خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

نظرتون در مورد خوابگاه های خود گردان

بعد از خوابگاه های دانشگاه .امید بچه های بدون خوابگه به خوابگاه های خودگردان هست.نظرتون در مورد این نوع خوابگاه های خودگردان چیه؟خوبن یا بد؟آیا تو همه ی شهر ها هستن؟
      ....... ................... ............. ................آے פֿـانم .....פ בפֿـتر פֿـانمـے ڪﮧ تــمام آرزפٺ غربی شـבنـﮧ!بـבפלּ چـیـزے ڪـﮧ براے شما آرزפسـت براے زنـﮫـاے غربے خاطره شـבه .... !!!اפنها בارלּ بـﮧچیزے مــے رسـלּ کــﮧ تــפ از בاشـتنش פֿــجـالــت مے کـشــے !حجاب... هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــســـ ــــــجای اینکه ربطش بدی به آزادی یکم فک کن!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم میخوام بدونم چون باید برم خودگردان امسال

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببیند خود گردان از اسمش مشخصه مسلما مثه دانشگاه ی هاش نیست اما بد هم نیست ....ولی من به شخصه واسه دختر ها توصیه نمیکنم چون جوشون زیاد خوب نیست البته من کلی میگم استثنا رو کاری ندارم برای پسر ها زیاد فرقی نمیکنه .اما واسه دختر ها گهگاهی مشکل افرینه .....بازم میگم این نظر من هست

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصلا فرقی نداره الان همه بچه های شبانه و ازاد و.. و حتی بچه هایی که دو سال روزانه خوندن خوابگاه خودگردان هستند که خود دانشگاه معرفی میکنه به بچه ها مانعی نداره برای دختر ها و پسر ها چون کاملا جدا از هم به فاصله خیلی زیاد هستد و چندین نگهبان و دوربین مدار بسته داره و اصلا جای نگرانی نیست

5. Top | #5
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      از نظر امکانات چه فرقی داره؟
      هزینش چی؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahman نمایش پست ها
      ببیند خود گردان از اسمش مشخصه مسلما مثه دانشگاه ی هاش نیست اما بد هم نیست ....ولی من به شخصه واسه دختر ها توصیه نمیکنم چون جوشون زیاد خوب نیست البته من کلی میگم استثنا رو کاری ندارم برای پسر ها زیاد فرقی نمیکنه .اما واسه دختر ها گهگاهی مشکل افرینه .....بازم میگم این نظر من هست
      چه مشکلی ممکنه ایجاد کنه؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن