خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Post شیمی 15 درصد تضمینی( دانش آموز فنی حرفه ای هستم)

سلام من دانش آموز فنی حرفه ای هستم و اصلا شیمی نداشتیم در هنرستان و من هیچ آشنایی با درس شیمی ندارم از الان که تا کنکور 6 ماه مونده اگه من فقط کتاب شیمی سال دوم که 9 تا سوال ازش میاد رو بخونم ( خط به خط شو حفظ کنم) آیا تو کنکور میتونم حداقل به 5 تاش جواب بدم؟؟؟ یعنی ترکیب نمیشه با سوال های دیگه؟؟ چون من نمیتونم هر سه تا شیمی رو بخونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان شیمی ۲ سخت شده، مخصوصا سوالای شمارشی
      بعد ممکنه یه ترکیبی در شیمی ۳ یا پیش وجود داشته باشه و ترکیبی با سوالای شیمی ۲ ( فصل ۴ و ۵ )بیاد... معمولا فصل ۱ ۲ ۳ با شیمی ۳ و پیش ترکیب نمیشه ( مسئله نمک آب پوشیده و نام گزاری ترکیب یونی (فصل ۳) ممکنه در ارتباط با شیمی ۳ و پیش باشه)..به طور خلاصه عرض کنم اگه فقط شیمی ۲ رو بخونی نمیتونی به همه ی سوالاش جواب بدی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه گاهى تركيبى ميدن و اينكه بتونيد هر ٥تاشو جواب بديد بستگى به تلاش خودتون داره
      رو صندلي داغ هستم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajaya نمایش پست ها
      سلام من دانش آموز فنی حرفه ای هستم و اصلا شیمی نداشتیم در هنرستان و من هیچ آشنایی با درس شیمی ندارم از الان که تا کنکور 6 ماه مونده اگه من فقط کتاب شیمی سال دوم که 9 تا سوال ازش میاد رو بخونم ( خط به خط شو حفظ کنم) آیا تو کنکور میتونم حداقل به 5 تاش جواب بدم؟؟؟ یعنی ترکیب نمیشه با سوال های دیگه؟؟ چون من نمیتونم هر سه تا شیمی رو بخونم
      استوکیومتری رو هم بخون .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همش 15 درصد؟ خیلی بهتر ازینا میتونی بزنی و میتونی کل شیمی رو جمع کنی، فقط دیگه وقت خوندن مفهومی با کتابای حجیم رو نداری...شما برو کتاب فروشی یا سه جلد خط ویژه رو بگیر یا سه جلد فیل مبتکران، این کتابا حجمشون معقوله و اگه از الان تا کنکور بخونیشون، دوره هم میتونی بکنی حتی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      همش 15 درصد؟ خیلی بهتر ازینا میتونی بزنی و میتونی کل شیمی رو جمع کنی، فقط دیگه وقت خوندن مفهومی با کتابای حجیم رو نداری...شما برو کتاب فروشی یا سه جلد خط ویژه رو بگیر یا سه جلد فیل مبتکران، این کتابا حجمشون معقوله و اگه از الان تا کنکور بخونیشون، دوره هم میتونی بکنی حتی
      خط ویژه مگه 3 جلده؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط frp9 نمایش پست ها
      خط ویژه مگه 3 جلده؟
      والا قرار بود سه جلد باشه حفظیات ،مفاهیم ،مساءل...ولی الان رفتم تو سایتش نگاه کردم ظاهرا ازونجایی که گاج خیلی خوش قول تشریف داره، حفظیاتش کنسل شده و همون دو جلده فقط در حال حاضر

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      برای شرکت در کنکور باید دیپلم نظری داشته باشی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      استوکیومتری ترمودینامیک سینتیک تعادل همینارو بخون حله
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      برای شرکت در کنکور باید دیپلم نظری داشته باشی
      با کاردانی هم میشه شرکت کرد من کاردانی دارم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aloneboy051 نمایش پست ها
      استوکیومتری ترمودینامیک سینتیک تعادل همینارو بخون حله
      اینا رو اگه یک دانش آموز تجربی بخونه حله اما من هیچ درکی از شیمی ندارم و مطالب پایه و بیس شیمی رو هم بل نیستم

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajaya نمایش پست ها
      اینا رو اگه یک دانش آموز تجربی بخونه حله اما من هیچ درکی از شیمی ندارم و مطالب پایه و بیس شیمی رو هم بل نیستم
      مگه کنکور تجربی نمیدی ؟!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن