خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا راهنمایی کنید..هنرستان و کنکور تجربی

سلام.خدمت دوستان.من تغییر رشته ای هستم.هنرستانی بودم و فوق دیپلم هم دارم.من یه سری مشکلات هست اگه کسی میتونه راهنمایی بکنه.من کتاب های قلم چی ابی مال زیست پیش و پایه،ادبیات قرابت معنایی و کتاب زبان و ادبیات ۳وعربی کنکور و خارجه هم دارم.بنا به دلایلی نمیتونم کتاب بخرم اینها ر هم از کسی قرض گرفتم.فیلم اموزشی شیمی ،عربی،ریاضی،زیست،فیزیک رو و از کسی گرفتم.الان یک ماهه دارم زیست پایه قلمی چی رو میخونم اما هنوز سه مبحث رو خوندم.از روی قلم چی هنوز نرفتم سراغ کتاب های مدرسه.کتاب های مدرسه هم یه صورت پی دی اف گرفتم.حالا مشکلات من گیر دادم به زیست هنوز نمیتونم برم سراغ درس دیگه.اومدم شیمی رو بخونم مال کلاس یازده فصل اول اصلا چیزی نفهمیدم.اما فیلم اموزشی رو دیدم از ۱۰۰درصد ۳۰ درصد شو فهمیدم.این ۳۰درصد هم نمیتونم توی ذهنم جمع ش کنم پراکنده است.عربی هم قسمت تعریب اینها رو دیدم کلا هنگ کردم.ریاضی فیلم اموزشی رو دیدم یعتی خواستم سرمو بزنم به دیوار.هیچی به هیچی .الان از درس های دیگه یه جور ی ترسیدم.نمیدونم چجوری باید برم سراغشون اینم بگم از توی اینترنت جزوه گیر اوردم مال بقیه درس ها به جزه دینی.الان دوستان بگین چجور بخونم.ذهنم قفل کرده اصلا ترکیده.برنامه ریزی هم نمیتونم انجام بدم یعنی تا حالا توی عمرم انجام ندادم.کسی میتونه راهنمای بکنه من باید ازکجا شروع کنم.خواهشن خلاصه نگید.شبه چله خوبی داشته باشین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

همایش 210 روزه افشار به اضافه ی همایشهای باکس بندی که تو دی ماه بوده رو گوش بدید.تو نت سرچ کنید.اون باکس بندی ها خیلی کمک میکنه و چون وقتتونم بیشتره خودتون تغییراتی توش به وجود بیارین.
      اگه بخواین ابی قلمچی بخونین واسه زیست باید خودتون خیلی زحمت بکشین و سوالات ازمونهای ازمایشی رو از نت دانلود کنید و بزنید.نمونه سوالاتی که سایت قلمچی میذاره قبل هر ازمون هم خوبه.یه سری هم به کتابخونه عمومی بزنید شاید کمکتون کنه.

موفق باشید.
      به هر قیمتی پادشاه باش . . .

حتی اگر قلمروات به اندازه ی عرض شانه هایت باشد...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تنها راه اینه که از ساده بیای به سخت، از بیخ و بن شروع کن هرجارو که مشکل داری، مثلا ریاضی رو از همون راهنمایی شروع کن به یاد گرفتن و بیا بالا(نگران نباش زیاد طول نمیکشه)، کم کم بیای بالا همینجوری تا برسی به سطح کتابای کنکور، تو اگه ریاضی سال اولو هنوز اتحاد و تجزیه و قوانین توان و رادیکال و نماد علمی و... رو یاد نداری عمرا نمتونی از کتاب و سی دی که دارن کنکوری آموزش میدن چیزی بفهمی، چون فرض اون مدرسا اینه که شما اون مباحث پایه رو میدونید و واسه همین کوچک ترین اشاره ای بهش نمیکنن و شما ی دفعه میگی ا ا ا این عدده که الان اون شکلی بود، چرا این شکلی شد؟ جلل خالق واسه هر درسی که میبینی نمیفهمی بدون هدر دادن یک ذره وقت برو از بیخ و بن بخونش بیا بالا(استمرار و پیوستگی یادت نره)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اهل کدوم شهر هستین ؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      اهل کدوم شهر هستین ؟
      شهر مگه مهمه.کرمانشاه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.خدمت دوستان.من تغییر رشته ای هستم.هنرستانی بودم و فوق دیپلم هم دارم.من یه سری مشکلات هست اگه کسی میتونه راهنمایی بکنه.من کتاب های قلم چی ابی مال زیست پیش و پایه،ادبیات قرابت معنایی و کتاب زبان و ادبیات ۳وعربی کنکور و خارجه هم دارم.بنا به دلایلی نمیتونم کتاب بخرم اینها ر هم از کسی قرض گرفتم.فیلم اموزشی شیمی ،عربی،ریاضی،زیست،فیزیک رو و از کسی گرفتم.الان یک ماهه دارم زیست پایه قلمی چی رو میخونم اما هنوز سه مبحث رو خوندم.از روی قلم چی هنوز نرفتم سراغ کتاب های مدرسه.کتاب های مدرسه هم یه صورت پی دی اف گرفتم.حالا مشکلات من گیر دادم به زیست هنوز نمیتونم برم سراغ درس دیگه.اومدم شیمی رو بخونم مال کلاس یازده فصل اول اصلا چیزی نفهمیدم.اما فیلم اموزشی رو دیدم از ۱۰۰درصد ۳۰ درصد شو فهمیدم.این ۳۰درصد هم نمیتونم توی ذهنم جمع ش کنم پراکنده است.عربی هم قسمت تعریب اینها رو دیدم کلا هنگ کردم.ریاضی فیلم اموزشی رو دیدم یعتی خواستم سرمو بزنم به دیوار.هیچی به هیچی .الان از درس های دیگه یه جور ی ترسیدم.نمیدونم چجوری باید برم سراغشون اینم بگم از توی اینترنت جزوه گیر اوردم مال بقیه درس ها به جزه دینی.الان دوستان بگین چجور بخونم.ذهنم قفل کرده اصلا ترکیده.برنامه ریزی هم نمیتونم انجام بدم یعنی تا حالا توی عمرم انجام ندادم.کسی میتونه راهنمای بکنه من باید ازکجا شروع کنم.خواهشن خلاصه نگید.شبه چله خوبی داشته باشین
      سلام.به نظر من بهتره با این شرایطی که گفتین یه برنامه دو ساله بریزین و هدفتون کنکور 98 باشه.هر چند که هنوز هم برای کسب رتبه عالی تو کنکور 97 هم دیر نیست ولی خوب با توجه به شرایطتون که بیشتر درسا رو برای اولین بار میخوان بخونید و از طرفی حجم درسا هم زیاده و همه درسا هم مفهومی..شاید برای 97 یه خورده کارتون سخت باشه ولی اگه هدفتون 98 باشه که از همین امروز شروع کنید به خوندن دروس پایه.میتونید برای راه افتدن از فیلمای رایگان آلا هم استفاده کنید.
      ویرایش توسط alk1370 : 01 دی 1396 در ساعت 10:29

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام
      پیام هاتون رو چک کردید؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.کسی دیگه ای نظری یا فکری نداره بگه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)