خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      سلام ..اره اگه خوب بخونی میتونی بیاری..البته بینایی سنجی رتبه ی خوبی هم میخاد ..
      یه سوال ازتون دارم چرا میخاید بینایی سنجی بخونید ؟؟ من خودم بینایی میخونم
      مرسی که جواب دادی
      چون به بینایی سنجی علاقه دارم
      و تا جایی هم که میدونم بازاره کارش خوبه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armlk نمایش پست ها
      شرمنده داداش من تازه اومدم این سایت

به دل نگیر
      hamayesh_dr_afshar@
      این کانال همایش دکتر افشار ، برو از بالا روزی دوتا گوش کن مطمئن باش بهترین مشاور برا خودت میشی
      بعد ببین وقت هست ولی کیفیت مطالعه رو ببر بالا استرس نداشته باش و نترس ، کار خودتو انجام بده ، رستگار تو 6 ماه 1 شد شما 1000 نمیشی ؟ فقط حرفای آقای افشار رو گوش کن و انجام بده ،چون الان زمانی نیست که بخوای روش های جدید انجام بدی و دو ماه دیگه بفهمی وای اینجای کار اشتباه بود ، از طرفی پارسال کنکور دادی و الان صفر صفر نیستی ، برا قلم چی که گفتی اگر نظر من رو بخوای الان به قلم چی نمیرسی شما بیا رو برنامه قلم چی بخون (از مهر ) ولی یکم سریع تر بخون و ازموناش رو دانلود کن تو خونه بزن ، ایشالا تا عید بهش میرسی بعد عید ثبت نام کن برو سر آزموناش ، اینکه خیلیا از مهر روزی 10-12 درس خوندن نشد و ... نترسونت ، خیلیاشون 10 -12 ساعت رو فقط یا کتابایی که دوس داشتن میخوندن یا کیفیت نداشتن و ... تو این شیش ماه خورده ای اگر کیفیت و برنامه خوب داشته باشی مطمئن باش میتونی ،جوابت رو دادم چون اومده بودی برا پیدا کردن راه ، من اینا که میان میگن از الان میشه یا نمیشه جوابشون رو نمیدم چون کسی که به خودش اعتماد نداره هیچی نمیشه ،احساس میکنم که میتونی . امیدوارم نشون بدی ارزش وقتی که برا نوشتن این متن ازم رفت رو داشتی ، فقط حرفای افشار رو حتما گوش بده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الهام. نمایش پست ها
      به دل نگیر
      hamayesh_dr_afshar@
      این کانال همایش دکتر افشار ، برو از بالا روزی دوتا گوش کن مطمئن باش بهترین مشاور برا خودت میشی
      بعد ببین وقت هست ولی کیفیت مطالعه رو ببر بالا استرس نداشته باش و نترس ، کار خودتو انجام بده ، رستگار تو 6 ماه 1 شد شما 1000 نمیشی ؟ فقط حرفای آقای افشار رو گوش کن و انجام بده ،چون الان زمانی نیست که بخوای روش های جدید انجام بدی و دو ماه دیگه بفهمی وای اینجای کار اشتباه بود ، از طرفی پارسال کنکور دادی و الان صفر صفر نیستی ، برا قلم چی که گفتی اگر نظر من رو بخوای الان به قلم چی نمیرسی شما بیا رو برنامه قلم چی بخون (از مهر ) ولی یکم سریع تر بخون و ازموناش رو دانلود کن تو خونه بزن ، ایشالا تا عید بهش میرسی بعد عید ثبت نام کن برو سر آزموناش ، اینکه خیلیا از مهر روزی 10-12 درس خوندن نشد و ... نترسونت ، خیلیاشون 10 -12 ساعت رو فقط یا کتابایی که دوس داشتن میخوندن یا کیفیت نداشتن و ... تو این شیش ماه خورده ای اگر کیفیت و برنامه خوب داشته باشی مطمئن باش میتونی ،جوابت رو دادم چون اومده بودی برا پیدا کردن راه ، من اینا که میان میگن از الان میشه یا نمیشه جوابشون رو نمیدم چون کسی که به خودش اعتماد نداره هیچی نمیشه ،احساس میکنم که میتونی . امیدوارم نشون بدی ارزش وقتی که برا نوشتن این متن ازم رفت رو داشتی ، فقط حرفای افشار رو حتما گوش بده
      خیلی خیلی ازت ممنونم واقعا مفید بود برام
      از همین امروز شروع میکنم به امید خدا
      اون چنل هم حتما میرم
      بازم تشکر❤️

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی که جواب دادی
      چون به بینایی سنجی علاقه دارم
      و تا جایی هم که میدونم بازاره کارش خوبه
      این عالیه که به خاطر علاقت میخای بینایی سنجی بخونی..رشته ی بینایی سنجی رشته ی خوبیه و رتبش در حد پزشکی پردیس و آزاد هست...اگه واقعا توی این ۶ ماه تلاشتو بکنی بهش میرسی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشین
      چند تا سوال دارم ازتون اول اینکه اگه از الان شروع کنم می تونم بینایی سنجی بیارم؟ اخه تقریبا ۶ ماه مونده خیلی کمه
      می دونم دیر شده ولی می خوام تلاشمو بکنم
      نمیدونم از کجا شروع کنم ؟
      دی وی دی بخرم یا از همون منابع خودم استفاده کنم ؟
      این پکیج شتاب مکتبستان خوبه یا فقط تبلیغه؟
      من همه مشکلم اینه سردرگمم و می ترسم مثل پارسال دوباره قبول نشم
      نظر خودم اینه یه مشاور خوب بگیرم و قلمچی ثبت نام کنم ولی میترسم کافی نباشه
      ممنون میشم کمکم کنین
      هی میترسم میترسم متنتو متوجه نمیشم ، دو راه بیشتر وجود نداره یا ببری یا ببازی ، بردن تو وقتیه که از الان شروع کنی حسابی درس بخونی تا حایی که میتونی. دیگه الان مشاور نباید بهت بگه مثلا برای هدفی که داری ۱۰ ساعت بخون. باید هرچی در چنته داری بزاری مفید بخونی ۸ ساعت بخون ولی مفید ، ساعت مطالعه کاملااا برحسب اشخاص مختلف فرق داره.
      راهم کاملا مشخصه ، ترسی نداره ! قاعدتا باید یسری نقطه قوت و نقطه ضعف داشته باشی. نقطه قوتاتو خیلی زیاد تقویت کن نقطه ضعفاتم سعی کن تا اونجا که میشه به درسای روتینت برسون و دنبال پکیجای مسخره هیچ جا هم نرو. کتابای بازار کاملا جوابگو هستند که بکشی بالا وای اگه یه درسی خیلی ضعف داری یا کلاس خوب برو یا dvd بگیر. ابنکه میگم خیلی ضعف یعنی در حد ۱۰ ۲۰ درصد بزنی.هرچند خیلی خودم موافق نیستم.
      رشته خوبیم برای جنگیدن انتخاب کردی اما ، بهتره نگی برای بینایی سنجی میخونم بهترین رتبه ممکنو با تلاشت بدست بیار که بعدا تو انتخابات دستت باز باشه برای انتخاب رشته دلخواهت یوقت خدایی نکرده جوری نشه که بخوای لب مرزی بشی. خلاصه کلامم هدفتو قله بزار که حداقل کوه پایه رو فتح کنی.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      هی میترسم میترسم متنتو متوجه نمیشم ، دو راه بیشتر وجود نداره یا ببری یا ببازی ، بردن تو وقتیه که از الان شروع کنی حسابی درس بخونی تا حایی که میتونی. دیگه الان مشاور نباید بهت بگه مثلا برای هدفی که داری ۱۰ ساعت بخون. باید هرچی در چنته داری بزاری مفید بخونی ۸ ساعت بخون ولی مفید ، ساعت مطالعه کاملااا برحسب اشخاص مختلف فرق داره.
      راهم کاملا مشخصه ، ترسی نداره ! قاعدتا باید یسری نقطه قوت و نقطه ضعف داشته باشی. نقطه قوتاتو خیلی زیاد تقویت کن نقطه ضعفاتم سعی کن تا اونجا که میشه به درسای روتینت برسون و دنبال پکیجای مسخره هیچ جا هم نرو. کتابای بازار کاملا جوابگو هستند که بکشی بالا وای اگه یه درسی خیلی ضعف داری یا کلاس خوب برو یا dvd بگیر. ابنکه میگم خیلی ضعف یعنی در حد ۱۰ ۲۰ درصد بزنی.هرچند خیلی خودم موافق نیستم.
      رشته خوبیم برای جنگیدن انتخاب کردی اما ، بهتره نگی برای بینایی سنجی میخونم بهترین رتبه ممکنو با تلاشت بدست بیار که بعدا تو انتخابات دستت باز باشه برای انتخاب رشته دلخواهت یوقت خدایی نکرده جوری نشه که بخوای لب مرزی بشی. خلاصه کلامم هدفتو قله بزار که حداقل کوه پایه رو فتح کنی.
      خیلی ممنون وقت گذاشتی❤️
      باشه تا جایی که بتونم زورمو میزنم برا یه رتبه خیلی خوب . سمت دی وی دی و ... هم نمیرم
      با همین منابعی که دارم میرم جلو

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ازمونه بعد دوره ی پیش ۱ هست و بعدش نیم ۲ شروع میشه
      زمانه خیلی خوبیه برای جبران.اینو به همه کسایی ک تا الان حس میکنن کم کاری کردن میگم
      برو ازمونه قلم چی رو بنویس .با ازمون ها پیش برو .منابع هم لینکش توی امضام هست،بینایی سنجی ک هیچ پزشکی هم ایشالله
      منتظره معجزه ی توی این تاپیکا نباش،معجزه رو ول کردن نت و نشستن پای کتاب باید درست کنی
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)