خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پرفروش ترین کتاب ایران با 631000 نسخه چاپ

جدیدا یک کتابی رو با معرفی یک عزیزی به نام "سلام بر ابراهیم" خریداری کردم. تعریف این کتاب رو قبلا شنیده بودم, ولی وقتی رفتم خریداری کنم دیدم روی کتاب نوشته شده:

چاپ صدوشانزدهم و مجموع تیراژ 631.000 نسخه

این کتاب رو خریداری کردم و شروع کردم به مطالعه اش. باور کنید بهترین کتاب عمرم شده. هنوز کامل مطاله اش نکردم ولی تو همین مدت کم متوجه شدم بهترین کتب دنیا رو دارم مطالعه می کنم.

این کتاب سبک زندگیه, عشقه, علمه, دانشه, همه چیه و برای همه و همه خوب و مناسبه, عالیه, برای دختران, پسران, دانش آموز, دانشجو, دکتر, مهندس, کارمند بانک, افراد شاغل در کشاغل دولتی و شغل های آزاد و ....

من وقتی جایی برای مهمونی میرفتن یک جعبه شیرینی می گرفتم و این شیرینی رو همه نوش جان می کردن و تموم می شود. تصمیم گرفتم از این به بعد به جای شیرینی این کتاب رو هدیه بدم. چون ایمان دارم زندگی افراد رو متحول میکنه, به قول یک عزیز بزرگواری, افرادی که این کتاب رو مطالعه کردن گفتن زندگیه ما به 2 قسمت تقسیم میشه, دوران قبل از مطالعه این کتاب و دوران بعد از مطالعه این کتاب

کتاب رو خوندید یاد این متن افتادید التماس دعا

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چ ریز تبلیغ میکنین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته این تاپیک هم اگ باعث شه ی نفر کتاب‌ بخونه کلی ارزش داره
      ما فقر
      کتاب خوندن داریم تو کشور

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا میدونه هیچ نیت تبلیغی نداریم
      نمیدونم کتاب رو خوندی یا نه آقا جواد عزیز
      ولی اگر بخونی خودت متوجه میشی که دوست داری این کتاب رو به همه دنیا معرفی کنی
      کتابی که 631000 نسخه چاپ شده نیازی به تبلیغ نداره
      موفق باشی ان شا الله
      ارادت
      یا علی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون بابت معرفی کتاب
      البته تو گوگل سرچ کردن پسر نیست پسرک هست
      ولی حتما خریداری و مطالعه میشه
      بازم ممنون. ارادت. موفق باشی در پناه الله
      یا علی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شهید ابراهیم هادی
      کتابش فوق العادست
      دوره امتحان نهایی روزی 50 صفحه میخوندم و بازم میخواستم بخونم اما ب خاطر درس نمیتونستم
      فک کنم 200-300صفحه بود
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پهلوانی شجاع، مداحی دلسوخته، معلمی فداکار، کشتی‌گیری قهرمان، رفیقی دلسوز، فرماندهی پر تلاش، استاد تهذیب نفس و انسانی عاشق خدا و…
      همه این صفات را که جمع کنید، نام زیبای ابراهیم هادی نمایان می شود. سال ۵۵ در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد تهران به فینال ۷۴ کیلو رسید. ابراهیم در اوج آمادگی بود. اما آنقدر ضعیف کشتی گرفت تا حریفش قهرمان شود! جایزه مسابقات نقدی بود. فهمیده بود حریفش برای ازدواج به این مبلغ احتیاج دارد! این را بعدها حریف او اقرار کرد. در عملیات مطلع‌الفجر کار سخت شد. ابراهیم شجاعانه رو به سمت دشمن اذان صبح گفت! قلبهای آنان به لرزه در آمد. هجده نفر خودشان را تسلیم کردند! آنها به سپاه اسلام پیوستند. عجیب بود. همگی آن عراقیها چند سال بعد در شلمچه به شهادت رسیدند! او بنده خالص خدا بود. کارهایش برای رضای خدا انجام می­شد. برای همین یکی از عرفای بزرگ او را الگوی اخلاق عملی معرفی کرده بود. شهید گمنامی به او پیغام داد: شهدای گمنام مهمانان ویژه حضرت زهرا(س) در برزخ هستند. برای همین همیشه آرزو می‌کرد گمنام باشد. خدا هم دعایش را مستجاب کرد. او سالهاست در فکه مانده تا خورشیدی باشد برای راهیان نور.

کتاب «سلام بر ابراهیم» کاری است از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.http://saralah-dez.ir/wp-content/upl...B%8C%D9%85.pdf

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      یادممون نره... کلاه قرمزی و پسر خاله مدتها پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران بود و اگه ارزش ریال در گزر زمانو هم در نظر بگیریم، احتمالا هنوزم هست.
      تقلید دلیل اصلی روشن شدن چراغ ماشینا تو خیابونه نه شدت تریکی هوا. هر راننده مسیری رو میره که راننده ماشین جلویی میره. هر وقت ی ماشین پشت سرت بود، فقط از رو چاله چوله ها رد شو، ببین چطور راننده پشت سرت تقلیدت میکنه. خمیازه کشیدن هم ب دلیل تقلید غیر ارادی به سرعت توی ی کلاس درس رشد میکنه.

گوگلش کن: "سال 55 قهرمانی کشتی ازاد وزن 74 کیلو.
      وسط جنگ ازان بگی صداتو یا نمیشنون یا با خمپاره میزننت.
      کدوم عارف بزرگ؟ چقت بزرگ بوده ک نویسنده اسمش رو هم نمیدونسته؟

163 هزار نسخه؟!!!!!!!
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlackWhyte نمایش پست ها
      یادممون نره... کلاه قرمزی و پسر خاله مدتها پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران بود و اگه ارزش ریال در گزر زمانو هم در نظر بگیریم، احتمالا هنوزم هست.
      تقلید دلیل اصلی روشن شدن چراغ ماشینا تو خیابونه نه شدت تریکی هوا. هر راننده مسیری رو میره که راننده ماشین جلویی میره. هر وقت ی ماشین پشت سرت بود، فقط از رو چاله چوله ها رد شو، ببین چطور راننده پشت سرت تقلیدت میکنه. خمیازه کشیدن هم ب دلیل تقلید غیر ارادی به سرعت توی ی کلاس درس رشد میکنه.

163 هزار نسخه؟!!!!!!!
      163 هزار نه 631 هزار
      درضمن بعد از فروش توی نمایشگاه کتاب امسال این عدد از یک میلیون هم رد شد ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      163 هزار نه 631 هزار
      درضمن بعد از فروش توی نمایشگاه کتاب امسال این عدد از یک میلیون هم رد شد ...
      تو باور میکنی؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره من خوندم خیلی خوبه
      متاسفانه ملی گراها و خوب ها توی جنگ رفتن و حاجی گرینف ها و ترسو ها ماندند و الان مدیر و مسعول هستن برای خودشون ماشالله

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو باور میکنی؟
      بله برا من قابل باوره، چون میبینم از آدمای که دور و اطرافم خیلی ها این کتابو خوندن و خریدن
      به هر حال مشت نمونه ی خرواره

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

163 هزار نسخه؟!!!!!!!
      تو باور میکنی؟
      کسی میتونست باور کنه عراق با وجود حمایت های شوروی و فرانسه و ... از ایران شکست بخوره؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اولا ک درست صحبت کن. وحشی بازی هم در نیار.
      نتیجه جنگ ایران و عراق ب شکشت عراق منجر نشد. شما ن تاریخ میدونی، ن مطالعات مدنی داری، ن تو کله-ت جایی واسه منطق هست و ن شعور حرف زدن داری.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولا ک درست صحبت کن. وحشی بازی هم در نیار.
      نتیجه جنگ ایران و عراق ب شکشت عراق منجر نشد. شما ن تاریخ میدونی، ن مطالعات مدنی داری، ن تو کله-ت جایی واسه منطق هست و ن شعور حرف زدن داری.
      شکست یعنی کسی کاری رو انجام بده ولی در آن کار موفق نشه
      صدام خواست ایران رو سرنگون کنه ولی موفق نشد و چون در جنگ موفق نشد یعنی شکست خورده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن