خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 145 از 145
    1. Top | #136
      کاربر اخراجی

Mariz
      نمایش مشخصات

Thumbs up واقعا که!!!!!!

شما خجالت نمیکشین که اینطوری مردم رو مسخره میکنید؟؟؟
      اولا من کل سی دی های این مجموعه رو دارم و کاملا کاربردیه. تا حالا بالای 90 نزدم. سی دی ها بدون هیچ برنامه امنیتی ای هست و تازه خود شما حاضری کاری که براش خرج کردی رو رایگان در اختیار بقیه قرار بدی؟
      موسسه آلا با اون معلم بی حوصله اش بهتره ای منتظری که با ایشترین انرژی خودش داره درس میده؟؟؟؟؟؟
      معلمای آلا رو انگار مجبور کردی که بیان حتی حوصل حرف زدن هم ندارن.
      دینی رو یه جوری درس داده که مامان منم شاخ در اورده بعد ه ادمی بیاد بگه چرته؟؟؟؟؟؟
      من کلا یه فیلم آلا رو اونم به زور گوش دادم . آلا رایگان کار میکه اونم بی علاقه و بی حوصله.
      واقعا چه آدمایی پیدا میشه و با چه شعور پایینی

2. Top | #137
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط metagames نمایش پست ها
      شما خجالت نمیکشین که اینطوری مردم رو مسخره میکنید؟؟؟
      اولا من کل سی دی های این مجموعه رو دارم و کاملا کاربردیه. تا حالا بالای 90 نزدم. سی دی ها بدون هیچ برنامه امنیتی ای هست و تازه خود شما حاضری کاری که براش خرج کردی رو رایگان در اختیار بقیه قرار بدی؟
      موسسه آلا با اون معلم بی حوصله اش بهتره ای منتظری که با ایشترین انرژی خودش داره درس میده؟؟؟؟؟؟
      معلمای آلا رو انگار مجبور کردی که بیان حتی حوصل حرف زدن هم ندارن.
      دینی رو یه جوری درس داده که مامان منم شاخ در اورده بعد ه ادمی بیاد بگه چرته؟؟؟؟؟؟
      من کلا یه فیلم آلا رو اونم به زور گوش دادم . آلا رایگان کار میکه اونم بی علاقه و بی حوصله.
      واقعا چه آدمایی پیدا میشه و با چه شعور پایینی
      اقا پکیج جامع کنکور رو چطور میتونم تهیه کنم

3. Top | #138
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا فازتون چیه تاپیک فسیل اپدیت میکنین

بزارین نفت شه ، اینا سرمایه های نسل های بعد ماست
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #139
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      واقعا فازتون چیه تاپیک فسیل اپدیت میکنین

بزارین نفت شه ، اینا سرمایه های نسل های بعد ماست
      اگه این دی وی دی فروشا بزارن ، ۲ روز پیش تبلیغ کرده (فک کردم متوجه شده باشین)

5. Top | #140
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      اولا معذرت چون موضوعی که میخوام بگم شاید مستقیم با این تاپیک ربط نداشته باشه ولی خوتاپیک هایی که به دزدی ربط داشت همش بسته بود ونخواستم تاپیک باز کنم
      خوب معرفی میکنم دزد اعظم و حرام..
      snag_1d0db4a.png
      یکی به من گفت که فلانی 160ملیون براکنکور میگیره منم بش گفتم چرته مگه میشه وگف70ملیون برای انتخاب رشته من که باورم نشد تا اینو دیدم و متاسفانه شنیدم که چند نفرم پول دادن
      دوستان من کس خاصی نیستم ولی به عنوان کسی که توبهترین مدارس تهران درس خوند و پزشک شد و حتی دوستانیم که رتبه هایی خیلی خفن وبهتر از من داشتن میگم اقا اینا دزدیه پزشکی فرمول خاصی نداره نکنید اینکارو با خودتون خانوادتون
      باور کنید با ساده ترین کارها میتونید پزشک بشید والا من هیچ وقت حرکت فضایی نزدم دوستمم 2رقمی بود بغل من درس خوند اونم والا من ندیدم مثلا خلاصه برداریه ویژه ای یا جزوه ویژه ای بنویسه یا کتاب مخصوص دورقمی ها بخونه
      مراقب باشید مخصوصا زمانی که زیر فشار کنکور هستین راحت تر گاف میدین

ی خواهش برید ایسنتا و درکامنت ها ازخجالت این دزد عزیز دربیایید وریپورتش کنید تا کسی بدبخت نشه ممنون
      ویرایش توسط Black_Hawk : 05 دی 1400 در ساعت 21:05

6. Top | #141
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      پیرو حرف های دوست عزیز Black _Hawk
      منم اتفاقی از طریق یکی از دوستان متوجه ی دزدی های این آقا شدم و دوستم برام چند تا از استوریهاش رو فرستاد و متوجه شدم علاوه بر اینکه دزده خیلی هم بی شخصیته و حرف های زشتی به شاگردانش زده و واقعا نمیدونم چی بگم
      امیدوارم که بچه ها منطقی تصمیم بگیرن و بدونن کتاب و کلاس و آزمون و مشاور قرار نیست جای اونا درس بخونه و درنهایت اون ها هستن که سرجلسه ی کنکور خواهند بود

7. Top | #142
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      سلام
      اولا معذرت چون موضوعی که میخوام بگم شاید مستقیم با این تاپیک ربط نداشته باشه ولی خوتاپیک هایی که به دزدی ربط داشت همش بسته بود ونخواستم تاپیک باز کنم
      خوب معرفی میکنم دزد اعظم و حرام..
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Snag_1d0db4a.png
مشاهده: 243
حجم: 314.6 کیلو بایت
      یکی به من گفت که فلانی 160ملیون براکنکور میگیره منم بش گفتم چرته مگه میشه وگف70ملیون برای انتخاب رشته من که باورم نشد تا اینو دیدم و متاسفانه شنیدم که چند نفرم پول دادن
      دوستان من کس خاصی نیستم ولی به عنوان کسی که توبهترین مدارس تهران درس خوند و پزشک شد و حتی دوستانیم که رتبه هایی خیلی خفن وبهتر از من داشتن میگم اقا اینا دزدیه پزشکی فرمول خاصی نداره نکنید اینکارو با خودتون خانوادتون
      باور کنید با ساده ترین کارها میتونید پزشک بشید والا من هیچ وقت حرکت فضایی نزدم دوستمم 2رقمی بود بغل من درس خوند اونم والا من ندیدم مثلا خلاصه برداریه ویژه ای یا جزوه ویژه ای بنویسه یا کتاب مخصوص دورقمی ها بخونه
      مراقب باشید مخصوصا زمانی که زیر فشار کنکور هستین راحت تر گاف میدین

ی خواهش برید ایسنتا و درکامنت ها ازخجالت این دزد عزیز دربیایید وریپورتش کنید تا کسی بدبخت نشه ممنون

این شخص رو باید از دار اویخت! یک سری استوری دیدم ازش تو یه کانالی، واقن بی شرفِ یارو! ببخشید یابو
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من اومدم دوستان رو اگاه کنم دیدم ذکی من چه قدر عقب هستم کلی عکس فرستادین که ایشون چی هستن چیکارن گفتین بزاریم
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B7_%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B2%DB%B5%DB%B4.jpg
      فردی که با دزدیاش پاچه خواری رهبر میکنه نگیرنش یا شایدم سود دار
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B7_%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B7%DB%B5%DB%B7.jpg
      ببینید چه کسایی می خوان نماینده ملت بشن تازه ما این رذل رومیشناسیم وای به حال بقیه با حرفایی مثل من خیلی انقلابیم و..
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B7_%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B7%DB%B0%DB%B5.jpg
      من خودم شخصه این عکس رو که دیدم سریع یاد خاوری افتادم که جلو دفترش زده بود بدون وضو وارد نشید
      دیگه موضوع رو کش ندیم ایشون مشخصه که چه چهره اشکاری هستن ولی واقعا باید اه کشید برا کشوری که اینا بخوان کاره ای شن و با پاچه خواری سر پا واسن
      دیگه ادامه ندیم عشقید
      یادم رفت اینم بزارم
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B7_%DB%B0%DB%B0%DB%B3%DB%B6%DB%B4%DB%B5.jpg
      جم جمع دزدا
      ویرایش توسط Black_Hawk : 06 دی 1400 در ساعت 01:47

9. Top | #144
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black_hawk نمایش پست ها
      من اومدم دوستان رو اگاه کنم دیدم ذکی من چه قدر عقب هستم کلی عکس فرستادین که ایشون چی هستن چیکارن گفتین بزاریم

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۲۵۴.jpg
مشاهده: 164
حجم: 45.8 کیلو بایت

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۷۵۷.jpg
حجم: 72.2 کیلو بایت
      ببینید چه کسایی می خوان نماینده ملت بشن تازه ما این رذل رومیشناسیم وای به حال بقیه با حرفایی مثل من خیلی انقلابیم و..

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۷۰۵.jpg
حجم: 78.9 کیلو بایت
      من خودم شخصه این عکس رو که دیدم سریع یاد خاوری افتادم که جلو دفترش زده بود بدون وضو وارد نشید
      دیگه موضوع رو کش ندیم ایشون مشخصه که چه چهره اشکاری هستن ولی واقعا باید اه کشید برا کشوری که اینا بخوان کاره ای شن و با پاچه خواری سر پا واسن
      دیگه ادامه ندیم عشقید
      یادم رفت اینم بزارم

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۶۴۵.jpg
مشاهده: 159
حجم: 67.9 کیلو بایت
      جم جمع دزدا������
      به نظرم هر از چند گاهی این پست رو نقل قول کنیم با کلمه up تا خیلیا ببینن این موجودات رو و سمت اینا نرن..

10. Top | #145
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۲۵۴.jpg
حجم: 45.8 کیلو بایت

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۷۵۷.jpg
حجم: 72.2 کیلو بایت

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۷۰۵.jpg
حجم: 78.9 کیلو بایت
      دیگه ادامه ندیم عشقید
      یادم رفت اینم بزارم

نام: IMG_۲۰۲۱۱۲۲۷_۰۰۳۶۴۵.jpg
مشاهده: 159
حجم: 67.9 کیلو بایت
      جم جمع دزدا������
      دو عدد انگل تپل کنکور.

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن