خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ..
      ویرایش توسط tvflower : 29 بهمن 1397 در ساعت 16:28

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      كسي كه واقعا يه چيز بخاد فقط مرگ ميتونه جلوشو بگيره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran123 نمایش پست ها
      كسي كه واقعا يه چيز بخاد فقط مرگ ميتونه جلوشو بگيره
      حرفت درسته ولی واسه کسی که از عرش به فرش رسیده سخته خودمم نگفتم نمیشه گفتم جا نداریم.ممنون از نظرت وقتی تاپیکو وا کردم دیدم کامنتی نیس ناراحت شدم ولی کامنت تو رو دیدم ی ذره ته دلم امید بوجود اومد که تاپیک دیده شده

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tvflower نمایش پست ها
      راستی اینو یادم رفت بنویسم از تک تک تون بابت کمک هایی که تا به امروز به من و مردم شهرم کردید سپاسگذاریم اجرتون با خدا انشااله هیچ وقت درگیر زلزله یا هر اسیب دیگه ای نشین.
      دوست عزیز
      معذرت می خوام
      پر اینترنت پر شده از این روضه ها بعد نوشته اینم شماره کارتم و برام پول بفرستید
      مطمین باش کسی اینترنتی بهت کمک نمی کنه
      من سال سومم هست کنکور میدم کتاب ها هیچ تغییری نکرده پس الکی جو نده
      دوما اینترنت داری گوشی هم که داری که اومدی انجمن پس اگه خیلی نیاز هست فایل های پی دی اف رو بریز رو گوشی ات
      سوما بیش از 40 روز گذشته هنوز چک نکردی ببینی کامپیوترت سالمه یا نه؟؟چرا؟؟؟
      چهارما من عموم جزو ارتشه و اونجا بود گفت تقریبا همه دیگه کانکس گرفتن حضوری برو پیش ارتش و سپاه اونجا در خواست کن بهتر از اینترنت جواب میگیری
      پنجما به خاطر مسایل روحی که در گیرش میشی به این فک کن که بهت سهمیه میدن پس یه جورایی با داوطلب های عادی هم تراز میشی
      ششما شروع کن بخون همین که دسترسی به اینترنت داری یعنی به دنیا وصلی اینقدر خودت رو کوچک نکن

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گلم اولش گفتم که نمیخام گدایی کنم گفتم از اونایی که این پولا براشون چیزی نیس کمک میخام سوما خدا شاهده این گوشی خودم نیس با خاهش ازش گرفتمش که تاپیک بزنم چهارما اگه میخاستم گدایی کنم راهشو بلد بودم میرفتم تو شهر چادر میزدم میگفتم هیچی ندارم خیلی بیشتر از اینا بهم کمک میشد چون شنیدم که چه پولهایی بهشون داده شده شاید فک کنی دارم دروغ میگم ولی به خدا من ادمی نیستم که دستمو جلو هرکسی دراز کنم بعدم از اینایی نیستم که دو روزه عضو انجمن شدن میتونی به تاریخ عضویتم نگا کنی. بعدشم هر روز کلی کانکس اهدایی میاد بگذریم که بعضیا با پارتی بازی و زبون ریختن چن تا گرفتن و دارن میفروشنشون یا کسایی کانکس گرفتن که خونشون تکون نخورده اما من ازون کانکس هایی که صاحبشون واسه سرپناه ی خانواده فرستاده نمیخام چون اون فرد نیتش ی چی دیگه بوده ومن اون کانکس هارو به خودم حروم میدونم با این شرایط باز من زورکی از کسی پول نخاستم که اگه میخاستم همون روزای اول باید این کارو میکردم بعدم گفتم که جا نیس کامپیوترمو روشن کنم میزشم تقریبا شکسته ای کاش هیچ وقت زلزله نمیومد من الان تو اتاقم بودم فکر و ذکرم ی کانکس نمیبود
      من خواستم رک و بی رو در وایستی کمک ات کنم
      مطمین باش هیچ کس اینترنتی برات کمک مادی نمی کنه
      چون پر اینترنت شده دروغ و دزد و گدا رو نمیشه از هم تشخیص داد مردم کمک نمی کنن
      یه ماه دیگه هم صبر کنی هیچ کس از طریق اینترنت کمک ات نمی کنه
      بعدش هم کمک کمکه برا خودت فلسفه نباف
      ((من ازون کانکس هایی که صاحبشون واسه سرپناه ی خانواده فرستاده نمیخام چون اون فرد نیتش ی چی دیگه بوده ومن اون کانکس هارو به خودم حروم میدونم))
      منظورت چیه تو این جمله؟؟؟از کجا به نیتش پی بردی؟؟؟مگه خدایی؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت تمام دوستان انجمنی امیدوارم که کنکوری های عزیز درساشونو تا الان خونده و در حال جمع بندی نیمسال اول باشین.چن روزه دارم با خودم کلنجار میرم که این چیزا رو بنویسم یا نه.ولی هیچ کس رو بهتر از شما پیدا نکردم که این چیزا رو بهش بگم. من اهل سرپل ذهاب هستم شهری که تا ۴۵روز پیش شاید اسمشم خیلیاتون نشنیده بودین ولی از ۲۱ آبان که اون زلزله اومد خیلی سر زبون افتاده .من تا اون شب وحشتناک با خانواده در مجتمع مسکن مهر که تو زلزله نابود شد و خیلیاتون عکساشو دیدین زندگی می کردیم ما خونواده مون ۴ نفره است پدر و مادر و من و خواهرم که خدا رو هزاران بار شکر که هر چهار نفرمون سالمیم و در زلزله اسیبی ندیدیم و ممنون خداییم ما خانواده پولداری نبودیم اما زندگی خوبی داشتیم و قانع بودیم و پدر در یک شرکت قراردادی کار می کند اما در زلزله خانه مان خراب شد و ماشینمان هم اسیب دید اما خدا رو شکر کار میکنه.اما بعضی وسایل خانمان شکسته یا به حدی اسیب دیده که کار نمی کنه مثل کولر ابی کولر گازی تلویزیون پرینتر و چیز های دیگر و کامپیوترمان هم نمیدانم کار میکنه یا نه.من و خواهرم هر دو پشت کنکوری هستیم من تجربیم و خواهرم انسانی خواهرم دوست دارد که یا به دانشگاه افسری برود یا دبیر شود و خودمم که هدفم پزشکی بود و است اما زلزله همه چیز را به هم ریخت و تا دوسه روز پیش به کتاب هایمان دست نمیزدیم و در شوک زلزله بودیم اما الان که میخاهیم درس بخانیم نمیتوانیم تمرکز کنیم از بعد از زلزله به یک خانه قدیمی که در روستا داشتیم که در زلزله ترک خورده اما خداروشکر سرپاس امده ایم اما اینجا خونه فقط ما نیس و اینجا رفت و امد زیاد است و سهم ما کم است و به زور جای اثاثمان میشود و کوچیک است درسته خدارو شکر ما وضعمون از خیلیا بهتره و حداقل درسته که کوچیکه اما از چادر خیلی بهتره اما برا ما که کنکوری هستیم خیلی سخته چون ی اتاقه بای انباری که پر توش وسایله و بعضی وسایلمونم تو حیاطه.خاهرم ازمون گزینه دو میرفت چون قلم چی گرون بود خودمم ازمون نمیرفتم.اما خاهرمم این دوتا ازمونه که نمیره چون روستامون از شهر دوره و بابامم سرکار بود که ببردش.الان ی کانکس تو شهر بهمون دادن اما حمام و دسشویی نداره ولی روزایی که خاهرم ازمون بره مجبوریم روز قبلش بریم اون جا که فردا صبحش از اونجا بره ازمون. اما حالا تو روستا به ی کانکس حتی اگه کوچیک باشه احتیاج داریم که توش درس بخونیم چون من پشت کنکوریم کتابا عوض شده پی دی اف شونو رو کامپیوتر داشتم که جا نیس روشنش کنم و اصلا نمی دونم روشن میشه یانه‌. اگه ی کانکس میداشتیم کامپیوترمونو توش میذاشتیم و توش درس میخوندیم چ برنامه هایی قبل از زلزله داشتم میخاستم ایکیو زیست بخرم میخاستم.....حالا از پولدارای انجمن اونایی که خدا رو صد مرتبه شکر دستشون به دهنشون میرسه میخام که اگه ممکنه ی کانکس برا من و خواهرم بفرستن که توش درس بخونیم.من از اونایی که وضع مالی خوبی ندارن انتظار ندارم فقط ازشون میخایم که برامون دعا کنن اما از شما پولدارا انتظار کمک دارم ببخشید ادبیات نوشتنم درس نیس خیلی با خودم کلنجار رفتم که این چیزا رو بنویسم یانه.من میتونستم ی مشت دروغ بنویسم که دلتون برامون کباب شه اما این کارو نکردم چون که میدونم خدا ناظر ماست.ببخشید که طولانی شد اگه کسی دوست داشت به من و خواهرم کمک کنه پیشاپیش ازش تشکر میکنیم و اگه خاست عکس خونه و وسایلمونم و مشخصاتمونم براش میفرستم که فک نکنه دروغ گفتم .با تشکر از وقتی که میذارین تا این متنو بخونید دعاتون میکنیم.ی زلزله زده
      کمک رو باید از خدا خواست نه از خلق خدا

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      من خواستم رک و بی رو در وایستی کمک ات کنم
      مطمین باش هیچ کس اینترنتی برات کمک مادی نمی کنه
      چون پر اینترنت شده دروغ و دزد و گدا رو نمیشه از هم تشخیص داد مردم کمک نمی کنن
      یه ماه دیگه هم صبر کنی هیچ کس از طریق اینترنت کمک ات نمی کنه
      بعدش هم کمک کمکه برا خودت فلسفه نباف
      ((من ازون کانکس هایی که صاحبشون واسه سرپناه ی خانواده فرستاده نمیخام چون اون فرد نیتش ی چی دیگه بوده ومن اون کانکس هارو به خودم حروم میدونم))
      منظورت چیه تو این جمله؟؟؟از کجا به نیتش پی بردی؟؟؟مگه خدایی؟؟
      وا منظورم معلومه مگه خدایی یعنی چه؟منظورم اینه اونی اون کانکس ها رو فرستاده فک میکنه مردم تو چادرن ولی من تو چادر نیستم تو ی اتاق کوچیکم پس سرپناه دارم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستااای عزیز
      این دوستمون از کسایی که توانایی کمک دارن درخواست کردن
      اونایی که نمیتونن کمک کنن لطفا دیگه زخم زبون نزنن
      بهرحال ایشونم خودش میدونه ، اگه واقعا نیاز نداشت هرگز نمیومد اینجا درخواست کنه
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samareh نمایش پست ها
      دوستااای عزیز
      این دوستمون از کسایی که توانایی کمک دارن درخواست کردن
      اونایی که نمیتونن کمک کنن لطفا دیگه زخم زبون نزنن
      بهرحال ایشونم خودش میدونه ، اگه واقعا نیاز نداشت هرگز نمیومد اینجا درخواست کنه
      دمت گرم داشتم نا امید میشدم همین که یکی حرفمو باور کرد ی دنیاس

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAINT نمایش پست ها
      منم منکر این نیستم ولی میگن بنی ادم اعضای یکدیگرند

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا برام دعا کنین

12. Top | #12
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      این آخوندا چی به سر مردم ما آوردن که اینطوری به کسی که کمک میخواد زخم زبون می‌زنیم
      حتی اگه ایشون دروغ هم بگه که بعید می‌دونم
      نباید اینطور برخورد کرد
      من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
      یک جام دگر بگیر و من نتوانم ...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      این آخوندا چی به سر مردم ما آوردن که اینطوری به کسی که کمک میخواد زخم زبون می‌زنیم
      حتی اگه ایشون دروغ هم بگه که بعید می‌دونم
      نباید اینطور برخورد کرد
      اره واقعا خوبه به زور نگفتم.گفتم اگه کسی خیری میشناسه منو بهش معرفی کنه یا خودش اگه خدارو شکر دستش به دهنش میرسه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAINT نمایش پست ها
      :/

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قیمت کانکس چنده؟
      تو نت سرچ کردم a .b و... اینا داشت نفهمیدم چی به چیه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن