوش نزن، ظرفیت و اینا یه چیز احمقانه اس، رعایت عدالت تو طرح سوالات انجام میشه، همین الان که یکسری دین و زندگی یا زبان خارجی شون متفاوته یعنی داره به نفع شون می شه یا به ضررشون؟؟ پس چرا اونا ظرفیت بندی نشدن؟ تو 98 اکثر سوالات یکسان هست برای هر دو گروه بقیه سوالات متفاوت و با سطح یکسان، تموم شد و رفت اینم باسه(!) عدالت.
      پ.ن:من فقط بر اساس کنکور های گذشته میگم ولی همه چیز رو سنجش تعیین می کنه.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      خوشتیپ، معلومه یازدهمی هستی، خیلی جوش نزن، ظرفیت و اینا یه چیز احمقانه اس، رعایت عدالت تو طرح سوالات انجام میشه، همین الان که یکسری دین و زندگی یا زبان خارجی شون متفاوته یعنی داره به نفع شون می شه یا به ضررشون؟؟ پس چرا اونا ظرفیت بندی نشدن؟ تو 98 اکثر سوالات یکسان هست برای هر دو گروه بقیه سوالات متفاوت و با سطح یکسان، تموم شد و رفت اینم باسه(!) عدالت.
      پ.ن:من فقط بر اساس کنکور های گذشته میگم ولی همه چیز رو سنجش تعیین می کنه.
      چه ربطی به حرف من داشت؟داداش ظرفیتا اگه جدا بشه دیگه هیییییچ فرقی نداره که دین و زندگی ما آیه داره یا نه نمیدونم الان با این حرفم میفهمی یا نه ولی منطقی فک کنی واقعا ربط این دوتا خنده دارخ
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام قدیما و نظام جدیدا.با هم دوست باشید

تصمیم به ضرر هیچکدوم گرفته نخواهد شد.یه گروه کلا کارشون شایعه درست کردنه!.اول میگفتن 98 کنکور حذفه باز میگفتن تا سه سال دو مدل سوال باز میگفتن تاثیر معدل n درصد! الان که سنجش تکلیف کنکور 98 رو مشخص کرده باز میخوان از این طریق جنگ روانی راه بندازن! درستون رو بخونید که غیر از بعضی سهمیه های خاص که با زیست صفر میرن پزشکی! بقیه بر اساس شایسته سالاری و تلاششون پزشکی قبول میشن ربطی به جدید قدیم نداره. ظریت بقیه سر جاشه روزی کسی رو نمیشه خورد

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      چه ربطی به حرف من داشت؟داداش ظرفیتا اگه جدا بشه دیگه هیییییچ فرقی نداره که دین و زندگی ما آیه داره یا نه نمیدونم الان با این حرفم میفهمی یا نه ولی منطقی فک کنی واقعا ربط این دوتا خنده دارخ
      ببین خیلی خوشم نمیاد درباره چیزی که اصن معلوم نیست هی حرف بزنم چون این حرفا باد هواست، ولی نظر من اینه که ظرفیت بندی و اینا نمیشه، چون همین الان کسانی که دینی اقلیت مذهبی یا اونایی که زبان خارجی غیر از انگلیسی برداشتن خب دارن با سوالات متفاوت با بقیه مقایسه میشن

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان الکی خودتون رو درگیر این بحث نکنید.
      در حالی که احتمالا بالای 50 درصد داوطلبای98 رو پشت کنکوری ها تشکیل میدن بنظرتون 20 درصد منطقی هست؟!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)