خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درسنامه شیمی و کنکوری ای که از مبتکران خوشش نمی اید

سلام بچه ها
      برا شیمی ای کیو تست میزنم ولی بعضی جاها درسنامه لازمه از طرفی هم با مبتکران زیاد راحت نیستم کلا خوشم نمیاد ازش خیلییییییییی توضیح داره و اضافی
      و منم که نمیدونم چکار کنم. فیلم هم که خیلیییی زمان بره چون جزوه هم باید بنویسم . خلاصه اینکه شدید به کمک نیاز دارم تو تاپیک ها هم نتیجه نرسیدم.
      ویرایش توسط کنکوری97 : 28 آذر 1396 در ساعت 23:57

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا با مبتکران راحت نیستی ؟! مشکلت باهاش چیه؟!
      پ.ن : خیلی سبز رو هم یه نگاهی بنداز از سایتش میتونی نمونه بگیری

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هرچند سبک درسنامه هاشون شبیه به همه ولی خب خیلی سبز خلاصه تر از مبتکران توضیح داده

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری97 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      برا شیمی ای کیو تست میزنم ولی بعضی جاها درسنامه لازمه از طرفی هم با مبتکران زیاد راحت نیستم کلا خوشم نمیاد ازش خیلییییییییی توضیح داره و اضافی
      و منم که نمیدونم چکار کنم. فیلم هم که خیلیییی زمان بره چون جزوه هم باید بنویسم . خلاصه اینکه شدید به کمک نیاز دارم تو تاپیک ها هم نتیجه نرسیدم.
      مبتکران زیاد توضیح داده قبول دارم . ولی خب میگی به درسنامه نیاز داری . آخر هر توضیح یه جم بندی انجام داده اونا هم خوبن
      برای راه افتادن اول مبتکران رو بزن اما سریع !! نه که یه هفته روش گیر کنی . اگر رو زدن تستاش واقعن مشکل داری که هیچی وقت بزار . بعدش برای تکمیل آی کیو یا موج آزمون . غوغا میکنه !! ولی اگر آی کیو میزنی حیفه موج نزنی
      3 شنبه قبل ازمون ک جم میکنی مباحثو 4 تا ازمون موج هم بزن . بعید میدونم با این کارا زیر 90 بزنی !
      تو درسنامه مبتکران کدوم فصل راححت نیستی بیشتر تووضیح بده فقط !

اگر در زدن مبتکران مشکل داری که باید بگم این درست نیست مستقیم بری سراغ ای کیو
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      چرا با مبتکران راحت نیستی ؟! مشکلت باهاش چیه؟!
      پ.ن : خیلی سبز رو هم یه نگاهی بنداز از سایتش میتونی نمونه بگیری
      چیزای اضافی زیاد داره اخه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      مبتکران زیاد توضیح داده قبول دارم . ولی خب میگی به درسنامه نیاز داری . آخر هر توضیح یه جم بندی انجام داده اونا هم خوبن
      برای راه افتادن اول مبتکران رو بزن اما سریع !! نه که یه هفته روش گیر کنی . اگر رو زدن تستاش واقعن مشکل داری که هیچی وقت بزار . بعدش برای تکمیل آی کیو یا موج آزمون . غوغا میکنه !! ولی اگر آی کیو میزنی حیفه موج نزنی
      3 شنبه قبل ازمون ک جم میکنی مباحثو 4 تا ازمون موج هم بزن .
      منظورت اینه اول درسنامه مبتکران بعد تستای اون بعدش ای کیو در اخر برا جمع بندی فصل موج ازمون؟ مگه موج برا بعد عید نیس؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فقط درسنامشو لازم دارم همین .البته کتاب اموزششو دیدم که میگم درسنامش زیاده..شایدم کتاب دیگه ای داره مبتکران که من نمیدونم

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری97 نمایش پست ها
      منظورت اینه اول درسنامه مبتکران بعد تستای اون بعدش ای کیو در اخر برا جمع بندی فصل موج ازمون؟ مگه موج برا بعد عید نیس؟
      اگر وقت کردین موج رو حتمن بزنید وی اگر وقت نکردین بعد عید هم میشه زد ! همش بستگی به شناخت از خودتون داره !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدون زحمت نمیشه به نتیجه رسید.من همه ی اون چیزهای اضافی رو خوندم(هر چند نمیدونم منظورتون از اضافی چیه) و با آی کیو راحتم.فیلم آلا هم ببینید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بچه من شیمی 3رو بامبتکرانم که واسه چاپ 93 خوندم وتو ازمونا 50میزنم اما میخوام برا ازمون 22دی میخوام با یه منبع دیگه بخونم که بتونم اینو بیارم بالا
      به نظرتون برم مبتکران جدید(چاپ 96)بخرم یا iqیا الگو سوم؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر96 نمایش پست ها
      بچه من شیمی 3رو بامبتکرانم که واسه چاپ 93 خوندم وتو ازمونا 50میزنم اما میخوام برا ازمون 22دی میخوام با یه منبع دیگه بخونم که بتونم اینو بیارم بالا
      به نظرتون برم مبتکران جدید(چاپ 96)بخرم یا iqیا الگو سوم؟؟؟
      دوست عزيز بستگى به سطحت داره اما با هر سه تاش هم ميشه نتيجه گرفت چون عامل اصلى شما هستى نه كتاب
      رو صندلي داغ هستم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ممنونم از راهنماییتون بالاخره همون کتابای مبتکران رو سفارش دادم .

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا اینقدر آدم بد قلقی ام...
      همه با مبتکران حال میکنن من با خط ویژه
      و واقعا همین خط ویژه واسم نتیجه بخش بوده...
      اصلا نمیتونم کتابای حجیمو بخونم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من حاضرم شرط ببندم هیچ کسی اینجا شیمیش از من قوی تر نیست به احتمال زیاد کنکورم شانس 100 دارم بالا 90 هم 99 درصد
      میتونی به روش من کار کنی نکات درسنامه ها رو ببر تو کتاب دیگه از شر درسنامه ها خلاص میشی
      در ضمن لازم نیست همشو بخونی چون هر درسنامه نکاتشو با رنگی دیگه و بزرگتر نوشته بقیه موارد فقط برای تفهیمه که اگه نکته رو نفهمیدی میتونی درسنامه رو بخونی تا دلیلش دستت بیاد
      در ضمن بدون عرق کردن انتظار شق القمر نداشته باش

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان که دارم با مبتکران میخونم خیلیییییییییییی عالی گفته . یواش یواش دارم میام جلو .کاش زودتر میگرفتم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن