خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

خدای زیست و ریاضی بیاد تو لطفاا

چنتا سوال دارم اگر لطف کنید جواب بدید طوری که بفهمم . ممنون
      سوالات زیست
      1. فصل حواس : قسمت میانی زبان فاقد گیرنده ی چشایی است ؟ درست یا غلط لطفا توضیح دهید . ای کیو گفته درسته
      2 . فصل حواس : استخوان گیجگاهی اطراف گوش میانی و داخلی و قسمتی از مجرای گوش خارجی , جزیی از خود گوش باید به حساب بیاریم یا نه ؟ ای کیو گفته جزیی از خود گوش هستش . البته بطور صریح نگفته ولی از یکی از سوالاتش میشد اینو استنباط کرد . متن اصلی این بود : امکان ندارد در بعضی از قسمتهای گوش خارجی , بافت پیوندی استخوان مشاهده شود . که این جمله رو غلط گرفته بود
      3. در فردی که فقط تصویر اشیای نزدیک روی شبکیه تشکیل نمی شود ممکن نیست که محل تمرکز نور وارد شده به چشم از هر شئی درون کره ی چشم باشد ؟ درسته یا غلط
      ای کیو گفته غلطه

سوال ریاضی

معادله ی مثلثاتی رو به رو در محدوده ی 0 تا 4پی(عدد نپر) چند ریشه دارد ؟ سینوس2 ایکس + کسینوس2ایکس = رادیکال دو

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-kaqaz-1997 نمایش پست ها
      سوالات زیست
      1. فصل حواس : قسمت میانی زبان فاقد گیرنده ی چشایی است ؟ درست یا غلط لطفا توضیح دهید . ای کیو گفته درسته
      2 . فصل حواس : استخوان گیجگاهی اطراف گوش میانی و داخلی و قسمتی از مجرای گوش خارجی , جزیی از خود گوش باید به حساب بیاریم یا نه ؟ ای کیو گفته جزیی از خود گوش هستش . البته بطور صریح نگفته ولی از یکی از سوالاتش میشد اینو استنباط کرد . متن اصلی این بود : امکان ندارد در بعضی از قسمتهای گوش خارجی , بافت پیوندی استخوان مشاهده شود . که این جمله رو غلط گرفته بود
      3. در فردی که فقط تصویر اشیای نزدیک روی شبکیه تشکیل نمی شود ممکن نیست که محل تمرکز نور وارد شده به چشم از هر شئی درون کره ی چشم باشد ؟ درسته یا غلط
      ای کیو گفته غلطه

سوال ریاضی

معادله ی مثلثاتی رو به رو در محدوده ی 0 تا 4پی(عدد نپر) چند ریشه دارد ؟ سینوس2 ایکس + کسینوس2ایکس = رادیکال دو

سلام رفیق , خسته نباشی جسابی
      در مورد سوال ریاضی

باید عرض کنم که ببین کلا سوالات معادله مثلثاتی دو بخش برا حل دارن
      اول شما باید این طرف تساوی رو درست کنی تا با بعد بتونی یکی از روابطی که یاد گرفتی ( همون مثلا sinx = sin u ) رو دست کنی بعد بری سراغ جواب
      تو سوال شما دقیقا همین رواله
      یادت باشه - یه طرف تساوی رادیکال دیدی اولین راهکار که بیاد به ذهنت این باشه که طرفیت رو توان 2 ببری
      خب قسمت اول طرفین به توان 2 میشه کسینوس دو ایکس توان 2 + سینوس دو ایکس توان 2 + دو برابر سینوس دو ایکس در کسینوس دو ایکس
      که خب کسینوس دو ایکس توان 2 + سینوس دو ایکس توان 2 میشه = 1 , حالا رادیکال 2 هم توان 2 میشه 2 , یک رو بیار اینور تساوی میشه دو منهای یک که میشه یک

دو برابر سینوس دو ایکس در کسینوس دو ایکس هم که میشه سینوس چهار ایکس پس : سینوس چهار ایکس = یک

دیگه راحت شد میگی سینوس چهارایکس = سینوس پی / دوم
      بقیشو فک کنم دیگه بلد باشی مجموعه جوابا میشه کا پی / 2 + پی / 8

حالا به ازای K ، یک دو سه و ... بده تا ببین کی از بازه حواب سواب (0 تا 4پی ) در میای اونجا قطع کن بشمار ببین چند تا میشه

موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالات زیست
      ای کیو گفته غلطه

سوال ریاضی

اول سوال ریاضی رو بذار واست سریع حل کنم.
      سوال تو اینه : (sin(2x) +cos(2x) =radical(2
      یه فرمولی هست اینجوریه : (sin a + cos a = radical(2) sin(a+pi/4
      خوب با این فرمول سوالت این شکلی می شه : (radical(2) sin(2x+pi/4) = radical(2 ، رادیکال دو ها از دو طرف پر !
      می رسی به : sin(2x+pi/4) = 1 یا (sin(2x+pi/4) = sin(pi/2
      بعد هم روش حل معادله ی سینوسی : 2x + pi/4 = 2kpi + pi/2 , 2x + pi/4 = 2kpi + pi - pi/2
      بعد که اون دو تا رو حل می کنی به یه مجموعه جواب کلی این می رسی : x = kpi + pi/8 بعد از 0 شروع می کنی به k عدد می دی تا زمانی که ضریب پی از (4 * عدد نپر2/7 = 10/8) 10/8 فراتر نره. که تا k = 10 می ره. بعدش k =11 نمی شه چون اینجوری ضریب پی می شه 89 تقسیم بر 8 که از 10/8 (10 ممیز 8دهم) فراتر می ره و می شه تقریباً 11/1 (11 ممیز 1دهم). در ضمن محدودت رو تعیین نکردی باز یا بسته یا نیم باز که من بطور default بازه ی بسته گرفتم.
      که این الان 11 تا جواب داره. (جواب ها : pi/8 , 9pi/8 , 17pi/8 , 25pi/8 , 33pi/8 , 41pi/8 , 49pi/8 , 57pi/8 , 65pi/8 , 73pi/8 , 81pi/8 )
      ویرایش توسط hopluk : 02 دی 1396 در ساعت 17:37

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      سلام رفیق , خسته نباشی جسابی
      در مورد سوال ریاضی

باید عرض کنم که ببین کلا سوالات معادله مثلثاتی دو بخش برا حل دارن
      اول شما باید این طرف تساوی رو درست کنی تا با بعد بتونی یکی از روابطی که یاد گرفتی ( همون مثلا sinx = sin u ) رو دست کنی بعد بری سراغ جواب
      تو سوال شما دقیقا همین رواله
      یادت باشه - یه طرف تساوی رادیکال دیدی اولین راهکار که بیاد به ذهنت این باشه که طرفیت رو توان 2 ببری
      خب قسمت اول طرفین به توان 2 میشه کسینوس دو ایکس توان 2 + سینوس دو ایکس توان 2 + دو برابر سینوس دو ایکس در کسینوس دو ایکس
      که خب کسینوس دو ایکس توان 2 + سینوس دو ایکس توان 2 میشه = 1 , حالا رادیکال 2 هم توان 2 میشه 2 , یک رو بیار اینور تساوی میشه دو منهای یک که میشه یک

دو برابر سینوس دو ایکس در کسینوس دو ایکس هم که میشه سینوس چهار ایکس پس : سینوس چهار ایکس = یک

دیگه راحت شد میگی سینوس چهارایکس = سینوس پی / دوم
      بقیشو فک کنم دیگه بلد باشی مجموعه جوابا میشه کا پی / 2 + پی / 8

حالا به ازای K ، یک دو سه و ... بده تا ببین کی از بازه حواب سواب (0 تا 4پی ) در میای اونجا قطع کن بشمار ببین چند تا میشه

موفق باشین

امیر حسین من یه جور دیگه حل کردم. محدوده 0 تا 4پی عدد نپره . مجموعه ی جوابای من شده کا پی + پی/ 8
      از k = 0 تا k = 10 می ره ! آخر محدودم رو 4 ضرب در عدد نپر کردم شد 10/8pi که k=10 می رسه به 81pi) / 8) که دیگه اگر از k=10 بیشتر بری از 10/8pi می شه.
      ببین با کامپیوتر هم زدم مجموعه جواب رو مجموعه جواب من داد عکسشو می ذارم :

( این لینکشه : https://www.symbolab.com/solver/trig...%5Csqrt%7B2%7D )

capture-4.jpg
      ویرایش توسط hopluk : 02 دی 1396 در ساعت 16:54

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hopluk نمایش پست ها
      امیر حسین من یه جور دیگه حل کردم. محدوده 0 تا 4پی عدد نپره . مجموعه ی جوابای من شده کا پی + پی/ 8
      از k = 0 تا k = 10 می ره ! آخر محدودم رو 4 ضرب در عدد نپر کردم شد 10/8pi که k=10 می رسه به 81pi) / 8) که دیگه اگر بری k=10 بیشتر از 10/8pi می شه.
      10 تا جواب درسته دیگه ؟؟ یا محدودم رو اشتباه گرفتم ؟
      ببین با کامپیوتر هم زدم مجموعه جواب رو مجموعه جواب من داد عکسشو می ذارم :

( این لینکشه : https://www.symbolab.com/solver/trig...%5Csqrt%7B2%7D ) ((ویرایش : لینکشو درست کردم))

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture 4.jpg
مشاهده: 165
حجم: 46.5 کیلو بایت

فرمولتون اشتباه
      راهی که گفتم برین
      در نهایت به 1=sin4x میریسین که مجموعه جواب میشه کاپی /2 + پی/8

در بازه گفته شده هم 22 تا جواب داره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فرمولتون اشتباه
      راهی که گفتم برین
      در نهایت به 1=sin4x میریسین که مجموعه جواب میشه کاپی /2 + پی/8

در بازه گفته شده هم 22 تا جواب داره
      نه ، فرمول درسته . تو کتاب مهرماه جامع هم هست. صفحه ی 168 . زیرش اثباتشم نوشته. مجموعه جواب من هم همونی است که تو کامپیوتر می ده. لینکشم دادم. مجموعه جواب می شه : کاپی + پی/ 8 . کامپیوتر هم همینو حل کرده . تو اون لینکی که دادم هم تازه کامپیوتر با همین فرمول حل می کنه (اونجایی که تو راه حل نوشته "use following identity" بعد جلوش دقیقاً همین فرمول رو نوشته). راه حل کامپیوتر رو نگاه کن. (من خودم اول حلش کردم بعد که دیدم جوابم با جواب شما مغایرت داره تو این سایت زدم ببینم چی حل می کنه که دیدم با همین فرمول حل کرد و به مجموعه جواب من رسید.)

لینک : https://www.symbolab.com/solver/trig...%5Csqrt%7B2%7D

بخش general solutions نوشته : x = pi(n) + pi/8 بعدشم از k=0 تا k = 10 می شه 11 تا جواب . توی نمودار همون لینک نگاه کن . زوم کن از قبل از (10/8 * 3/14 = 33/9) 33 بشمر به سمت صفر. 11 بار خط آبی (که برابر (y = radical(2 تقریباً 1.4 اگه زوم کنی ) رو intersect می کنه.

اگر به فرض مجموعه جواب من غلط است پس چرا کامپیوتر هم به مال من می رسه ؟ من صورت سوال رو دقیقا همونی رو که استارتر داد به کامپیوتر دادم.

علاوه بر اون سایت، تو این سایت(wolfram) هم تست کردم بازم مجموعه جواب من رو نشون داد. اینم عکسش :

capture5.jpg

(معلم ریاضی سال چهارم ما موقع حل بعضی از سوال ها به ما راجع به به توان 2 رسوندن صورت سوال هشدار می داد و می گفت حواستون باشه به توان دو رسوندن ممکنه باعث حذف بعضی از جواب ها بشه ممکنه به جواب ها جواب هایی رو اضافه کنه و تغییرات دیگری تو جواب ها بده و بغضی جا ها که می رفتیم پای تخته می خواستیم به توان دو برسونیم نمی ذاشت و می گفت باید از یه راه دیگر بری چون اینجا به توان دو رسوندن صورت سوال ، جواب ها رو تغییر می ده. به خاطر همین من اصلا همون اول هم به توان دو نرسوندم و یاد این فرمول افتادم چون ریسکش کمتر از به توان دو رسوندن صورت سوال بود.)

شما مستقیم صورت سوال رو به توان دو رسوندین و بعد با یک کردن سینوس به توان دو + کسینوس به توان دو باعث شدین مجموعه جواب و جواب های شما تغییر کنه و کوچکتر بشه (جمع تر و فشرده تر بشن) اصلا نمودارش هم با نمودار اصلی صورت سوال متفاوت می شه.
      ویرایش توسط hopluk : 02 دی 1396 در ساعت 19:45

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالات زیست
      ای کیو گفته غلطه

سوال ریاضی

سلام دوست عزيز بايد در مورد زيست بگم كه
      ١:ايكيو متاسفانه اشتباه گفته قسمت مياني زبان گيرنده چشايى داره اما با حساسيت كمتر
      ٢:چرا امكان داره،تو لاله گوش ديده نميشه
      ٣:بلع غلط هست
      رو صندلي داغ هستم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالات زیست
      ای کیو گفته غلطه

سوال ریاضی

سلام.سوال ریاضی رو که بچه ها حل کردن .والا من خدای زیست نیستم اما چون دیدم کسی سوالات زیست رو حل نکرده گفتم نظرمو بگم.
      1.درسته...احتمال میدم منظور از بخش میانی زبان بافت ماهیچه ای زبانه که جوانه چشایی نداره وگرنه تو کتاب به طور مشخص گفته روی زبان گیرنده چشایی داره و بخش خاصی از سطح زبون رو جدا نکرده.
      2.تو کتاب گوش خارجی رو مجرای گوش و لاله گوش در نظر گرفته و مجرا به حفرست و مسخره ست که براش جنس در نظر بگیریم.از طرفی تو کتاب خط پایین جایی که گوش خارجی رو تعریف کرده گفته که استخوان گیجگاه از بخش انتهایی مجرا(گوش خارجی)
      محافظت می کنه و من جزو گوش خارجی محسوبش نمیکنم. به نظرم این نکته که صرفا به برداشت از عکس کتابه نکته ارزشمندی حساب نميشه. بهش اهمیت نده.
      3.غلطه...به طور کلی منظور از این نکته آینه که با توجه به اینکه قدرت تطابق عدسی محدوده و عدسی تا یه حدی ميتونه قطور یا باریک بشه پس قطعا امکان تطابق تصویر اشیاء خیلی دور روی شبکیه برای عدسی ممکن نیست و مرکز اون اشیاء درون کره چشمش تشکیل ميشه. این هم نظر شخصی منه.
      کلا تو این 3 تا سوال فقط سوال 1 به نکته ارزشمند داشت.اونم اهمیت به اینکه بخش میانی زبان بافت ماهیچه ای داره.و دوتای
      دیگش برداشت مولف کتاب بوده که قطعا تو کنکور از این برداشت ها تستی نمیاد چون هر کسی به نظر داره و با توجه به کتاب درسی نميشه هیچکدام از نظرات رو استناد کرد.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      سلام.سوال ریاضی رو که بچه ها حل کردن .والا من خدای زیست نیستم اما چون دیدم کسی سوالات زیست رو حل نکرده گفتم نظرمو بگم.
      1.درسته...احتمال میدم منظور از بخش میانی زبان بافت ماهیچه ای زبانه که جوانه چشایی نداره وگرنه تو کتاب به طور مشخص گفته روی زبان گیرنده چشایی داره و بخش خاصی از سطح زبون رو جدا نکرده.
      2.تو کتاب گوش خارجی رو مجرای گوش و لاله گوش در نظر گرفته و مجرا به حفرست و مسخره ست که براش جنس در نظر بگیریم.از طرفی تو کتاب خط پایین جایی که گوش خارجی رو تعریف کرده گفته که استخوان گیجگاه از بخش انتهایی مجرا(گوش خارجی)
      محافظت می کنه و من جزو گوش خارجی محسوبش نمیکنم. به نظرم این نکته که صرفا به برداشت از عکس کتابه نکته ارزشمندی حساب نميشه. بهش اهمیت نده.
      3.غلطه...به طور کلی منظور از این نکته آینه که با توجه به اینکه قدرت تطابق عدسی محدوده و عدسی تا یه حدی ميتونه قطور یا باریک بشه پس قطعا امکان تطابق تصویر اشیاء خیلی دور روی شبکیه برای عدسی ممکن نیست و مرکز اون اشیاء درون کره چشمش تشکیل ميشه. این هم نظر شخصی منه.
      کلا تو این 3 تا سوال فقط سوال 1 به نکته ارزشمند داشت.اونم اهمیت به اینکه بخش میانی زبان بافت ماهیچه ای داره.و دوتای
      دیگش برداشت مولف کتاب بوده که قطعا تو کنکور از این برداشت ها تستی نمیاد چون هر کسی به نظر داره و با توجه به کتاب درسی نميشه هیچکدام از نظرات رو استناد کرد.
      من كه زودتر از شما گفتم چرا ميگيد كسي نگفت!
      رو صندلي داغ هستم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من كه زودتر از شما گفتم چرا ميگيد كسي نگفت!
      ا.ندیدم

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      راه حل آقای Amirhossein هم درسته ولی باید جواب اخر را چک کنیم که احتمالا فراموش کردن
      توی معادله های لگاریتمی و مثلثاتی ممکنه از فرمول هایی استفاده کنیم که باعث تولید جواب اضافی بشن. هیچ اشکالی هم نداره... فقط باید اخرش جواب را در معادله صدق بدیم
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B3_%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B4%DB%B2%DB%B9_%DB%B0%DB%B0%DB%B7.jpg
      ویرایش توسط Alir3zaa : 02 دی 1396 در ساعت 19:16

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hopluk نمایش پست ها
      نه ، فرمول درسته . تو کتاب مهرماه جامع هم هست. صفحه ی 168 . زیرش اثباتشم نوشته. مجموعه جواب من هم همونی است که تو کامپیوتر می ده. لینکشم دادم. مجموعه جواب می شه : کاپی + پی/ 8 . کامپیوتر هم همینو حل کرده . تو اون لینکی که دادم هم تازه کامپیوتر با همین فرمول حل می کنه (اونجایی که تو راه حل نوشته "use following identity" بعد جلوش دقیقاً همین فرمول رو نوشته). راه حل کامپیوتر رو نگاه کن. (من خودم اول حلش کردم بعد که دیدم جوابم با جواب شما مغایرت داره تو این سایت زدم ببینم چی حل می کنه که دیدم با همین فرمول حل کرد و به مجموعه جواب من رسید.)

لینک : https://www.symbolab.com/solver/trig...%5Csqrt%7B2%7D

بخش general solutions نوشته : x = pi(n) + pi/8 بعدشم از k=0 تا k = 10 می شه 11 تا جواب . توی نمودار همون لینک نگاه کن . زوم کن از قبل از (10/8 * 3/14 = 33/9) 33 بشمر به سمت صفر. 11 بار خط آبی (که برابر (y = radical(2 تقریباً 1.4 اگه زوم کنی ) رو intersect می کنه.

اگر به فرض مجموعه جواب من غلط است پس چرا کامپیوتر هم به مال من می رسه ؟ من صورت سوال رو دقیقا همونی رو که استارتر داد به کامپیوتر دادم.

علاوه بر اون سایت، تو این سایت(wolfram) هم تست کردم بازم مجموعه جواب من رو نشون داد. اینم عکسش :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture5.JPG
مشاهده: 120
حجم: 91.4 کیلو بایت

(معلم ریاضی سال چهارم ما موقع حل بعضی از سوال ها به ما راجع به به توان 2 رسوندن صورت سوال هشدار می داد و می گفت حواستون باشه به توان دو رسوندن ممکنه باعث حذف بعضی از جواب ها بشه ممکنه به جواب ها جواب هایی رو اضافه کنه و تغییرات دیگری تو جواب ها بده و بغضی جا ها که می رفتیم پای تخته می خواستیم به توان دو برسونیم نمی ذاشت و می گفت باید از یه راه دیگر بری چون اینجا به توان دو رسوندن صورت سوال ، جواب ها رو تغییر می ده. به خاطر همین من اصلا همون اول هم به توان دو نرسوندم و یاد این فرمول افتادم چون ریسکش کمتر از به توان دو رسوندن صورت سوال بود.)

شما مستقیم صورت سوال رو به توان دو رسوندین و بعد با یک کردن سینوس به توان دو + کسینوس به توان دو باعث شدین مجموعه جواب و جواب های شما تغییر کنه و کوچکتر بشه (جمع تر و فشرده تر بشن) اصلا نمودارش هم با نمودار اصلی صورت سوال متفاوت می شه.

سلام مجدد
      خیر مجموعه جواب های من هم درسته فقط باید در اخر در معادله چک شه که تو معادله صدق میکنه یا نه

به خاطر همین معلمتون گفتن به توان دو نرسونین

اما در فرمول مهر و ماه
      چندین و چند نوع میشه مساله طرح کرد فقط اکتفا به فرمول حالت خاص نمی تونه جواب گشا باشه
      توصیه می کنم روش مفهومی رو هم بلد باشید
      همیشه فرمول جواب نمیده

موفق باشین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام مجدد
      خیر مجموعه جواب های من هم درسته فقط باید در اخر در معادله چک شه که تو معادله صدق میکنه یا نه

به خاطر همین معلمتون گفتن به توان دو نرسونین

اما در فرمول مهر و ماه
      چندین و چند نوع میشه مساله طرح کرد فقط اکتفا به فرمول حالت خاص نمی تونه جواب گشا باشه
      توصیه می کنم روش مفهومی رو هم بلد باشید
      همیشه فرمول جواب نمیده

موفق باشین
      سلام
      بله ، مجموعه جواب های شما رو باید محدود ترش کرد و یک بخشیشو که مطلوب صورت سواله ازش بکشیم بیرون با چک کردن. راه حل بدون فرمول و اولین راه حلی که به ذهن می رسه همینیه که شما گفتین ولی آدم بخواد چک کنه سخت می شه. بهتره همون اول سراغ به توان دو رسوندن نریم اگه این فرمول به ذهنمون خطور کرد. منم به خاطر همین نرفتم به توان دو برسونم.آره بعضی جاها فرمول ممکنه جواب نده ولی همین به توان دو رسوندن و قضیه ی فیثاغورس در مثلثات هم خودش به نوعی فرموله.
      و در آخر اینکه استارتر هر دو راه رو یاد بگیر. به خصوص اون راهی رو که واست با فرمول حل کردم چون راحت تره و نیازه به چک کردن جواب نداره.

همچنین
      ویرایش توسط hopluk : 03 دی 1396 در ساعت 00:36

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دقیقا همین روش رو در پیش گرفتم ولی جواب 8 ریشه یه فکر کنم با وجود اینکه جواب تشریحی سوال گفته چهار ریشه و از یک روش دیگه حل کرده و من جواب رو که چک کردم درست بود . حالا موندم جواب درس چی هستش . این سوال 103 مثلثات کتاب مهروماه هستش
      ویرایش توسط Ali-kaqaz-1997 : 03 دی 1396 در ساعت 01:49

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها دستت همگی درد نکنه . ولی یه مشکلی هست . داخل سوال ریاضی خود مهروماه با فرمول حل کرده و 4 تا جواب اورده بیرون و من خودم با توان رساندن حل کردم که هشتا جواب بیرون اومد . نمیدونم کدوم درسته
      ویرایش توسط Ali-kaqaz-1997 : 03 دی 1396 در ساعت 01:49

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن