خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

عرفان فخیمی (عمو پرتقال)

کسی تا حالا از عرفان فخیمی مشاوره گرفته ؟

نظرتون دربارش چیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمو پرتقال؟!!!؟؟
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      عمو پرتقال؟!!!؟؟
      خودش
      میگه بهم بگید عمو پرتقال

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      خودش
      میگه بهم بگید عمو پرتقال
      عجب

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من دو سال پیش از مطالب اینستاگرامشون استفاده میکردم و مفید بود ولی مشاوره خصوصی نگرفتم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پارسال ی پیج اینستاگرامی بود تند وتند شات میذاشت از کسایی که بهش دایرکت داده بودن راجع به همین عمو پرتغال.من خودم نمیدونم چقدر واقعیت داشتن یانه خدامیدونه
      اما همه شاکی بودن از اینکه بعداز گرفتن پول رسیدگی نمیکرده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا انقدر درگیر پرتقال و گلابی نشین، که میبینید شد روز کنکور و اونموقع پرتقال که هیچی، هندونه هم نمیتونه کمکتون کنه...هرکسی خودش بهتر میدونه چجوری بخونه بهتره، واسه اینکه با فوت و فن کار هم آشنا بشید به اندازه کافی سایتا مطالب مفید گذاشتن که کلیات میاد دستتون، جزءیات هم خودتون باید بچینید، هیچ مشاوری نمیتونه جزءیات برنامه شمارو اونجوری که واقعا مناسبتونه بچینه...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      آقا انقدر درگیر پرتقال و گلابی نشین، که میبینید شد روز کنکور و اونموقع پرتقال که هیچی، هندونه هم نمیتونه کمکتون کنه...هرکسی خودش بهتر میدونه چجوری بخونه بهتره، واسه اینکه با فوت و فن کار هم آشنا بشید به اندازه کافی سایتا مطالب مفید گذاشتن که کلیات میاد دستتون، جزءیات هم خودتون باید بچینید، هیچ مشاوری نمیتونه جزءیات برنامه شمارو اونجوری که واقعا مناسبتونه بچینه...
      لايك داري
      رو صندلي داغ هستم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حرفتون درسته ولی ادبیاتتون نه. اولا اینکه هرچی باشه نباید به کسی توهین کرد من ایشون رو میشناسم و خیلی ادم شریف و کاربلدی هستن. دوما این حرفتون برا همه هم شامل نمیشه. بعضیا واقعا نمیدونن و این مطالب مفیدیم که تو سایتا میگید بیشتر سردرگردم میکنن ادمو. پس برا همه یه نسخه نپیچید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برو از مشاوره ی عمه اناناس استفاده کن بهتر

دایی شلغم هم خوب

مهد کودک راه انداختن ناموس وکیلی

عمو پرتقال

خدایی الان مثلا بخوای زنگ بزنی بهش بگی عمو عمو من چی بخونم
      عمو پرتقال زیستا ریخته تو شیمیا

الله اکبر

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      حرفتون درسته ولی ادبیاتتون نه. اولا اینکه هرچی باشه نباید به کسی توهین کرد من ایشون رو میشناسم و خیلی ادم شریف و کاربلدی هستن. دوما این حرفتون برا همه هم شامل نمیشه. بعضیا واقعا نمیدونن و این مطالب مفیدیم که تو سایتا میگید بیشتر سردرگردم میکنن ادمو. پس برا همه یه نسخه نپیچید
      این آدم کاملا معلومه میخواد جلب توجه کنه، وگرنه چرا باید به خودش بگه پرتقال؟ میخواد فقط بیفته سر زبونا تا معروف شه، دقیقا مثل دنیا جهانبخت که اون مسخره بازیارو دراورد و معروف شد، اینارو باید مسخره کرد نباید رو داد بهشون، میدونی چرا؟ چون اگه کسی با اینکارا شاخ بشه، پشت سرش هم پر میشه از آدمایی که میخوان رفتارشو تقلید کنن، اینستا ی بار یکی ی غلطی کرد عکس ی دخترو گذاشت گفت این منم و فلان و بهمان، کامنت و فالوورش رفت بالا چسبید به سقف، ازون اتفاق چند سال میگذره الان برو ببین وضعیت اینستا چیه، پر شده ازین پیجا، اگه مردم عاقل بودن و به همون اولی بها نمیدادن و جلوشو میگرفتن این اتفاق نمیفتاد، اینجور مسخره بازیا باید تو نطفه خفه شه، البته بخاطر اینه که آموزش زندگی کردن رو نداریم ما اصلا ، خود منم فقط تءوری رو بلدم ولی چون آموزش ندیدم نمیدونم واقعا باید چیکار کرد در برابر این کارا، شاید به قول شما مسخره کردن اشتباهه، چمیدونم منم ی جهان سومی ام دیگه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این آدم کاملا معلومه میخواد جلب توجه کنه، وگرنه چرا باید به خودش بگه پرتقال؟ میخواد فقط بیفته سر زبونا تا معروف شه، دقیقا مثل دنیا جهانبخت که اون مسخره بازیارو دراورد و معروف شد، اینارو باید مسخره کرد نباید رو داد بهشون، میدونی چرا؟ چون اگه کسی با اینکارا شاخ بشه، پشت سرش هم پر میشه از آدمایی که میخوان رفتارشو تقلید کنن، اینستا ی بار یکی ی غلطی کرد عکس ی دخترو گذاشت گفت این منم و فلان و بهمان، کامنت و فالوورش رفت بالا چسبید به سقف، ازون اتفاق چند سال میگذره الان برو ببین وضعیت اینستا چیه، پر شده ازین پیجا، اگه مردم عاقل بودن و به همون اولی بها نمیدادن و جلوشو میگرفتن این اتفاق نمیفتاد، اینجور مسخره بازیا باید تو نطفه خفه شه، البته بخاطر اینه که آموزش زندگی کردن رو نداریم ما اصلا ، خود منم فقط تءوری رو بلدم ولی چون آموزش ندیدم نمیدونم واقعا باید چیکار کرد در برابر این کارا، شاید به قول شما مسخره کردن اشتباهه، چمیدونم منم ی جهان سومی ام دیگه
      دوست عزیز اصلا مقایسه ایشون با امثال دنیا جهانبخت و .... درست نیست. شما ایشون رو نمیشناسید و اینجوری قضاوت میکنید. حالا ایشون اسم پیجشون رو گذاشتن مشاوره پرتقال حالا به هر دلیلی باعث نمیشه من یا شما یا کسی دیگه مسخره کنیم. شما اول برو پیج ایشون و مطالبش رو بخون اگه اونجور که شما فکر میکنی بود بیا اینجا مسخره کن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      يكي از ويس هاش رو گوش دادم
      نذديك بود از ادامه راه منصرف بشم
      من افشار رو به اين ترجيح ميدم حداقل تو اطلاعات و صحبت

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

در ضمن عاشق من نباش من زن دارن

#عمو_پرتقال

یاد عمو پورنگ میفتم

یاد مهد کودک

یاد قلقلی و عمو قناد

و همانا جاهلی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      و همانا جاهلی
      باش تو خوب

من کارشو ندیدم و حتی اسمشم نشنیدم

من باب لقب و سبک بازیاش گفتم

کنکورو ب بازی گرفتن
      واس هزار تومن پول اسم میوه و سبزیجاتم میزارن رو خودشون !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن