خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question {مهم} پیش نیاز ورود به مباحث مشتق و کاربرد مشتق و . . .

سلام

پیش نیاز ورود به مباحثی مانند مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال و حد و پیوستگی چیه ؟

میدونم مثلثات به همه ی این مباحث ورود میکنه ولی آیا مباحثی از توابع و . . . به مباحث بالا مرتبطه ؟

خواهش می کنم کسی که اطلاعات دقیق و درستی در این مورد داره نظر بده چون سوال بیش تر بچه هاست و انشالله که هممون اندک استفاده ای از این تاپیک ببریم .

اینم بگم به نظر خودم یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت در ریاضی کنکور رعایت نکردن پیش نیاز هاست یعنی برای ورود به اکثر مباحث ریاضی باید یه پیش زمینه ای از مباحث پایه داشته باشیم .

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوال منم هست +انتگرال؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh0091 نمایش پست ها
      سلام

پیش نیاز ورود به مباحثی مانند مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال و حد و پیوستگی چیه ؟

میدونم مثلثات به همه ی این مباحث ورود میکنه ولی آیا مباحثی از توابع و . . . به مباحث بالا مرتبطه ؟

خواهش می کنم کسی که اطلاعات دقیق و درستی در این مورد داره نظر بده چون سوال بیش تر بچه هاست و انشالله که هممون اندک استفاده ای از این تاپیک ببریم .

اینم بگم به نظر خودم یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت در ریاضی کنکور رعایت نکردن پیش نیاز هاست یعنی برای ورود به اکثر مباحث ریاضی باید یه پیش زمینه ای از مباحث پایه داشته باشیم .
      تعیین علامت ، معادله نا معادله ، مثلثات ،تابع ،انواع تابع (تابع درجه دو ،جز صحیح ،قدر مطلق ،تابع نمایی لگاریتمی )

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمیشه زیاد پیش نیاز گفت واسش چون کل مباحث ریاضی بهم ربط دارن ولی بخوام بگم معادله نامعادله جز صحیح تابع نمایی مثلثات ........

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa.Tayebi نمایش پست ها
      حد چی؟ پیش نیازش نیس؟
      اگه مشتقوبخونی وازتکنیک هش استفاده کنی حدومیشه قورت داد برامشتق چراحدنیازه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مثلثات
      اتحاد ها
      حد و پیوستگی
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن