خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کیا سرکار میرن و برای کنکور هم درس میخونن؟

سلام بچه ها،میخواستم ببینم کسی هست که هم سرکار بره و هم بخواد کنکور ۹۷بده یا اگه کسی قبلا شرایطش اینجوری بوده راهنمایی کنه که چطور و در روز چقد درس میخونید،من یک ماهی هست که یه کار برام پیدا شد شرایطش خوبه ولی از اون موقع خیلی سختم شده درس بخونم و تقریبا فقط روزای تعطیل میخونم،اگه کسی هست کمکم کنه چطور بخونم نمیخوام امسالو از دست بدم من هدفم پرستاری هست و تا ساعت۲/۵ هم سرکار میرم،یعنی اصلا امیدی هست با روزی سه یا چهار ساعت درس خوندن به جایی برسم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله پرستاری که قطعا میشه ، خصوصا اگه روزانه شهرای بزرگ رو نخوای ، البته بستگی به سطح درسیت هم داره که ما ازش خبر نداریم.
      سطح درسیت چطوره ؟ اگه آزمون میری ترازت چقدره ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آسنات نمایش پست ها
      سلام بچه ها،میخواستم ببینم کسی هست که هم سرکار بره و هم بخواد کنکور ۹۷بده یا اگه کسی قبلا شرایطش اینجوری بوده راهنمایی کنه که چطور و در روز چقد درس میخونید،من یک ماهی هست که یه کار برام پیدا شد شرایطش خوبه ولی از اون موقع خیلی سختم شده درس بخونم و تقریبا فقط روزای تعطیل میخونم،اگه کسی هست کمکم کنه چطور بخونم نمیخوام امسالو از دست بدم من هدفم پرستاری هست و تا ساعت۲/۵ هم سرکار میرم،یعنی اصلا امیدی هست با روزی سه یا چهار ساعت درس خوندن به جایی برسم؟
      بلی بوده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی داشتم کار میکرد تا شبا..شبا میخوند.دندون تبریز قبول شده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صد در صد امکان داره

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

درود

بودن که بله افراد زیادی بودن که هم پاره وقت کار میکردن و هم درس میخوندن
      تایم مطالعتون کمه ، اگر میخواید به هدفتون برسید باید تایم و کیفیت کار رو بالاتر ببرید

موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من وقتی کنکور دادم وقبول هم شدم، سرباز بودم! شبا هم پست میدادم در مناطق مرزی !
      حکایت ما جاودانه شود

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تراز گزینه دو۵۷۰۰فک کنم بود،روزای عادی سه یا چهار ساعت میتونم بخونم ولی پنجشنبه و جمعه تا ۱۰ساعتم میتونم مفید بخونم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      من وقتی کنکور دادم وقبول هم شدم، سرباز بودم! شبا هم پست میدادم در مناطق مرزی !
      خب میشه بدونم روزی چند ساعت میشد خوندنت؟پایه قوی داشتی؟
      و اینکه اگه دوست داشتی بگو چی قبول شدی؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      صد در صد امکان داره
      خب میشه بگید چجوری؟روشتونو میگین؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      من
      روزی چند ساعت کار میکردی؟چه ساعتایی درس میخوندی؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من تا ۴ غروب سرکارم( جمعه تعطیلم) هدفم پزشکیه سه ساله پشت کنکورم روزی بین ۵ تا ۸ ساعت میخونم پایه متوسطی دارم،همیشه رتبه لب مرزی داشتم ،شما هدفت پرستاریه اصلا دور از دسترس نیست حتی با ساعت مطاله نه چندان زیاد البته نه دیگه کمتر از ۴ ۵ ساعت نگاه ب کارنامه ها تو سایت کانون بکن رشته ای که میخوای رو ببین وضعیت درصد هارو ...فقط خدا کنه کارت خیلی طاقت فرسا نباشه که بیای خونه مجبور باشی همراه درس خوندن چرت هم بزنی ...اصولا بهتر اینه سال کنکور کار نکرد اگه امکانش باشه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      سلام
      من تا ۴ غروب سرکارم( جمعه تعطیلم) هدفم پزشکیه سه ساله پشت کنکورم روزی بین ۵ تا ۸ ساعت میخونم پایه متوسطی دارم،همیشه رتبه لب مرزی داشتم ،شما هدفت پرستاریه اصلا دور از دسترس نیست حتی با ساعت مطاله نه چندان زیاد البته نه دیگه کمتر از ۴ ۵ ساعت نگاه ب کارنامه ها تو سایت کانون بکن رشته ای که میخوای رو ببین وضعیت درصد هارو ...فقط خدا کنه کارت خیلی طاقت فرسا نباشه که بیای خونه مجبور باشی همراه درس خوندن چرت هم بزنی ...اصولا بهتر اینه سال کنکور کار نکرد اگه امکانش باشه
      واقعا میتونی روزی ۸ ساعت بخونی؟اینجوری که ساعت خوابت کم میشه خیلی،شبا تا ساعت چند بیدارین؟
      منم کارم اصلا طاقت فرسا نیست اما وقتی بیام خونه خیلی خسته هستم،دیگه بیشتر از ۴ساعت اصلا برام مقدور نیست،تازه دو روز در هفته هم کلاس دیگه ای میرم.اینو میدونم که ساعت مطالعم خیلی پایینه چون برای دولتی پرستاری دیگه حداقل زیر هشت هزار باید باشه،برا همین میخوام بدونم چکار کنم ساعت مطالعمو ببرم بالا یعنی اصلا امکانش هست با این شرایط بیشتر بخونم؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از یازده شب دیگه به خلسه رفتنم شروع میشه ساعت ۱۲ دیگه کامل بیهوشم خب طبیعیه اگه سر کار نمیرفتم تا سه صبحم میشد بخونم ساعت مطالعه روز داشتم.ماهایی ک میریم سر کار و درس هم میخونیم امکان نداره بتونیم از ساعت خوابمون که حداقل باید ۶ ساعت باشه بزنیم اینو صد بار تست کردم شب دیرتر خوابیدم ولی با یک ساعت دیرتر خوابیدن کل روز رو به نوعی از دست دادم با نیمه هوش بودن اگه واقعا چاره ای نداری ک بری سرکار مجبوری از پنح دقیقه هم که بخوای واسه تفریحت بزاری در روز کنسلش کنی فقط باشه کار و خواب و درس و حالا مجموعا ۲ ساعت غذاخوردن و نماز و این چیزا وقتتو نباید هدر بدی تا انشاءا...ب هدفت برسی بعدش یه عمر راحت باشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط آسنات نمایش پست ها
      واقعا میتونی روزی ۸ ساعت بخونی؟اینجوری که ساعت خوابت کم میشه خیلی،شبا تا ساعت چند بیدارین؟
      منم کارم اصلا طاقت فرسا نیست اما وقتی بیام خونه خیلی خسته هستم،دیگه بیشتر از ۴ساعت اصلا برام مقدور نیست،تازه دو روز در هفته هم کلاس دیگه ای میرم.اینو میدونم که ساعت مطالعم خیلی پایینه چون برای دولتی پرستاری دیگه حداقل زیر هشت هزار باید باشه،برا همین میخوام بدونم چکار کنم ساعت مطالعمو ببرم بالا یعنی اصلا امکانش هست با این شرایط بیشتر بخونم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن