خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 167
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرتون کدوم بهتره بالاخره؟
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      اگه هدف شغل و سریع پول دراوردن باشه پرستاری.
      ولی من باشم بینایی رو انتخاب می کنم.رشته شیک و مرتبیه و فکر می کنم اسونتر از پرستاری،و برای ادامه تحصیل هم ادم انگیزه بیشتری داره.
      بستگی داره هدف از تحصیل چی باشه...
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      این دوتا هیچ جوره قابل مقایسه نیستن.
      بینایی خیلی بالاتره کلا رشته های توان بخشی خیلی رنک بهتری از پیراپزشکی دارن. الان بینایی تو کل ایران مثلا تو منطقه 1 تا رتبه حدود 2300 2400 مثلا بینایی زاهدان قبول میشه در صورت که پرستاری با اون رتبه دانشگاه تهران نیم دومم میشه اوورد/.
      بینایی از لحاظ درامد راحتی پرستیژ خیلی بالاتره... یسر بری بیمارستان و از پرستارا بپرسی متوجه میشی..
      در ضمن الان به همون اندازه ک کار برای پرستاری هست برای بیناییم هست زودم میشه باهاش ب پول رسید و پول اول کارت در حد یه پرستار با سابقه 6 7 ساله حداقل.
      رتبت خورد شکی تو نکن.
      پرستاری بین پیراها بهترینه اما سختی کارشم باید در نظر بگیری.

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بازار کار=پرستاری>بینایی سنجی
      ادامه تحصیل=پرستاری>بینایی سنجی
      نبود استرس و مسیولیت بالا=بینایی سنجی>>>پرستاری
      راحتی کار=بینایی سنجی>>>تقریبا بقیه رشته های علوم پزشکی
      حقوق در صورت نداشتن سرمایه=پرستاری>بینایی سنجی
      حقوق در صورت داشتن سرمایه=حداقل مساوی تا غیر قابل مقایسه...!ویزیت بینایی سنجی الان20هزار تومنه...جدا از سود عینک سازی و...که دیگه بستگی پیدا میکنه به فکر اقتصادی شخص و تعداد مراجعه کنندگان و محل مطب و...

در کل رشته ای خوب با کار نسبتا راحت و تمییز...
      انتخاب باید با توجه به الویت و معیار های هر فرد انجام بشه...نمیشه برای همه یه نسخه پیچید...
      ویرایش توسط Mr.Hosein : 03 مهر 1396 در ساعت 21:01

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      خخخ
      بنظرمن بینایی سنجش کلاس کاریش بالاتره ولی خب چون خیلی تو ایران باب نیست از نظر حقوق و مزایا رشد چندانی نکرده(تحقیق کردم)

پرستاری شغل سختیه ولی خب زود استخدام میشین و حقوق بالاتری داره (از 2تا 10میلیون تو بیمارستان خصوصیا)

درمورد شنوایی هم اطلاعاتی ندارم

حقوق بالاتر اصلا درست نیست..
      دانشجو سال سه بینایی میشناسم با کار پاره وقت 5 تومن درامد داره.... درامد پرستاری در حالت عادی ک 90 درصد جذب بیمارستان دولتی میشن با لیسانس بعد 8 الی 10 سال به 5 و نیم میرسه حدودا.. :-)
      هر شیفت پیراها تو دولتی 2200 ه ک همه لانگ شیف وا میستن ک این حقوق میشه یک و نیم برابر رو سه و نیم 4 حساب باز کنید.. لانگ شیفت یعنی هر روز از 8 صبح تا حدود 5 6 بعد از ظهر... تازه این بین نوبتت میرسه گاهی شیفت شبم دارید.
      اون 10 درصدم اشنا و پارتی دارن وارد بیمارستان خصوصی میشن یا کلینیکای زیبایی شمال شهر بله تا 8 تومنم درامد دارن البته با سابقه نه اول بسم الله

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      بازار کار=پرستاری>بینایی سنجی
      ادامه تحصیل=پرستاری>بینایی سنجی
      نبود استرس و مسیولیت بالا=بینایی سنجی>>>پرستاری
      راحتی کار=بینایی سنجی>>>تقریبا بقیه رشته های علوم پزشکی
      حقوق در صورت نداشتن سرمایه=پرستاری>بینایی سنجی
      حقوق در صورت داشتن سرمایه=حداقل مساوی تا غیر قابل مقایسه...!ویزیت بینایی سنجی الان20هزار تومنه...جدا از سود عینک سازی و...که دیگه بستگی پیدا میکنه به فکر اقتصادی شخص و تعداد مراجعه کنندگان و محل مطب و...

در کل رشته ای خوب با کار نسبتا راحت و تمییز...
      انتخاب باید با توجه به الویت و معیار های هر فرد انجام بشه...نمیشه برای همه یه نسخه پیچید...
      حقوق در صورت نداشتن سرمایه رو اصلا باهاش موافق نیستم... :-)
      بازار کارم فعلا تو تهران نسبت به تعداد فارغ التحصیلش خوبه...کلا تو ایران ۴ تا دانشگاه داره ک ایران و بهشتی تو تهران سرجمع هر سال ۴۰ نفر میگیرن و کل ایران شاید ب ۸۰ نفرم نرسه هرسال...
      مردمم جدیدا خیلی بیشتر آشتایی پیدا کردن تو تهران ک سر بینایی سنجا خیلی شلوغه چون برای نمره چشم ساده ۵۰ هزار تومن پول دکتر متخصص نمیدن.
      الان همه هم از بچه ۶ ۷ ساله تا پیرمرد n ساله عینکی هستن‌.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در مورد شنوایی و بینایی هم در همین حد بگم که حساب کنید یه ادم تو طول زندگیش چقدر ممکنه با یه اپتومتریست سرکار داشته باشه تا یه ادیومتریست! همون شنوایی سنجی چ با کلاس شدم ^_^
      البته تعرفه کارایی ک شنوایی انجام میده هم بالاتره یه نوار گوش اندازه ویزیت ۳ ۴ نفرم بینایی درمیاد.

کلا هر رشته ای ک میرید خیلیم بستگی ب عرضه خودتون داره...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من حدود ۳ ۴ ماه تحقیقات پراکنده کردم و دو هفته تحقیقات جدی تو تهران...
      بعد ۳ رشته تاپ فیزیو بینایی
      بعد بقیه توانا شامل کاردرمانی شنوایی گفتار درمانی و ارتز پروتز

تو پیراهاهم اول پرستاری بعد اتاق عمل و بعد هوشبری و رادیو و بقیش...
      البته اینا برآیند کلی بود .. من خودم پول و درامد خیلی برام مهم بود این تو چینشم تاثیر داشت.

اگ رتبتون به بینایی و فیزیو نخورد

پرستاری با بقیه توانا تقریبا برابری میکنه میتونید پرستاری رو بزنید که امنیت شغلیش بیشتره ... هرچند حتی گفتار درمانی به شددددت پر درامده من خودم باورم نمیشد اما خب اون بگیر نگیر داره لزوما همه نمیتونن به اون درامد بالا برسن.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شوخي ميكنيد ديگه؟؟؟ مثل اين ميمونه بگيد دندون ( استعاره از رشته اي خيلي تاپ :دي) يا بهداشت
      قطعا بينايي. چرا ؟ چون تو كل ايران فقط ٤ تا دانشگاه پذيرش دارن. چون آقا بالاسر نداري. چون دستت تو جيب خودته. چون او شيفتاي وحشتناك پرستاري رو نداره
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      رشته پرستاری اصلا قابل مقایسه با رشته بینایی سنجی نیست.پس خواهشا مقایسه نکنید.پرستاری یه شغل پراسترسه فرسایشیه درامد محدود دولتی در حد یه کارمند اما اپتو متری استرس نداره کار بالینی نداره شیفت شب نداره کار ازاده یه جورایی.درضمن پرستاری زیاد پرستیژ نداره ولی اپتو داره.یه ادامه تحصیله که دکترای پرستاریم همچین اش دهن سوزی نیست کلا پرستاری بیشتر از اینکه شغل تخصصی باشه کار خدماتیه یعنی دانشگاهم نری میتونی یاد بگیریش حالت اینکه اکادمیک شده خوبه ولی علم نیست یه عشقه.باید صبور باشی.صرف اینکه کار داره دلیل نمیشه عالی باشه.به نظر من نظر خواهیو بزار کنار برو اپتو بخون.موفق باشید.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هرکی برا خودش یه سازی میزنه طرف رتبش به هیچکدوم نمیخوره نظر میده مهم نیس بخوای بری پرستاری یا بینایی سنجی مهم علاقس هر کدوم درامد خوبی داره برا یه پرستار و یه بینایی سنج همه جا کار هست در خارج کشور حتی پول خوبی به پرستار میدن بر عکس شغلی مثل معلمی !

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قطعا اگه کسی علاقه داشته باشه به پرستاری میره پرستاری حتی با وجود اینکه بینایی پرستیژ بالاتری داره
      شما هم ببین به کدوم علاقه داری

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)