خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی ketab.io هم یه سرچ بزنین شاید پیدا شد (البته بدون قند شکن باز میشه فقط)
      ( و http://libgen.io)
      ویرایش توسط mahdir : 03 دی 1396 در ساعت 16:15

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      خودم پرینتر دارم مشکلی از این بابت نیست
      مسئله اینه که pdf کتاب انگار تو نت نیست یا من پیداش نمیکنم (!)
      اگه بتونید اسم کتابو بگید شاید بتونیم کمک کنیم تو پیدا کردن پی دی افش عموما من توی‌ پیدا کردن کتابای زبان اصلی خیلی شانس دارم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.توی تورنت همه چی هست. میتونی pdfاش پیدا کنی .توی اینترنت بنویس نحوه دانلود از تورنت.همه چیز توش پیدا میشه.امیدوارم کمکی کرده باشم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

با سلام و درود دوستان

از عنوان تاپیک تقریبا مشخصه داستان از چه قراره ، میخواستم از سایت amazon کتابی رو بخرم ، منظورم کتاپ چاپی و ارسال پستی هستش (و نه نسخه های pdf و ...)
      با این وضعیت تحریما امکانش هست اصلا؟! لطفا کسانی که تجربه خرید داشتند کامل راهنمایی بفرمایند

با سپاس
      بله امکانش هست......ولی چون غیر مستقیم باید بیاد هزینه ارسال زیاد میشه
      بهتره از فروشگاه هایی که به ایران ارسال دارن مانند علی اکسپرس (!) بخری

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.توی تورنت همه چی هست. میتونی pdfاش پیدا کنی .توی اینترنت بنویس نحوه دانلود از تورنت.همه چیز توش پیدا میشه.امیدوارم کمکی کرده باشم
      اخرش نفهمیدیم تورنت چیه .تورنت سایته ؟ میخواستم فیلم بگیرم‌گفتن برو تورنت بگیر

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      اینجام یه سر بزنLibrary Genesis
      ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      توی ketab.io هم یه سرچ بزنین شاید پیدا شد (البته بدون قند شکن باز میشه فقط)
      ( و http://libgen.io)
      ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط lime نمایش پست ها
      خودم چیزای دیگه خرید کردم ولی کتاب کسی نمیخره با visacard میتونی خرید کنی ولی هزینه پست زیاد میشه
      ممنون ، آره درست میگی ولی خب بعضی وقتا چاره ای نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mahdi نمایش پست ها
      اگه بتونید اسم کتابو بگید شاید بتونیم کمک کنیم تو پیدا کردن پی دی افش عموما من توی‌ پیدا کردن کتابای زبان اصلی خیلی شانس دارم
      با بدبختی هر چه تمام نسخه pdfـش رو پیدا کردم ، منتهی 500 صفحشه ، کتاب اصلی داخل آمازون گویا 600 و خورده ای صفحه هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      ممنونم از پیشنهادت

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      بله امکانش هست......ولی چون غیر مستقیم باید بیاد هزینه ارسال زیاد میشه
      بهتره از فروشگاه هایی که به ایران ارسال دارن مانند علی اکسپرس (!) بخری
      علی اکسپرس نداشتش
      به هر روی pdfـش رو پیدا کردم با کلی بدبختی
      ممنون

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      اخرش نفهمیدیم تورنت چیه .تورنت سایته ؟ میخواستم فیلم بگیرم‌گفتن برو تورنت بگیر
      من خودم خیلی وارد نیستم ولی تاجاییکه می دونم تو دانلود معمولی فایل روی یه سرور آپلود میشه و دیگران استفاده میکنن اما تو تورنت فایل روی سیستم چندین کاربر هست و انگار فایل رو از روی سیستم دیگران می گیری. هرچی تعداد کسایی که این فایلو به اشتراک گذاشتن بیشترباشه سرعت بالاتر میره. نرم افزار خاصی هم میخواد که خودم بیت تورنت دارم. ظاهرا فایلو بعد از دانلود باید از روی نرم افزار پاک کنی( خود فایل نه. فقط اسمش از نرم افزار) وگرنه خودتم میری تو اشتراک گذارها و خب از حجمت کم میشه. البته از این چند خط آخر مطمئن نیستم.
      خوبی تورنت هم اینه که از شیرمرغ تا جون آدمیزاد رو میشه پیداکرد. سایت های مختلفی برلی تورنت هستن که یکی از بهتریناشون kickass.cd
      نرم افزار برای دانلود تورنتو دانلود میکنی, بعد اون فایلی که تو سایت تورنت هست هم دانلود میکنی( معمولا چندکیلوبایت بیشتر نیست) بعدش خود نرم افزار شروع میکنه به دانلود فایل
      اطلاعات من درهمین حده ولی میشه باهاش دانلود کرد!
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!
      ویرایش توسط Mahya14 : 04 دی 1396 در ساعت 01:55

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابی که میخوای بخری رو سجاد جان برو ببین نسخه کیندل داره یا نه ؟
      نسخه کیندلش معمولا ارزون تره و همونجای خریدش میتونی ببینی که برای اون کتاب موجوده یا خیر .
      بعدشم که گیفت کارد بخری میتونی کتابو مستقیم از آمازون بخری . نرم افزار کیندل هم برا ویندوز هست
      من به همین روش یه کتاب خریدم . منتهی پرینتش رو فک نکنم بشه

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)