خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دانشجوی انصرافی و حق استفاده مجدد از معافیت تحصیلی..

سلام من تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم (برای مشکل سربازی) حالا مرخصی گرفتم و الان میخوام انصراف بدم اول خواستم ببینم انصراف رو نمیشه اینترنتی ثبت کرد حتما باید رفت؟ دوم خواستم ببینم این بند که تو سایتش نوشته یعنی چی؟
      7-دانشجويان انصرافي استفاده كننده از معافيت تحصيلي حق استفاده مجدد از معافيت تحصيلي پس از پذيرفته شدن مجدد در آزمون سراسري و يا فراگير را ندارند.

یعنی من کنکور دادم دانشگاه قبول شدم نمیتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟؟؟ یا منظورش قابل استفاده نبودن همین معافیت تحصیلی فعلیه و باید وقتی دانشگاه قبول شدم بگم دوباره بگیرن.. خواهش میکنم جواب بدید ممنون..
      ویرایش توسط Tia : 27 آذر 1396 در ساعت 23:45 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sirbigwig1998 نمایش پست ها
      سلام من تو دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم (برای مشکل سربازی) حالا مرخصی گرفتم و الان میخوام انصراف بدم اول خواستم ببینم انصراف رو نمیشه اینترنتی ثبت کرد حتما باید رفت؟ دوم خواستم ببینم این بند که تو سایتش نوشته یعنی چی؟
      7-دانشجويان انصرافي استفاده كننده از معافيت تحصيلي حق استفاده مجدد از معافيت تحصيلي پس از پذيرفته شدن مجدد در آزمون سراسري و يا فراگير را ندارند.

یعنی من کنکور دادم دانشگاه قبول شدم نمیتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟؟؟ یا منظورش قابل استفاده نبودن همین معافیت تحصیلی فعلیه و باید وقتی دانشگاه قبول شدم بگم دوباره بگیرن.. خواهش میکنم جواب بدید ممنون..
      دوست عزیز من شنبه رفتم نظام وظیفه گفت هر دانشجو میتونه یه بار انصراف بده و یه بار دیگه معافیت براش صادر میشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان دیگه هم کمک کنند

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اقا کسی از این بند سر در میاره ؟؟؟
      و خدایی که در این نزدیکی ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اقا هیچکس خبری نداره ؟؟؟؟؟ جواب استارتر خیلی مهمه .
      و خدایی که در این نزدیکی ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D.A.A نمایش پست ها
      اقا هیچکس خبری نداره ؟؟؟؟؟ جواب استارتر خیلی مهمه .
      جوابشون فک کنم کامل بود دیگه نبود؟ گفتن هردانشجو میتونه یبار انصراف بده و یبار دیگم براش صادر شه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      دوست عزیز من شنبه رفتم نظام وظیفه گفت هر دانشجو میتونه یه بار انصراف بده و یه بار دیگه معافیت براش صادر میشه
      پس انگار منظورش اینه که از اون معافیت قبلی که صادر شده دیگه نمیشه استفاده کرد چون بعد انصراف یه سال وقت هست

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sirbigwig1998 نمایش پست ها
      پس انگار منظورش اینه که از اون معافیت قبلی که صادر شده دیگه نمیشه استفاده کرد چون بعد انصراف یه سال وقت هست
      بله همینطوریه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن