خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1030 نمایش پست ها
      سلام دوستان بنظر شما این تست میکرو اشکال نداره فک کنم اشتباه چاپی باشه :

������ تب ، برخلاف پاسخ التهابی ، ............. است ، اما همانند آن ، باعث .............. می شود.

1) نوعی پاسخ سراسری _ افزایش دمای بدن
      2) تحت تاثیر هیپوتالاموس _ یکی از نشانه های بیماری های میکروبی
      3) همراه با افزایش دما _ ایمنی در برابر میکروب ها در دومین خط دفاعی بدن
      4) ناشی از تاثیر ترشحات میکروبی بر هیپوتالاموس _ کاهش فعالیت میکروب ها

تو پاسخنامه گفته گزینه چهار ولی گزینه ی دو هم درسته؟؟؟؟
      متاسفانه گزینه ۲ کلا اشتباه نوشته شده
      قسمت اول گزینه ۲ باید بشه همراه با افزایش دما

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب آقای دکتر اینهمه این کتاب دیر اومد گفتین میخوایم بی غلط باشه تا حالا که چنتا غلط پیدا کردن.لااقل مثل نشرالگو توی کانالتون اصلاحیات رو بگین تا درستش کنن بچه ها

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر چند فیلتره الان

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      خب آقای دکتر اینهمه این کتاب دیر اومد گفتین میخوایم بی غلط باشه تا حالا که چنتا غلط پیدا کردن.لااقل مثل نشرالگو توی کانالتون اصلاحیات رو بگین تا درستش کنن بچه ها
      سلام
      کتاب هرچقدر هم که دیر بیاد و ویراستاری بشه، باز هم توش مشکل پیدا میشه و این چیز اجتناب‌ناپذیری هست. فقط میشه درصد خطاها رو کم کرد که در این زمینه فکر کنم میکرو از همه موفق‌تر باشه و کمترین غلط رو داشته باشه. تا الان از بین مواردی که برای ما ارسال شده، توی کل ۵ تا فصل، کلا ۲ تا سؤال یه مقدار مشکل علمی داشتن که البته اونم با توجه به پاسخنامه و درسنامه، مشخص بوده که مورد درست چی هست و مشکلات دیگه همه موارد تایپی و فنی بودن که باز هم تأثیری بر فهم مطلب نداشتن.
      یعنی می‌تونم اینجوری بهتون بگم که شما میکرو یازدهم رو که بخونین، تمامی مطالبی که می‌خونین از نظر علمی درست هست و نیازی نیست نگران باشین. اگر هم مشکلی وجود داشته باشه، از طریق سایت و کانال تلگرام اطلاع‌رسانی میشه.

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      کتاب هرچقدر هم که دیر بیاد و ویراستاری بشه، باز هم توش مشکل پیدا میشه و این چیز اجتناب‌ناپذیری هست. فقط میشه درصد خطاها رو کم کرد که در این زمینه فکر کنم میکرو از همه موفق‌تر باشه و کمترین غلط رو داشته باشه. تا الان از بین مواردی که برای ما ارسال شده، توی کل ۵ تا فصل، کلا ۲ تا سؤال یه مقدار مشکل علمی داشتن که البته اونم با توجه به پاسخنامه و درسنامه، مشخص بوده که مورد درست چی هست و مشکلات دیگه همه موارد تایپی و فنی بودن که باز هم تأثیری بر فهم مطلب نداشتن.
      یعنی می‌تونم اینجوری بهتون بگم که شما میکرو یازدهم رو که بخونین، تمامی مطالبی که می‌خونین از نظر علمی درست هست و نیازی نیست نگران باشین. اگر هم مشکلی وجود داشته باشه، از طریق سایت و کانال تلگرام اطلاع‌رسانی میشه.
      درباره iq ما کنکوری ها
      که جلد 95 اشو داریم برخی از اصلاحیه هارو تو کانال تلگرام گذاشتین
      ولی هنوز بسیاری از تستای غلط و ابهام دار مونده که بهش پرداخته نشده

مثل اینکه گفته بودین ایمیل بدیم به ی آدرسی که از اونجا هم چیزی نصیب من نشد

بهترین کتابِ زیست کنکور iq عه
      ولی خیلی اذیت کنندست که من به هر تستی که ازش میبینم شک میکنم و بعضی جاها که دوتا تستِ متناقض تو کتاب میبینم کلی از وقتمو از دست میدم که بفهمم تستِ درست کدوم بوده...کاش بیشتر به ما توجه میکردین

اصلاحیه کاملی رو منتشر نکردین؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شکل کتاب درسی :
      15158339092191823841415.jpg

جمله میکرو زیست و شکلی که ازش تو تستا استفاده کرده اینو میگن :
      1515834549944589410595.jpg
      میشه موضع‌دریچه ها رو مشخص کنید؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوش بحالتون استاد زارع چه کتابی نوشته واستون کاش ما هم دوم-سوم همچین کتابی داشتیم . خوب استفاده کنین ازش .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من این تاپیکو اصلا ندیده بودم والا من تست نشرالگو خیلی سبزو میزنم باسه زیست چند روز پیش تستایه ابی قلم چی هم زدم منتها اصلا چنین چیزی ندیدم که بگه اکسون پیام دریافت میکنه سیناپس اره ولی دریافت نه اصلا شوکه شدم الان دیدم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      خب کافیه به این نکته دقت کنین که منظور تز دریافت پیام توسط دندریت و جسم سلولی هم همون دریافت پیام در سیناپس هست

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      این شکل چون حالت سه‌بعدی داره یکم، زیاد مشخص نیست. به شکل‌های دیگه قلب نگاه کنین

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقای زارع یه ایراد تایپی از میکرو زیست دهم .صفحه ی ۴۲۲ بررسی گزینه ی ۳ سوال ۹۵ . اون خط آخرش حواستون نبوده نوشتین در مرحله استراحت عمومی خون از قلب خارج می شود و حجم خون درون قلب کاهش می یابد (به جای سیستول بطنی)

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه ایراد دیگه )صفحه ی ۴۲۴ سوال ۹۹ بررسی گزینه ۲ .متنش :دریچه های دهلیزی -بطنی زمانی باز میشوند که فشار خون درون بطن بیشتر از فشار خون درون دهلیز باشد !
      لطفا اصلاحش کنید

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B1-%DB%B1%DB%B6-%DB%B2%DB%B1.%DB%B0%DB%B1.%DB%B1%DB%B7.jpg%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B1-%DB%B1%DB%B6-%DB%B2%DB%B0.%DB%B5%DB%B9.%DB%B4%DB%B3.jpg

تست ۱۳۲ !

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای @حمید رضا زارع زمیشه واسه تناقضانی که فت و فراوون توی بخش الکترو کاردیو گرام هست یه اصلاحیه بزنید ؟
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B1-%DB%B1%DB%B8-%DB%B1%DB%B9.%DB%B3%DB%B0.%DB%B0%DB%B5.jpg
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B1-%DB%B1%DB%B8-%DB%B1%DB%B9.%DB%B2%DB%B9.%DB%B3%DB%B0.jpg

شیطونه میگه دیگه تست زیست نزنم
      ویرایش توسط Mamad_6xlarge : 28 دی 1396 در ساعت 20:40

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B2-%DB%B0%DB%B9-%DB%B0%DB%B0.%DB%B3%DB%B8.%DB%B5%DB%B5.jpg
      مردد بودم اینو بزارم یانه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن