خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دارو سازی یا فیزیوتراپی چرا ؟

سلام به نظر شما فیزیوتراپی بهتر یا داروسازی از نظر دوران تحصیل سختی دروس,بازار کار, هزینه تحصیل و....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      داروسازی مسلما ارزش و تیپ اجتماعیش از فیزیو بیشتره!
      ولی تهش باید بری دنبال علاقت ...

بخدا حسرت علاقه عذاب است

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوره ی تحصیل راحت تر: فیزیوتراپی
      راحت وارد بازار کار شدن: فیزیوتراپی
      شخصیت شغلی:هر شغلی ارزش خودشو داره ولی خب الان فیزیوتراپی سرتره‌‌‌...چون تازه سرزبونا افتاده و تو دنیا هم رشته ای هستش که به سرعت داره پیشرفت میکنه...درکل فیزیو خیلی باکلاس تره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از لحاظ طول تحصیل و سختی دروس فیزیوتراپی اسون تره. هردوشونم بعد تحصیل میتونین مستقل یا به صورت قراردادی کار کنید. ولی خب شرایط احداث مطب برای فیزیوتراپی اسون تر از گرفتن مجوز داروخانست. از لحاظ در آمدم هردوشون به یه سری فاکتور ها مثل موقعیت مطب یا داروخونه، تعداد مطب یا داروخونه ی اون شهر ، معروفیت و ... بستگی داره . مثلا شما اگه فیزیوتراپ باشید و کارتون خوب باشه میتونید از ۱۰ میلیون تا n میلیون درآمد ماهانتون باشه چون الانم دنیا داره به سمت تنبلی و مشکلات عضلانی و ... میره درآمد فیزیوتراپ ها زیاد تر شده اما در مقایسه معمولی در آمد داروساز بیشتر از فیزیوتراپه. از لحاظ شخصیت و جایگاه هم هردوشون جایگاه خوبی دارن و نمیشه مقایسه کرد. مثل جایگاه دکتر و دندانپزشک که هرکدوم واسه خودش ارزش خاص خودشو داره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فيزيو
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      فيزيو
      داداش چرا نسبت به امضات متناقض صحبت میکنی

8. Top | #8
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      از نظر سختی دروس که داروسازی البته سخت تر و پیچیده تره ولی خب بیشتر دروسش تئوری و آزمایشگاهی هستش ولی تو رشته ای مثل فیزیو بیشتر کارای توانبخشی و بالینی هستش و با بیمار سروکار بیشتری داره . در مورد بازار کار و درآمد من اطلاعات چندانی ندارم به خصوص که این روزا اطلاعات ضد و نقیض از بازار کار و درآمد داروسازی زیاده . در کل برید دنبال علاقتون نه چیز دیگه ای . شاید این حرف رو چندان جدی نگیرید ولی بعدا میفهمین که یعنی چی .........

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      داداش چرا نسبت به امضات متناقض صحبت میکنی
      امضام عشق منه.اما بازار فيزيو بهتره
      رو صندلي داغ هستم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر دوشون خوبن...
      پرستیژ دارو ، درآمد بستگی داره ( اگه داروخونه بشه زد درآمدش از فیزیو خیلی بهتره اگه نشه زد تقریبا برابره )
      راحتی کار دارو ، راحتی درس فیزیو ، مدت تحصیل فیزیو ۴ سال و دارو ۶ سال ...

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درحال حاضر به نظرم فیزیوبهتره
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      هر دوشون خوبن...
      پرستیژ دارو ، درآمد بستگی داره ( اگه داروخونه بشه زد درآمدش از فیزیو خیلی بهتره اگه نشه زد تقریبا برابره )
      راحتی کار دارو ، راحتی درس فیزیو ، مدت تحصیل فیزیو ۴ سال و دارو ۶ سال ...
      فیزیو هم اگه مطب بزنید در آمد خیلی خوبه داره حتی بیشتر از داروخانه. البته به موقعیت مطب و شناخته شدن و خیلی چیزای دیگه هم مثل داروخونه بستگی داره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N bal نمایش پست ها
      یک لحظه خواهش میکنم صادق باش. واقعا همه ی کسایی که میگن این رشته ها عشقمونه اگه بازار کارش خراب بود همین حرفو میزدن؟ تو تو شرایط مساوی چه رشته ای رو دوست داشتی؟
      من از همون بچگى ارزو داشتم داروخانه باز كنم حتى اون موقع كه نميدونستم بازار كارش چطوره.من پزشكى هم رتبم برسه كه حتما امسال ميرسه نميرم چون دارو رو دوست دارم.همه كه اجباري نميرن تجربى
      رو صندلي داغ هستم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N bal نمایش پست ها
      پس مغازه داری دوست داشتین از قدیم؟ یعنی ا.ه داروساز نشدین دوست دارین بعدش بقال بشین؟ حمل بر توهین نشه یه وقتا میخوام ببینم دانش اموزای ما چقد بر اساس علاقه کار میکنن
      به نوعى اره بقالى دوست دارم.خواهش ميكنم راستي شما دانشجو هستيد اينطور داريد ما دانش اموز هارا برسي ميكنيد؟
      رو صندلي داغ هستم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داروسازی بقالی نیست..لطفا به رشته ها احترام بزارین
      طرز فکرتونو عوض کنین .... یعنی چی آخه، به داروخونه میگید بقالی .
      ..پس لابد شما به کارگردان هم میگین سی دی فروش!!! به پزشک هم میگین آمپول زن، به بینایی سنج هم میگین عینک فروش، به پرستار هم میگین حمال...داروسازی و همه ی رشته ها قابل احترامن
      ویرایش توسط ehsan.iz : 26 آذر 1396 در ساعت 21:06

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن