خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ؟مگه دانشجوی دولتی روزانه نمیتونه صبر بکنه تا نتایج کنکور ...اگه رتبه خوب بود انصراف بده اگه بد بود انصراف نده؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Naser نمایش پست ها
      ؟مگه دانشجوی دولتی روزانه نمیتونه صبر بکنه تا نتایج کنکور ...اگه رتبه خوب بود انصراف بده اگه بد بود انصراف نده؟
      من شبانم عزيز مشکلی ندارم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      تو اطلاعیه تکمیل ظرفیت نوشته بود اونایی که امسال روزانه قبول شدن از ثبت نام کنکور هم محرومن.
      حالا دقیقشو خودت بخون اگرم بتونی ثبت نام کنی که فقط تو انتخاب رشته امسال از انتخاب دوره روزانه محرومی بقیه رو می تونی بری.
      من شبانم مشکلی نیست ممنون از راهنماییتون

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Naser نمایش پست ها
      نه دانشجوی روزانه باید قبل از اسفند انصراف بده

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها

الان به نظرت من از خودم همچین چیزیو بگم چی گیرم میاد؟
      تو اطلاعیه موقت تکمیل ظرفیت تو سایت سنجش نوشته بود.قبولیای روزانه96 از ثبت نام آزمون سراسری 97 محرومن-غیرمنطقی هم نیست-
      بعدم ماه دیگه ثبت نامه تونستی ثبت نام کنی خداروشکر نتونستی بدون به خاطر این بند بوده!!
      اطلاعیه هنوز روی سایت سنجش هست توصیه میکنم یه بار دیگه بری و بخونیش!
      در صورت قبولي نهايي اين دسته از داوطلبان در اين گزينش، قبولي قبلي آنان كان‌لم يكن تلقي خواهد شد و چنانچه داوطلبان متقاضي، در دوره‌هاي روزانه مندرج در اين اطلاعيه پذيرفته شوند، حتي با دادن انصراف از تحصيل نيز حق انتخاب رشته‌هاي دوره روزانه را در آزمون سراسري سال بعد (1397) نخواهند داشت. لذا به پذيرفته‌شدگان تأكيد مي‌شود در تكميل فرم تقاضانامه شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي مندرج در اين اطلاعيه دقت كافي مبذول دارند، در غير اين صورت هيچگونه اعتراضي قابل قبول نخواهد بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن