خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

باش تو خوب

من کارشو ندیدم و حتی اسمشم نشنیدم

من باب لقب و سبک بازیاش گفتم

کنکورو ب بازی گرفتن
      واس هزار تومن پول اسم میوه و سبزیجاتم میزارن رو خودشون !

بالاخره
      یه چیزی گفتی که به موضوع ربط داشته باشه ..

نظر هرکس محترمه واسم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید این جا می نویسم، تاپیک آزمون های آزمایشی 97 واسم باز ميشه اما به طرز عجیبی مثل مهمان می شم، لاگین که می کنم هم فایده نداره، بقیه صفحات اوکین، واس شما هم اينطوره؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شاید این تاپیک قدیمی کمکتون کنه
      http://forum.konkur.in/thread35510.html

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      واقعا از کسایی که با یک اسم طرف رو قضاوت میکنن و همه جور نظری میدن باید ترسید. اینا همونایی هستن که وقتی فاگوزیست اومد گفتن فردین جوادی جوونه هیچی حالیش نیس‌. همونایی که به گروه ماز میگفتن چون دانشجوان پس کتابی که مینویسن خوب نیس. واقعا باید تاسف خورد به اینجور رفتارا و آدما که برا هرچیزی دنبال مسخره بازی در آوردن و جک ساختن و ... هستن. التماس تفکر.
      ر.ا: شما سعی کن از مطالب رایگانی که ایشون تو پیجشون قرار میده استفاده کنی. اگه اشتباه نکنم ایشون دو سه بار مهمان برنامه شبکه یک بودن حرفاشون رو اونجا هم پیدا کنید و گوش‌ بدید‌. ولی اگه دنبال برنامه هستین بهتره یکی‌رو پیدا کنین حضوری باهاش برنامه ریزی کنید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      واقعا از کسایی که با یک اسم طرف رو قضاوت میکنن و همه جور نظری میدن باید ترسید. اینا همونایی هستن که وقتی فاگوزیست اومد گفتن فردین جوادی جوونه هیچی حالیش نیس‌. همونایی که به گروه ماز میگفتن چون دانشجوان پس کتابی که مینویسن خوب نیس. واقعا باید تاسف خورد به اینجور رفتارا و آدما که برا هرچیزی دنبال مسخره بازی در آوردن و جک ساختن و ... هستن. التماس تفکر.
      ر.ا: شما سعی کن از مطالب رایگانی که ایشون تو پیجشون قرار میده استفاده کنی. اگه اشتباه نکنم ایشون دو سه بار مهمان برنامه شبکه یک بودن حرفاشون رو اونجا هم پیدا کنید و گوش‌ بدید‌. ولی اگه دنبال برنامه هستین بهتره یکی‌رو پیدا کنین حضوری باهاش برنامه ریزی کنید
      موافقم که نباید بر اساس اسم قضاوت نکرد ولی اسم ايشون هم تا حدودی مسخره ست
      ضمناً جوری می گيد فاگوزیست انگار خیلی شاخه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عمو سبزی فروووووشش
      گل سممیی فروششششش
      -جیدال-

*آخه عمو پرتقال چیه :/ یه اسم شاخ تر میزاشت حداقل -_-

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این جا کسی کمکت نمیکنه فقط اسم اون بنده خدا رو مسخره میکنن . من دو سه بار مطالبشو خوندم و ویس هاشو گوش دادم به نظرم در کل بد نبود ولی نمی تونم قضاوت دقیقی بکنم . نظر اونایی واست مهم باشه که باهاش کار کردن مثلا افشار هم مطالب و ویس های خوبی میزاره ولی زیاد شنیدم که از کار کردن باهاش راضی نبودن .

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      موافقم که نباید بر اساس اسم قضاوت نکرد ولی اسم ايشون هم تا حدودی مسخره ست
      ضمناً جوری می گيد فاگوزیست انگار خیلی شاخه
      اولا اسم ایشون خوب یا بد به من و شما ربطی نداره و ما باید درباره ی کار ایشون قضاوت کنیم نه اسمشون. فاگوزیست هرچیزشم بد باشه نوع نگرش و دیدش به زیست خیلی خوبه و باعث میشه ادم بفهمه باید به کجاها دقت کنه. نکات خوبیم بین نکات اضافیش هست. ولی اون گاردی که نسبت بهش گرفته شد اونم توسط ادمایی که اصلا کتابو نخوندن درست نبود

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      اولا اسم ایشون خوب یا بد به من و شما ربطی نداره و ما باید درباره ی کار ایشون قضاوت کنیم نه اسمشون. فاگوزیست هرچیزشم بد باشه نوع نگرش و دیدش به زیست خیلی خوبه و باعث میشه ادم بفهمه باید به کجاها دقت کنه. نکات خوبیم بین نکات اضافیش هست. ولی اون گاردی که نسبت بهش گرفته شد اونم توسط ادمایی که اصلا کتابو نخوندن درست نبود
      به عنوان يه شاگرد قوى تو زيست ميتونم بگم فاگو يكى از بدترين كتاب هاي بازاره كه من سال قبل متاسفانه ميخوندم
      رو صندلي داغ هستم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی گفت افشار! افشار اصلا رسیدگی نمیکنه حتی گزارش کار بدی ندی اصلا چک نمیکنه یه چند روز گزارش کار نفرستاده بودم اصلا حواسش نبود که منم هستم زیاد سراغ کسایی نرید که معروفن. آدما وقتی به جایی میرسن دور برشون میداره و از خودشون درمیان.کنکور شده بازار کاسبی برا یه عده دی وی دی فروش و مشاور نما که فقط با کوبیدن همدیگه مخ بچه هارو میزنن وتنها راهشونم همینه.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی گفت افشار! افشار اصلا رسیدگی نمیکنه حتی گزارش کار بدی ندی اصلا چک نمیکنه یه چند روز گزارش کار نفرستاده بودم اصلا حواسش نبود که منم هستم زیاد سراغ کسایی نرید که معروفن. آدما وقتی به جایی میرسن دور برشون میداره و از خودشون درمیان.کنکور شده بازار کاسبی برا یه عده دی وی دی فروش و مشاور نما که فقط با کوبیدن همدیگه مخ بچه هارو میزنن وتنها راهشونم همینه.افشار رو قبل از این که باهاش کار کنم خیلی قبول داشتم و فکر میکردم خیلی شاخه..اما... امان از تجربه!!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن