خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رتبه زیر۱۰۰۰

سلام.من ازمهرشروع کردم به خواندن اونم برای رتبه زیر۱۰۰۰.ولی بعضیا میگن باید ازسال سوم شروع میکردی والان دیگه فایده نداره!!!یکی هم میگه من تو۶ماه رتبه برترشدم.!!
      سوالم اینه که ۹ماه برای رتبه شدن کافی نیست؟؟حتماباید ازدوسه سال قبلش شروع کرده باشی؟؟من خودمم فارغ التحصیلم وپارسالم خوندم ولی چیزی ازدرسای پارسال یادم نمونده.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه زر زدن. هرچی خودت فک میکنی همونه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.من ازمهرشروع کردم به خواندن اونم برای رتبه زیر۱۰۰۰.ولی بعضیا میگن باید ازسال سوم شروع میکردی والان دیگه فایده نداره!!!یکی هم میگه من تو۶ماه رتبه برترشدم.!!
      سوالم اینه که ۹ماه برای رتبه شدن کافی نیست؟؟حتماباید ازدوسه سال قبلش شروع کرده باشی؟؟من خودمم فارغ التحصیلم وپارسالم خوندم ولی چیزی ازدرسای پارسال یادم نمونده.
      اگه بخوام نمونه ای براتون بگم که توی 6 ماه موفق شده رتبه برتر بشه:
      خودمم، میگین نه؟ بعد نتایج مشخص میشه..

تا حدودی شرایط مشابه با شما رو دارم..
      ولی تفاوت اصلی که دارم اینه که ذهنمو با اینکه باید چند سال میخوندم درگیر نمیکنم..
      واقعیت اینه که باید جوری زندگی کنی که نخوای به عقب برگردی؛ حداقل از الان..
      شما رو نمیدونم ولی من یکی از افراد موفق کنکور 97م ..
      امیدوارم شما هم به این جمع بیاین..
      ..khoda ro eshghe

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      زیر 1000 ؟؟
      من فکر کردم میگین زیر 100
      زیر 1000 که دیگه کاری نداره
      از همین الانم که بخونین مطمئنا زیر 1000 میشین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مسأله ، هیچ وقت زمان نبوده و نیست ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا شما هیچ مشکلی درباره برنامه ریزی ، کیفیت مطالعه ، روش خوندن و ... ندارین که همچین سوالی براتون مهم ؟ برا جواب سولات ، بستگی داره ، هستن کسایی که 9 ماه که هیچ 9 سالم وقت داشته باشن نمیتونن قبول بشن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      انگیزت قوی باشه میتونی 1 بشی!
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هر کی برای خودش گفته ، بشین خوب و مستمر درستو بخون ، ۹ ماهه یه انسان از هیچ تبدیل یه موجود زنده میشه ، بعد میگی ۹ ماه کمه؟ بخون الان ۲۸ هفته مونده حتی اگه هیچی هم بلد نباشی از فردا استارت بزنی بازم میتونی

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اوهع از سال سوم
      نمی خوای که المپیاد شرکت کنی یه کنکور ساده است از همین الان شروع کن میشه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از همین الان هم میشه زیر 1000 شد . فقط باید یکیم تاوان پس بدی. یعنی چی؟
      یعنی باید روزی حداقل با 12 ساعت شروع کنی . ببری بالا تو 14-15. حق اعتراض و اه ناله نداری. کنکور خیلی بی رحمه. خیییلیییی رقابت هم خییل بیشتر از کنکور بلا سرت میاره.
      ویرایش توسط Freedom Fighter : 22 آذر 1396 در ساعت 12:31

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الهام. نمایش پست ها
      واقعا شما هیچ مشکلی درباره برنامه ریزی ، کیفیت مطالعه ، روش خوندن و ... ندارین که همچین سوالی براتون مهم ؟ برا جواب سولات ، بستگی داره ، هستن کسایی که 9 ماه که هیچ 9 سالم وقت داشته باشن نمیتونن قبول بشن
      روش مطالعه ومنابعم هیچ مشکلی ندارن وساعت مطالعمم بالاس.ولی خب بازم این فکرابه ذهنم میرسه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اون مشاوری که اینو میگه شک نکن برای جیب خودشه .من کسی که 97چهارمین کنکورشه.اینو بهت بگم این حرفا همش مفته .مشاورا که واسه منافع خودشونه.(حالا به هر طریقی).یه سریام هستند خودشون نتونستن نمیشه .یه سریام هستند میخواند پایینت بکشند.6 ماه اصلا اصلا وقت کمی نیست.اینو مطمین باش .اگر خوب استفاده کنی مطمین باش میتونی بهترین رتبه رو بیاری

ویرایش توسط khansar : 22 آذر 1396 در ساعت 00:19

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها چرا میگین 9 ماه.مگه دی و بهمن و اسفند فردردین و اردیبهشت و خرداد نمیشه 6 ماه?

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      بچه ها چرا میگین 9 ماه.مگه دی و بهمن و اسفند فردردین و اردیبهشت و خرداد نمیشه 6 ماه?
      آخه استارتر محترم از مهر شروع کردن.اگه از اول مهر تا آخر خرداد در نظر بگیریم جمعا میشه 9 ماه!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ......

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن