خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نیازبه مشاوره وبرنامه ریزکنکور93

باسلام وعرض ادب ودرودبی کران.بنده یک پشت کنکوری92هستم.و قصددارم کنکور93روامتحان بدم اماچیزی که تویکسال پشت کنکورموندن روتجربه کردم عدم ثبات دربرنامه ریزی وامروزوفرداکردنو صدتا...طبق گشت وگذاری که داشتم تونت به مشاورانی رسیدم مانندآقای افشار،رضایزدانی وچندتادانشجورشته پزشکی.ازبین ایناباآقای یزدانی(مؤسسه کنکورآسان است)واون چندتادانشجوسوسول وچیزنفهمشون صحبت کردم که فقط پول چششون روگرفته وچیزیم حالیشون نیست.اماسواازایناجناب افشارکه ازلحاظ حرف زدنشون وبخصوص چشم نداشتن به امورمادی وپول،روپسندیدم.اماتاحالاب هاش تماس نگرفتم .دوستانی که تماس ومشاوره گرفتن لطفانظرشون روبدن.مشاوره آقای افشارتأثیرگذاراست یاخیر؟باتشکر

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من حدود2ماه با ایشون مشاوره داشتم.
      چندتا نکته راجع به ایشون میگم بعد دیگه تصمیم با خودتونه
      1.آقای افشار از مشاوران برتر هستن ودانش آموزاشون واقعا نتایج خوبی گرفتن.
      2.آقای افشار مشاورشون نسبتا گرونه ولی خب برای هزینه ای که میگیرن واقعا وقت صرف میکنن وپاسخگو هستن.(ولی اگه از لحاظ مالی مشکل دارید پیشنهاد نمیشن چون مشاور خیلی دیگه به تو بخواد برنامه وانگیزه بده نهایتا میتونه راه رو بهت نشون واین خودت هستی که باید این راهو بری.همایش هایی که تو سایتشون هست رو هم دانلود کن وگوش بده)
      3.در کل اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری خیلی کمکت میکنن.
      4.من تعریف آقای نیکخو و پوردستمالچی رو هم زیاد شنیدم(جفتشون توی چندسال اخیر چندتا رتبه های تک رقمی رو پشتیبانی کردند البته این به این معنا نیست که هر کی رفته تک رقمی شده!!!بلکه به این معناست که روش ها وراهکار هایی که میگن جواب خودشو پس داده مثل شیمی مبتکران!!!) اگه خواستی راجع به اینها هم تحقیق کن من زیاد اطلاعی ندارم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esmalmessi نمایش پست ها
      باسلام وعرض ادب ودرودبی کران.بنده یک پشت کنکوری92هستم.و قصددارم کنکور93روامتحان بدم اماچیزی که تویکسال پشت کنکورموندن روتجربه کردم عدم ثبات دربرنامه ریزی وامروزوفرداکردنو صدتا...طبق گشت وگذاری که داشتم تونت به مشاورانی رسیدم مانندآقای افشار،رضایزدانی وچندتادانشجورشته پزشکی.ازبین ایناباآقای یزدانی(مؤسسه کنکورآسان است)واون چندتادانشجوسوسول وچیزنفهمشون صحبت کردم که فقط پول چششون روگرفته وچیزیم حالیشون نیست.اماسواازایناجناب افشارکه ازلحاظ حرف زدنشون وبخصوص چشم نداشتن به امورمادی وپول،روپسندیدم.اماتاحالاب هاش تماس نگرفتم .دوستانی که تماس ومشاوره گرفتن لطفانظرشون روبدن.مشاوره آقای افشارتأثیرگذاراست یاخیر؟باتشکر

دوست عزیز واقعا مشاوره مهمه اما نه تا این حد................ همشون یه راه رو میذارند جلوی پات ! اون تویی که بایدسختی بکشی ! سختی نکشیده نمیشه به جایی رسید ! بهترین مشاور شما خودتون هستید ! چون نه میتونید خودتونو گول بزنید نه سر خودتون شیره بمالید الان دیگه همه دنبال پولن و بالای 99 درصدشون یچیز میگند و همشون هم سرشون شلوغه و چن تا رتبه تکرقمی از زیردستشون رد شده! مثل یه کلاس 30 نفره که یکی معدلش 10 هست یکی 20! من خودم 6-7 سال خودمو الاف این مشاوره های مزخرف کردم آخرش سال آخر خودم خوندم نتیجم خیلی هم بهتر شد
      ویرایش توسط personal : 20 مرداد 1392 در ساعت 13:30 دلیل: تثحیح

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط personal نمایش پست ها
      دوست عزیز واقعا مشاوره مهمه اما نه تا این حد................ همشون یه راه رو میذارند جلوی پات ! اون تویی که بایدسختی بکشی ! سختی نکشیده نمیشه به جایی رسید ! بهترین مشاور شما خودتون هستید ! چون نه میتونید خودتونو گول بزنید نه سر خودتون شیره بمالید الان دیگه همه دنبال پولن و بالای 99 درصدشون یچیز میگند و همشون هم سرشون شلوغه و چن تا رتبه تکرقمی از زیردستشون رد شده! مثل یه کلاس 30 نفره که یکی معدلش 10 هست یکی 20! من خودم 6-7 سال خودمو الاف این مشاوره های مزخرف کردم آخرش سال آخر خودم خوندم نتیجم خیلی هم بهتر شد
      دوست عزیز کسی نمیتونه داوطلب هارو گول بزنه.تنها عاملی که باعث میشه فرد گول بخورخ خودشه!!!
      شما خودتون کم کاری کردید.مشاور در کم کاری شما نقشی نداره.
      اگه اون تلاش که سال آخر کردید رو اگه با مشاور جلو میرفتید خیلی بهتر نتیجه میگرفتید.
      (حرفایی که زدم هم خودم نتیجشو دیدم وهم اینکه از ذتبه های 2رقمی ویه دونه تک رقمی مدرسمون پرسیدم

اگه کسی با برنامه ریزی خودش تاحالا نتیجه گرفته ادامه بده وسعی کنه بهترش کنه.ولی اگه نتیجه نگرفته حتما حداقل یکی 2ماه مشاوره بره وراه وچاه ویاد بگیره
      ویرایش توسط amirsalarsh : 20 مرداد 1392 در ساعت 15:57

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      دوست عزیز کسی نمیتونه داوطلب هارو گول بزنه.تنها عاملی که باعث میشه فرد گول بخورخ خودشه!!!
      شما خودتون کم کاری کردید.مشاور در کم کاری شما نقشی نداره.
      اگه اون ت**** که سال آخر کردید رو اگه با مشاور جلو میرفتید خیلی بهتر نتیجه میگرفتید.
      (حرفایی که زدم هم خودم نتیجشو دیدم وهم اینکه از ذتبه های 2رقمی ویه دونه تک رقمی مدرسمون پرسیدم

اگه کسی با برنامه ریزی خودش تاحالا نتیجه گرفته ادامه بده وسعی کنه بهترش کنه.ولی اگه نتیجه نگرفته حتما حداقل یکی 2ماه مشاوره بره وراه وچاه ویاد بگیره
      یعنی دوست عزیز از حرف های شما من تعجب میکنم ؟! از کجای جمله من شما نتیجه گرفتید که مشاور کسی رو گول میزنه ؟ اصلا تا آخر خوندید؟ به کلمه گول که رسیدی آمپر چسبوندی ؟ خخخخخ من گفتم دانش آموز خودشو نمیتونه گول بزنه و در نتیجه در درجه اول خودش مشاور خودشه ! من کی گفتم مشاوره در نتیجه بهتر تاثیر نداره ؟ استدلالاتون آدمو میکشه ! من گفتم اول تلاش کنیم و زحمت بکشیم بعد مشاور بدون زحمت و تلاش مشاور بی فایدس!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من هم با خانم مرادی کار کردم هم با اقای افشار
      نمیتونم واضح بگم ..
      ایشون استاد من بوده اما پیشنهاد نمیکنم
      هزینه مرادی ماهانه 50 تومان هستش و از نظر پیگیری کارشون عالیه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط personal نمایش پست ها
      یعنی دوست عزیز از حرف های شما من تعجب میکنم ؟! از کجای جمله من شما نتیجه گرفتید که مشاور کسی رو گول میزنه ؟ اصلا تا آخر خوندید؟ به کلمه گول که رسیدی آمپر چسبوندی ؟ خخخخخ من گفتم دانش آموز خودشو نمیتونه گول بزنه و در نتیجه در درجه اول خودش مشاور خودشه ! من کی گفتم مشاوره در نتیجه بهتر تاثیر نداره ؟ استدلالاتون آدمو میکشه ! من گفتم اول تلاش کنیم و زحمت بکشیم بعد مشاور بدون زحمت و تلاش مشاور بی فایدس!

شما هم منظور منو نفهمیدید!!!!!
      شما گفتید آدم نمیتونه خودشو گول بزنه من میگم تنها کسی که میتونه مارو گول بزنه خودمونیم!
      عیب نداره اینا چیزایی نیست که ارزش بحث داشته باشه
      در نهایت گرفتن مشاور به تصمیم خود شخص بستگی داره!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن