خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N bal نمایش پست ها
      ترس که همه کم و بیش دارن ولی این ترس باید باعث شه بیشتر بخونی
      نمی دونم شما شرایط کنکور و تجربه کردی یا نه
      ولی این ترس مخربه دقت کنید گفتم ترس نه استرس

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N bal نمایش پست ها
      بله
      خیر
      ممنون از توجهتون
      ولی واقعا نفهمیدم منظورتون چیه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      اگه رتبه قبليت نهايت تلاشت بود نبايد پشت ميموندي
      قبلا روزي ٤ ساعت ميخوندم تا ماه اخر

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      قبلا روزي ٤ ساعت ميخوندم تا ماه اخر
      اها پس جا دارى براى پيشرفت
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خوبين؟
      راستش من يه مشكل اساسي دارم
      اونم اينه كه كلا بيخيال درس شدم
      با وجود اينكه رتبم پارسال خوب بود(١٩٠٠منطقه٣) ولي امسال اصلا درس نميخونم
      اصلا حوصله خوندنو ندارم
      دو بار كنكور دادم ديگه واقعا خسته شدم از درس خوندن
      وضع درسيم خوبه ولي نميخونم
      نميدونم اصلا چطور به درس برگردم
      چيكار كنم
      چون نمی دونی برای چی داری درس می خونی ... چون هدفی نداری از درس خوندنت ...

اتفاقا امروز خیلی اتفاقی برای اسم نوشتن برای کار رفته بودم تو یه اداره ای درصورتی که نه می خواستم کار کنم و نه الان موقع کار کردنم بود ولی خب همین جوری رفتم ببینم چه جوریه ... وقتی که رفتم تو اون اداره وقتی که مسئول اون اداره خیلی جدی ازم پرسید تخصصم چیه برای کار وقتی که آخرین مدرک تحصیلیم و ازم پرسید و من مجبور شدم بگم دیپلم .... و وقتی که توانایی ها و مهارت های بقیه رو می دیدم که اومدن برای کار و منو با اونها مقایسه می کنن تازه با واقعیت کار رو به رو شدم ... تازه فهمیدم که من چقدر به مدرکی که قراره بگیرم نیاز دارم ... تازه دارم میفهمم من با درس خوندم تو این زمان چه قدم مهمی برای آیندم دارم بر میدارم ...

به نظرم شما هم دو روز با مدرک دیپلمت برو دنبال کار بگرد و اون وقت که دیدی تو جامعه چه خبره و مردم با چه بدبختی و فلاکتی کار پیدا می کنن خود به خود عالی می خونی ... چون تازه می فهمی برای چی داری درس می خونی ... این کار برای من که تجربه ی فوق العاده ای بود و هیچی این جوری نمی تونست بهم انگیزه بده که ترس از آیندم داد !
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I
      ویرایش توسط Pixie_g : 26 آذر 1396 در ساعت 23:06

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      اها پس جا دارى براى پيشرفت
      ان شا الله(اگه بخونم )

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pixie_g نمایش پست ها
      چون نمی دونی برای چی داری درس می خونی ... چون هدفی نداری از درس خوندنت ...

اتفاقا امروز خیلی اتفاقی برای اسم نوشتن برای کار رفته بودم تو یه اداره ای درصورتی که نه می خواستم کار کنم و نه الان موقع کار کردنم بود ولی خب همین جوری رفتم ببینم چه جوریه ... وقتی که رفتم تو اون اداره وقتی که مسئول اون اداره خیلی جدی ازم پرسید تخصصم چیه برای کار وقتی که آخرین مدرک تحصیلیم و ازم پرسید و من مجبور شدم بگم دیپلم .... و وقتی که توانایی ها و مهارت های بقیه رو می دیدم که اومدن برای کار و منو با اونها مقایسه می کنن تازه با واقعیت کار رو به رو شدم ... تازه فهمیدم که من چقدر به مدرکی که قراره بگیرم نیاز دارم ... تازه دارم میفهمم من با درس خوندم تو این زمان چه قدم مهمی برای آیندم دارم بر میدارم ...

به نظرم شما هم دو روز با مدرک دیپلمت برو دنبال کار بگرد و اون وقت که دیدی تو جامعه چه خبره و مردم با چه بدبختی و فلاکتی کار پیدا می کنن خود به خود عالی می خونی ... چون تازه می فهمی برای چی داری درس می خونی ... این کار برای من که تجربه ی فوق العاده ای بود و هیچی این جوری نمی تونست بهم انگیزه بده که ترس از آیندم داد !
      مرسي عزيزم❤️

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wave نمایش پست ها
      99.9 درصد نه .. 100 درصد اتلاف وقته .. ولی چون درس نمیخونم میام اینجا .. اگه میخوندم کلاً اینترنت نمیومدم ...
      ...
      وقتی خودتون روش استفاده رو بلد نیستن و نمیتونین استفاده کنین. بهتره یه قید به نظرم به کار ببرید

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خوبين؟
      اصلا حوصله خوندنو ندارم
      چيكار كنم
      سلام اگه شرایطش روداری کلاس برو حداقل 4نفر رومیبینی وافسردگی نمیگیری ومیبینی بقیه درس میخونن توهم همزمان با اونادرس میخونی وباکلاس پیش میری...
      من خودم امسال این کار روکردم وروحیه ام برگشته ...شاید برای توهم جواب داد .موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      سلام اگه شرایطش روداری کلاس برو حداقل 4نفر رومیبینی وافسردگی نمیگیری ومیبینی بقیه درس میخونن توهم همزمان با اونادرس میخونی وباکلاس پیش میری...
      من خودم امسال این کار روکردم وروحیه ام برگشته ...شاید برای توهم جواب داد .موفق باشی
      متاسفانه يا خوشبختانه همه ي كلاسارو قبلا رفتم الانم ديگه اصن نميتونم برم كلاس چون همه انتظار داشتن پارسال قبول شم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه يا خوشبختانه همه ي كلاسارو قبلا رفتم الانم ديگه اصن نميتونم برم كلاس چون همه انتظار داشتن پارسال قبول شم
      معادله سادیه اگه الان از هدفت دست بکشی، تمام زحماتت هیچ میشه..
      وقتی به شب نخوابیدنو زحماتت فک کنی میفهمی لایق رسیدن به هدفت هستی..
      اگه قراره تلاش کنی تا آخرش برو وگرنه اصلاً شروع نکن..
      ..khoda ro eshghe

12. Top | #27
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام ؛ اول از همه اینکه بهترین انگیزه برای درس خوندن یه هدف مشخص و والاست ...
      حالا در پاسخ به اینکه از کجا شروع کنم؛
      1 بهترین زمان رو برای شروع مشخص کنید ، مثلا ساعاتی که ذهنتون درگیر فضای مجازی و فیلم و تفریح و این چیزاست، نباشه
      2 هیجان و استرس نداشته باشید و به راحتی بتونید مطالب رو مفهومی بخونید
      3 برای شروع درگیر رکورد ساعت مطالعه و تست زنی نباشید ، هرچند ساعت که موفق شدید مفهومی درس بخونید و مطالب به طور کامل توی ذهنتون نقش بست کافیه ، کم کم ساعت مطالعتون هم بالا میره نگرانش نباشید
      4 حتما خلاصه نویسی کنید ، البته نه به این صورت که به هر نکته ای رسیدید توی کاغذ یادداشت کنید! درس رو که خوندید هر چی که یاد گرفتید رو توی یه برگه بنویسید ، بعد هر روز همین نکات رو مدام مرور کنید (جمعا 20 دقیقه هم نمیشه!) بعد که آمادگی پیدا کردید تست مفهومی بزنید و بعد با تکنیک! به هر نکته ای هم که رسیدید توی همون برگه یادداشت کنید و بعد که مبحث تمام شد نکات رو به صورت نمودار شاخه ای بنویسید و نگه دارید .

این طوری سرعتتون بالاتره، به طبع ساعت مطالعتون هم کم کم افزایش پیدا میکنه، از طرفی مطالب رو به درستی یاد گرفتید و هر وقت که نیاز داشتید با یک مرور کوتاه مطالب رو میتونید چندبار دوره کنید و این خودش انگیزه آوره ...

در ضمن شرکت در آزمونا یا استفاده از برنامه راهبردیشون قطعا میتونه کمک بزرگی بهتون بکنه.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خوبين؟
      اصلا حوصله خوندنو ندارم
      چيكار كنم
      منم دقیقا مث تو ام ولی رتبه من خیلی داغون تر شد انتظار بالا 500 نداشتم شد 3500 دیگه دستم نمیره به درس ولی چاره ای دیگه ای هم مگه داریم میخوام تو نیم سال هر طور که شده جبران کنم تو هم سعی کن تو این نیم سال جبران کنی حقمونو از این کنکور باییییییییید بگیریم .

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      up

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منابعت رو عوض كن شايد مشتاق شدي.رو من كه كارساز بود
      رو صندلي داغ هستم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن