خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 145
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YAS12345678 نمایش پست ها
      اولا منتظری منظورش الا نبود باید اون خوب و کامل ببینید یه کانال تو تلگرام که تمام جزو وفیلم های موسسه ها رو به صورت کم حجم میزاره برای دانلود و میگه صلوات بفرستین که ادمینشم یه مشهدی اگه خوب گوش میداد اقای امینی این حرف رو نمیزد که خود منطری میگیه یا کانال چن هزار نفره داره کپی میکنه دی وی دی ها رو نه روشش رو امینی خواست خودس نشان بده مگه الا منتظری و حرف اخرش یکی از کاردرست ترین موسسه های هستن که البته محدود دزد و کپی کننده میخوای برو انتشارات کنکور اسان است تا بدونی چه خبره
      موقث باشین

میخواست خودش رو نشون بده ؟؟؟

منظورش آقای امینی نبوده و بعد ازش شکایت کرده؟
      منظورش نبوده و براش نمونه تدریس فرستاده؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولا منتظری منظورش الا نبود باید اون خوب و کامل ببینید یه کانال تو تلگرام که تمام جزو وفیلم های موسسه ها رو به صورت کم حجم میزاره برای دانلود و میگه صلوات بفرستین که ادمینشم یه مشهدی اگه خوب گوش میداد اقای امینی این حرف رو نمیزد که خود منطری میگیه یا کانال چن هزار نفره داره کپی میکنه دی وی دی ها رو نه روشش رو امینی خواست خودس نشان بده مگه الا منتظری و حرف اخرش یکی از کاردرست ترین موسسه های هستن که البته محدود دزد و کپی کننده میخوای برو انتشارات کنکور اسان است تا بدونی چه خبره
      موقث باشین
      یه کانال نیست خیلی بیشتره
      از کاناله شاکی بوده از آلا شکایت کرده؟! خیلی خوبه )

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من میرم کتابخونه معمولا بعد یکی هستش تو این چندهفته تو دستش کتاب تست ندیدم کلا داره دی وی دی میبینه یسری بهش توجه کردم تو دی وی دیش داشتن باهم بحث میکردنو میخندیدن پسره هم میخندید انگار فیلم طنز گذاشتن باسش .کارش درروز اینه که فیلم ببینه سیگار بکشه تو تصورات خودشم داره کوه میکنه صددرصد هم کنکور قبوله

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      من میرم کتابخونه معمولا بعد یکی هستش تو این چندهفته تو دستش کتاب تست ندیدم کلا داره دی وی دی میبینه یسری بهش توجه کردم تو دی وی دیش داشتن باهم بحث میکردنو میخندیدن پسره هم میخندید انگار فیلم طنز گذاشتن باسش .کارش درروز اینه که فیلم ببینه سیگار بکشه تو تصورات خودشم داره کوه میکنه صددرصد هم کنکور قبوله
      احتمالا داشته عربی واعظی رو میدیده
      چون خودش و یه پسری توش هستن کلا درس نمیدن فقط جوک تعریف می کنن
      قیمتش هم 400 تومنه!!
      هرکی خواست کپی کنه هیچ مشکلی نداره
      چند تا کانال هم که رایگان میزارن اگه کسی خواست پیام بده تا ادرس کانال ها رو بهش بدم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موقث باشین

عجب !!! اگه میخوای با حرفات سر ما کلاه بزاری در اشتباهی چون منتظری خودش میگه آقای معلم تو داری روش های من رو واو به واو درس میدی و مستقیم هم به آلا اشاره می کنه میگه سایت دارن و کانالشون 15 16 هزار ممبر داره (خدا رو شکر الان 52 هزار ممبر شده آلا ولی امینی راد رو نمیدونم ) ببخشید ولی یه گاو هم اگه گوش بده حرفاشو میدونه منظور منتظری کیه ! ! !
      ویرایش توسط kaveh0091 : 04 دی 1396 در ساعت 22:28

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی فیلم صحبت های منتظری رو داره بفرسته

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      احتمالا داشته عربی واعظی رو میدیده
      چون خودش و یه پسری توش هستن کلا درس نمیدن فقط جوک تعریف می کنن
      قیمتش هم 400 تومنه!!
      هرکی خواست کپی کنه هیچ مشکلی نداره
      چند تا کانال هم که رایگان میزارن اگه کسی خواست پیام بده تا ادرس کانال ها رو بهش بدم
      داداش من کلا با معلم حال نمیکنم سرکلاس درس مدرسه هم خودم کتاب تست درمیارم تست میزنم نمیدونم چرا ولی هرکسی یطوریه دیگه ماهم اینطوری هستیم تریجح میدم خودم با کتاب تست بخونم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جواب حرف اخر اومد
      capture-_2017-12-26-16-02-05.jpg

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread57832.html
      اگه میشه ی سریم به این تاپیک بزنین تگ کردن خوب بلد نیستم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون جواب اینو داد این جواب این و داد به من و شما چه ربطی داره همه به فکر خودشونن هیچکس به فکر ما دانش اموزا نیست بشین درستونو بخونین نگران منتظری و حرف اخر و الا هم نباشین گدا نمیشن به جای درس خوندن و دو تا تایپک کاربردی چیه این تاپیکای مسخره کسی بخاد درس بخونه نه نیاز به فیلم داره نه نیاز به معلم فقط کاغذ کتاب درسی خودکار

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه تاپیک بزنید جواب منتظری هم اومد

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      اون جواب اینو داد این جواب این و داد به من و شما چه ربطی داره همه به فکر خودشونن هیچکس به فکر ما دانش اموزا نیست بشین درستونو بخونین نگران منتظری و حرف اخر و الا هم نباشین گدا نمیشن به جای درس خوندن و دو تا تایپک کاربردی چیه این تاپیکای مسخره کسی بخاد درس بخونه نه نیاز به فیلم داره نه نیاز به معلم فقط کاغذ کتاب درسی خودکار
      خب عزیز برو بشین سر درسو مشقت ما که تورو به زور اینجا نیاوردیم این مطالبی هم که گذاشته میشه فقط برای روشن شدن حقایق هستش نه چیزه دیگه!
      در انتها موفقیت از ان کسانی است که با چشم باز تلاش میکنند

13. Top | #28
      mvp
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اقا واقعا حق با منتظری بود
      واقعا هر کی درس دادن منتظری تو فیلماشو دیده باشه میدونه که کارش تکه

ولی به نظرم فعلا بیخیال...بشینیم همون درسمونو بخونیم بهتره

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقای امینی راد توی کانالشون جواب دادن به منتظری

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مخترع ، استاد و ...
      قديما اين كلمات ابهت خاصي داشتن

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن