خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

شروعی جدی تر از هر بار فقط برای پیروزی

دوستان سلام . امیدوارم حال همگی خوب باشه . تاپیک افشین مقتدا افسانه است و یه سری تاپیک های دیگه رو اتفاقی امروز بعداظهر خوندم . خیلی حالم خوب شد و یه سری تصمیم ها گرفتم . خیلیا بودن وایسادن زیر پستا گفتن دروغه مگه میشه چنین چیزی و خیلی چیزای دیگه .

به این دوستان باید بگم مگه شما برق رو می بینید که وقتی یه نفر بهتون میگه داخل یه سیم *** برق جریان داره ازش دوری می کنید . شما برق رو نمی بینید ولی باور دارید که اره چنین چیزی وجود داره . نتیجه ی حرفم اینه : شما می گید دروغه و ..... ولی اگه راست باشه و چنین ادمی وجود داشته باشه به احتمال یک درصد فقط یک درصد واقعا ارزشش رو نداره فقط چند ماه بخونی و نتیجه ای رو بگیری که یه نفر دیگه داخل حدقل یک سال می تونه بهش برسه . بهش فکر کن اگر موفق بشی اون موقع راجب خودت چی فکر می کنی ایا بعد از اون دیگه کار غیر ممکنی هست که نتونی انجامش بدی . و به این فکر کن که اگر ادیسون می خواست فقط به این فکر کنه که نه اصلا چیزی وجود نداره و نخواهد داشت که شب ها رو برای انسان ها خیلی راحت روشن کنه به نظرت الان روشنایی که داریم وجود داشت یا اینکه 999 بار برای اختراع لامپ تلاش می کرد ؟ وقتی ازش پرسیدن چطوری شد که بعد از از 999 شکست موفق شدی . در جواب گفت من فقط 999 بار طرز ساخت لامپ رو یاد گرفتم . حالا شما بیا بگو نه بابا ادیسون کیلو چنده اونم دروغ میگه احتمالا نهاتش بعد از ده بار موفق شده و یه چرت و پرتی گفته ..... باید به ایجور ادما فقط یه چیزی گفت خیلی خودتو دست کم گرفتی برو نکاهتو عوض کن

و اینکه ما خدا رو فراموش کردیم و فقط وقتی مشکل سختی برامون پیش میاد ازش کمک می خوایم و به قدرت نامحدود خدا انگاری اعتماد نداریم . بله درسته یه عده ایمون مسلمونیم ادعامونم میشه اره ما اوکییم نمازمون روزمون و .... همه چیزش سر جاشه ولی وقتی از یه چیز غیر عادی حرف می زنیم فقط دنبال اینیم که انکارش کنیم و دنبال اینیم که محال جلوه اش بدیم ولی نمی دونیم که قدرت نا محدود اون بالاییی هست واگر چیزی و کاری بخواد انجام بشه یقینا انجام میشه . و خداوند هیچوقت چیز بدی رو برای بندش نمی خواد و خودشم به ما میگه تو تلاشتو بکن نتیجه ات رو بده به دست من من اونچیزی که صلاحت هستو بهت میدم . به نظر من فقط ما یه وظیفه داریم اونم فقط تلاش کنیم و از خدا بخوایم که اونچیزی که صلاح ماست رو بهمون عطا کنه و هیچ وقت از یادش غافل نشیم . خودم شخصا خیلی شرمنده پدر و مادرم هستم مخصوصا پدرم تا الان اگر غیرت اونو داشتم الان صد در صد دانشگاه بودم وبهترین رشته رو می خوندم . شاید باورتون نشه ولی پدر من روزایی هست که 15 ساعت فقط پشت ماشین سنگین می شینه و حتی صبحونه و ناهار رو هم پشت ماشین می خوره چون بدهکاره و دوست داره ما داخل اسایش باشیم . خیلی دلم براش می سوزه حتی شده روزی که از درد ناله کنه بخاطر مریضیش ولی بازم میره سر کار . خدایا منو ببخش و کمکم کن که امسال بتونم انکی هم که شده با موفقیتم خوشحالش کنم . بیایم قدر والدینمون رو بدونیم و داخل همین زموان اندکی که مونده بجنگیم برای موفقیت و به همین دلیل این جانب از همین ثانیه قول میدم و متعهد میشم که تاروز کنکور از تلاش دست برندارم و انشالاه به اون هدفی که دارم برسم و دل خانوادم رو شاد کنم . پنج شنبه 1396/9/23 ساعت 23:52

هر کسی پایه هست یا علی

خدایا به امید تو

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اولین هدفم ازمون22دی هستش تلاشمو می کنم برای تراز 6000 با وجود اینکه تا الان بیشترین ترازم 5500 بوده . خدایا به امید تو
      ویرایش توسط Ali-kaqaz-1997 : 25 آذر 1396 در ساعت 13:57

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      موفق باشی
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      screenshot_2017-12-03-13-38-19_1_1.jpg

img_20171206_012550.jpg
      ویرایش توسط .Tireless : 24 آذر 1396 در ساعت 02:53

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      "خودباوری"
      محال ها رو ممکن میکنه و نظرات اطرافیان و نابخردان رو رد میکنه .

خوشحالم که شماهم به این درک رسیدی
      انشالله عمل بشه ضمیمه باورت و به اهدافت برسی .

آرزوی سلامتی و دلی خوش برای خانواده سختکوشت .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      متشکرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن