خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 145
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh0091 نمایش پست ها
      اتفاقا من میگم نره شما میگی بدوش من میگم این جا یه تقلید واو به واو صورت گرفته شما میگی من با بیشرفایی که برای دانش آموزان تله گذاشتن مخالفم . اتفاقا منم مخالفم . این جا یک تقلید واو به واو صورت گرفته دوست عزیز من نمیگم این روش رو خود منتظری درست کرده ولی معلومه که امینی نشسته دقیق فیلمای منتظری رو مثل یه دانش آموز دیده بعد خودش واو به واو اونارو تدریس کرده
      شما داری خودت جواب خودت رو میگی خب ، روشی که منتظری درست نکرده یعنی خود منتظری هم داره کپی میکنه دیه !!! کپی برای منتظری خوبه برای آلا بد ( هرچند به شخصه معتقدم که کسی مثل امینی راد بیکار نیست بیاد واو به واو فیلم های منتظری رو ببینه و کپی کنه ! )
      این تکنیک هایی که منتظری میگه یا هر دبیر دیگه ای به هر حال اول به ذهن یه نفر رسیده
      دبیر ریاضی ما با بیست و سه چهار سال سابقه هم اینو گفت اینم رفته از منتظری کپی کرده؟
      منتظری فقط و فقط داره از رایگان بودن آلا میسوزه و این ثابت شدست برای من نه هیج چیز دیگه
      همین دلیل هم برای من کافیه که اگه یکی مثل امینی راد که سابقه اش قبل آلا هم مشخصه از جمله طراح قلمچی بودن و غیره حتی اگه از منتظری کپی هم کرده باشه بازم محترم باشه واسم چون لااقل پای تخته چهارتا چیز مینویسه و روند حل رو دانش آموز متوجه میشه
      کماکان منتظر میونیم که آقای منتظری بیاد و ثابت کنه این روش ها رو خودش اختراع کرده و مطمئن همچین روزی نمیرسه هیچ وقت
      مثل روش های معکوس و فشرده هاش که همه ادعاش اینه که خودش اختراع کرده و نیم ساعت اول هر روش واسه خودش و چوچکش رپوتاژ میره

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بحث اصلا کپی روش و این مزخرفات نیست
      کسی که بیاد به این بی عدالتی کنکور دامن بزنه اونم به این شکل وحشتناک پنج میلیون پول dvd و مزخرفات اونم با تبلیغای عجیب غریب و وعده های توخالی قطعا حقشه که هم dvd یاش کپی بشه فروخته بشه هم اینجوری روشاش کپی بشه
      بحث اصل موضوع دزدی پنهانی این جماعت از جماعت بدبختی کنکوریه نه کپی روش و نکته .
      نوش جون منتظری و بند و بساطش . همه روشاشو کپی کنن و تا سایتایی مث vip learn بذارن دهنش ســرویس بشه
      والا :/

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

دی وی دی های کنکور آسان است رو خریدی
      بعد درباره حرف آخر هم قضاوت میکنی؟
      خب فهمیدم
      چون کنکور آسان است آشغاله پس همه آشغالن به جز الا چون رایگانه

بله دی وی دی های حرف اخر هم اشغاله!!اینا دنبال کیفیت نیستن دنبال پول هستن!!
      اساتید الاء جلو چشم هست ایا خوبن یا نه؟

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      بله دی وی دی های حرف اخر هم اشغاله!!اینا دنبال کیفیت نیستن دنبال پول هستن!!
      اساتید الاء جلو چشم هست ایا خوبن یا نه؟
      ببينيد به نظرم اينطور نيست،هر موسسه اي هم دي وي دي خوب داره و هم بد(به جز كنكور اسان است كه به نظرم همش بده فقط مسعودي خوبه)
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #95
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali.sn;1279747]ببينيد به نظرم اينطور نيست،هر موسسه اي هم دي وي دي خوب داره و هم بد(به جز كنكور اسان است كه به نظرم همش بده فقط مسع
      بحث خوب بودن بد بودن نیست بحثه چاپیدن ملته اصلا بهترین دبیر این موسسه ها تا چند نسل می خوان ازهردانش اموزخدا تومن پول بگیرن غالب کنن
      الان الا ازهمه دبیرها دیگه چندین کلاس وجود داره
      اینا اگه غم عدالت اموزشی میخوردن می امدن تو یک جا اپلود میکردن یک مبلغ خیلی مناسب تعیین می کردن تا همه استفاده کنن نه اینکه هرساله بخوان از تک تک این بندگان خدا پول به جیب بزنن
      بدرک واصل شن همشون بعد خروجی این همه هیاهو چی بوده هیچی فقط روزبه روز داریم دچار عقب موندگی علمی میشیم

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      ببينيد به نظرم اينطور نيست،هر موسسه اي هم دي وي دي خوب داره و هم بد(به جز كنكور اسان است كه به نظرم همش بده فقط مسعودي خوبه)
      مسعودی هم بده 100تا تکنیک میگه

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      مسعودی هم بده 100تا تکنیک میگه
      فرمول بازی😒😒

8. Top | #98
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان/این انتظاروازمنتظری نداشتم به بهترین معلم ریاضی توههههین کنه/الان جلوی سودهای میلیاردیشون گرفته شده نمیدونن چیکارکنن/فدایی داری امینی راد/ابوبکر هستم ازمنطقه محروم بلوچستان/زنده بادآلا

9. Top | #99
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من حتی اگه ثابت بشه آلا داره کپی می کنه عیبی نداره چون بیشتر کسایی که از آلا استفاده می کنن از قشر ضعیف جامعه هستند.
      مردک انگار فیثاغورسه هر روز یه چیزی اختراع میکنه. اختراعت بخوره تو سرم

10. Top | #100
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرمن امینی راد واقعا فو ق العاده است/وشماره ی یک ریاضی کشوره/بریدکارنامه الایی هاروتوکنکور سراسر ببینید

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه تعطیلی هست به نام واعظی
      یعنی تعطیل تعطیل معلوم نیست تازه ازاد شده یا با وثیقه بیرونه
      ما میخوایم یاد بگیریم چرا انقدر داذ میزنی؟
      ناصح زاده هن عربی درس میده میثم فلاح هم عربی درس میده ولی مث ادمیزاد درس میدن
      یه مشت دیوونه

12. Top | #102
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      یه مشت دیوونه
      بی انصافی نکنید من قواعدشو ندیدم ولی ترجمش عالیه واقعا . بقیه حرف آخر بریز بیرون ...

13. Top | #103
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      یه مشت دیوونه
      واعظی رو خوب اومدی ...لامصب همیشه جنس ناب میزنه دوس دارم ساقیشو ببینم

14. Top | #104
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      واعظی رو خوب اومدی ...لامصب همیشه جنس ناب میزنه دوس دارم ساقیشو ببینم
      بعضی موقع شبکه اموزش نشونش میداد ادم کرک و پرش میریخت وقتی فریاد میزد ...

15. Top | #105
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یسری فیلمای حرف آخر رو بررسی کردم
      عربیش با اینکه از سبک تدریس زیادی پرانرژیش خوشم نمیاد ولی خیلی خوب و روونه
      زیستشم خیلی وقتگیره.اما از بقیه موسسات خیلی بهتره.مفید و نسبتا کامل
      در کل هر موسسه ای خوب و بد داره...
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

صفحه 7 از 10 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن