خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط musen. نمایش پست ها
      ممنون از جوابت
      شرمنده فقط دوتا سوال کوچیکه دیگه
      اول اینکه به نظرت بیشتر واحدای عمومی رو بردارم یا فرثی نداره؟
      دوم اینکه آیا این رویه که کلاس نرم و امتحان ندم که باعث مشروطی میشه مشکلی برای انصراف ایجاد نمیکنه؟ مثلا نمیگن هیچی پاس نکردی نمیتونی انصراف بدی؟
      خواهش میکنم
      دشمنتون
      1. بستگی به شما داره ، دروس عمومی رو بیشتر بردارید ، شما که قصد ندارید سر کلاس و امتحان حضور پیدا کنید ، بهتر دروس عمومی رو بیشتر بردارید تا هزینه شهریه متغیرتون کمتر در بیاد
      2. خیر ، هیچ مشکلی به وجود نمیاره ، خیالتون راحت ، پیام نوره عزیز ، پیام نور!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      خواهش میکنم
      دشمنتون
      1. بستگی به شما داره ، دروس عمومی رو بیشتر بردارید ، شما که قصد ندارید سر کلاس و امتحان حضور پیدا کنید ، بهتر دروس عمومی رو بیشتر بردارید تا هزینه شهریه متغیرتون کمتر در بیاد
      2. خیر ، هیچ مشکلی به وجود نمیاره ، خیالتون راحت ، پیام نوره عزیز ، پیام نور!

بعد انتخاب واحدم از همون سامانه گلستانه؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنمدشمنتون1. بستگی به شما داره ، دروس عمومی رو بیشتر بردارید ، شما که قصد ندارید سر کلاس و امتحان حضور پیدا کنید ، بهتر دروس عمومی رو بیشتر بردارید تا هزینه شهریه متغیرتون کمتر در بیاد2. خیر ، هیچ مشکلی به وجود نمیاره ، خیالتون راحت ، پیام نوره عزیز ، پیام نور!
      داداش سلام شرمنده بازم ی سوال داشتم میخاستم بپرسم من رشته پیام نورو زیست شناسی قبول شدم بعد حضور تو کلاسای عملی و آزمایشگاه اجباریه انگار حالا میخاستم ببینم اگه این کلاساروهم شرکت نکنم و امتحاناشون رو طبق همون چیزی که گفتین،مشکلی پیش نمیاد؟ شرمنده بازم .ممنون

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش سلام شرمنده بازم ی سوال داشتم میخاستم بپرسم من رشته پیام نورو زیست شناسی قبول شدم بعد حضور تو کلاسای عملی و آزمایشگاه اجباریه انگار حالا میخاستم ببینم اگه این کلاساروهم شرکت نکنم و امتحاناشون رو طبق همون چیزی که گفتین،مشکلی پیش نمیاد؟ شرمنده بازم .ممنون
      سلام
      کلاس هایی که آزمایشگاه دارن بله حضور اجباری هستش ، اصولا واحدهایی که عملی هستند حضور شما اجباری هستش ،
      راهکارش هم اینه که دروس عملی رو انتخاب واحد نکنید
      باقی موارد هم مشکلی نداره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      کلاس هایی که آزمایشگاه دارن بله حضور اجباری هستش ، اصولا واحدهایی که عملی هستند حضور شما اجباری هستش ،
      راهکارش هم اینه که دروس عملی رو انتخاب واحد نکنید
      باقی موارد هم مشکلی نداره
      داداش ی شماره کارت بده من حق مشاوره رو پرداخت کنم عذاب وجدان نگیرم بچا مشهد همشون با صفان
      اخه من تاحالا با انتخاب واحد و اینا سرکار نداشتم فقط رفتم مرخصی گرفتم اومدم.
      به نظرت تو رشته من اندازه دو ترم رشته غیرعملی هس که من انتخابشون کنم کارم راه بیوفته؟ اصن حداقل تعداد واحد که میشه برداشت چندتاس؟ کم بردارم برسه به دو ترم

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش ی شماره کارت بده من حق مشاوره رو پرداخت کنم عذاب وجدان نگیرم بچا مشهد همشون با صفان
      اخه من تاحالا با انتخاب واحد و اینا سرکار نداشتم فقط رفتم مرخصی گرفتم اومدم.
      به نظرت تو رشته من اندازه دو ترم رشته غیرعملی هس که من انتخابشون کنم کارم راه بیوفته؟ اصن حداقل تعداد واحد که میشه برداشت چندتاس؟ کم بردارم برسه به دو ترم
      ، شما لطف داری عزیز
      مرخصی رو باید از طریق سایت گلستان به صورت اینترنتی درخواست بدید! ، پیش کی رفتید که بهتون مرخصی دادن؟!!
      آره دروس تئوری رو فقط شما انتخاب واحد کن ، کلا بخیال دروس عملی شو
      شما حداقل باید هر ترمی 12 واحد بردای ، کمتر نمیشه ، نه دیگه! هر ترمی باید 12 تا انتخاب کنی ، شما 4 تا درس 3 واحد تئوری برداری کارت راه میافته

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ، شما لطف داری عزیز
      مرخصی رو باید از طریق سایت گلستان به صورت اینترنتی درخواست بدید! ، پیش کی رفتید که بهتون مرخصی دادن؟!!
      آره دروس تئوری رو فقط شما انتخاب واحد کن ، کلا بخیال دروس عملی شو
      شما حداقل باید هر ترمی 12 واحد بردای ، کمتر نمیشه ، نه دیگه! هر ترمی باید 12 تا انتخاب کنی ، شما 4 تا درس 3 واحد تئوری برداری کارت راه میافته
      منظورم از رفتن، رفتن به همین سایت گلستانه وگرنه کلا یبار رفتم دانشگاه فقط برای ثبت نام
      جلوی هر درس میزنه که کدوم تئوریه کدوم عملی؟
      میتونم کل یک ترمو12 واحد فقط عمومی بردارم؟ ترم بعدشو 12 واحد اختصاصی تئوری

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      منظورم از رفتن، رفتن به همین سایت گلستانه وگرنه کلا یبار رفتم دانشگاه فقط برای ثبت نام
      جلوی هر درس میزنه که کدوم تئوریه کدوم عملی؟
      میتونم کل یک ترمو12 واحد فقط عمومی بردارم؟ ترم بعدشو 12 واحد اختصاصی تئوری
      آهان اوکی فکر کردم حضوری رفتی پیش کسی!
      آره دیگه مشخص میکنه ، شما علم غیب که نداری ببینی کدومش عملی کدومش تئوری هستش که
      شما هر چند تا ترمی که میخوای همه واحدهات رو اصلا عمومی بردار هیچ مشکلی نیست به شرطی که دروس ارائه بشه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آهان اوکی فکر کردم حضوری رفتی پیش کسی!
      آره دیگه مشخص میکنه ، شما علم غیب که نداری ببینی کدومش عملی کدومش تئوری هستش که
      شما هر چند تا ترمی که میخوای همه واحدهات رو اصلا عمومی بردار هیچ مشکلی نیست به شرطی که دروس ارائه بشه
      دمت گرم داداش
      آیدی تلگرام داری بدی اگه سوالی داشتم بازم اونجا بپرسم ازت؟

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دمت گرم داداش
      آیدی تلگرام داری بدی اگه سوالی داشتم بازم اونجا بپرسم ازت؟
      خواهش میکنم
      نه متاسفانه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      نه متاسفانه
      سلام ببخشید داداش ی سوال دیگه برام پیش اومد همشم مزاحمتم
      منکه سال 96 با سهمیه 5 درصدی پیام نور کارشناسی قبول شدم و دو ترم مرخصی گرفتم زمانه ثبت نام کنکور 97 هم سهمیه 5درصدی رو انتخاب کردم حالا دوتا سوال داشتم اول اینکه آیا این سهمیه امسال تو کنکور برای من اعمال میشه؟ چون من هنوز انصراف ندادم از پیام نور و شنیدم که حتما باید انصراف داد تا سهمیه اعمال بشه
      و سوال بعدیم اینکه اگه تو این مهلت سه روزه ویرایش اطلاعات کنکور سهمیه رو از 5 درصد به منطقه ویرایش بدم و امسال کلا انتخاب رشته نکنم آیا این سهمیه رو تو کنکور 98 میتونم استفاده کنم بدون انصراف از پیام نور یا نه؟
      ممنونتم جواب بدی

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید داداش ی سوال دیگه برام پیش اومد همشم مزاحمتم
      منکه سال 96 با سهمیه 5 درصدی پیام نور کارشناسی قبول شدم و دو ترم مرخصی گرفتم زمانه ثبت نام کنکور 97 هم سهمیه 5درصدی رو انتخاب کردم حالا دوتا سوال داشتم اول اینکه آیا این سهمیه امسال تو کنکور برای من اعمال میشه؟ چون من هنوز انصراف ندادم از پیام نور و شنیدم که حتما باید انصراف داد تا سهمیه اعمال بشه
      و سوال بعدیم اینکه اگه تو این مهلت سه روزه ویرایش اطلاعات کنکور سهمیه رو از 5 درصد به منطقه ویرایش بدم و امسال کلا انتخاب رشته نکنم آیا این سهمیه رو تو کنکور 98 میتونم استفاده کنم بدون انصراف از پیام نور یا نه؟
      ممنونتم جواب بدی
      سلام
      ایرادی نداره عزیز ، مراحمید
      این مورد رو نمیدونم ، میتونی از خود سایت سنجش بپرسی ، کارشناسانشون وارد تر هستند و میتونن دقیق تر راهنمایی کنن
      فکر نمیکنم سهمیه شما بسوزه ولی بازم مطمئن نیستم
      موفق باشید

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ایرادی نداره عزیز ، مراحمید
      این مورد رو نمیدونم ، میتونی از خود سایت سنجش بپرسی ، کارشناسانشون وارد تر هستند و میتونن دقیق تر راهنمایی کنن
      فکر نمیکنم سهمیه شما بسوزه ولی بازم مطمئن نیستم
      موفق باشید
      سجاد جان
      یه بندی در دفترچه انتخاب رشته هست که ذهنم رو مشغول کرده:
      توی دفترچه انتخاب رشته صفحه 7 نوشته ک دانشجویان دوره های نوبت دوم پردیس خودگردان پیام نور و... که از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنند میتوانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون سراسری ثبت نام وشرکت کنند

اونوقت کسانی که از معافیّت تحصیلی استفاده میکنند چه زمان باید انصراف بدن؟
      با سپاس فراوان[emoji173]

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین دانشجو پیام نور یا هر چی غیر ملی (روزانه)اینجوریه که مثلا من الان حقوق دانشگاه پیام نور رو میخونم بعد کنکور میدم و تا وقتی که قبول نشدم میتونم انصراف ندم از پیام نور بعد که قبول شدم باید انصراف قطعی بدم ولی روزانه اینطور نیست باید از یه زمانی انصراف قطعی خودتونو بدید بعد که انصراف دادید میتونید کنکور سال بعدش شرکت کنید مثلا محمد احمدی قبل از شروع ترم 7 فک کنم اینکار رو کرده بود که اول مهر بیاد درس بخونه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      ببین دانشجو پیام نور یا هر چی غیر ملی (روزانه)اینجوریه که مثلا من الان حقوق دانشگاه پیام نور رو میخونم بعد کنکور میدم و تا وقتی که قبول نشدم میتونم انصراف ندم از پیام نور بعد که قبول شدم باید انصراف قطعی بدم ولی روزانه اینطور نیست باید از یه زمانی انصراف قطعی خودتونو بدید بعد که انصراف دادید میتونید کنکور سال بعدش شرکت کنید مثلا محمد احمدی قبل از شروع ترم 7 فک کنم اینکار رو کرده بود که اول مهر بیاد درس بخونه
      با تشکر از پاسختون
      تاکید من و چیزی که ابهام بر انگیزه اون عبارت"معافیت تحصیلیه"یعنی این حرفی که شما فرموید برای کساییه که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند که یعنی کنکور سال دوم رو میدن
      سوال اینه که کسایی که دارن از معافیت استفاده میکنن چه زمان باید انصراف بدن...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن