خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7133 از 7341 نخستنخست ... 7033712371327133713471437233 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106,981 به 106,995 از 110110
    1. Top | #106981
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      ^
      البته یه دلیلم داره اینکه نخبه ها ازدواج نکردن میگن
      ولی به نظرم نمیتونه خبرش اینقدم دقیق باشه
      آخه ببین 40 تا افت خیلیه
      هرچقدم بگی حالا چمیدونم هر دلیلی بیاری بازم نمیشه اینقد افت رو جبران کنه
      خبر معتبر که نیست فاطمه محمد بیگی اینو گفته و ازش استفاده کرده برای پیگیری هر چه سریع تر ازدواج و بچه دار شدن جوانان.
      نخبه ها که اکثرا میرن اونطرف.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

2. Top | #106982
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها

سلام من خواستم یه حرفی بزنم ( حداقل راهنمایی کرده باشم چون من هم مثل شما بودم قبلا) ۱.شما نباید از افرادی که تمام افکارشون افراط گرایی مذهبی هست سوال بپرسین (حالا شاید در عمل نشون ندن). ۲. تا کنون دانش بشری نتونسته وجود خدا رو به کلی رد یا اثبات کنه (پس چطور شما میخواسین یکیو پیدا کنین کاملا منطقی باشه و مطمئن باشه!)خب اینجا لازمه اشاره کنم یه دانشجوی دکترا ولی دانشگاه خارج کشور وقتی داشت در این مورد بحث میکرد گفت من رشته م فلسفه س ولی هنوزم که هنوزه فلسفه نتونسته وجود خدا رو رد کنه ... در آخر اینو بگم باتوجه به تناقضاتی که جاهای مختلف گفته میشه(برای کتاب های تمامی ادیان و حتی ق ر آ ن)و جدا از بحث اینکه همین انجمن گفتن خدا فقط در احساس (دلخوشی دادن یا توهم) یا اگر در مذهب هست و این دو باهم فرق دارن باید بگم این حرف زیاد قابل استناد نیست چون هیچکس نمی‌خواد فقط حس الکی داشته باشه پس به سوی مذهب کشیده میشه و اونجا با سوالات و شبهه ها مواجه میشه و به کلی سردرگم میشه چون کسی نیس مطمئن جواب بده... و اینجاست اگر لااقل به فلسفه باور داشته باشیم (نه علم گرایی/علم زدگی (که این روزا از اون به عنوان واژه ای تحقیر آمیز استفاده میشه ) میدونیم فقط {حس الکی} یا {مذهب} نیست چون حتی اون هم نتوانسته رد کنه. }
      {من نمی‌خوام بحث کنم و لطفا شما هم بحث نکنین}فقط خواستم بهتون بگم اونایی که با تفکر و مطالعه و تحقیق به یک اعتقاد میرسن اونا هم شک دارن ولی خب تمام عمر نمیان انرژی شونو صرف این کنن تا مطمئن شن (مطالعه و تحقیق اگه جویا هستید ادامه بدید ولی غرق نشید کسایی رو دیدم تو همون سایتا از سال ۹۲ دارن باهم بحث میکنن تا الآن و تا دها سال دیگه بیشترشون بالای ۳۰ سال) و (شما که بهتر میدونین اینکار زندگیو به تمامی مختل میکنه و آخر عمر میگن ما کل زندگی و عمرمونو برای اثبات خدا گذاشتیم ولی آخرش هیچی ٬ سپس مرگ)
      پ.ن: این تایپک دیگه که لینکشو میزارم بهتره برای اینجور حرفا:«http://forum.konkur.in/thread2603.html»
      1_ بنده نگفتم "فقط" با این گروه صحبت کردم، یا همه ی افرادی که باهاشون حرف زدم آخوند بودن.

2_ جناب فکر کنم من منظورم رو درست نتونستم برسونم یا از کلمات و عبارات مناسبی استفاده نکردم. من نگفتم دنبال رد یا اثبات خدا هستم همین طور نگفتم دنبال کسی بودم که تو این قضیه کاملا مطمئن و منطقی باشه.
      ما و این کره‌ی خاکی در برابر کل هستی نقطه‌ی کوچکی بیش نیستیم.
      علم و دانش بشر هم بسیار ناچیز و پر از نقصه.
      و خیلی چیزها هم برامون ناشناخته است.

"من دنبال یقین داشتن نیستم و نگفتم به درستی افکار و عقایدم اطمینان دارم"

امیدوارم سوء تفاهم ها برطرف شده باشه گرامی.
      موفق باشید

3. Top | #106983
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      خبر معتبر که نیست فاطمه محمد بیگی اینو گفته و ازش استفاده کرده برای پیگیری هر چه سریع تر ازدواج و بچه دار شدن جوانان.
      نخبه ها که اکثرا میرن اونطرف.
      image_106.jpg
      سینا جان این آمار مال چند سال پیشه.
      با توجه به این میانگین در خوش‌بینانه ترین حالت و حتی در 40 سال پیش هم
      میانگین آی کیو در کشور ما 104 نبوده.
      حتی اگه کاهش هم پیدا کرده باشه این کاهش قطعا از 104 شروع نشده.
      به نظر میاد اعداد به کار برده شده در این خبر صحت نداره. چه اون 104 و چه 68.

" البته پیر شدن جمعیت و ده ها عامل دیگر بر کاهش میانگین iq اثر دارند."
      " کشور های فقیر که سطح رفاه و تغذیه‌ی پایینی دارند میانگین iq در آن‌ها پایین است."

4. Top | #106984
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi0 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image_106.jpg
مشاهده: 107
حجم: 87.4 کیلو بایت
      سینا جان این آمار مال چند سال پیشه.
      با توجه به این میانگین در خوش‌بینانه ترین حالت و حتی در 40 سال پیش هم
      میانگین آی کیو در کشور ما 104 نبوده.
      حتی اگه کاهش هم پیدا کرده باشه این کاهش قطعا از 104 شروع نشده.
      به نظر میاد اعداد به کار برده شده در این خبر صحت نداره. چه اون 104 و چه 68.

" البته پیر شدن جمعیت و ده ها عامل دیگر بر کاهش میانگین iq اثر دارند."
      " کشور های فقیر که سطح رفاه و تغذیه‌ی پایینی دارند میانگین iq در آن‌ها پایین است."
      شما میگی آماری که داده اشتباه هست من میگم کل حرفهاش اشتباه هست.
      حوصله نداشتم تک تکشو تحلیل کنم کلشو قرار دادم تا بچه ها یکم با نماینده های خودشون آشنا بشن.
      جنبه هایی که برای ارائه این رنکینگ ارائه میشه هم مهم هست که دقیق نیست.

ویرایش توسط sina_u : 25 خرداد 1399 در ساعت 17:36

5. Top | #106985
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi0 نمایش پست ها
      1_ بنده نگفتم "فقط" با این گروه صحبت کردم، یا همه ی افرادی که باهاشون حرف زدم آخوند بودن.

2_ جناب فکر کنم من منظورم رو درست نتونستم برسونم یا از کلمات و عبارات مناسبی استفاده نکردم. من نگفتم دنبال رد یا اثبات خدا هستم همین طور نگفتم دنبال کسی بودم که تو این قضیه کاملا مطمئن و منطقی باشه.
      ما و این کره‌ی خاکی در برابر کل هستی نقطه‌ی کوچکی بیش نیستیم.
      علم و دانش بشر هم بسیار ناچیز و پر از نقصه.
      و خیلی چیزها هم برامون ناشناخته است.

"من دنبال یقین داشتن نیستم و نگفتم به درستی افکار و عقایدم اطمینان دارم"

امیدوارم سوء تفاهم ها برطرف شده باشه گرامی.
      موفق باشید
      من نگفتم که شما فقط با این افراد صحبت کردین فقط توصیه کردم چون قبلا واسم پیش اومده بود حتی خیلی بیشترشو...
      و اینکه من دومین موردتونو بخاطر این تیکه از پستتون :[هیچ کدوم از اون گفت‌و‌گو ها نتیجه‌ای در بر نداشت.چون طرف مقابل من به درست بودن صد درصدی عقایدش باور داشت.]گفتم و چون چندین بار دیدم بحث کردین در این باره و خب کسی که وقت میزاره بحث میکنه ٭معمولا٭ میخواد این وسط به جوابی نسبی یا کلی و قطعی برسه و من نه گفتم اینکارو بکنید نه اونکارو بکنید فقط یه چشم انداز نشون دادم و گفتم که بحث خیلی زیاد= غرق شدن تو اون مسئله
      و گفتم چون منم این راه رو رفتم و چیزایی بهم کمک کرد رو به شما هم بگم شاید بهره بردین ... فقط و فقط بخاطر این نقلتون کردم[ هرچند بعید نیست شما هم و جناب سینا یو منو گمراه فرض کنین چون وقتی بیشتر افراد به چنین انقلابات فکری میرسن اکثر مردم رو احمق فرض میکنن که بقیه تو یه دید دیگه باشن (نمیگم شما اینجوری هستین یا نیستین فقط احتمال) و این اصلا معقولانه نیست] . و نیازی به جبهه گرفتن نبود و اشتباه کردم از اینکه باهاتون حرف زدم. ... به هرحال اینم درسی بود که بعضیا حسن نیت رو اشتباه برداشت میکنن . روز خوبی داشته باشید
      ویرایش توسط be_quick : 25 خرداد 1399 در ساعت 22:00

6. Top | #106986
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من نگفتم که شما فقط با این افراد صحبت کردین فقط توصیه کردم چون قبلا واسم پیش اومده بود حتی خیلی بیشترشو...
      و اینکه من دومین موردتونو بخاطر این تیکه از پستتون :[هیچ کدوم از اون گفت‌و‌گو ها نتیجه‌ای در بر نداشت.چون طرف مقابل من به درست بودن صد درصدی عقایدش باور داشت.]گفتم و چون چندین بار دیدم بحث کردین در این باره و خب کسی که وقت میزاره بحث میکنه ٭معمولا٭ میخواد این وسط به جوابی نسبی یا کلی و قطعی برسه و من نه گفتم اینکارو بکنید نه اونکارو بکنید فقط یه چشم انداز نشون دادم و گفتم که بحث خیلی زیاد= غرق شدن تو اون مسئله
      و گفتم چون منم این راه رو رفتم و چیزایی بهم کمک کرد رو به شما هم بگم شاید بهره بردین ... فقط و فقط بخاطر این نقلتون کردم[ هرچند بعید نیست شما هم و جناب سینا یو منو گمراه فرض کنین چون وقتی بیشتر افراد به چنین انقلابات فکری میرسن اکثر مردم رو احمق فرض میکنن که بقیه تو یه دید دیگه باشن (نمیگم شما اینجوری هستین یا نیستین فقط احتمال) و این اصلا معقولانه نیست] . و نیازی به جبهه گرفتن نبود و اشتباه کردم از اینکه باهاتون حرف زدم. ... به هرحال اینم درسی بود که بعضیا حسن نیت رو اشتباه برداشت میکنن . روز خوبی داشته باشید
      نمی‌دونم شما پست بنده رو با چه لحنی خوندین که بهش میگید "جبهه گرفتن"
      من فقط پاسخ شما رو دادم تا منظورم رو "بهتر" برسونم، نه از حسن نیت شما بد برداشت کردم و نه هیچ چیز دیگر.
      گرامی من شما و هیچ کس دیگری در این کره‌ی خاکی رو احمق فرض نمی‌کنم و
      چیزهایی که گفتم فقط و فقط برای این بود منظورم رو بهتر و شفاف تر برسونم نه هیچ دلیل دیگری.
      (با بخش هایی از پست شما هم موافق بودم)
      فکر کنم کلا اینجا چیزی ننویسم بهتره، تا ناخواسته باعث ناراحتی دیگران نشم.

7. Top | #106987
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

و گفتم چون منم این راه رو رفتم و چیزایی بهم کمک کرد رو به شما هم بگم شاید بهره بردین ... فقط و فقط بخاطر این نقلتون کردم[ هرچند بعید نیست شما هم و جناب
      سینا یو منو گمراه فرض کنین چون وقتی بیشتر افراد به چنین انقلابات فکری میرسن اکثر مردم رو احمق فرض میکنن که بقیه تو یه دید دیگه باشن (نمیگم شما اینجوری هستین یا نیستین فقط احتمال) و این اصلا معقولانه نیست] . و نیازی به جبهه گرفتن نبود و اشتباه کردم از اینکه باهاتون حرف زدم. ... به هرحال اینم درسی بود که بعضیا حسن نیت رو اشتباه برداشت میکنن . روز خوبی داشته باشید
      من که نه شما رو نقل قول کردم و نه صحبتی کردم چطور چنین نتیجه گیری کردین؟
      تو بحثتون دخالت نکردم چون نیازی ندیدم از جانب ایشون نظری بدم خودشون هستن و با منطق نظرشونو میگن.
      منم با نظر ایشون موافق هستم همونطور که تو تاپیک دیگه(سوالات علمی و فلسفی) گفتم به هیچ وجه دنبال اثبات یا عدم اثبات خدا نیستم و اینطور هم نیست که شب و روزمو برای این موضوع صرف کنم آگاهی نیاز به طی زمان و بالا بردن دانش در زمینه های مختلف داره یک روزه بدست نمیاد.
      نظر شخصیم این هست دین سخن خدا نیست و این نظرو به هیچ کس دیگه هم تحمیل نمیکنم شما تو همون تاپیک که اون خانم نقل کردم ببینین ایشون مذهبی نبودن و در مورد نظر ایشون نظر دادم و مطمئنا اگر شخص مذهبی بودن نقل نمی گرفتم.

شما میگین که چند سال پیش دنبال این مسئله رفتین و به نتیجه ای نرسیدین و به مذهب برگشتین پس به ماها توصیه می کنین دنبال این مسئله نریم و خودمونو درگیر این مسائل نکنیم.
      اولا شما از کجا میدونین ما زودتر از شما این مسائلو بررسی نکردیم.
      دوما اگه قرار بود هر کی زودتر بره دنبال یک مسئله جواب درست تری بگیره اون آخوندی که ویدئوشو بالا قرار دادم قبل از اینکه شما به دنیا بیاین دنبال این مسائل بود ولی ساده ترین مسئله رو بلد نیست و حتی نمیتونه یک حدیث درست جعل کنه.
      اینکه من شما رو نقل نمیکنم یک به دلیل وقت کم هست و دو به دلیل مشکلاتی که ممکنه برای اینجا بوجود بیاد. وگرنه هزاران تناقض در دین از نظر من وجود داره ولی قابل بحث در اینجا نیست.
      این بحث ها باید در محیط و مملکت آزاد و به دور از تعصب صورت بگیره که هنوز این شرایط فراهم نیست.
      اگه من تو اون تاپیک گفتم اکثر ایرانی ها مسلمان نما هستن نه توهین بود نه تعصب.
      شما برو تو خیابون 10 نفرو رندم انتخاب کن ببین چند نفرشون میتونن اصلا قرانو از رو بخونن یا 5 خط ترجمشو از حفظ بگن.
      برعکس کشورهای عربی که هم زبانشون هست و اصول رفتاریشونو برگرفته از قرانو پیامبر میدونن.
      تو همون عربستان اذان که میزنه مغازشونو ول میکنن میرن نماز تو ایران جلوی چشم مغازه دار ازش وسیله بلند میکنن.
      باز این نظر من هست که اصول رفتاری اونها بیشتر به اصول رفتاری زمان اسلام نزدیک هست تا ما ایرانیها . ممکنه نظر شما چیز دیگه باشه که منم سعی در تغییر نظرتون ندارم.
      تو رفتار و طرز فکر شیعه و سنی هم اختلافات زیادی هست و اگه دین یکی باشه این تفاوت ها نشون میده یکیشون صحیح نیست.
      مثلا سنی ها میگن امام ها رو به این شکل قبول ندارن و اونها آینده رو نمیدیدن و خبری از آینده نداشتن.
      شیعه میگه چرا این قدرت پیش بینیو داشتن.
      حالا فرض کن علی این قدرتو داشته که اینده رو ببینه پس میتونسته ببینه اگه جای محمد بخوابه کسی اونو نمیکشه و اینهمه وصف از شجاعتش که بجای پیامبر خوابیده و مرگو به جون خریده از بین میره چون میتونسته پیش بینی کنه هیچ صدمه ای بهش نمیرسه.اگه کسی بدونه هیچ صدمه ای بهش نمیرسه که اصلا شجاعتی به خرج نداده.
      یعنی تفکر خودشون خودشونو نقض میکنه و این تناقضات هی بیشتر میشه و جلوی اونها کم میارن.

از نظر شما شاید این تناقضات مهم نباشه یا یکجور برای خودتون حل کرده باشین ولی نظر من اینطور نیست و هزارها تناقضو نمیتونم نادیده بگیرم ولی لزومی هم نمیبینم شما رو قانع کنم یا قضاوت کنم.
      ولی همونطور که شما حق دارین نظرتونو آزادانه بدین من و این دوستمون هم این حقو داریم نظرمونو بیان کنیم.

8. Top | #106988
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      من که نه شما رو نقل قول کردم و نه صحبتی کردم چطور چنین نتیجه گیری کردین؟
      تو بحثتون دخالت نکردم چون نیازی ندیدم از جانب ایشون نظری بدم خودشون هستن و با منطق نظرشونو میگن.
      منم با نظر ایشون موافق هستم همونطور که تو تاپیک دیگه(سوالات علمی و فلسفی) گفتم به هیچ وجه دنبال اثبات یا عدم اثبات خدا نیستم و اینطور هم نیست که شب و روزمو برای این موضوع صرف کنم آگاهی نیاز به طی زمان و بالا بردن دانش در زمینه های مختلف داره یک روزه بدست نمیاد.
      نظر شخصیم این هست دین سخن خدا نیست و این نظرو به هیچ کس دیگه هم تحمیل نمیکنم شما تو همون تاپیک که اون خانم نقل کردم ببینین ایشون مذهبی نبودن و در مورد نظر ایشون نظر دادم و مطمئنا اگر شخص مذهبی بودن نقل نمی گرفتم.

شما میگین که چند سال پیش دنبال این مسئله رفتین و به نتیجه ای نرسیدین و به مذهب برگشتین پس به ماها توصیه می کنین دنبال این مسئله نریم و خودمونو درگیر این مسائل نکنیم.
      اولا شما از کجا میدونین ما زودتر از شما این مسائلو بررسی نکردیم.
      دوما اگه قرار بود هر کی زودتر بره دنبال یک مسئله جواب درست تری بگیره اون آخوندی که ویدئوشو بالا قرار دادم قبل از اینکه شما به دنیا بیاین دنبال این مسائل بود ولی ساده ترین مسئله رو بلد نیست و حتی نمیتونه یک حدیث درست جعل کنه.
      اینکه من شما رو نقل نمیکنم یک به دلیل وقت کم هست و دو به دلیل مشکلاتی که ممکنه برای اینجا بوجود بیاد. وگرنه هزاران تناقض در دین از نظر من وجود داره ولی قابل بحث در اینجا نیست.
      این بحث ها باید در محیط و مملکت آزاد و به دور از تعصب صورت بگیره که هنوز این شرایط فراهم نیست.
      اگه من تو اون تاپیک گفتم اکثر ایرانی ها مسلمان نما هستن نه توهین بود نه تعصب.
      شما برو تو خیابون 10 نفرو رندم انتخاب کن ببین چند نفرشون میتونن اصلا قرانو از رو بخونن یا 5 خط ترجمشو از حفظ بگن.
      برعکس کشورهای عربی که هم زبانشون هست و اصول رفتاریشونو برگرفته از قرانو پیامبر میدونن.
      تو همون عربستان اذان که میزنه مغازشونو ول میکنن میرن نماز تو ایران جلوی چشم مغازه دار ازش وسیله بلند میکنن.
      باز این نظر من هست که اصول رفتاری اونها بیشتر به اصول رفتاری زمان اسلام نزدیک هست تا ما ایرانیها . ممکنه نظر شما چیز دیگه باشه که منم سعی در تغییر نظرتون ندارم.
      تو رفتار و طرز فکر شیعه و سنی هم اختلافات زیادی هست و اگه دین یکی باشه این تفاوت ها نشون میده یکیشون صحیح نیست.
      مثلا سنی ها میگن امام ها رو به این شکل قبول ندارن و اونها آینده رو نمیدیدن و خبری از آینده نداشتن.
      شیعه میگه چرا این قدرت پیش بینیو داشتن.
      حالا فرض کن علی این قدرتو داشته که اینده رو ببینه پس میتونسته ببینه اگه جای محمد بخوابه کسی اونو نمیکشه و اینهمه وصف از شجاعتش که بجای پیامبر خوابیده و مرگو به جون خریده از بین میره چون میتونسته پیش بینی کنه هیچ صدمه ای بهش نمیرسه.اگه کسی بدونه هیچ صدمه ای بهش نمیرسه که اصلا شجاعتی به خرج نداده.
      یعنی تفکر خودشون خودشونو نقض میکنه و این تناقضات هی بیشتر میشه و جلوی اونها کم میارن.

از نظر شما شاید این تناقضات مهم نباشه یا یکجور برای خودتون حل کرده باشین ولی نظر من اینطور نیست و هزارها تناقضو نمیتونم نادیده بگیرم ولی لزومی هم نمیبینم شما رو قانع کنم یا قضاوت کنم.
      ولی همونطور که شما حق دارین نظرتونو آزادانه بدین من و این دوستمون هم این حقو داریم نظرمونو بیان کنیم.
      سلام ببینین من نگفتم سراغشو نگیرین فکر کردم چون زیاد بحث میکنین خیلی زیاد تو زندگیتون درگیرش شدین که گفتین اینطور نیس و من نگفتم به مذهب برگشتم ( اینکه اعتقاد فقط به خدا داشته باشم ربطی به این نداره که من یهود باشم یا مسیحی یا مسلمان و تناقضات کتابا رو ندیده باشم ولی حداقل میدونم رد نشده وجود خدا حالا چه فکر کنین واسه حس الکیه یا خیر)و نگفتم به هیچ نتیجه ای نرسیدم ولی اینو میگم که اون تناقضاتی که پیگیرش بودم کسی زیاد منطقی واسم توضیح نداد و اصلا کسی هم نمیتونه اون تناقضاتو منطقی توضیح بده و برطرف کنه چون تناقضه اسمش روشه وچون اگه اینطور بود همه میومدن پیرو این دین مسلمانان... و من باااازم نگفتم هرکس زودتر پیگیر قضیه شه بهتر میفهمه و بیشتر میدونه و...فقط منظورم این بوده تمامی مذهب ها تناقضاتی توشون هست ونتونستن برطرفش کنن و بحث شما سر این موارد هیچیو حل نمی کنه اثباتو رد هم که گفتین کاری بهش ندارین....
      به عنوان خاتمه بحثم فقط لطفا دیگه انقدر واسه خودتون قضاوت نکنین که من چی هستمو چی گفتم از اول اول اون تایپک هم فقط به خانوم گفتم که بگن نظر خودشونه و بصورت قواعد کلی درنیارن ( مثل الآن شما که گفتین نظر شخصی خودتونه و این عالیه...) و بی طرف بودم که کی چیو. اعتقاد داره و هرکس زندگی خودشه و بارها اینو گفتم... تا اینجا هم مثله اونجا نشده که بحث ادامه دار شه به همون دلیل کمبود وقت که گفتین ... هر نظری دارین نظرتون محترمه ولی دیگه باید یه جا تموم کنیم این حرفارو و
      منم حتما سعیمو میکنم دیگه نقل نکنم حتی اگه برداشت اشتباهی شد از حرفام...موفق باشید
      ویرایش توسط be_quick : 26 خرداد 1399 در ساعت 00:43

9. Top | #106989
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام ببینین من نگفتم سراغشو نگیرین فکر کردم چون زیاد بحث میکنین خیلی زیاد تو زندگیتون درگیرش شدین که گفتین اینطور نیس و من نگفتم به مذهب برگشتم (
      اینکه اعتقاد فقط به خدا داشته باشم ربطی به این نداره که من یهود باشم یا مسیحی یا مسلمان و تناقضات کتابا رو ندیده باشم ولی حداقل میدونم رد نشده وجود خدا حالا چه فکر کنین واسه حس الکیه یا خیر)و نگفتم به هیچ نتیجه ای نرسیدم ولی اینو میگم که اون تناقضاتی که پیگیرش بودم کسی زیاد منطقی واسم توضیح نداد و اصلا کسی هم نمیتونه اون تناقضاتو منطقی توضیح بده و برطرف کنه چون تناقضه اسمش روشه وچون اگه اینطور بود همه میومدن پیرو این دین مسلمانان... و من باااازم نگفتم هرکس زودتر پیگیر قضیه شه بهتر میفهمه و بیشتر میدونه و...فقط منظورم این بوده تمامی مذهب ها تناقضاتی توشون هست ونتونستن برطرفش کنن و بحث شما سر این موارد هیچیو حل نمی کنه اثباتو رد هم که گفتین کاری بهش ندارین....
      به عنوان خاتمه بحثم فقط لطفا دیگه انقدر واسه خودتون قضاوت نکنین که من چی هستمو چی گفتم از اول اول اون تایپک هم فقط به خانوم گفتم که بگن نظر خودشونه و بصورت قواعد کلی درنیارن ( مثل الآن شما که گفتین نظر شخصی خودتونه و این عالیه...) و بی طرف بودم که کی چیو. اعتقاد داره و هرکس زندگی خودشه و بارها اینو گفتم... تا اینجا هم مثله اونجا نشده که بحث ادامه دار شه به همون دلیل کمبود وقت که گفتین ... هر نظری دارین نظرتون محترمه ولی دیگه باید یه جا تموم کنیم این حرفارو ومنم حتما سعیمو میکنم دیگه نقل نکنم حتی اگه برداشت اشتباهی شد از حرفام...موفق باشید
      چه کسی درباره اثبات یا رد وجود خدا در این تاپیک یا همون تاپیکی که توش بحث بود صحبت کرده؟

بهتره چند پست قبلیو بخونین بدون اینکه من در جایی اسم شما رو آورده باشم یا نقل قولی کرده باشم منو وارد بحثتون کردین و گفتین من فرض میکنم شما گمراه هستین پس فکر میکنم اون کسی که از جانب دیگران نتیجه گیری میکنه شما هستین نه من.
      به همین دلیل هست که هیچ وقت شما رو نقل قول نکردم و حتی وقتی شما در اون تاپیک جواب دادین و تو امتیاز چنین چیزی گفتین بازم جوابی ندادم

؟
      در مورد بعدی کسی شما رو مجبور نکرده وارد بحث ها بشین و توصیه کنین که بحثو تموم کنیم میتونین وارد بحث نشین.

10. Top | #106990
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بازم شکست خوردم
      +
      خیلی عجولم
      +
      از روش های بدی استفاده می کنم
      سوفی آموندسن از مدرسه به خانه می‌رفت. تکه‌یِ اول راه را با یووانا آمده بود.
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.
      بعد از باغِ آن‌ها بنایِ دیگری نبود، خانه‌شان انتهای دنیا می‌نمود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

11. Top | #106991
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی خوبیش این بود این دفعه شکستم به ساعت نکشید
      و خیلی سر کار نرفتم
      +
      بازم پر انرژی ام مثل همیشه
      +
      خودم تنهایی از پس همه کارام بر میام
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

12. Top | #106992
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدا لعنت کند بر واژه ها حتی خداحافظ !
      که یعنی آتشی افتاده در من با خداحافظ !
      سکوت افتاده مثل رعشه ای بر استخوانهایم
      شبیه موج سرد ساحل

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

13. Top | #106993
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه گفتم خداحافظ، نه اینکه رفتنت ساده است
      نه اینکه می­شه باور کرد دوباره آخر جاده است خداحافظ واسه اینکه
      نبندی دل به رویاها بدونی بی تو و با تو همینه رسم این دنیا

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

14. Top | #106994
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یاد آن بوسه كه هنگام وداع
      بر لبم شعله حسرت افروخت

یاد آن خنده بیرنگ و خموش
      كه سراپای وجودم را سوخت

بی آرمین هرگز!
      @Rainbow1

15. Top | #106995
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی
      هر شب برایت شمعی روشن می کنم در تاریکی تا نگویند یادت مرا فرامش . . .
      @Rainbow1
      حالا شمع هم نبود به یادت عنبرالنسایی چیزی دود می کنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 24 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

tapatalk، فقط، فیزیک، فارغ، قفسه، قلمچی، قبلا، لپ، لبخند، لحظه، مفید، من، مهم، مهندسی، موفق، موفقیت، مونده، میاد، میتونم، میخونم، میخوره، میده، ما، محاسباتی، مسابقه، مشهد، مشکل، مشکلی، مشاوره، مطالعه، معدل، نمیدونم، نمیشه، چند، چه، چهارم، نوک، چوب، چی، نیست، نکات کنکوری، نگاه، نباید، نباشید، نتيجه، ندارم، نداشته، چرا، چطور، هم، همون، همیشه، هنوز، هندسه، هوا، ها، هدف، هر، هست، وقتی، ولی، واسم، وجود، یه، کمک، کنم؟؟؟؟، کنید، کنکور، کنکور ریاضی، کنکور93، کنکورو، کنکوری، که، کانون، کار، کتاب، کردم، کرده، کسی، گفتن، گوگل، گاج، گذشته، پلی، پرسیدن، پزشکی، پس، پشت کنکوری، yahoo، آزمون، آزمایشی، افتاده، افسانه، الان، التحصیلی، اما، امتحان، امروز، انتقال، انتخاب رشته، انتظار، انجمن، انجمن کنکور، اولین، اومدم، اينجا، این، اینطوری، اتفاق، اتاق، ادبیات، ادغام، ارواح، از، اصلا، اعتراض، بچه، به، بهتر، بودم، بیاد، بیرون، با، بارون، بازهم، بازدهی، باشه، بخونم، بد، برنامه ریزی، بره، برای، برعکس، بزنین، بزرگ، بسته، تقویم، تمام، تنهایی، تو، توی، توکلی، تکون، تاپم، تابع، تازه، تجربی، ترین، تست، تصویر سازی، تغييرات، جالب، جایزه، جاروبرقی، جديد، جزوه، حل، حالم، خلاصه، خونواده، خوب، خوبی، خيلي، خیلی، خیلی مهم، خیلی سبز، خیلییییییی، خیال، خداحافظ، خسته، دفعه، دوچرخه، دوچرخه سواری، دوباره، دوره، دوستان، دوستای، دینی، دیدم، دیروز، دیشب، دکتر، دانلود، دانش آموزان، دانشگاه، دانشجو، دارم، داشتم، دختر، درباره، درد، درس، درسی، دست، دعا، ذهنی، رفتم، رو، روانشناسی، ریاضی، راه، راهنمایی، راحت، زمینه، زیبایی، زیست، زبان فارسی، سنجش، سوال، سوالات، سوسک، سکوت، سال، ساحل، ساخته، سخت، سراسری، سراغ، شمام، شنبه، شیمی، شدم، شده، صندلی داغ، صبح، عربی، عزیزم

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن