خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation تجربیای پشت کنکوری!!کیا میدونن کتابا عوض شده یا نه؟اخه دوباره باید بخونیمشون....

سلام بچه ها چطورین؟
      تو رو خدا بگین از کجا بفهمیم کتابا هموناس یا...
      اگه نفهمم و بخام شروع ب درس خوندن کنم هی ب ذهنم میاد ک نکنه ی نکته ای جا بمونه

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      کسی خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الو کسی هس؟

3. Top | #3

نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رفتم ولی اینا ک فقط کد کتاباس...
      من تغییراتشونو میخام بدونم!!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم کتبم دمده است اهمیت ندارد ولی این جارا کلیک کن پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وبدان که تنها کتب سال اول مربوط به کنکور 96 است همه اپدیت برای
      قبل 96 است وبرای کنکور باید معما خوب حل کنی یا حفظیات خوب باشد یا تو امن و

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the best dentist نمایش پست ها
      سلام بچه ها چطورین؟
      تو رو خدا بگین از کجا بفهمیم کتابا هموناس یا...
      اگه نفهمم و بخام شروع ب درس خوندن کنم هی ب ذهنم میاد ک نکنه ی نکته ای جا بمونه

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      کسی خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      داداش هر ساله زیست تغییرات جزئی میکنه که خود سایت کتاب زیست اونارو سال به سال میذاره... ریاضی و فیزیک هم سالای قبل تغییراتشونو کردن ... ادبیات و دینی هم پارسال خیلی تغییر داشتن شاید امسال تغییرات خیلی جزئی باشه تازه اونم تو کتایای پایه اگه بود بچه ها میگفتن پس پیش که اومد چک کن! عربی وزبانم که هیچی! فقط من میدونم که زمین پیش تغییرات میخواد بکنه و سوم هم یه تغییراتی داشته که اونم هیشکی درس به حساب نمیاردتش پس شما علی الحساب تغییرات پایه زیستو چک کن بشین بخون بقیه درسها هم فعلا پایه هارو مطالعه کن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مسعود جان دمت گرم ولی من ک درست و حسابی متوجه حرفت نشدم! راستی تو اون یکی تاپیک ک شبیه تاپیک خودمه گفتم اینجام میگم ینی باید همه شونو دانلود کنیم با کتابامون مقایسه کنیم؟؟؟ یکی منو بگیره حالم خراب شد......................... پرسونال جان دیگه حالی ب حولی دیگه همه تغییر کردن اره اینو میدونم ولی منبعشو میخام ک خیالم راحت بشه.....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن